PDA

Pogledaj cijelu verziju : HardCore igre?



darth burek
19-04-2007, 15:54
Meni su baš super...je da su za neke zahtvjevne,ali onda ih i oni nebi trebali igrati.Meni je kako već većina foruma zna jer sam sto puta naglasio da mi je najdraža hardcore igra OPERATION FLASHPOINT i sada ARMA!!!

A vi?! :(

Unnamed
19-04-2007, 16:07
Operation Flashpoint nije nista prema War in the Pacific (Prekomplicirano, nakon 2 minute mi je dosadilo, a ionako nista nisam skuzio).

Bartuc
19-04-2007, 16:13
Daj definiraj HC igru... Tak da znamo o ćemu se radi :cry:

IGoR_2803
19-04-2007, 16:42
Meni su baš super...je da su za neke zahtvjevne,ali onda ih i oni nebi trebali igrati.Meni je kako već većina foruma zna jer sam sto puta naglasio da mi je najdraža hardcore igra OPERATION FLASHPOINT i sada ARMA!!!

A vi?! :(

nemam pojma kaj je HC igra, ali mogu reci da mije operation flashpoint zakon... pogotovo sa milijardu dodatnih oruzja/vozila i svacega... sad mi dodje da ga ponovo instaliram... 8)

darth burek
19-04-2007, 16:45
Daj definiraj HC igru... Tak da znamo o ćemu se radi :cry:

Pa...nekoliko su puta u PC-PLAY-u spomenuli HC kao kompliciranosti igranja...mnogo opcija,velika realnsot itd.

icecoldkilla
19-04-2007, 17:39
imam operation flashpoint, i meni je osobno jadna

Lord Jambrek
19-04-2007, 17:44
imam operation flashpoint, i meni je osobno jadna

Ne znam po čem, to je jedna od najboljih igara ikad.


Ljudi će te ubit zbog ove izjave, reći će da si upravo sudeći prema svom sigu pobjedio konkurenciju svu.


No dobro, nije na meni da te osuđujem, svatko ima pravo na svoje mišljenje, a o ukusima se ne raspravlja.

Black Hawk Down
19-04-2007, 19:13
Hard core igra-silent hunter 1,2,3,4.Imam trojku,a igrao sam i 2.Fine piece of a game.A darac 999 oćito želiš batine.

IGoR_2803
19-04-2007, 19:37
imam operation flashpoint, i meni je osobno jadna

a dobro, svakom svoje, :) , ali meni je zakon... dok se samo sjetim, kolko puta sam se samo zafrkavao s modovima, bez da opce igram, a vrijeme je letilo... uh... :)

dugi
19-04-2007, 19:46
ArmA: Armed Assault
Galactic Civilizations II: Dark Avatar
GTR 2
X3: Reunion
IL-2 Sturmovik: 1946
Silent Hunter: Wolves of the Pacific
Soldiers: Heroes of World War II
SWAT 4 (ako ju igrate na takav nacin)

evo nekoliko novijih

Prince-Artas
19-04-2007, 20:02
samo sam Operation Flashpoint jedino intenzivno igrao
silent hunter 3 nešto malo

Lord Jambrek
19-04-2007, 20:04
Commandos je prava harcore igra, na najlakšem je teška ko vrag, a na hard nisam htjeo ni pokušat.

Black Hawk Down
19-04-2007, 20:16
Commandos je prava harcore igra, na najlakšem je teška ko vrag, a na hard nisam htjeo ni pokušat.


Kako se ja toga nisam sjetio.

Arbiter of Change
19-04-2007, 20:17
Commandos je prava harcore igra, na najlakšem je teška ko vrag, a na hard nisam htjeo ni pokušat.

Definitvno, samo je šteta šta se moglo oslanjati na quick save... moglo je biti još teže.

IGoR_2803
19-04-2007, 20:22
[quote="Lord Jambrek":1mbjo88n]Commandos je prava harcore igra, na najlakšem je teška ko vrag, a na hard nisam htjeo ni pokušat.

Definitvno, samo je šteta šta se moglo oslanjati na quick save... moglo je biti još teže.[/quote:1mbjo88n]

cekaj malo... na commandosima je bilo quick savea? igral sam prva tri dijela (ovoga novoga koji je fps nisam) ali ne sjecam se quick savea...

Arbiter of Change
19-04-2007, 20:26
Kako nije? Save (Ctrl+S) i Load (Ctrl+L). :D

Bartuc
19-04-2007, 20:28
Znaći to je HC igra :D

Onda su meni naj HC igre -> Alien vs Predator & Doom 3

Ludo od adrenalina :pray: Mada je Doom 3 teži drek :rotfl:

Kenyi
19-04-2007, 20:32
mah najjstrasnija igra je avp kada igrate sa marincem .Mrkli mrak i odjednom cujete pi pi pi pip pojavljuju se tackice .Okruzen si alienima nema svjetla gotov si.prestrasno kad ti pocnu iskakat.

medusa
19-04-2007, 20:45
operation flaspoint :pray: :pray: :pray:
kolkiko sam je igro...

Black Hawk Down
19-04-2007, 20:53
mah najjstrasnija igra je avp kada igrate sa marincem .Mrkli mrak i odjednom cujete pi pi pi pip pojavljuju se tackice .Okruzen si alienima nema svjetla gotov si.prestrasno kad ti pocnu iskakat.


