PDA

Pogledaj cijelu verziju : S kojim likom započeti Diablo 2 + LOD?



Bartuc
23-04-2007, 18:15
Pozdrav ljudi!

Dajte mi molim vas preporučite s kojim likom da zaigram Diablo 2 + LOD! Koji je lik najbolji i najzabavniji po vašem ukusu?

PS: Prešao sam igru sa svima ali sad imam frku oko odabira lika... želim ludu zabavu i uber jakog lika, a ne znam s kime da počnem :cry:

Pliz help :(

Outmind
23-04-2007, 18:22
Pa to sve ovisi o tebi.

Ako hoćeš imba lika sa kojim ćeš od šale prelazit igru - sorc

Ako hoćeš summoniranje ili ogromnu ali nepredvidivu štetu - druid

Ako hoćeš ogromnu štetu protiv jednog protivnika - asassin

Ako hoćeš bit nabrijani melee tank - barb

Ako hoćeš bit malo manje nabrijan melee tank, ali sa thorn aurom i zealom - pally

Ako hoćeš bit bacač klettvi i gospodar golema - necro

Ako hoćeš suludu štetu kopljem i nešto slabiju lukom + crit od 30-ak % - amazon

Bartuc
23-04-2007, 18:29
@Outmind, sad si mi olakšao izbor :rotfl:

Nekak me SorcicaSnajviše privlači jer znam da je uber jaka kasnije! Zapravo po meni je najjaći lik u igri, a prešao sam sa svima nekoliko puta (do min 60 levela)!

Necromancer me isto privlači ali mi djeluje kao jako dosadan lik kasnije :cry:

Kojeg ti lika preferiraš?

Zica
23-04-2007, 18:29
Bolje počmi s nekim čarobnjakom jer ti je kasnije lakše i ima dobre čarolije, ja sam poceo s nekim koji ima mač pa je kasnije teško sve pobit mačem. (lakše je čarolijim, premda ja vise volim mač)

Outmind
23-04-2007, 18:34
@Outmind, sad si mi olakšao izbor :rotfl:

Nekak me SorcicaSnajviše privlači jer znam da je uber jaka kasnije! Zapravo po meni je najjaći lik u igri, a prešao sam sa svima nekoliko puta (do min 60 levela)!

Necromancer me isto privlači ali mi djeluje kao jako dosadan lik kasnije :cry:

Kojeg ti lika preferiraš?

Ako mene pitaš, elemental druid owna sve ostale likove. Kada dobije na lvl 24 one tornade nitko mu ne može ništa. Još mu par bodova potrošiš na creepere i medu koji ti je izvrstan tank sa knockback-om, i ogroman broj neprijatelja pada ko od šale. Sjećam se kad sam sa njim prvi put došao na mad cow lvl, napadne me po 15 krava a ja ih sve sprašim sa 2 tornada :killyou: :killyou: :killyou:

Bartuc
23-04-2007, 18:34
Bolje počmi s nekim čarobnjakom jer ti je kasnije lakše i ima dobre čarolije, ja sam poceo s nekim koji ima mač pa je kasnije teško sve pobit mačem. (lakše je čarolijim, premda ja vise volim mač)

E, kaj je najbolje i Barbarian me privlači jer kasnije zakon izgleda sa 2 mača i ogromnim oklopom!

Ali nedostatak Barbariana je previše odličnih skilova! Trebao bi biti level 160 da bi imao sve kaj želim :D

A problem kod paladina je taj kaj ima pre malo dobrih skilova tak da nakon 50 levela ne znaš kaj s njime :cry:

EDIT:SJa sam dobio dojam da je Elemental Druid jako slab jer mu magije rade mali damage!

PS: Da napomenem da igram v1.11!

flander
23-04-2007, 18:41
Od najzabavnijih su mi Amazon sa lukovima,jer onaj "strafe" je zakon,cepa 12 meti odjednom. I recimo sorser samo zbog chain-lightinga,to su mi dva enkak najdraža lika

Zica
23-04-2007, 18:42
E, da ja sam igro s paladinom la kasnije mi je bilo teško pobit cijelu rulju neprijatelja.
Mislim da sam onda igro s Necrom (uglavnom čarobnjakom), a i skinuo sam program da mu stavis skilove, energiju i sve to na najvise.
A barbarin izgleda super (moj brat je igro s njim) al neznam sad koliko ce ti bit jak i dobar kasnije. S čarobnjakom samo bacis magije oko sebe i sve ih pobije,a macem uglavnom jednog po jednog.

Bartuc
23-04-2007, 18:45
E, da ja sam igro s paladinom la kasnije mi je bilo teško pobit cijelu rulju neprijatelja.
Mislim da sam onda igro s Necrom (uglavnom čarobnjakom), a i skinuo sam program da mu stavis skilove, energiju i sve to na najvise.
A barbarin izgleda super (moj brat je igro s njim) al neznam sad koliko ce ti bit jak i dobar kasnije. S čarobnjakom samo bacis magije oko sebe i sve ih pobije,a macem uglavnom jednog po jednog.

Inaće je Barbarian po jačini odmah iza Sorce i Necroa zbog svog Frenzy-a! Skill je nevjerovatno dobar... svakim udarom radiš sve više štete i sve si brži! Nakon 3 udarca pri visokom levelu Frenzy-a si toliko brz da nemreš kontrolirati lika :D

Za sada:

Barbarian vs. Sorceres = 2:1

Ima li još prjedloga :pray:

