PDA

Pogledaj cijelu verziju : Audioslave



Dreamer Deceiver
22-04-2007, 18:31
Sluša tko tu grupu ? Ja ne, ali sam čuio jednu njihovu odličnu stvar Shadow on the sun, pa bi zamolio neka mi oni koji slušaju tu grupu preporuče koju pjesmu

Simon the Dreamer
22-04-2007, 18:39
Dandelion mi je najbolja, ali mi oni i nisu nešto.
Imaju onog gitarista, Tom Morello, kako se već zove, on je dobar...

Om3G@
22-04-2007, 18:48
Ja sam cuo za Audioslave tek kad sam gledao film Collateral. I onda sam saznao da im se ta pjesma zove "Shadow on the Sun". Sad imam sve njihove albume (tocnije - 3) i nakon sto sam ih velik broj puta preslusao, mogu reci da su jedva prosjecna grupa. A u biti, oni su supergrupa iliti Rage Against the Machines sa novim pjevacem. Normalno, imaju dobrih pjesama. Preporucujem:

Getaway Car
Like a Stone
Be Yourself
Yesterday to Tomorrow
Doesn't Remind Me

Jedno upozorenje: ne nabavljaj nikako njihov zadnji album jer je to jedan iznimno los album. Kad ih vise budes poslusao, shvatit ces da su jedino takav album mogli i izdati. U biti, grupa nije losa, ali vec nakon dvije-tri pjesme uvidis njihovu granicu i znas sto ocekivati. Poslusaj prva dva albuma "Audioslave" i nesto bolji "Out of Exile", jer se oni jos nekako mogu cuti.

Death By Sexy
22-04-2007, 19:02
Prvi album je dobar, druga dva nisu
Tom Morello je lud(bolji bio u RATM).... odlična distorzija

Dreamer Deceiver
22-04-2007, 19:16
Ja sam cuo za Audioslave tek kad sam gledao film Collateral. I onda sam saznao da im se ta pjesma zove "Shadow on the Sun".

isto ja sam onda prvi put čuo njihovu pjesmu i pjesma baš pristaje uz onu scenu.
Probat cu od nekoga nabaviti ove albume.

DrunkyDuck
22-04-2007, 19:19
Chris Cornell je bio u Soundgardenu (meni jedan od najdrazih bandova), ostatak momci iz RATM-a. Vecina fanova obadvije grupe je ocekivala takvu glazbu, to im je zadavalo dosta glavobolja sa zadrtima.

Preporuke (uz odlicne preporuke koje je Om3G@ postao):
-Cochise
-Bring 'em Back Alive
-#1 Zero
-The Curse
-Wide Awake*
-Nothing Left To Say But Goodbye*
-Moth*


*zadnje stvari zadnjeg albuma

Frky
22-04-2007, 20:59
Imam njihova dva albuma i ok su mi !