PDA

Pogledaj cijelu verziju : Windows media player 11



Slayer
26-04-2007, 21:46
Vjerujte mi isplati ga se imati, kvaliteta zvuka je nekako bolja, mnogo toga je puno bolje

http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/player/11/default.aspx

THUNDER_DINIX
26-04-2007, 22:18
upravo sam ga skinuo, odlican je. trebalo mi je nesto novije jer sam dosada imao onaj stari sto se dobije uz "Prozore"

Helena
26-04-2007, 23:04
Um, ovo selim u software.

The Plague
26-04-2007, 23:52
imo sam ga do prije 2-3 mjeseca kad mi je dosadio tojest guta mi cpu i virtualnu memoriju - vise nego vecina igrara pa prijeđoh na 10-ku opet a ni onda nije puno "bolji" ... ali winamp zato rula==>bolje receno winamp 2.78 :pray: a ne ovi >3.0

KR1ST1J@N
27-04-2007, 11:54
fuckas media player winamp rula imo sam 11-sticu i boja je po izgledu od 10-tke al ni jedno ne koristim sam winamp

Slayer
27-04-2007, 12:00
winamp je bolji za slusanje uz igre, a windows media player dok pregledavate stranice i wmp je šminker :D

27-04-2007, 12:20
ja ga nemogu instalirat a znete zbog cega. :)

Kostolomac
27-04-2007, 13:07
imam 11-tku još od bete i vrlo je dobra. ova najnovija verzija je čak poboljšala malo zvuk. i dosta je dobro gledati filmove u 11-tki. ali ipak koristim VLC + foobar2000 :)

Bartuc
27-04-2007, 13:34
A zašto se priča o programu starom ko biblija :? Kaj nije malo kasno već za komentare o 11-ici?

Burek_fr0m_SPACE
27-04-2007, 14:16
Znam ja, Gaas, da državna sigurnost nije bila ugrožena onom tvojom izjavom, ali bi rađe da je nije bilo. Neću neke opomene dijeliti ili nešto, ali može li od sada bez ikakvih pomena ikakvih ilegalnosti?

Kostolomac
27-04-2007, 14:35
A zašto se priča o programu starom ko biblija :? Kaj nije malo kasno već za komentare o 11-ici?

pa vidi otkad je najnoviji update. svakim updateom wmp postaje za kič bolji :wink:

The Plague
27-04-2007, 18:38
istina...za KIČ :)

DrunkyDuck
27-04-2007, 21:08
Niste me uvjerili, ostajem na MPC + K-Lite.


...kvaliteta zvuka je nekako bolja...
...

Neven <R>
27-04-2007, 21:49
Također, džabe mi program koji mi se otvara pola sata. Ako već želim da mi se otvara pola sata koristit ću iTunes zbog iPoda tako da za wmp nema mjesta na mom PC-u.

Om3G@
27-04-2007, 21:56
Evo ja ne kontam cemu svi prigovarate da je WMP spor. Meni radi odlicno - - probao sam preci na Winamp, ali mi Winamp ima los zvuk i jednako brzo radi - - a ja mogu sa WMP11 sa playlistom od 300 pjesama igrati PES6 na svim detaljima bez trzanja i to sa superpatchem, koji je navodno zahtjevniji puno.. a osim toga, imam 512 MB memorije. WMP je kvalitetom zvuka daleko iznad Winampa, a meni je to najvaznije.

A govorite kao trosi memorije. LoL, pa Firefox guta 100 MB u letu, i to isto ne primjetim - - vi pogledate u taskmanager i userete se! Ma ono - - nema razlike kod mene u radu koji imam 512 MB memorije, a pogotovo kod vecine forumasa koji imaju 1-2 GB memorije. Mislim da je to cista MS zavjera i zato ne koristite WMP!

The Plague
27-04-2007, 22:45
Također, džabe mi program koji mi se otvara pola sata. Ako već želim da mi se otvara pola sata koristit ću iTunes zbog iPoda tako da za wmp nema mjesta na mom PC-u.

fak jea istina

The Plague
27-04-2007, 22:47
Evo ja ne kontam cemu svi prigovarate da je WMP spor. Meni radi odlicno - - probao sam preci na Winamp, ali mi Winamp ima los zvuk i jednako brzo radi - - a ja mogu sa WMP11 sa playlistom od 300 pjesama igrati PES6 na svim detaljima bez trzanja i to sa superpatchem, koji je navodno zahtjevniji puno.. a osim toga, imam 512 MB memorije. WMP je kvalitetom zvuka daleko iznad Winampa, a meni je to najvaznije.

