PDA

Pogledaj cijelu verziju : o cem se radi taj monkey island



cropir
27-04-2007, 20:21
svi ga hvale...pa o cem se radi? sta je rpg, avantura il nesto?mozete mi objasnit malo, ne shvacam.zasto je tako dobra?

Simon the Dreamer
27-04-2007, 20:32
O jebote, šta nisi čuo za gugl. I kakav si ti to gamer, neznaš za Guybrusha.
Ma nvm, sorry, Manki Ajland ti je Lucas Artsov serijal avantura, u 4 dijela, nacrtane, point'n'click i zasigurno spadaju među najbolje i najsmiješnije pnc avanture.
Evo, najkraći mogući info.
Ostatak nađi na wikipediji.

cropir
27-04-2007, 20:42
a jel onak, zanimljiva za igrat, prelazit il sta

Arbiter of Change
27-04-2007, 20:46
a jel onak, zanimljiva za igrat, prelazit il sta

Sad bih ovo stavio u potpis da mi nije već pun.

Imaš interenetske stranice sa recenzijama (Gamespot, IGN, etc) gdje možeš to pogledati, a isto tako imaš i forume. ;)

The Boz
27-04-2007, 20:47
Da, vrlo i veoma. Pogotovo trojka :D
Aaa! El Puello Diablo!

Teon
27-04-2007, 20:47
Jako je zanimljivo za prelazit jer je urnebesno smijesno, btw imas temu u oldies but goldies o MI, pa pogledaj.

P.S. En Garde!
That's such clische.

Pilip
27-04-2007, 20:48
Ako volis avanture i dosta zajebancije onda je dobra.
A ako si zatucani kreten (sta ocito i jesi posto nisi cuo za MI) koji voli samo pucacine bez imalo drugih karakteristika onda ti nece biti dobra.

DrunkyDuck
27-04-2007, 21:02
Daj Pilipe, nije zatucan samo zato jer nije cuo za MI. Stara igra - novi gamer.

m777
27-04-2007, 21:16
Pusti ga, on je sveznajući jer ima Maxa u avataru...

Cropir, dosta pitanja, kupi igru. Posebno preporučam trojku. Odlična je, uživat ćeš...

Edit: Imam 1337 postova. :)

Felix
28-04-2007, 11:52
Meni su prva tri dijela jako dobra,ali cetvrti nekako zasere sa tipkovnicom upravljas :yuck:

Simon the Dreamer
28-04-2007, 12:15
Jako je zanimljivo za prelazit jer je urnebesno smijesno, btw imas temu u oldies but goldies o MI, pa pogledaj.

P.S. En Garde!
That's such clische.
Šta ti ovo znači? Ne ide tako, več: "En Garde, Tocuhe!" (kaže Ozzie).
"Oh, that's such a cliche!" (Kaže Guybrush Threepwood, the Mighty Pirate)

DrunkyDuck
28-04-2007, 12:35
Ili obrnuto.

Teon
28-04-2007, 13:04
Jako je zanimljivo za prelazit jer je urnebesno smijesno, btw imas temu u oldies but goldies o MI, pa pogledaj.

P.S. En Garde!
That's such clische.
Šta ti ovo znači? Ne ide tako, več: "En Garde, Tocuhe!" (kaže Ozzie).
"Oh, that's such a cliche!" (Kaže Guybrush Threepwood, the Mighty Pirate)

Da zaboravih kad ide touche, ^^ bilo je to davno

Matilda Mother
28-04-2007, 13:56
samo sam the curse of mi igrala...predobra igra

You're as repulsive as a monkey in a negligee.
I look that much like your fiance?

hah... :rotfl: :rotfl: te uvrede su bile prezakon...

