PDA

Pogledaj cijelu verziju : VIRUS....



Legija001
23-04-2007, 01:47
Evo dole u desnom kutu kod sata mi žmiga neki virus(Esystem alert). prije sam ga bio nekako rijesio no sada se vise nesjecam kako?I to me stalno izbacuje iz igri kada igram.

Molim vas pomognite jer cu komp razbit nemogu ko covik igrat :D

FaTaL_mRkvA
23-04-2007, 06:24
probaj saznat kako se zove taj virus

Legija001
23-04-2007, 06:31
nemogu... samo mi to cudo izbacuje.
pokusao sam brisati sa- Spybot - Search & Destroy,Ad-Aware SE Personal,Spyware Doctor i nece da obrise

FaTaL_mRkvA
23-04-2007, 06:39
kad skeniraš i kad ti se on pojavi u prozoru za pronađene viruse, negdi do njega bi trebalo pisati gdje se nalazi(npr.C:/program files/fifa/pac-man.exe), odi u taj folder gdje se nalazi i probaj ga ručno obrisati, ako neide nabavi unlocker assistant(bio je na CD-u od nekog časopisa nedavno) i probaj s njim obrisat......................prije toga ga možeš nać u task manageru pod processi i ugasit taj process(samo pazi da ne 'ugasiš' krivi process)

C
23-04-2007, 13:56
kad skeniraš i kad ti se on pojavi u prozoru za pronađene viruse, negdi do njega bi trebalo pisati gdje se nalazi(npr.C:/program files/fifa/pac-man.exe), odi u taj folder gdje se nalazi i probaj ga ručno obrisati, ako neide nabavi unlocker assistant(bio je na CD-u od nekog časopisa nedavno) i probaj s njim obrisat......................prije toga ga možeš nać u task manageru pod processi i ugasit taj process(samo pazi da ne 'ugasiš' krivi process)
I još da se ja nadovežem. :D 8)
Ak' ti se ta infekcija nalazi negdje u Windows folderu, napravi (stvoriji) system restore, te obriši tu infekciju, po mogućnosti prisilno, kako infekcija ne bi pobjegla, pa nakon toga odeš u safe mode i obaviš system restore koji će vratiti ono što si obrisao (gdje je bila infekcija). I, bez brige, kad ti vrati tu obrisanu stvarčicu, neće vratiti i infekciju, tj. sve ok.