Teon
23-04-2007, 19:20
Evo ovako, najjaci lik (vecina profica ce se slozit) ti je necromancer, na hellu ubija najbrze od svih te je tada opcenito najjaci. Ali, kod njega lezi problem moras ga savrseno stvorit tj. imat dobre iteme i dobro raspodijelit skillove i prezivjet normal tezinu (za njega najtezu) a ona pocinje zabavan ownage.
Ako hoces pwnat od pocetka do kraja uzmi sorku (MeteOrb ti je super sa teleom za runove).
Barbarom je fora al na hellu je paklenu, najteze je s njim tamo.
Paladin je prilicno balansiran i nije tesko, slican je u razvoju ko necro (mislim na tezinu)
Ostali likovi su jednostavno, onako normalna igra ni tesko ni lako no takodjer su i zabavni, pogotovo druid i assasin, pa i amazon :D
Anyways Diablo rula :pray: :pray:
Ak imas hamachi mozemo igrat, takodjer imam 1.11b (mislim da je "b")

EDIT: Ak ti treba neki dobar necro, imam ga ja (to vrijedi i za ostale), necro je bez raznih creatora i na netu predefiniranih buildova gradjen, cist je solidan, mislim da mi je na 59 lv. Dokaz da necro owna :)

Death By Sexy
23-04-2007, 19:35
ma barba uzmi.. najzabavnije

Werewolf
23-04-2007, 19:38
Druid, moze se u vukodlaka pretvorit :P

flander
23-04-2007, 19:50
Druid, moze se u vukodlaka pretvorit :P


da to mi zakon ili u medvjeda,moram priznat da transfor u Diablu u te dvije zvijerke je bolje napravljen negu u WoW-u,malo mi je bezveze,samo neki oblak oko tebe i več si međed,koda si neka ninđa,pa baci onaj prah i pretvori se u zvijeku. Tako da animacija transforma u Diablu je the best :wink:

Bartuc
23-04-2007, 19:51
To je diskutabilno dali je sorca ili necro jaći! Necro je divlji sa svojim Blood Golemom i Iron Maidenom te Corpse Explosionom! Ali bad je to kaj sve kraj tebe umire bez da ikaj radiš :D Samo hodaš i svi krepavaju tako da zbog toga sam rekao da je pomalo dosadno sa njim jer je jednostavno pre jak :D

Također je istina da Barbarian lako krepa na Hell ak naiđe na nekog Lightning Enhanced freeka :cry:

Drudi je guba ali samo zbog vukodlaka... Ali opet nije fora ak se ne vide aromor i oružja!

Ajme, za svakoga možeš reći puno dobroga i dosta lošega :rotfl: Jedino mi sada sorca ostaje bez puno mana! Super izgleda ali... isto je malo pre jaka jerbo s jednom magijom počistiš cijeli ekran i to na Hell težini :pray:

Kada god pokrenem ovu igru imam sedmenoleme :rotfl: Sedam likova, sedam dilema :D

Znaći za sada:

Barbarian : Sorc : Necro = 2 : 2 : 1 :cry:

IGoR_2803
23-04-2007, 19:53
diablo II + LOD :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: najbolja igra... definitivno... s palladinom lvl 88 sam igral jedno 3 godine...

Bartuc
23-04-2007, 19:54
diablo II + LOD :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: najbolja igra... definitivno... s palladinom lvl 88 sam igral jedno 3 godine...

Ajd opiši favorite skillove! Kak si ga razvijao... koje aure i combat skillove si koristio?

Nightyx
23-04-2007, 19:54
omg :rotfl: lvl 88, a igrao 3 GODINE :rotfl:

Teon
23-04-2007, 19:57
omg :rotfl: lvl 88, a igrao 3 GODINE :rotfl:

lol, pa nist cudno, treba se mucit za to.
Nego da Necro je najjaci no kao sto si reko i najdosadniji.
Ma znas sta, preporucam ti barbara, zabava 100%

Bartuc
23-04-2007, 20:00
Ma znas sta, preporucam ti barbara, zabava 100%

Nego znaš u ćemu je fora sa Barbarianom!

Ima previše savršenih skillova i ako ih uzimaš nemreš ih sve iskoristiti do 20 levela! Lik je savršen ali je jako teško igrati s njim kada znaš da postoje 3-4 skilla koja nikada nebuš mogao maxirati :D

SkunK
23-04-2007, 20:01
Mozemo nabacit na hamachiu ako ocete samo skinite 1.11b

Bartuc
23-04-2007, 20:03
Mozemo nabacit na hamachiu ako ocete samo skinite 1.11b

I ja koristim taj patch ali ne znam kojega lika odabrati :cry: Za popizdit :cry:

Sad me nekak nejviše Nekro privlači jerbo volim mračan tip lika... ali kaj ak mi brzo dosadi :cry:

SkunK
23-04-2007, 20:04
ajde daj msn pa cemo se naci i skupa prolazit, sta mozemo zalomit do kasno u noc i preci igru.

Bartuc
23-04-2007, 20:09
ajde daj msn pa cemo se naci i skupa prolazit, sta mozemo zalomit do kasno u noc i preci igru.

Kužiš kaj ti je bad... ja ti sada imam dosta kolokvija i ispita i Diablo mislim onak polako prelaziti u SP modu kojih sat ili max dva sata dnevno :cry:

Moram proč godinu jerbo gad je prođem dobivam tj. kupujem si Samsung 206BW!

Samsung 206BW: http://www.samsung.com/Products/Monitor ... ifications (http://www.samsung.com/Products/Monitor/LCD_Digital/LS20MEWSFVXAA.asp?page=Specifications)

PS: Slobodno iskoristi ovaj topic da se nađeš i dogovoriš za igru s ostalim članovima preko hamachia :roll:

SkunK
23-04-2007, 20:11
http://ftp.blizzard.com/pub/diablo2exp/patches/pc/LODPatch_111b.exe

ovo je 1.11b patch

SkunK
23-04-2007, 20:11
Thx, pa ajmo svi daj veceras igra mi se, da ne igram stalno Starcraft :D

Teon
23-04-2007, 20:13
Doso bih ja, no imamo zakazan HoMM, na kojeg mislim ne cu doc, tako sam umoran tak da necu moc ni na Diablo

Bartuc
23-04-2007, 20:13
@Senetry, <<<EDITIRANO od strane Bartuca>>>

Da ne bude spam... Koji vam je najviši level koji ste ikada postigli u Diablu 2?

