PDA

Pogledaj cijelu verziju : Proste riječi u igrama



darth burek
22-04-2007, 14:57
Volite li proste riječi u igrama?

Ja obožavam...to nekako super oboji karakter neke osobe!Kao šta bi Englezi u ratnim igrama nekako englesko-kilavo rekli:''BLODY HELL!!!''To bi me usvijek nasmijalo...a vi?

The Boz
22-04-2007, 15:01
Pre generalizirano da bih komentirao jednostavnim "Sviđa mi se/Ne sviđa mi se".
Ovisi o igri, feelu, vrsti, ciljanoj publici, i ostalim kvalitetama.

MindReader
22-04-2007, 15:08
holly shit pwna

Black Hawk Down
22-04-2007, 16:10
Dodaje atmosferi.

*Fila*
22-04-2007, 16:14
Pre generalizirano da bih komentirao jednostavnim "Sviđa mi se/Ne sviđa mi se".
Ovisi o igri, feelu, vrsti, ciljanoj publici, i ostalim kvalitetama.

Rocchiro
22-04-2007, 16:20
svejdeno...al mogu biti vrlo kul

Paran0a
22-04-2007, 16:25
Dodaju zacina atmosferi...

Kostolomac
22-04-2007, 17:26
zavisi kakva je atmosfera potrebna, ali većinom koja psovka dobro dođe

Pilip
22-04-2007, 17:53
Bezpotrebno. Pogotovo u igrama koje igraju klinci od 13 godina. Neka se Thompson za to bori. Da maknu prost vokabular iz igri namijenjenih nizim generacijama.
Ali inace u igrama sa mračnom atmosferom, napetosti iz samih vrhunskih trilera, to je pozeljno. I to na igrama na kojima pise 16 ili 18+ Pridonosi atmosferi i upotpunjuje likove. A i dobiva se na realnosti jer jako malo ljudi u danasnjem vremenu i svijetu ne prostaci.

mrs.croft
22-04-2007, 18:04
kingpin rulz :pray:

normalno da podržavam psovke

Matilda Mother
22-04-2007, 18:05
bloody hell je prosto? :o

Asai
22-04-2007, 18:05
kingpin rulz :pray:



Fuckin' pussyass!

Nešto što neću zaboraviti dok sam živ... :rotfl: :killyou:

Prince-Artas
22-04-2007, 19:07
Pre generalizirano da bih komentirao jednostavnim "Sviđa mi se/Ne sviđa mi se".
Ovisi o igri, feelu, vrsti, ciljanoj publici, i ostalim kvalitetama.

1van
22-04-2007, 19:17
Bezpotrebno. Pogotovo u igrama koje igraju klinci od 13 godina. Neka se Thompson za to bori. Da maknu prost vokabular iz igri namijenjenih nizim generacijama.
Ali inace u igrama sa mračnom atmosferom, napetosti iz samih vrhunskih trilera, to je pozeljno. I to na igrama na kojima pise 16 ili 18+ Pridonosi atmosferi i upotpunjuje likove. A i dobiva se na realnosti jer jako malo ljudi u danasnjem vremenu i svijetu ne prostaci.

Joj kao da to nesusrecu svaki dan na TV-u i ostalim mjestima

Sterpo
22-04-2007, 19:38
ima dobrih u brothers in armsu, a dobra mi je kad na COH-u narediš povlačenje a vojnici s zderu "fuck this" :roll: :)

Simon the Dreamer
22-04-2007, 20:11
Bloody Jerries!

Općenito, one engleske "fine" psovke su prekrasne, i ofc insult wrestling iz Monkey Islanda, ali to je više uvreda nego psovka.
Inače, ovako, psovanje je ružno.

flander
22-04-2007, 20:27
Dodaju zacina atmosferi...

sign :wink:

MindReader
22-04-2007, 20:50
najjači je postal2 kad te mažu lopatom.. a lik se dere F*CK OUCH F*CK. YOU FU*KING MORON!! (a svećenik ga maže lopatom)

Sonic_Moronic
22-04-2007, 21:21
Bloody Jerries!

