PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hotkeys & Custom Hotkeys



hacker
21-04-2007, 14:28
Koristite li ih i sto mislite o custom hotkeyevima? Da li je to na neki nacin varanje ili ne?

Ja koristim samo hotkeyeve.


btw, zasto nemogu staviti anketu?

Claw
21-04-2007, 16:33
Ja isto koristim samo hotkeyeve. Ma da mislim da bi bilo puno lakse na costum hk.

Systematic Reverse
21-04-2007, 17:14
Samo hotkeyeve, nawiako sam se wec odawno na njih. Nedawno sam isao probat DotA Keys da widim na sta to lici ali suxa. a nesmatram to waranjem, nekima je lakse igrati tako ~ Sta hoces u anketi? Da li koristite Custom Keyse?

hacker
21-04-2007, 19:46
Sta hoces u anketi? Da li koristite Custom Keyse?

Da li koristite HK-eve ili CHK-eve?

Obadvoje
Samo HK
Samo CHK
Nijedno, mis rula

NiX4tHeG@M3R
21-04-2007, 22:00
Samo hotkeyeve, nawiako sam se wec odawno na njih. Nedawno sam isao probat DotA Keys da widim na sta to lici ali suxa. a nesmatram to waranjem, nekima je lakse igrati tako ~ Sta hoces u anketi? Da li koristite Custom Keyse?

CRO_P1xel
23-04-2007, 13:27
Prije sam imao WERT, sada imam QWER, dakle, sami možete zaključiti što koristim :)

Uglavnom, do ideje custom hotkey-a sam došao kada sam jednom u pola jedan ujutro imao seriju miss-hotkeya sa Bane-om, a Bane ima specifične hotkeye, raspoređeni su u nekakav trokut :?

---|
------|
---|

Neka baci kamen prvi koji u svom životu nije stisnuo krivi hotkey...

NiX4tHeG@M3R
23-04-2007, 13:37
Prije sam imao WERT, sada imam QWER, dakle, sami možete zaključiti što koristim :)

Uglavnom, do ideje custom hotkey-a sam došao kada sam jednom u pola jedan ujutro imao seriju miss-hotkeya sa Bane-om, a Bane ima specifične hotkeye, raspoređeni su u nekakav trokut :?

---|
------|
---|

Neka baci kamen prvi koji u svom životu nije stisnuo krivi hotkey...

može miš jer neki nemaju kamen pri ruci

ja jesam stisno krivi uvijek u najvažnijem trenutku

CRO_P1xel
23-04-2007, 14:11
E upravo zbog "najvažnijem trenutku" ljudi koriste CH-e :kill:

Systematic Reverse
23-04-2007, 14:52
Ufff, ja sam isto znao 100 puta u "najwaznijem" trenutku missat hotkey ~

CRO_P1xel
23-04-2007, 19:59
To je pretežno zato što igraš u 4 ujutro :boohoo:

Lord Ragnarok
23-04-2007, 21:13
igram na standardne hotkeyse

CRO_P1xel
24-04-2007, 06:36
Sa Bane-om ćeš kada-tada miss-H-at 100% :roll:

The Plague
28-04-2007, 13:57
a kak da si namjestim custom hotkeyse??

edit: jednom sam cak zbog nevermora mijenjo jezik na kompu pa da mi tipkovnica bude engleska da mogu normalno igrat sa YXC=> jer njima je Z tamo di je nama Y, a meni je trebo Z

:pray: sam se sebi divim

Systematic Reverse
28-04-2007, 18:29
Skini program, DotA Keys se zowe

CRO_P1xel
13-06-2007, 19:25
Zaboravio sam na ovu temu... Postoje tri programa, meni je najdraži Warkey's (i za ladder i za DotA-u)

EDIT: Program omogućuje i stvaranje skripti što se i službeno smatra cheatanjem, iako se mogu napraviti i neke dobre npr. ja si u važnim igrama onesposobim Alt-QQ

AVGstar
13-06-2007, 19:27
Zaboravio sam na ovu temu... Postoje tri programa, meni je najdraži Warkey's (i za ladder i za DotA-u)

EDIT: Program omogućuje i stvaranje skripti što se i službeno smatra cheatanjem, iako se mogu napraviti i neke dobre npr. ja si u važnim igrama onesposobim Alt-QQmozes dat link za skinut program

Karlo_from_Bjelovar
29-07-2007, 21:08
ja sam probo te dota keys al to meni nikad ne radi
-.-

activateo sam (prikaze mi se: dota keys are actiwated)
namjestim hotkeyjeve (ne sjecam se vise, al mi napise one koje sam stisnuo)
ali nece radit... rade samo F-tipke za -ms -da, -di i takve stvari..

S1nn3R
01-08-2007, 18:42
za ladder hotkeye stalno koristim, jer mi se dosada 2 puta desilo alt - q - q, beastmaster summon quillbest + alt ><
al inace za dotu su hotkeyi isto u redu, vjerujem da preko nekog programa mozes bindati iteme u inventoryu (prvi item mouse 3, itd) sto pomaze, ali ostatak je ok... icefrog je stavljo hotkeye da su u nekom redu, a ne, nikad na baneu nisam fulo hotkey...
di je kamen?