Zica
23-04-2007, 20:26
samo jedno pitanje:
kad sam doso u drugi grad na diablu na kraju treba nac onaj neki simbol u onim špiljama (sta je to vec) di se to nalazi (mislim da izgleda ko mjesec( ne puni)?????

Bartuc
23-04-2007, 20:31
samo jedno pitanje:
kad sam doso u drugi grad na diablu na kraju treba nac onaj neki simbol u onim špiljama (sta je to vec) di se to nalazi (mislim da izgleda ko mjesec( ne puni)?????

Evo gotov EDIT :D

Ti trebaš ući u grobnicu koja kraj sebe ima simbol polumjeseca i prokrčiti put do nekok stalka u koji moraš ubaciti novi Staff koji dobiješ kombiniranjem starog Staff-a i amuleta iz questa u heradric cube-u (kak se već zove)! Tada ti se otvori prolaz do šefa tog acta!

PS: Prvo sam pisao o trećem actu pa sam skužio da sam se zahebao :rotfl:

SkunK
23-04-2007, 20:33
@Senetry, <<<EDITIRANO od strane Bartuca>>>

Da ne bude spam... Koji vam je najviši level koji ste ikada postigli u Diablu 2?


80 neki

ajmo ljudi hamachi daj ajmo se dogovorit i ajmo prolazit :D

SkunK
23-04-2007, 20:43
btw. koje je najbolje oruzje za necro-a i kako da ga razvijam koje skillove najbolje napocetku i koje skillove da grejdam, jer stvarno nemam pojma s necrom prosao sam igru s assasinom i barbarianom.

SkunK
23-04-2007, 20:47
ajmo ekipica oderat ko je za, jebes ajmo samo par sati

Bartuc
23-04-2007, 20:49
btw. koje je najbolje oruzje za necro-a i kako da ga razvijam koje skillove najbolje napocetku i koje skillove da grejdam, jer stvarno nemam pojma s necrom prosao sam igru s assasinom i barbarianom.

Evo i ja sam se napalio na Nekrića :D S njim bum odigrao!

Moj savjet ti je Blood Golem zbog heal efekta uparen sa Iron Maidenon tako da kada netko šora Blood Golema taj isti umire, a kada golem kolje onda dobivaš energiju! Uz to si uzmeš još i Corpse Explosion, to ti je Nekrova najjača magija jerbo njome diže mrtvace u zrak (eksplodiraju) i kolju sve u radijusu... ako se sjećaš LOD-a kada se šoraš protiv onog nekriča iz grada onda znaš kako je jak taj Corpse Explosion... Sa ta tri skilla si nepobjediv... za ostale ne znam, trebam proučiti!

SkunK
23-04-2007, 20:50
ajde uzmi 15 minuta da malo zaigramo, moram priznat da nikad nisam preko haimachia igrao :(

msn??

Bartuc
23-04-2007, 20:55
ajde uzmi 15 minuta da malo zaigramo, moram priznat da nikad nisam preko haimachia igrao :(

msn??

Nemam MSN, iskreno nisam niti ja igrao preko njega... i to niti jednu igru :D Ja se furam na LAN! A i kaj ti znaći 15 minuta... taman dođeš u Den of Evil i ajmo gasit :rotfl:

Otvori cjelu novu temu da želiš igrati sa ljudima s foruma, ziher bu ih se našlo :wink:

Teon
23-04-2007, 20:55
btw. koje je najbolje oruzje za necro-a i kako da ga razvijam koje skillove najbolje napocetku i koje skillove da grejdam, jer stvarno nemam pojma s necrom prosao sam igru s assasinom i barbarianom.

Evo i ja sam se napalio na Nekrića :D S njim bum odigrao!

Moj savjet ti je Blood Golem zbog heal efekta uparen sa Iron Maidenon tako da kada netko šora Blood Golema taj isti umire, a kada golem kolje onda dobivaš energiju! Uz to si uzmeš još i Corpse Explosion, to ti je Nekrova najjača magija jerbo njome diže mrtvace u zrak (eksplodiraju) i kolju sve u radijusu... ako se sjećaš LOD-a kada se šoraš protiv onog nekriča iz grada onda znaš kako je jak taj Corpse Explosion... Sa ta tri skilla si nepobjediv... za ostale ne znam, trebam proučiti!

True, no kod blood golema mozes i poginut, pa ti je dobra i fora iron golem + life tap = gotovo isti efekt, al najbolje je blood sa thorns mercom

Bartuc
23-04-2007, 20:58
True, no kod blood golema mozes i poginut, pa ti je dobra i fora iron golem + life tap = gotovo isti efekt, al najbolje je blood sa thorns mercom

Kako možeš poginuti sa njime? Kaj gubiš helth u toj mjeri ili kaj?

Ti si Nekro majstor... daj nam neki hint! S njime sam najmanje igrao i ne znam puno o njemu i njegovim taktikama!

Teon
23-04-2007, 21:15
Pa kolko se sjecam prije je u D2 mogo gubit HP ko i ti i obratno, no mislim da u LODu to nije slucaj pa nije tolka opasnost, i nisam Nekro majstor tesko je masterirat nekroa.
Pa cuj taktike sad, mislim na pocetku je tesko treba dosta potiona i tako bjezanja, i najteze je bossove. Dosta se treba oslanjat na merca, pogotvo onaj iz II Acta. A zatim kad si jaci samo deres CE ili kak se ono zove mislim Bone Spirit (iznad Bone Speara) tak da u biti nis ne radis samo stojis i kupis iteme lol. Za nekroa nisu bitni itemi koji dodaju na def (jer nista prakticki ne radis, samo izbjegavas) niti bas za res. iako oni dobro dodju na IV actu protic onih knightova, najbitniji itemi su oni koji dodaju na sve vrste skillova, jer svaki curse dobro dodje, e i da nemoj stavljat vise od 1 point po curseu. Zatim Iron maiden se ne isplati na Hellu pa niti na nightmareu vec Amplify Damage (racunanje) puno je korisniji a to je prvi curse.
Skillove uglavnom (tak je moj) na summoning i curses, a bone skills samo CE i do bone spirita

Sonic_Moronic
23-04-2007, 21:15
Napravi paladina smitera ili lightning sorcu...Zabava zagarantirana.

