PDA

Pogledaj cijelu verziju : antivir pitanje



K4ciga
23-04-2007, 16:16
imam veliki problem;stalno me izbacuje iz antivirusa,ne mogu uopće ući u AV,imam avast home edition... :cry: ,+stalno me izbacuje iz igara da mi jeavi nešto kao "do you wanna continue running scripts on this page" i odem na bilo što(yes,no),opet mi to javi,što ...kida živce.nemojte reći "pa virus ti gasi antivirus" znam da je vjerojatno u pitanju virus,ali kako ga mogu makniti kada
a)nemogu upgreadati postojeći
b)ne mogu instalirati novi (probao sa kasperskim,nortonom i bitdefenderom,svako malo prekida instalaciju.
any ideas?

p.s ovo brišite / lockajte kada dobijem odgovor :roll:

Berax0r
23-04-2007, 16:25
pa probaj izbrisati ovaj avast.
Ako nejde probaj instalirati Spybot:Search&Destroy.
Ako to nejde onda stvarno neznam sta da napravis :roll:

Frky
23-04-2007, 16:53
Probaj u safe modu izbrisati virus sa postojećim av !

K4ciga
23-04-2007, 17:32
Probaj u safe modu izbrisati virus sa postojećim av !

može malo detaljnije?nikada nisam imao sličan problem,pa nisam ništa slično pokušaao :roll:


pa probaj izbrisati ovaj avast.
Ako nejde probaj instalirati Spybot:Search&Destroy.
Ako to nejde onda stvarno neznam sta da napravis :roll:

imam s&d ali i njega gasi kada uđem u njega :scared:

Berax0r
23-04-2007, 17:34
to ce biit neki grdni virus :killyou:
probaj kao sto kaze Frky u safe modu
ako ne onda :(

K4ciga
23-04-2007, 17:48
to ce biit neki grdni virus :killyou:
probaj kao sto kaze Frky u safe modu
ako ne onda :(

ponavljam,nikada nisam nista radio u safe modu...jel nikada nisam imao slican problem,pa ako se to može malo bolje objasniti :D

stvarno,rušenje programa mi je zadnja solucija...neda mi se ponovno instalirati WoW,Rome i te ogromne igre :roll:

Frky
23-04-2007, 18:16
Uđeš u safe mod (stišćeš neku f tipku dok ti se komp pali [meni je f8]Sda dobiješ izbor safe mod između ostalog) i pokreneš antivirus i pustiš da skenira !

Pa uključiš spy bot i s njim skeniraj i briš što nađe !

K4ciga
23-04-2007, 19:02
Uđeš u safe mod (stišćeš neku f tipku dok ti se komp pali [meni je f8]Sda dobiješ izbor safe mod između ostalog) i pokreneš antivirus i pustiš da skenira !

Pa uključiš spy bot i s njim skeniraj i briš što nađe !

e fala pokusat ću :roll:


EDITx2:Nasao sam,ali jel se mogu preko safe moda konektirati na internet pa da odmah skinem updateove??

spidEY
23-04-2007, 20:47
Uđeš u safe mod (stišćeš neku f tipku dok ti se komp pali [meni je f8]Sda dobiješ izbor safe mod između ostalog) i pokreneš antivirus i pustiš da skenira !

Pa uključiš spy bot i s njim skeniraj i briš što nađe !

e fala pokusat ću :roll:


EDITx2:Nasao sam,ali jel se mogu preko safe moda konektirati na internet pa da odmah skinem updateove??

Safe Mode with Networking