@ cropir..malo edituj naslov posta, ovaj, ne zvuči suvislo :P

v4MP1r3
28-04-2007, 14:11
*FAINTED*


<molimo pricekajte dok useru dodje zraka do mozda>

u redu...ovako...

guybrush treepswood je najgenijalnija osoba u gameing industiji a ti ne znas... ahm...

monkey island je avantura, najbolja avantura sada vec (kod mene otpisane) kuce LucasArts. Oni odbli sve veze s avanturama i poprodavali sve avanturisticki nastrojene kvalitetne igre, pametni ih anpustili i osnovalis voj vlastiti bredn Autumn Moon Entertainment. dakle, bek on the MI.

Pratis glavnoga lika, kroz samu avanturu, njegova jedina zelja je biti frearsom mighty pirate ! :D tj, neustrasivi mocni gusar...a da li ces to napraviti, moras dalje otkrivati ^^

uglavnom, prepruka, a i da, sve je puno humora kojemu ne mozete odoljeti... ne? :D

Ementaler
28-04-2007, 18:55
najbolja avantura sada vec (kod mene otpisane) kuce LucasArts.

Dobro, ovo je dosta subjektivno. Imho je Grim Fandango nešto kvalitetniji i razrađeniji od bilo kojeg MI nastavka... a Lucas Arts je napravio još nekoliko podjednako dobrih ako ne i boljih avantura od MI serijala... samo što nisu za svaku publiku... dok u Monkey Islandu svatko može uživat... Al , opet i ovaj post je subjektivan tako da sve to pada u vodu :D ...

IgGy
30-04-2007, 14:35
http://youtube.com/watch?v=Xag8q1pykvg

Klasik :)

Ah, gud ol tajms...

v4MP1r3
30-04-2007, 22:50
http://youtube.com/watch?v=Xag8q1pykvg

Klasik :)

Ah, gud ol tajms...

fakat gud old tajms...to se vise nece ponoviti... al andamo se d ce mo dati sansu autumn moonu... ja im dajem sansu, obecavaju puno, smo se nadam da ce uskoro pa makar demo

Teon
30-04-2007, 23:05
Evo da se prisjetim, poceo sam opet igrat Monkey Island :D

v4MP1r3
01-05-2007, 09:46
Evo da se prisjetim, poceo sam opet igrat Monkey Island :D

ja sam ga proso prije oko... 3 tj po ne znam koji put, mislim na curse of monkey island

Teon
01-05-2007, 13:42
Evo da se prisjetim, poceo sam opet igrat Monkey Island :D

ja sam ga proso prije oko... 3 tj po ne znam koji put, mislim na curse of monkey island

Nego si imao neki problem sa zvukom, jer meni ga nema (sad igram SoMI, idem po redu) :?

v4MP1r3
04-05-2007, 19:16
Evo da se prisjetim, poceo sam opet igrat Monkey Island :D

ja sam ga proso prije oko... 3 tj po ne znam koji put, mislim na curse of monkey island

Nego si imao neki problem sa zvukom, jer meni ga nema (sad igram SoMI, idem po redu) :?

imao sam u 3. dijelu, znalo mi je zabrejkati no sve se na kraju poslozilo kada sam nasao neku pach, inace, sve ok

Booby
04-05-2007, 20:13
Hmmmm, u prvom dijelu je grafika pljuga!! Jel bi šta propustio kad bi odma kreno od drugog dijela recimo??

Neven <R>
04-05-2007, 20:19
Da.

v4MP1r3
04-05-2007, 20:21
Hmmmm, u prvom dijelu je grafika pljuga!! Jel bi šta propustio kad bi odma kreno od drugog dijela recimo??

da, propustio bi, al ono najvaznije--- pokusava biti gusar. tocka.

nemave ze kakva je grafika, zvuk je nikakav, gotovo ga nema, pustis si enso u pozadini i igras. zaboravis kakva je grafika kad se udubis u igru.

preskoci 1. dio, ali to ti je na tvojoj gamerskoj dusi... SINNER :P

Teon
04-05-2007, 20:21
Hmmmm, u prvom dijelu je grafika pljuga!! Jel bi šta propustio kad bi odma kreno od drugog dijela recimo??