Bartuc
23-04-2007, 21:20
Hvala na info Teon! Budem vidio... sad si mi malo ubio doživljaj jer si i ti napomenuo da Nekro nikaj ne radi :D

@Sonic, daj opiši Paladin Smitera! Kaj je to? Kak se koristi i zakaj je dobar?

Sonic_Moronic
23-04-2007, 21:23
Smiter - 20 smite, 20 fanaticism, 20 holy shield, 20 defiance. Ostale pointove deri u vigor ILI charge, ovisno o izboru. Ja preferiram vigor.

Pobrini se da imaš što bolji shield, a onda ćeš vidjeti prednost 4.2 sekunde stuna... :D

Aerial
23-04-2007, 23:34
Ja upravo igram Diablo II :)

Sačuvao sejv od prije, pa imam sorcicu na 62. lvl, sad sam na hell težinu prešao. Onda sam skužio da mi je nekako prejednostavno bacati frozen orb i gledati kako sve uništava, pa sam se odlučio za necromancera :)


Dakle, ako ćeš sa necrom, razvijaj skeletone, a ne goleme. Golemi suxaju jer...
1) ne možeš ih imati više od 1
2) clay je dobar samo kao tanker, ali ne i dmg dealer... a ti definitivno nisi neki dmg dealer
3) blood se čini ok dok ne shvatiš da je njegova smrt = tvoja smrt
4) iron je po defaultu smeće, a dobar je samo ako ga napraviš iz nekog dobrog itema - loša stvar je što item nestane, a svaki put kad loadaš igru, nestane i golem
5) flame je... pa... ništa posebno... apurdno troši MP za tako loš summon

S druge strane, skeletona možeš imati cijelu hordu (15+), a uz dobar skill managment i mercenaryja sa aurom, skeletoni kickaju ass.

Ja igram sad s necrom, lvl 37, na nightmare, i mogu slobodno igrati s jednom rukom, a drugom jesti paštašutu :)

Arbiter of Change
24-04-2007, 06:53
I ja sam isto razmišljao da ponovno zaigram igru, ali za sada samo čitam savjete stručnjaka. :)

Bartuc
24-04-2007, 07:05
@Aerial

Pa kaj nisu skeletoni pre slabi? Imaju malo HP-a i slab damage... kak buš sa njima ikaj postigao na Hell-u?

PS: Kaj još uz skeletone koristiš? Daj opiši taktiku borbe i taktiku preživljavanja u početku!

Hvala... sad sam se opet nabrijao na Nekrića, danas poslje faxa krećem u akciju :D

Teon
24-04-2007, 08:40
Pa cuj na hellu da dolazi do tog problema sa skellicima no, problem je prvih par killova koje obicno ostvaris bone spiritom ili golemom da bi mogo stvarat skellije (ima tip necroa samo sa mage skeletonima) no onda ih je tolko puno i sve unistavaju (pogotovo merc-thorns aura, kak ginu skelliji tako i monsteri :pray: ) da samo dilas corpse explosion i to sve razara. Moj "Summoner" ima po jedan point u svakom golemu jer dobro zna doci.

A taktike necroa, ono bacis koji curse, neke koji se stackaju, uglavnom se baca Amplify Damage, spawnas skellije, i pustas da oni sa mercom obave posao. Napredne taktike, lol, izbjegavas neki eventualni ranged napad i drzis alt te gledas za neke dobre iteme :rotfl: , pazis na mercov hp, kad je na zutom stavis life tap (merc iz II acta ima velik dmg i to ga izvlaci sa life tap i njemu je dobro staviti neki pike sa ogromnim life stealom, teh invincible merc) i pazis na broj tvojih creatura. Jednostavno! Kad dodjes do nekog jaceg ili bossa onda ti kreces u akciju sa Bone Spiritom (na to nema res. ! )

Outmind
24-04-2007, 11:37
Meni jedino nije jasno zašto vam za igru treba hamachi? Koliko ja znam, diablo multiplayer nema local area connection opciju, nego samo direct ip i battlenet.

Teon
24-04-2007, 11:52
Meni jedino nije jasno zašto vam za igru treba hamachi? Koliko ja znam, diablo multiplayer nema local area connection opciju, nego samo direct ip i battlenet.

Zato jer kod nas koji imamo ADSL WLAN, imamo vise IPa te se bas i nemozemo povezati prek TCP/IP, a preko Hamachija stvorimo LAN u kojem svak ima odredjen IP te se direkt povezemo. A i tako se lakse nadjemo nego prek B.Neta

Aerial
24-04-2007, 17:10
@Aerial

Pa kaj nisu skeletoni pre slabi? Imaju malo HP-a i slab damage... kak buš sa njima ikaj postigao na Hell-u?

PS: Kaj još uz skeletone koristiš? Daj opiši taktiku borbe i taktiku preživljavanja u početku!

Hvala... sad sam se opet nabrijao na Nekrića, danas poslje faxa krećem u akciju :D

Teon dobro kaže, ha Hell težini summoni skoro ne igraju nikakvu ulogu - Corpse Explosion owna :)

Inače, skeletoni su bili skoro beskorisni prije 1.10 verzije, a od 1.10 i pogotovo 1.11b (koju ja igram) skeletoni su dosta ojačani i sad su jako dobri. Skeleton mage nemoj razvijati jer suxaju, samo raspucaš dobre stare obične skellie i razaraš.
Kad dođeš u drugu polovicu nightmare, počneš napumpavati Corpse Expl... Na Hell još nisam igrao, ali nadam se da ću skoro doći :roll:

Bartuc
24-04-2007, 17:17
@Aerial

Pa kaj nisu skeletoni pre slabi? Imaju malo HP-a i slab damage... kak buš sa njima ikaj postigao na Hell-u?