Općenito, one engleske "fine" psovke su prekrasne, i ofc insult wrestling iz Monkey Islanda, ali to je više uvreda nego psovka.
Inače, ovako, psovanje je ružno.

Agreed. Nije baš zanimljivo: "Fuck you, goddamn moron!"

THUNDER_DINIX
23-04-2007, 08:52
volim. jos kad nesto izvali, :rotfl:

medusa
23-04-2007, 10:29
što više psovki to bolje, dosadilo mi je samo obično "dammit"

NITROS
23-04-2007, 10:42
Bezpotrebno. Pogotovo u igrama koje igraju klinci od 13 godina. Neka se Thompson za to bori. Da maknu prost vokabular iz igri namijenjenih nizim generacijama.
Ali inace u igrama sa mračnom atmosferom, napetosti iz samih vrhunskih trilera, to je pozeljno. I to na igrama na kojima pise 16 ili 18+ Pridonosi atmosferi i upotpunjuje likove. A i dobiva se na realnosti jer jako malo ljudi u danasnjem vremenu i svijetu ne prostaci.

E ne kuzim fakat jednu stvar. Kak u jednom trileru ili horroru moze prostota dizati atmosferu :) znam samo da mrak, glazba, zvukovi i svijetlost mogu u mraku napraviti atmosferu, al da prostota to jos nisam cul :))
ovo da se makne iz igrih za nize generacije to se slazem.

Asai
23-04-2007, 11:20
Igra koja sadrzi "strong language" automatski nemože bit ocjenjena kao prikladna za mlađe... :?

omfgnoob1
23-04-2007, 11:32
SA mi se svidja zbog psovki jer ipak se spominje nekakva "klošarska" četvrt, puna kriminala pa bi bilo glupo da nema psovki
"Keep up motherfu**er" :rotfl:

darth burek
23-04-2007, 15:16
Bezpotrebno. Pogotovo u igrama koje igraju klinci od 13 godina. Neka se Thompson za to bori. Da maknu prost vokabular iz igri namijenjenih nizim generacijama.
Ali inace u igrama sa mračnom atmosferom, napetosti iz samih vrhunskih trilera, to je pozeljno. I to na igrama na kojima pise 16 ili 18+ Pridonosi atmosferi i upotpunjuje likove. A i dobiva se na realnosti jer jako malo ljudi u danasnjem vremenu i svijetu ne prostaci.

E ne kuzim fakat jednu stvar. Kak u jednom trileru ili horroru moze prostota dizati atmosferu :) znam samo da mrak, glazba, zvukovi i svijetlost mogu u mraku napraviti atmosferu, al da prostota to jos nisam cul :))
ovo da se makne iz igrih za nize generacije to se slazem.

Kh...kako ne ono izleti zombi iz mraka a lik:''What the fu**?!'' ili ''Holy shi*?''

C'mon pomisli malo...

Pilip
23-04-2007, 18:18
Bezpotrebno. Pogotovo u igrama koje igraju klinci od 13 godina. Neka se Thompson za to bori. Da maknu prost vokabular iz igri namijenjenih nizim generacijama.
Ali inace u igrama sa mračnom atmosferom, napetosti iz samih vrhunskih trilera, to je pozeljno. I to na igrama na kojima pise 16 ili 18+ Pridonosi atmosferi i upotpunjuje likove. A i dobiva se na realnosti jer jako malo ljudi u danasnjem vremenu i svijetu ne prostaci.

E ne kuzim fakat jednu stvar. Kak u jednom trileru ili horroru moze prostota dizati atmosferu :) znam samo da mrak, glazba, zvukovi i svijetlost mogu u mraku napraviti atmosferu, al da prostota to jos nisam cul :))
ovo da se makne iz igrih za nize generacije to se slazem.