A govorite kao trosi memorije. LoL, pa Firefox guta 100 MB u letu, i to isto ne primjetim - - vi pogledate u taskmanager i userete se! Ma ono - - nema razlike kod mene u radu koji imam 512 MB memorije, a pogotovo kod vecine forumasa koji imaju 1-2 GB memorije. Mislim da je to cista MS zavjera i zato ne koristite WMP!

ne radi jednako brzo winamp >>2.78<<i wmp11

isprobaj pa mi se javi

a sto se tice kvalitete zvuka ne primjetim razliku a ako ocu skinem si dfx audio enchancer i zvuci 10x bolje

[sry na 2*post>nije mi se dalo editovat ovo tu sve]

Om3G@
28-04-2007, 00:30
[quote="Om3G@":1zrxbpco]Evo ja ne kontam cemu svi prigovarate da je WMP spor. Meni radi odlicno - - probao sam preci na Winamp, ali mi Winamp ima los zvuk i jednako brzo radi - - a ja mogu sa WMP11 sa playlistom od 300 pjesama igrati PES6 na svim detaljima bez trzanja i to sa superpatchem, koji je navodno zahtjevniji puno.. a osim toga, imam 512 MB memorije. WMP je kvalitetom zvuka daleko iznad Winampa, a meni je to najvaznije.

A govorite kao trosi memorije. LoL, pa Firefox guta 100 MB u letu, i to isto ne primjetim - - vi pogledate u taskmanager i userete se! Ma ono - - nema razlike kod mene u radu koji imam 512 MB memorije, a pogotovo kod vecine forumasa koji imaju 1-2 GB memorije. Mislim da je to cista MS zavjera i zato ne koristite WMP!

ne radi jednako brzo winamp >>2.78<<i wmp11

isprobaj pa mi se javi

a sto se tice kvalitete zvuka ne primjetim razliku a ako ocu skinem si dfx audio enchancer i zvuci 10x bolje

[sry na 2*post>nije mi se dalo editovat ovo tu sve][/quote:1zrxbpco]

Ja sam rekao kako kod mene radi. Lagano je reci: da ocu kvalitetan zvuk, onda cu si kupiti najbolje slusalice itd. Samo priznaj da WMP ima bolju kvalitetu zvuka. Nece ti nista biti.

Neven <R>
28-04-2007, 09:45
Meni nije jasno kako može biti razlika između zvuka u playerima, ajde meni tuki objasni. Koliko ja znam najvažnije je na koji je način enkodiran zapis te koju opremu imaš.

DrunkyDuck
28-04-2007, 10:14
Tocno, sve se svodi na tri stvari: kvaliteta samog .mp3-a (i ostalih formata), codeca koji ga "desifrira" i opreme (zvucna i zvucnici/slusalice).

MP11 valjda ima i EQ ili one njegove SRS efekte (bass boost, itd) koji su stalno pokrenuti pa se cini da je kvaliteta zvuka veca.
Winamp takodjer ima EQ i preset koji ja koristim je full bass + treble i to samo kad slusam preko headphonesa, bas zvucnika je dovoljno jak.

Sto se tice same .mp3/wma/stajaznam datoteke, bez efekata, ona zvuci isto u svakom playeru (ako ide preko istog codeca).

Takodjer, Winamp podrzava audio-out pluginove koji ce dodati dolby, stereo prosirenje, itd, ali ipak volim poslusati stvar onako kako je snimljena.

Om3G@
28-04-2007, 17:15
Takodjer, Winamp podrzava audio-out pluginove koji ce dodati dolby, stereo prosirenje, itd, ali ipak volim poslusati stvar onako kako je snimljena.

Takve plug-ine ima i WMP - - plug-inovi su gotovo identicni za ta dva playera.

DrunkyDuck
28-04-2007, 17:41
Znam, zato sam i napisao.

Slayer
28-04-2007, 17:48
je nemam pojma ali je meni kvaliteta zvuka 2 puta bolja na wmp-u 11 negu na winampu :wink:

Om3G@
28-04-2007, 18:56
WMP11 u WinXP ima odlican zvuk. Ali WMP11 u Visti ima jako lose algoritme i uopce mi se ne svidja, osim dizajnom of kors.