PS: Kaj još uz skeletone koristiš? Daj opiši taktiku borbe i taktiku preživljavanja u početku!

Hvala... sad sam se opet nabrijao na Nekrića, danas poslje faxa krećem u akciju :D

Teon dobro kaže, ha Hell težini summoni skoro ne igraju nikakvu ulogu - Corpse Explosion owna :)

Inače, skeletoni su bili skoro beskorisni prije 1.10 verzije, a od 1.10 i pogotovo 1.11b (koju ja igram) skeletoni su dosta ojačani i sad su jako dobri. Skeleton mage nemoj razvijati jer suxaju, samo raspucaš dobre stare obične skellie i razaraš.
Kad dođeš u drugu polovicu nightmare, počneš napumpavati Corpse Expl... Na Hell još nisam igrao, ali nadam se da ću skoro doći :roll:

Ja sam danas počeo sa Nekričem ali ne znam kako da ga razvijem :cry: Nekak ima pre malo dobrih skillova i djeluje mi monotono, ali bome je i ubercool zbog izgleda i mračnosti :D

Također sam počeo i sa paladinom s furkom na Zeal i Holy Shield ali me živcira taj shield jer kada te netko udari propadne ti napad, a sa Holy S. gotovo uvjek blokiraš napad tak da je to sranje!

Fukat ne znam s kim igrati :cry:

Amazon - dosadna
Nekro - monoton jerbo samo gledaš kako se drugi igraju umjesto tebe :D
Paladin - sucksa sa shieldom, a bez njega je ko odojak bez reš kožice
Sorcica - full jak lik ali sam ih imao jako puno i znam je u dušu pa mi nije fora
Assassin - nekak mi se neće jer joj fali ono nešto...
Druid - možebitan izbor... fora je ali... ne znam :D
Barbarian - možebitan izbor... ali sam već 100x s njim igrao... vjerovatno bu Druid treća sreća!

IGoR_2803
24-04-2007, 17:33
diablo II + LOD :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: najbolja igra... definitivno... s palladinom lvl 88 sam igral jedno 3 godine...

Ajd opiši favorite skillove! Kak si ga razvijao... koje aure i combat skillove si koristio?

vise se ni ne sjecam bas jer nisam jedno vrijeme igral, ali znam da imam max. fanaticism, jedno 4,5 pointova u zeal, vengeance, 3,4 charge... imam dosta u salvation (fakat neznam kolko), par u defiance i conviction ako ne do kraja onda skoro do kraja... to je otprilike to... mogu pogledati za vikend dok dodjem s faksa tocno...

@nightyx: a jebiga, kad sam igral po mjesec, dva pa onda nist i tak.. i usput sam jos par charactera razvil do kojih 50ih, 60ih levela... sad mi dodje da idem ponovo igrat diablo, recimo sa sorcererkom... :twisted:

Aerial
24-04-2007, 20:30
Meni je Paladin definitivno najdosadniji lik u igri...

Taj tip je za ku*ac u singleplayeru, samo imaš neku glupu auru na sebi i to je to :)
Hammerdin navodno ima potencijalno najveći dmg u cijeloj igri, ali sam odustao nakon 18. levela jer ne mogu podnijeti tog crnca (bez uvrede :) )

Inače, necro je vjarojatno najbolji lik za skupljanje rare, unique i set itema. S njim nije bitno kakva ti je oprema jer ionako ne ulaziš borbe ti nego skelići. Tako da nabaviš opremu sa +% to find magic items, ili imbuaš topaze u socketane iteme +% ...
moj necro sad ima +120% to find magic item, na 37. levelu => svakih 5 minuta se pojavi neki rare na ekranu :wink:

Bartuc
24-04-2007, 20:43
Odlluka je pala, igram sa Druidom... Vukodlak + Furry + Oak nešto :D

Puno hvala svima na pomoći oko odabira i ugodno provedenom vremenu...

PS: Molio bi modove da ne brišu temu, neka ljudi djele iskustva i pričaju o ovoj igri koliko god žele :D

Outmind
24-04-2007, 20:50
Dlakovuk meni i baš nije pretjerano zabavan. Za kojeg se god druida odlučio, nemoj creepere zapostavit, liječe te bolje od potiona kad ih malo razjačaš, a onaj na lvl 30 ti daje manu...

Bartuc
24-04-2007, 21:07
Dlakovuk meni i baš nije pretjerano zabavan. Za kojeg se god druida odlučio, nemoj creepere zapostavit, liječe te bolje od potiona kad ih malo razjačaš, a onaj na lvl 30 ti daje manu...

Je odlični su... ali bad je to kaj kasnije jako lako umiru :cry: Pogotovo na većoj težini!

PS: Samo sam jednom igrao sa Druidom i sjećam se da je lik odličan! Jedini bad je to kaj se ne vide armor i oružje kada si u vukodlak formi! Ali nema veze, bum nekaj iskombinirao :D Vjerujem da bum se fino zabavio sljedećih par mjeseci... do kraja faxa :D A nakon toga, ako Bog da, ide Oblivion ili nekaj toga stila na 20" LCD - WS :pray:

Aerial
25-04-2007, 09:36
A nakon toga, ako Bog da, ide Oblivion ili nekaj toga stila na 20" LCD - WS :pray:

A nakon toga polaganje ispita pred komisijom u 9. tom mjesecu :D

Bartuc
25-04-2007, 11:26
A nakon toga, ako Bog da, ide Oblivion ili nekaj toga stila na 20" LCD - WS :pray:

A nakon toga polaganje ispita pred komisijom u 9. tom mjesecu :D

Nejde :D

Monitor dobivam tek kada prođem godinu... Ako prođem tek u 9. mjesecu onda ga tek u 9. mjesecu dobivam! Ali ja računam da bi moga sve u roku dati tako da bu 6. mjesec vesel 8)

PS: Počeo sam sa Vukodlakom i sada sam 6 level... kasnije nastavljam pohod :killyou: 8) :killyou:

Teon
25-04-2007, 11:54
Dobar izbor krvavi kneze, ja takodjer imam WereWolfa samo ti skillovi, Feral Rage i Oak Siege (tak nesto mislim) tip je ludo brz sa ogromnim attack ratingom :D

IGoR_2803
25-04-2007, 12:00
Meni je Paladin definitivno najdosadniji lik u igri...

