PDA

Pogledaj cijelu verziju : Roleplay ime vs. "normal" ime



ssalG
27-04-2007, 22:03
U običnim SP RPG igrama manje-više je svejedno koje će te ime odabrati za svoga avatara jer će te ga i tako samo vi vidjeti, dok će u MMO igrama to ime prestavljati vas drugim igračaima pa ga treba malo pažljivije birati.
E sada kakva imena vi preferirate, "normalna" (navodnici su tu s razlogom) tipa svinjoguz, Močvarni Smradac, Miro Ima Snajper, Sa Cu Da Te Jebem itd. ili Roleplaying imena tipa Lyssa Dark, Azziel of Death, Helious Axius itd. (s tim da imena tipa Dragon Slayer i Mighty Barbarian nespadaju u ovu kategoriji već u kategoriju debilizacije)
Ja osobno preferiram roleplaying imena jer smatam da ako je već cilj MMO igre stvorit novi "život" i uživit se u igru da bi mi ime koje se uklapa u tu "sredinu" moglo pomoći u tome.

Chace
27-04-2007, 22:26
preferiram normalna imena...ne volim kad se ekipa u mmorpgovima nabrijava na igru...
jednom mi je jedan lik što je bio vođa nekog jakog guilda uletio s ovom rečenicom...oh great one, join us and fight the evil that is swarming this continent....u tom stilu nešto, tako to bude kad se ljudi užive u role playing

Aerial
27-04-2007, 22:33
Kako kad...

Padne mi na pamet neko ludo fantasy ime, ali nekako mi praktičnije koristiti kratka jednostavna imena tipa "Mike", "Bones" i slično, čisto iz praktičnih razloga tipa chatanje...

Arbiter of Change
27-04-2007, 23:32
Uvijek fantasy ime obično dugo jednu riječ (iako mi i nick prolazi pod to... bar se nadam) jer se jednostavno zgrozim kad vidim nekog tko se zove "nooblicker", i slični nazivi, u fantasy igri.

Kenyi
28-04-2007, 09:06
fantasy ime naravno.

Tsumetai Ryujin
28-04-2007, 09:23
koristim svoj nick... u bilo kojoj igri... Tsumetai Ryujin... a ako nemoze sa razmakom onda Tsumetai_Ryujin vrlo jednostavno...

Đeri
28-04-2007, 09:30
svoje ime
btw,sjebo sma se u anketi :scared:

Simon the Dreamer
28-04-2007, 09:46
Roleplaying imena, ali nastojim da i imaju onaj personal štih (e.g. Uriah)

Wolfwrath
28-04-2007, 12:04
Roleplaying.
Obično nešto s Wolfom.

Par puta sam iskoristio Raven the Burner i Blade.

WEASEL
28-04-2007, 16:30
preferiram normalna imena...ne volim kad se ekipa u mmorpgovima nabrijava na igru...
jednom mi je jedan lik što je bio vođa nekog jakog guilda uletio s ovom rečenicom...oh great one, join us and fight the evil that is swarming this continent....u tom stilu nešto, tako to bude kad se ljudi užive u role playing

bit mmoa je da se uživiš dok igras, ne moras sanjati o tome naravno

Berax0r
28-04-2007, 17:02
uvijek koristim svoj nick :pray:
tj rolepaly :D

Gaas
28-04-2007, 18:15
Ovisi kako kad ali preferiram roleplay

Outmind
28-04-2007, 19:14
Ili fantasy nick ili fantasy ime + fantasy prezime. Najjadniji su mi ljudi koji koriste nickove tipa ivan_CRO i slične nebuloze.

Thrall
30-04-2007, 12:17
Npr. na Guičd Warsu nema šanse da stavim svoje im i prezime , normalno da ću smislit nešto drugo. A npr. kad radim profil neki na NFS-u npr. stavim moje ime, ali na MMo-u nikad.

Nightmaster
30-04-2007, 14:38
Roleplay ime nefinitivno

01-05-2007, 11:32
imena kao Zephyris, Synthesius, Sinenergy itd

flander
01-05-2007, 11:49
Bilo kuda Flander svuda hehe :D

Wolfwrath
01-05-2007, 12:07
Bilo kuda Flander svuda hehe :D

LOL :rotfl:

Outmind
01-05-2007, 12:26
Ja sam u nvn imao lvl 16 dwarfa zvanog Grimlad Axegrinder. Sjećam se da sam u morrowindu imao orca koji je imao ime pa onda onaj gro pa onda ime od starog :rotfl: :rotfl: :rotfl: U toee i iwd su mi svi likovi imali fantasy imena i prezimena. U arcanumu sam imao nekog opakog tehnotuljka, ali se ne mogu sjetiti kako se zvao. U wow sam imao pally-a imenom HolyhammeR, warriora koji se zvao WarmongeR, i locka, ali se ne sjećam kak se taj zvao. U dragon fable-u imam rogue-a koji se zove shadowreaver. O diablu da i ne pričam...

Wolfwrath
01-05-2007, 14:20
Ti's puko.

Outmind
01-05-2007, 18:35
Ne, samo sam puno rpg-a u životu odigrao...

Kron
01-05-2007, 20:31
Sad pokusavam stavljati Roleplay imena, imam Warrioricu Valerie Sharktooth, Nekrachicu Lyssu Dark, Assasinicu Niku Darktail, a moj prvi char je napravljen prije 8 mjeseci i zato je debilizam; Ranger Brave Heart Hunter

Rocchiro
02-05-2007, 20:39
nekad normalna a nekad neka fensi šmensi

Gravestone_bluz
22-05-2007, 19:20
Gravestone blues vecinom 8) ili sarmazder :rotfl:

Teon
23-05-2007, 20:33
Uglavnom neki normalni nick koj imam u drugim igrama ali da vuce na Roleplay, tipa u GW "Doctor Teon" za monka, ili TheOn The Summoner za necroa etc

Jopax
24-05-2007, 00:20
Meni su najbolja pomaknuta imena nit je roleplay nit je normalno
rodjak neki dan liku dao ime najtmen (treci je razred)

Rngd Diego
24-05-2007, 12:30
Hmm zanimljivo pitanje, jer na kraju krajeva igramo mmorpg sto je roleplay sam po sebi pa mi niej tesko shvatiti ljude koji zapravo roleplayaju, evo ja sam se recimo na jednom charachteru u eve odlucio na 2 meni draga nogometasa, Javier Saviola i Diego... = Javier Diego, Diego sam zadrzao i na ostalim igrama, dok sam na drugom charachteru u EvE ustao u nedjelju jutro mamuran i napravio ime Hey You. :kill:

Dakle mislim da sam vise usmjeren na neka normalna imena :D

Sa dodatkom da se apsolutno neslazem sa primjerima normalnih imena koje je naveo op :rotfl:

Kostolomac
24-05-2007, 16:24
preferiram fantasy imena za fantasy igre

Archil
22-06-2007, 20:34
i ja isto preferiram fantasy imena za fantasy igre... jednostavno mi je totalno glupo kad negdje vidim nekoga tko se zove NoobKiller il tak nesto :?
inace ja se uvjek svugdje zovem Archil :D ... najbolje je imat neko super ime koje cete koristit u svim igrama kao npr. Archil 8) , jer tako vas onda svi znaju i kaze e gle eno Archil, a ne e gle eno NoobKiller :|

tako dobivate jednostavno svoje ime i svi vas tako znaju :D, tako svaki player u MMORPG-jevima ima neki svoj dio svemira i ako bas mijenjate ime u svakom novom MMORPG-u kojeg igrate onda neka to ime bas bude ime, a ne da se zovete NoobKiller :wink: