PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi igrac... trazim dobar EU server



pvjeko
20-04-2007, 12:17
Ljudi! Sutra uzimam WoW i moram da odaberem jedan server, a ne znam koji! Pomozite mi da se odlucim!!!

Uzimam Alliance (horda ne dolazi u obzir) i to paladina, pa mi recite gdje ima dosta nasih alliance igraca...

HVALA!!!

Svinjoguz
20-04-2007, 12:40
neznam za aliju :(

ali horde hrvata ima najviše na karazhanu,ragnarosu i kor'galu

Ally sux

Arbiter of Change
20-04-2007, 12:46
Ostavi se naših ako igraš kao Alliance (sve Horda) i ajde na neki relativno novi server. Inače, kakav tip servera si imao na umu (RP, PvE, PvP, etc)?

Dark Saruman
20-04-2007, 12:55
ako oces na ally, Ragnaros server ima puno hrvata

flander
20-04-2007, 12:58
ako oces na ally, Ragnaros server ima puno hrvata


ali više ima HORDE,sad kaj ja još nastavim bit će ih još više muahahahaha :twisted: :D

pvjeko
20-04-2007, 13:13
Izabracu PvP server i nijedan drugi. Kakva je situacija sa Sylvanas serverom?

K4ciga
20-04-2007, 16:22
Izabracu PvP server i nijedan drugi. Kakva je situacija sa Sylvanas serverom?

hm,ima mnogo hrv igraća,ali ja ti preporucavam ragnaros (po mnogima naj pvp server),+tamo ima hrv guilda (Knights of The Storm?) za sve lble i Dominion ali za 60++,pa... :roll:

Lundvalnaden
20-04-2007, 18:42
hm,ima mnogo hrv igraća,ali ja ti preporucavam ragnaros (po mnogima naj pvp server),+tamo ima hrv guilda (Knights of The Storm?) za sve lble i Dominion ali za 60++,pa... :roll:[/quote]



da covjece moras doc na ragnaros !!!!!
odma, upadas u guild Knights of the storm !
guild je nastao spajanjem vise hrvatskih guildova i
ima nas trenutno 62 (aktivna) člana i stalno dolaze novi.
ja sam prezadovoljan gildom, dosta nas bude stalno online, neces bit sam
nikad, pomazemo si, organizirani smo itd... ;)
kontaktiraj mene, ja sam ti stalno online

Lundvalnaden

il GMa, - Elhoor

vidimo se

cmeljo22
20-04-2007, 20:27
mozes i na kor'gall u guild USKOCI ali ces brzo bit pwnan od nas hordasa.. inace guilda ima zakon web ali cujem da je u totalnoj banani...

i da ako ima koga od alija na kor'gallu (hrvata) mozemo se dogovorit i napit se u booty bayu hehe... i naravno chatat

Dark Saruman
21-04-2007, 09:13
ako ces na ally, ragnaros server, ima puno hrv. guildova
ako ces na hordu, to ne znam gdje :P

dex
21-04-2007, 12:15
hmm... mozda cak da dodjes na magtheridon... isto pvp server... ima dosta balkanaca na ally-u... ja za nest manje od tjedan dana tamo pocinjem igrat (doso adsl samo cekam paket s prikljuckom =))

Svinjoguz
21-04-2007, 14:10
hmm... mozda cak da dodjes na magtheridon... isto pvp server... ima dosta balkanaca na ally-u... ja za nest manje od tjedan dana tamo pocinjem igrat (doso adsl samo cekam paket s prikljuckom =))

od novijih servera Auchindoun i Karazhan prvo

od starijih znam ekipu na Lightbringeru a puno hrvata ima na Ragyju,kor'gallu itd.

Voldemort
21-04-2007, 20:15
Nidje Veze (Niđe Veze),balica iz Dubrovnika,neznam tko sve može joinat uglavnom ako imate vezu u guildu 100% upadate,zabava zagarantirana.
:)

cmeljo22
21-04-2007, 20:21
Nidje Veze (Niđe Veze),balica iz Dubrovnika,neznam tko sve može joinat uglavnom ako imate vezu u guildu 100% upadate,zabava zagarantirana.
:)

u jbote pa ja ti signo guildu neki dan s altom..lol ince to je kor'gall da ljudi znaju i naravno HORDA

Voldemort
21-04-2007, 20:23
Nidje Veze (Niđe Veze),balica iz Dubrovnika,neznam tko sve može joinat uglavnom ako imate vezu u guildu 100% upadate,zabava zagarantirana.
:)

u jbote pa ja ti signo guildu neki dan s altom..lol ince to je kor'gall da ljudi znaju i naravno HORDA
Haha da,ma mijenjali smo ime guilda iz Slay Them All u Nidje Veze :)

lycancro
22-04-2007, 06:49
sylvanas ti je cisti balkanski server, znaci tamo imas ljude iz hrvatske,srbije,bosne... koji se tako i deklariraju.
na corgalu imas od alijanse uskoke i jos neke gildove... uglavnom uskoci su ti ok hrvatski gild... mature gild... dok recimo na strani horde imas djece na kamare... onda kad ih uskoci skinu(kao neke clanove suze u oku) dodu na uskocki forum i valjaju gluposti i sramote sebe i svoj gild :D
na veknilashu imas ciste hrvatske gildove.sa mature populacijom.
na frostwhisper nemoj ici jer ti je tamo atmosfera u apsolutnoj banani...ima nesto hrvata ali su pogubljeni malo... i rajdaju po drugim serverima.
ovi zadnji novi serveri sto su izasli su ti nako... horde imas 70% alijanse 30%... dakle moras imati uigranu ekipu na strani alijanse da te dosadnjakovici ne gnjave pretjrano kada grindas, rijesavas kvestove itd.
uglavnom drzi se mature populacije i to je to...nemoj bit pre napadan i dosadan i cijenit ce te kao takvog.

jedino sto ti mogu reci je da ces tek u stranim gildovima dozivjeti neke ozbiljne rajdove dok u hrvatskim gildovima ces imati full podrsku. ha mozes probat prvo igrat u hrvatskim gildovima pa ako ti se svidi ostanes ako ne zahvalis se i to je to, odes malo sa strancima igrat pa se opet vratis...

cmeljo22
22-04-2007, 12:43
e ovo sad sto si napiso je totalno sranje... sjeca na strani horde...
to malo debila koji odu na forum od uskoka i vrijedajju to je jedno ali reci da pusimo od uskoka.. dode mi da se zapitam...

btw: nije corgal vec kor'gall

Lundvalnaden
22-04-2007, 13:47
btw: nije corgal vec kor'gall[/quote]

calgone ili kall'gon :)

lycancro
23-04-2007, 12:22
kako se zvao onaj wizard koji vam je digao zivac... onaj dalmatinac... :D :D :D

cmeljo22
23-04-2007, 14:35
lol nemam pojma nisam dosad vidio puno uskoka jedan me rouge lvl ?? genko dok sam q a ovo ostalo su vecina bili oko mog lvl tako da je bilo lako...

pvjeko
27-04-2007, 08:52
jbg, ja sam vec izabrao server Outland... igra li neko od nasih (ili bilo ko sa balkana) tamo?