Taj tip je za ku*ac u singleplayeru, samo imaš neku glupu auru na sebi i to je to :)
Hammerdin navodno ima potencijalno najveći dmg u cijeloj igri, ali sam odustao nakon 18. levela jer ne mogu podnijeti tog crnca (bez uvrede :) )

istina inace, ali kad sam pocel igrati diablo 2, negde sam procital da je najlakse s paladinom (s cim se u biti sad ne slazem), pa sam s njim krenul... s necrom sam pocel igrati pred kojih godinu dana i dosel do kojeg 25 lvl, pa mi se vise nije dalo... bas bi mogel sad nastaviti...

Bartuc
25-04-2007, 12:09
Dobar izbor krvavi kneze, ja takodjer imam WereWolfa samo ti skillovi, Feral Rage i Oak Siege (tak nesto mislim) tip je ludo brz sa ogromnim attack ratingom :D

Jesi čitao knjigu "Nasljeđe Krvi"??? Ja već jako dugo tražim druga dva nastavka ali na Hrvatskom jeziku i nemrem naći! Našao sam samo drugi dio od trilogije ali na Engleskom ali to mi nije to, želim na Hrvatskom :cry:

Jel znaš negdje gdje ih ima za kupiti? Kupio bi si sva tri nastavka jer je knjiga ludo dobra :D

Outmind
25-04-2007, 12:49
Dobar izbor krvavi kneze, ja takodjer imam WereWolfa samo ti skillovi, Feral Rage i Oak Siege (tak nesto mislim) tip je ludo brz sa ogromnim attack ratingom :D

Jesi čitao knjigu "Nasljeđe Krvi"??? Ja već jako dugo tražim druga dva nastavka ali na Hrvatskom jeziku i nemrem naći! Našao sam samo drugi dio od trilogije ali na Engleskom ali to mi nije to, želim na Hrvatskom :cry:

Jel znaš negdje gdje ih ima za kupiti? Kupio bi si sva tri nastavka jer je knjiga ludo dobra :D

Ti to o Diablo knjigama? Svojedobno je na mom faxu bio sajam knjiga na kojem si ih sve mogao kupiti po 50-ak kn. Kod nas u klc u gradskoj imaju sva 3 nastavka na hrv. Inače prvi dio je još i najbolji, stime da se kvaliteta knjiga exponencijalno pogoršava da bi kulminirala trećom koja je po mom mišljenju bez veze.

Da_killah
25-04-2007, 13:11
pa i nije baš sa paladinom najlakše igrat, jebiga on je cijelu igru sam + mercenary i trebaš se dosta trudit + što mu treba neko jako oružje

Bartuc
25-04-2007, 13:47
Ti to o Diablo knjigama? Svojedobno je na mom faxu bio sajam knjiga na kojem si ih sve mogao kupiti po 50-ak kn. Kod nas u klc u gradskoj imaju sva 3 nastavka na hrv. Inače prvi dio je još i najbolji, stime da se kvaliteta knjiga exponencijalno pogoršava da bi kulminirala trećom koja je po mom mišljenju bez veze.

E da su mi sva tri nastavka! Nema veze ako su ova dva lošija od prvog, sve jedno bi si ih volio pročitati!

Gledao sam u algoritmu i još par manje poznatih dučana i samo sam naišao na 2. dio na Eng., čak niti prvi nema nigdje za kupiti :cry:

Daj reci gdje je to "klc u gradskoj"? I siguran si da ih imaju sve 3?

PS: Dosadio mi lagano Druid sa Vukodlakom! Brijem da bum ponovno dao šansu nekriću :rotfl:

Outmind
25-04-2007, 14:13
klc ti je Karlovac, my hometown, a gradska je skraćeno od gradska knjižnica...

Aerial
25-04-2007, 17:43
pa i nije baš sa paladinom najlakše igrat, jebiga on je cijelu igru sam + mercenary i trebaš se dosta trudit + što mu treba neko jako oružje

Hammerdin (ilitiga Paladin sa Blessed Hammerom) ubija sve u jednom šutu, osim Diabla koji treba DVA šuta :)

Fora je u tome da je poprilično naporan za razvijanje, jer se cijelo vrijeme moraš koncentrirati na razvijanje jednog skilla kojeg onda do kraja igre zloupotrebljavaš.
A i teško je ciljati s tim skillom...

Plus, lik ima zelene hlače.
Paladin sa zelenim hlačama.
Crnac.

:rotfl:

Zica
25-04-2007, 18:16
ajde ljudi ko igra diabla preko interneta (ja sam jucer igro) pa da mi neko rece kad se igra i to

Bartuc
25-04-2007, 18:20
ajde ljudi ko igra diabla preko interneta (ja sam jucer igro) pa da mi neko rece kad se igra i to

Javi se Senetry-u!

Link gdje se ljudi dogovaraju: viewtopic.php?t=12387&start=15 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?t=12387&start=15)

Teon
25-04-2007, 19:30
Dobar izbor krvavi kneze, ja takodjer imam WereWolfa samo ti skillovi, Feral Rage i Oak Siege (tak nesto mislim) tip je ludo brz sa ogromnim attack ratingom :D

Jesi čitao knjigu "Nasljeđe Krvi"??? Ja već jako dugo tražim druga dva nastavka ali na Hrvatskom jeziku i nemrem naći! Našao sam samo drugi dio od trilogije ali na Engleskom ali to mi nije to, želim na Hrvatskom :cry:

Jel znaš negdje gdje ih ima za kupiti? Kupio bi si sva tri nastavka jer je knjiga ludo dobra :D

Imam sva 4 nastavka na Hrvatskom, Richard A. Knaak rula. :pray:
Sve sam ih kupio u mercatoru (ZG), ima tamo neka knjiznica.