Hmm, grafika ti je u drugom mrvicu bolja od prvog MIa (meni je osobno naj 2jka) e al sad posto si rekao da ti je grafika pljuga mislim da ti nije bitan toliko gameplay ni sale pa sam ostao bez rijeci .... :(
Mozda bih ti preporucio da krenes od trojke posto ti je grafika vaznija (al je bolje igrat sve po redu jer se neke stvari ispreplicu i dobro dodju za razumijevanje nekih "internih" sala)

Booby
04-05-2007, 20:22
Heh. Znam, ali dajte malo više informacija!! Jel toliko neophodna priča iz prvog dijela da se ne može odmah prijeći na neki drugi dio??

Neven <R>
04-05-2007, 20:22
Pa ako mu je grafika tako bitna mislim da baš nema nekog smisla da igra Monkey Island serijal.

Teon
04-05-2007, 20:23
Pa ako mu je grafika tako bitna mislim da baš nema nekog smisla da igra Monkey Island serijal.

Idd, mislim da mu se Monkey Island nece svidjet

Felix
04-05-2007, 23:05
P.S. En Garde!
That's such clische.
Šta ti ovo znači? Ne ide tako, več: "En Garde, Tocuhe!" (kaže Ozzie).
"Oh, that's such a cliche!" (Kaže Guybrush Threepwood, the Mighty Pirate)
En garde! Touché! Oh, that is so cliché!
My attacks have left entire islands depopulated!-With your breath, I'm sure they all suffocated. :rotfl:

v4MP1r3
05-05-2007, 00:11
Pa ako mu je grafika tako bitna mislim da baš nema nekog smisla da igra Monkey Island serijal.

Idd, mislim da mu se Monkey Island nece svidjet

to je tocno...ja sam zaigrao MI;secret of monkey island... zanemario grafiku i uzivio se u pricu, tako sam se i *zacopal* :P u monkey island... ne znam... ne bi mu bas preporucio da igra ako mu je grafika TAKO vazna

Booby
05-05-2007, 09:24
Ma šta sad serete ja vas pitam za priču iz prvog dijela a vi odma mene osuđujete! Igrao sam ja i igre s puno lošijom grafikom! Ja sam se nadao da ćete mi pomoći u odluci, ali izgleda da ću morat probati igru pa da vidim jel mi paše.

you bunch of fuckin' idiotsS :)

v4MP1r3
05-05-2007, 09:38
Ma šta sad serete ja vas pitam za priču iz prvog dijela a vi odma mene osuđujete! Igrao sam ja i igre s puno lošijom grafikom! Ja sam se nadao da ćete mi pomoći u odluci, ali izgleda da ću morat probati igru pa da vidim jel mi paše.

you bunch of fuckin' idiotsS :)

igraj prvi dio, gotovo
pa makar s walkthrough-om

Booby
05-05-2007, 10:18
Erm.... a šta će mi walktrough?

DrunkyDuck
05-05-2007, 12:06
...izgleda da ću morat probati igru pa da vidim jel mi paše.
A kad nije tako?

Booby
05-05-2007, 12:39
Pa ja cijenim vaše mišljenje pa sam vas mislio pitat šta vi mislite o tome pa tek onda zaigrat!

v4MP1r3
05-05-2007, 13:07
Pa ja cijenim vaše mišljenje pa sam vas mislio pitat šta vi mislite o tome pa tek onda zaigrat!

omg...ovo se protegnulo,
ja sam svoje reko, igraj 1. dio pa 2. pa 3. pa tek onda 4. i to je to

KRAJ

Booby
05-05-2007, 13:19
A jebote, pa jel to bilo toliko teško reći prvi put?? :)
Nije meni zbog grafike, nego kad sam vidio staru grafiku pomislio sam:

Stara grafika-stari koncept-stara igra=pljuga od igre
(Što ne znači da su stare igre pljuga!)

End of discussion!

DrunkyDuck
05-05-2007, 13:26
Kakav je to stari koncept igre, a kakav je novi?

Simon the Dreamer
05-05-2007, 13:29
Stara grafika-stari koncept-stara igra=pljuga od igre
(Što ne znači da su stare igre pljuga!)

Nego šta znači?