PDA

Pogledaj cijelu verziju : Diablo



White
10-02-2006, 22:40
Mene samo zanima jel zna netko neke glasine o Diablu 3?
Ja sam cuo (iz vrlo nepouzdanih izvora) da su nešt napravili, al kao nešt nije uredu, pa sad rade sve ponovo i tak. Uglavnom nisam ništ skonto o tome, pa ak neko nešt zna, neka kaže. Ruke dajem za tu igru! Igrat ću nogama i zubima! :rotfl:

Aragorn
10-02-2006, 23:01
neznam stvarno nista nisam cuo, ali vjerujem da ce izaci :D

Osiru$
11-02-2006, 02:02
Vijest koje se ja, ovako, sjećam, jest da je završen službeni soundtrack.

mravojed
11-02-2006, 10:42
pa šta nie bila vijest u pc playu,mislim ovdje na netu,da blizzard traži programere za jedan novi rpg projekt,najvjerojatnije žele početi na diablu 3.

v4MP1r3
11-02-2006, 10:46
gle ima prica, a price su price...

ja sam cuo da se snima mjuza za diablo III al ako je to tocno...

tomifish2002
11-02-2006, 13:41
nadam se da će napraviti diablo3 jer dvojka je najjebenija igra svih vremena. imao sam level 90 paladina..... :twisted: ...... ubijao je ko od šale i imao sve resistove na maximumu. i crafted iteme....

Neven <R>
11-02-2006, 13:48
Blizzardu treba vremena da naprave igru, ali kada ju naprave onda bude :pray:

Dux
11-02-2006, 14:06
imas pravo blizzard je jednostavno nenadmasiv...odlicni su!!! i nema te igre koja mi je bolja od blizzardovog warcrafta 2i3 i diabla 1i2! a naravno i starcraft je perfektan!!! JOS I DAN DANAS!!!

11-02-2006, 20:05
sjećate se
prošle godine se PcPlay pohvalio da su izabrani da testiraju beta verziju diabla 3, da će dobivati sve novosti itd
jedina loša vijest je bila da je to bila šala za 1 april
to im još nisam oprostio (šala je šala ali kad sam shvatio da se šale :cry: )

v4MP1r3
12-02-2006, 02:42
ja sam cak i pao na tu salu kako sam bio ocajan za tim diablom... :cry: :cry: :cry: jos uvijek se znam protresti kada se sjetim da je to... bio samo neispunjeni san :cry: :cry:

White
12-02-2006, 09:59
Bila je to dobra šala. I ja sam pao na nju. Al zvučalo je predobro da bi bilo istinito! :cry:

MarkaN
12-02-2006, 11:24
Mene samo zanima jel zna netko neke glasine o Diablu 3?
Ja sam cuo (iz vrlo nepouzdanih izvora)...

kako možeš PCP časopis nazivati "vrlo nepouzdanim izvorom" :-x ... ... ..... ......... :rotfl:

v4MP1r3
12-02-2006, 11:57
meni je fakat bio zao...a ja se ISKRENO ponadao da cu poigrati Diablo... smrc, a da fakat pcplay bude izabran ko za pomoc blizzu da ima testere... ja bi bio HAPPYYYYYY, znate koji bi bio odaziv a???
ZNATE??

FAKAT puno ;;DD

ROCCO_GRANDE
12-02-2006, 12:19
Što ste toliko zapeli? Ima i drugih dobrih igara kojima možete ispuniti vrijeme dok je Diablo 3 u izradi. Osim toga, za mnoge igre se ionako prebrzo rade nastavci. Ponekad to ispadne dobro (Splinter Cell), no puno češće to ispadne loše (NFS, Port Royale, Moto GP...). Obično hiperprodukcija negativno utječe na kvalitetu. Ja osobno smatram da je idealan interval za izbacivanja nastavka 5 godina. Što se mene osobno tiče, ja bih volio da igre sporije izlaze jer ovako jednostavno ne stignem odigrati sve što je meni zanimljivo.
Inače, mislim da bi bilo normalnije da prvo naprave Starcraft 2, pa tek onda Diablo 3.

MasaKrisT
12-02-2006, 12:34
E kad sc 2 naprave ja postajem soc,odlazim iz skole....btw evo malo vijesti o diablu 3 i sc2 http://www.wowguru.comS
lik iz blizzarda sto je izaso je reko da ce diablo 3 biti mmorpg i da de d3 i sc2 biti predstavljeni sna sljedem blizzcomu(najavljeni jelte:)

White
12-02-2006, 16:43
kako možeš PCP časopis nazivati "vrlo nepouzdanim izvorom" :-x ... ... ..... ......... :rotfl:

Ma ne! Nisam PCP nazvao vrlo nepouzdanim izvorom. NIKAD TO NE BIH NAPARVIO! Tu informaciju sam od lege čuo, a on je od nekog drugog čuo i tako dalje, pa je zato vrlo nepouzdano.

MarkaN
12-02-2006, 16:51
kako možeš PCP časopis nazivati "vrlo nepouzdanim izvorom" :-x ... ... ..... ......... :rotfl:

Ma ne! Nisam PCP nazvao vrlo nepouzdanim izvorom. NIKAD TO NE BIH NAPARVIO! Tu informaciju sam od lege čuo, a on je od nekog drugog čuo i tako dalje, pa je zato vrlo nepouzdano.

ma znam al moram te zafrkavat, pa znaš i sam da je glasina o Diablu3 bila objavljena u PCP-u :wink:

White
12-02-2006, 16:57
Znam da je bila u PCPlayu, inače ne bi ni stavio ovaj topic na temelju mojih nepouzdanih izvora

v4MP1r3
12-02-2006, 17:10
kako možeš PCP časopis nazivati "vrlo nepouzdanim izvorom" :-x ... ... ..... ......... :rotfl:

Ma ne! Nisam PCP nazvao vrlo nepouzdanim izvorom. NIKAD TO NE BIH NAPARVIO! Tu informaciju sam od lege čuo, a on je od nekog drugog čuo i tako dalje, pa je zato vrlo nepouzdano.

ma znam al moram te zafrkavat, pa znaš i sam da je glasina o Diablu3 bila objavljena u PCP-u :wink:

joj pustimo to sada... jadni svi mi koji su nasjeli...

Exar
14-02-2006, 22:06
trenutno imam 2 zivotna, gejmerska cilja... odigrat s necromancerom diablo 3 i gledat kako blizzardov WoW propada... a trenutno su oba cilj blizu... barem onaj drugi... hehe

CTDP_Marko
14-02-2006, 22:19
Jel to ona finta za 1 aprila? hehe :)