Bartuc
25-04-2007, 19:33
Dobar izbor krvavi kneze, ja takodjer imam WereWolfa samo ti skillovi, Feral Rage i Oak Siege (tak nesto mislim) tip je ludo brz sa ogromnim attack ratingom :D

Jesi čitao knjigu "Nasljeđe Krvi"??? Ja već jako dugo tražim druga dva nastavka ali na Hrvatskom jeziku i nemrem naći! Našao sam samo drugi dio od trilogije ali na Engleskom ali to mi nije to, želim na Hrvatskom :cry:

Jel znaš negdje gdje ih ima za kupiti? Kupio bi si sva tri nastavka jer je knjiga ludo dobra :D

Imam sva 4 nastavkaSna Hrvatskom, Richard A. Knaak rula. :pray:
Sve sam ih kupio u mercatoru (ZG), ima tamo neka knjiznica.

4 ih je :o

Ajme, zakon :shock:

E moram to naći... Ajd mi ih prodaj :D

Teon
25-04-2007, 19:55
Da sad je bas izasla od Richarda: Moon of the Spider iliti Paukov Mjesec.
Jos mi je ostalo 30 str. do kraja.
Sljedeca knjiga ce bit takodjer istog autora: Sin Wars, navodno ta knjiga ce bit po Diablu III, tj Richard je rekao da pise knjigu o mrtvima ali definitivno ne i za mrtvu fransizu,tj igru

P.S. Sorry sto sam kasno odgovorio, onaj post "krvave kneze..." mi je bio netom prije no sto odoh u skolu.

Bartuc
25-04-2007, 20:00
Da sad je bas izasla od Richarda: Moon of the Spider iliti Paukov Mjesec.
Jos mi je ostalo 30 str. do kraja.
Sljedeca knjiga ce bit takodjer istog autora: Sin Wars, navodno ta knjiga ce bit po Diablu III, tj Richard je rekao da pise knjigu o mrtvima ali definitivno ne i za mrtvu fransizu,tj igru

P.S. Sorry sto sam kasno odgovorio, onaj post "krvave kneze..." mi je bio netom prije no sto odoh u skolu.

Ma nemaš frke... Nego di je Mercator? Znam di je Metro, Mercatone, Getro... zapravo znam sve velike dučane osim Mercatora :rotfl:

Da bar bude tih knjiga u njemu! Hvala na info :roll:

Teon
25-04-2007, 20:05
Mercator - Ulica grada Vukovara, kod Radnicke (sigurno ima na netu site)
Nego siguran sam da ak nemaju I ili III, definiticno imaju II (al taj je tako tako, i nije od istog pisca ko ostali) al ce ti sigurni bit, za 4 neznam, mozda. Al svaki put kad sam bio tamo imali su neku od tih knjiga.

P.S. Si znao da nakon knjige Blizzard je izdao patch za D2 LOD u kojem jedan od ovih minor bossova moze bit Blood Baron (mislim da ga Baal spawna gotovo uvjek - kao iz mrtvih). Eh kad bih bar imao njegova armor :D al su mi Rathmanci nekak vise kul neg ovi Zakarumci

Bartuc
25-04-2007, 20:07
Mercator - Ulica grada Vukovara, kod Radnicke (sigurno ima na netu site)
Nego siguran sam da ak nemaju I ili III, definiticno imaju II (al taj je tako tako, i nije od istog pisca ko ostali) al ce ti sigurni bit, za 4 neznam, mozda. Al svaki put kad sam bio tamo imali su neku od tih knjiga.

P.S. Si znao da nakon knjige Blizzard je izdao patch za D2 LOD u kojem jedan od ovih minor bossova moze bit Blood Baron (mislim da ga Baal spawna gotovo uvjek - kao iz mrtvih). Eh kad bih bar imao njegova armor :D al su mi Rathmanci nekak vise kul neg ovi Zakarumci

E... sad znam di je Mercator! Puno hvala, sjetio si me :D

PS: Nisam skužio ovo sa patchom! Sada tek prvi put igram na 1.11b verziji! Do sada sam rasturao 1.09! Nadam se da bum naišao na njega :D

Teon
25-04-2007, 20:13
Nema problema, samo pitaj nes u vezi Diabla (razlog zasto sam poceo igrat RPGe iako isprva H&S) i to sam igrao da vidimo, hmm, cini mi se 8 godina tj. jos uvjek zaigram, eh to su bila vremena kad sam imao jos komp sa 3.1 Win, pa sam kod frenda na plejki igrao Diablo, onda poslije (koliko poslije...) sam ja kupio novi komp koj je bio masina ono sa 500MHz, 128 RAMa i 32MB grafom :pray: te je tu negdje god+- izasao Diablo 2 (EDIT: tad mi je teta pocela radit u VIDIu te sam poceo pratit PC Play, mislim da je to bio 24,25 broj), isprva nisam znao bas za igru no moj dobri bratic me uveo u Blizzard :D Odonda sam dane i noci provodio uz D2 i Starcraft etc. :nostalgy: :cry:
Anyways samo pitaj nes o Diablu ili Star Warsu, kad smo vec kod toga odoh ja igrat Movie Battles 2

Outmind
25-04-2007, 20:25
E baš me zaima kako je to bilo igrat diablo na plejki. Sigurno su kontrole retardirane i nespretne, možda i nisu...

Zica
25-04-2007, 20:28
ja sam igro diablo 1 na jedinici (uzašno teško i glupo)

Sonic_Moronic
25-04-2007, 20:43
E baš me zaima kako je to bilo igrat diablo na plejki. Sigurno su kontrole retardirane i nespretne, možda i nisu...