Molim te mi boldaj di sam reko da u hororu pridonosi atmosferi??
Bas zato sam napisao triler (u koje spada Max Payne i slicne igre...) u kojima se tatalno ufuras u igru i kvalitetu likova.

DrunkyDuck
23-04-2007, 20:27
Ne sjecam se bas nekog pretjeranog psovanja iz Max Payne-a (eto razloga da ponovno odigram :D ).

Inace, psovanje, kao i nasilje - samo ako je nuzno za atmosferu igre, iako mislim da kvalitetna igra moze i bez toga.

NITROS
23-04-2007, 23:04
Bezpotrebno. Pogotovo u igrama koje igraju klinci od 13 godina. Neka se Thompson za to bori. Da maknu prost vokabular iz igri namijenjenih nizim generacijama.
Ali inace u igrama sa mračnom atmosferom, napetosti iz samih vrhunskih trilera, to je pozeljno. I to na igrama na kojima pise 16 ili 18+ Pridonosi atmosferi i upotpunjuje likove. A i dobiva se na realnosti jer jako malo ljudi u danasnjem vremenu i svijetu ne prostaci.

E ne kuzim fakat jednu stvar. Kak u jednom trileru ili horroru moze prostota dizati atmosferu :) znam samo da mrak, glazba, zvukovi i svijetlost mogu u mraku napraviti atmosferu, al da prostota to jos nisam cul :))
ovo da se makne iz igrih za nize generacije to se slazem.

Molim te mi boldaj di sam reko da u hororu pridonosi atmosferi??
Bas zato sam napisao triler (u koje spada Max Payne i slicne igre...) u kojima se tatalno ufuras u igru i kvalitetu likova.

Nightyx
24-04-2007, 08:22
Ovisi o igri :wink:

BTW u GTA SA svakako pristaje

Pilip
24-04-2007, 10:53
Bezpotrebno. Pogotovo u igrama koje igraju klinci od 13 godina. Neka se Thompson za to bori. Da maknu prost vokabular iz igri namijenjenih nizim generacijama.
Ali inace u igrama sa mračnom atmosferom, napetosti iz samih vrhunskih trilera, to je pozeljno. I to na igrama na kojima pise 16 ili 18+ Pridonosi atmosferi i upotpunjuje likove. A i dobiva se na realnosti jer jako malo ljudi u danasnjem vremenu i svijetu ne prostaci.

E ne kuzim fakat jednu stvar. Kak u jednom trileru ili horroru moze prostota dizati atmosferu :) znam samo da mrak, glazba, zvukovi i svijetlost mogu u mraku napraviti atmosferu, al da prostota to jos nisam cul :))
ovo da se makne iz igrih za nize generacije to se slazem.

Molim te mi boldaj di sam reko da u hororuSpridonosi atmosferi??
Bas zato sam napisao triler (u koje spada Max Payne i slicne igre...) u kojima se tatalno ufuras u igru i kvalitetu likova.

DrunkyDuck
24-04-2007, 17:16
Nitros, igra sa mracnom atmosferom ne mora nuzno biti horor, zato je Max Payne i spomenut (tek toliko da ovo ne preraste u rat citatima).

snowblind
24-04-2007, 22:41
odigrajte team buddies, tamo će te čuti puno psovki i onda procjenite jel su u toj igri potrebne psovke

Čux
25-04-2007, 19:52
ovisi o igri i situaciji, al može stvarno dobro doći

Hazfer
01-05-2007, 18:17
Malo psovki da zacini atmosferu nikad ne skodi. Al opet zavisi od igre...

Slayer
02-05-2007, 14:09
nabavite si hrvatsku verziju serius sama :D

čak oiše i bacač raketa :D

Duh
04-07-2007, 11:41
Pre generalizirano da bih komentirao jednostavnim "Sviđa mi se/Ne sviđa mi se".
Ovisi o igri, feelu, vrsti, ciljanoj publici, i ostalim kvalitetama.