Nije toliko i loše. Moji bratići jedinicu ne podnose na PC-u, samo na plejki...

Bartuc
25-04-2007, 20:51
E baš me zaima kako je to bilo igrat diablo na plejki. Sigurno su kontrole retardirane i nespretne, možda i nisu...

Nije toliko i loše. Moji bratići jedinicu ne podnose na PC-u, samo na plejki...

To je sve stvar navike! Moj bratić također ima samo plejku cjeli život i kada mu daš neki FPS na kompu onda se nemre snaći sa mišem! A na plejki same hed šotove djeli :D

Sonic_Moronic
25-04-2007, 20:57
E baš me zaima kako je to bilo igrat diablo na plejki. Sigurno su kontrole retardirane i nespretne, možda i nisu...

Nije toliko i loše. Moji bratići jedinicu ne podnose na PC-u, samo na plejki...

To je sve stvar navike! Moj bratić također ima samo plejku cjeli život i kada mu daš neki FPS na kompu onda se nemre snaći sa mišem! A na plejki same hed šotove djeli :D

Moji bratići nemaju plejku cijeli život. Sad je kod bake, i igraju ju ponekad. To nije stvar navike. Jednostavno im se ne sviđa, kažu da je na PC-u preteško. Ima i u tome istine...

Outmind
25-04-2007, 21:08
Bez uvrede tvojim bratićima, ali ljudima sa konzola je sve što ima više od 10 tipki prekomplicirano...

Bartuc
25-04-2007, 21:12
Bez uvrede tvojim bratićima, ali ljudima sa konzola je sve što ima više od 10 tipki prekomplicirano...

Istina :rotfl:

Dobro da nije držao miša kao mikrofon :rotfl:

Sada sam se sjetio jedne snimke sa JuBiTu-a... Frajer iz publike na talk showu (tipa Sanja) dobi mikrofon u ruke tak da nekaj kaže i lik stavi mikrofon kao mobitel na uho i priča u dršku :rotfl: Ja sam pišao od smjeha kada sam to vidio :D

Outmind
25-04-2007, 21:13
Mi tu opasno u ot idemo. Mrš natrag na đuku, ovaj đavla...

Sonic_Moronic
25-04-2007, 22:38
Bez uvrede tvojim bratićima, ali ljudima sa konzola je sve što ima više od 10 tipki prekomplicirano...

Gle, ali ja pokušavam objasniti da su oni kompjuteraši, a plejku su nabavili kad im je komp bio u kvaru...Sad igraju samo najmlađi.

Adaroth
13-05-2007, 16:56
Ak se stvarno želiš osjećat moćnim preporučam barbarina...(priča se još ionako nastavlja u njegovom rodnom kraju)...a ak ti nije dovoljno samo tupim predmetom po glavi već želiš više onda je definitivno druid tvoj izbor...
preporučio bih ti paladina isto ali nek mi svi oproste koji se uvrijede (nema veze sa rasizmom) jednostavno prvi puta vidim paladina tj. viteza koji je crn pa mi je malo debilno s njim igrat (iako sam s njim došao do nekog 40. levela)...

Arbiter of Change
13-05-2007, 17:03
Nisi čitao Order of the Stick? Tamo je crni paladin. :D

Sonic_Moronic
13-05-2007, 19:35
Nisi čitao Order of the Stick? Tamo je crni paladin. :D

Krivo. Roy je fighter, a Durkon cleric.

Arbiter of Change
13-05-2007, 19:50
[quote="Arbiter of Change":1hemmjwh]Nisi čitao Order of the Stick? Tamo je crni paladin. :D

Krivo. Roy je fighter, a Durkon cleric.[/quote:1hemmjwh]

My bad (to je meni sve isto... klase mislim). :(

Adaroth
13-05-2007, 21:13
[quote="Arbiter of Change":6y17cxrz]Nisi čitao Order of the Stick? Tamo je crni paladin. :D

Krivo. Roy je fighter, a Durkon cleric.[/quote:6y17cxrz]

Tako je... :D

Bartuc
13-05-2007, 21:25
Uh jesto probudili temu :D

Od te dileme oko likova sam već prešao Diablo sa 2 lika :D Ali pristojno se zahvaliti pa, hvala Adartoh na savjetu :roll:

Aerial
14-05-2007, 09:47
Ja sam zaključio da me živciraju svi melee likovi... Barb, spearazon, martial assassin, shapeshift druid itd itd...

Stvar je u tome da treba pumpati i defense i attack i dmg istovremeno što baš i nije lako izvedivo...
Kad imaš nekog spellcastera ili summonera, onda pumpaš samo jednu stvar i to je to. Onako, kad igraš s melee likom, nađeš se vrlo brzo u situaciji da nisi dobar ni u čemu - monsteri te udaraju ko krpenu lutku, a ti mašeš mačem po praznom zraku...

Lord Coldwolf
14-05-2007, 10:23
Ja sam zaključio da me živciraju svi melee likovi... Barb, spearazon, martial assassin, shapeshift druid itd itd...

Stvar je u tome da treba pumpati i defense i attack i dmg istovremeno što baš i nije lako izvedivo...
Kad imaš nekog spellcastera ili summonera, onda pumpaš samo jednu stvar i to je to. Onako, kad igraš s melee likom, nađeš se vrlo brzo u situaciji da nisi dobar ni u čemu - monsteri te udaraju ko krpenu lutku, a ti mašeš mačem po praznom zraku...

:D yeah,..
zato je sacred bolji glede toga :P
Jedino sto sacred nema tolko zanimljiv skill tree


:) no sad ce dvojka sve nadoknadit.

Adaroth
14-05-2007, 11:36
Uh jesto probudili temu :D

Od te dileme oko likova sam već prešao Diablo sa 2 lika :D Ali pristojno se zahvaliti pa, hvala Adartoh na savjetu :roll:

Nema na čemu...;)