[_[_[Sk8man]_]_]
04-07-2007, 11:47
U zadnje vrijeme je sve manje i manje prostih rijeci u igrama(a razlog je naravno jebe*i ESRB)
Jedina novija igra u kojoj sam cuo pokoju prostu rijec je S.T.A.L.K.E.R.

Bishop_45_(2)
04-07-2007, 18:15
ja volim psovke, bas su seksi, da sam zensko sva bih se navlazila, ali posto nisam, boli me kurac .... !!!


(ajmo uvesti novo pravilo na ovaj forum; prije otvaranja topica bilo bi se pametno upitati; "Je li ovaj tpic glup???, da li bas osijecam nevjerovatnu zelju za njegovim otvaranjem, ili mogu pretrpiti svoje nagone, pa to je bar nesto sto bi gameri morali znati i moci svladati !!!" !!!

Inace volim Postal2.....

goki06
05-07-2007, 13:01
Ah sad sve jedno mi je dal netko tamo moli Oce nas ili kune nekom mater, vazna mi je atmosfera u igri na koju nemaju psovke bas neki ucinak. :killyou:

Jopax
05-07-2007, 21:11
zavisi nekad moze biti smjesno a nekad glupo zavisi od situacije ako npr njjih dolazi 20 on sam puca po njima i baca bombe derat ce se dok ga buse
"Die u m***********g a$$holes , eat lead u biatches , have a bite of my grenade launchers u p***ys a nekad moze biti i bez psovke da bude dobra atmosfera
tip okruzen sa 50 aliena od dva metra ima jedan sarzer i dok oni jurisaju on se dere
"Ur not so tough ur not so bad .U know whats bad?Ur looking at it"
pet sekundi poslije tipa vise nema samo je ostala mrlja a vi se i dalje smijete njegovoj neizmjernoj glupoj hrabrosti :rotfl:

Bartuc
05-07-2007, 21:20
Ja sam danas umro od smjeha kad je lik u R6-Vegasu viknuo pendehitoS:D Inaće u SinglePlayer se deru pendeho (peder), a sad sam prvi put u MultyPlayeru (COOP StoryMode) čuo za pendehito (pederčiću)!

Dam se kladit da je to bilo namjenjeno mom starom, a ne meni :rotfl:

revenion
06-07-2007, 16:30
[quote="The Boz":ci9179n6]Pre generalizirano da bih komentirao jednostavnim "Sviđa mi se/Ne sviđa mi se".
Ovisi o igri, feelu, vrsti, ciljanoj publici, i ostalim kvalitetama.[/quote:ci9179n6]

Prince of Persia freak
06-07-2007, 17:36
U Scarface ima dosta psovki ali najbolja je ona:
"Whats that on your face?"
"Your mothers pussy!!"

Podržavam 200% psovke u igrama. I neka netko stavi anketu.

revenion
06-07-2007, 20:34
Stavio sam anketu :wink:

Demon Hunter
06-07-2007, 20:55
Pa nije lose u Igri cut koju psovku.

Jos kad je neka igra u pitanju kad je lik humoristican i tako ima te fore onda i psovka dobro zvuci,onako kroz humor!

Nije lose samo da nisu one bas teske,ali dobro dođe.

omfgnoob1
06-07-2007, 22:11
Ja se sjecam kad sam igrao Serious Sam 2 demo, pa kad predjes prvu misiju i na kraju se kao kamera pribilizava Sam-u i udari ga u glavu a on kaze u ku**c :rotfl:

Shakes
07-07-2007, 16:18
Baš sam se sjetio GTA SA :D rofl :D
Kada na onom zadatku ideš kod Big Beara pa kad vidiš da je postao kurva onog lika rofl :D kad onaj otvara pa govori:
Who the fuck is it?! CJ!? What the fuck do you want, get the fuck outta my house!
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

K4ciga
07-07-2007, 16:32
onako nigerski "Modafuka" owna,i naravno onako ameriČki "Holy shit"

Shakes
07-07-2007, 17:11
holy crap sounds nicer :)