To je ona njemačka igra gdje si na nekoj ljudskoj koloniji,a ti si inženjirac ili nekaj(bio je demo u pcplayu)????????

Outmind
19-04-2007, 20:55
Ima li kakav hardcore rpg? Baš me zanima. I nemojte sad reć bg ili iwd, jer te igre zahtjevaju samo zdrav razum, taktički pristup i poznavanje mehanike svijeta.

Black Hawk Down
19-04-2007, 21:03
Ima li kakav hardcore rpg? Baš me zanima. I nemojte sad reć bg ili iwd, jer te igre zahtjevaju samo zdrav razum, taktički pristup i poznavanje mehanike svijeta.


Koliko ja znam ne,ali oblivion ako staviš difficulty do kraja,it is hell.

IGoR_2803
19-04-2007, 21:09
Kako nije? Save (Ctrl+S) i Load (Ctrl+L). :D

valjda, ne sjecam se... mislim da sam s prvim commandosa imal nekih problema i nisam se mogel sejavti tijekom misije, nego si morao preci do kraja trenutacnu misiju da bi se sejvalo... that was hardcore. 8) .


mah najjstrasnija igra je avp kada igrate sa marincem .Mrkli mrak i odjednom cujete pi pi pi pip pojavljuju se tackice .Okruzen si alienima nema svjetla gotov si.prestrasno kad ti pocnu iskakat.

istina, igral sam dvojku i zakon je atmosfera, pogotovo s marincem... bolje nego film (alien, mislim)... :)

EDIT: ispravljeno... sorry, nebudem vise... :|

Arbiter of Change
19-04-2007, 21:26
Editiraj malo post; piratluk je no-no. :wink:

Kostolomac
19-04-2007, 21:28
mah najjstrasnija igra je avp kada igrate sa marincem .Mrkli mrak i odjednom cujete pi pi pi pip pojavljuju se tackice .Okruzen si alienima nema svjetla gotov si.prestrasno kad ti pocnu iskakat.

istina, igral sam dvojku i zakon je atmosfera, pogotovo s marincem... bolje nego film (alien, mislim)... :)

e slažem se. dvojka je carska, marinci su drek :pray:

btw i ja igrao komandose, stvarno su hc. sjećam se samo one misije kad moraš uletit u podmornicu i torpedima srušit neki most ili nešto...

Bartuc
19-04-2007, 22:20
mah najjstrasnija igra je avp kada igrate sa marincem .Mrkli mrak i odjednom cujete pi pi pi pip pojavljuju se tackice .Okruzen si alienima nema svjetla gotov si.prestrasno kad ti pocnu iskakat.

E... Još kada si slušalice staviš i igraš usred noći sam u sobi! Igra je savršena, luda atmosfera! Zasereš se kada ti mali ljigavi izleti :shock:

dugi
19-04-2007, 22:31
mah najjstrasnija igra je avp kada igrate sa marincem .Mrkli mrak i odjednom cujete pi pi pi pip pojavljuju se tackice .Okruzen si alienima nema svjetla gotov si.prestrasno kad ti pocnu iskakat.

E... Još kada si slušalice staviš i igraš usred noći sam u sobi! Igra je savršena, luda atmosfera! Zasereš se kada ti mali ljigavi izleti :shock:

daj dosta jos ce me nabrusiti da ju ponovno instaliram :)

Bartuc
19-04-2007, 22:36
@Dugi, ja se već jesam nabrusio... Sam da je nađem i idem je instalirati :D

Evo sline mi cure :rotfl:

PS: Također bi mogao svrstati u HC igre -> The Suffering, igra isto ima bolesnu atmosferu... često mi se desi da mi se prst zgrči i bezveze potrošim shell za sačmaricu koliko se zaserem kada mi ona vizija dođe :shock:

IGoR_2803
20-04-2007, 09:30
daj dosta jos ce me nabrusiti da ju ponovno instaliram :)

aaaaaa, ocu i ja! ali nema sanse da nađem cd... ili dva ako se dobro sjecam.. :cry:

KingTomy
20-04-2007, 09:32
arma mi se čini dosta hardcore igra, moram je nabaviti ;) baš da vidim jeli tako realna kako su je pcpovci opisali?
jeli netko igrao?

darth burek
20-04-2007, 13:14
mah najjstrasnija igra je avp kada igrate sa marincem .Mrkli mrak i odjednom cujete pi pi pi pip pojavljuju se tackice .Okruzen si alienima nema svjetla gotov si.prestrasno kad ti pocnu iskakat.

Ja sam se jednom tolko usro,da sam poslije igro cijeli dan i završio ju.neznam...već ništa poslije toga me nije strašilo...jebena igra.

Silent Hunter nije hardcore igra jer se tu može igrati taktikama sa kojima vam je lako.Odite na 10 metare izvadite periskop i ako vam je na najlakše ispalite torpedo na brod ako je udaljne od vas manje od 5 km-a i još ako je na odnosu na vas lijepo postavljen,torpedo pogađa i možda ga potopi...sve je o veličin i broda!

darth burek
20-04-2007, 13:16
arma mi se čini dosta hardcore igra, moram je nabaviti ;) baš da vidim jeli tako realna kako su je pcpovci opisali?
jeli netko igrao?

Možeš je igrati na MP demo gdje možeš cipati neprijatelje na neke staze...imaš tenkova,helikoptera...ma kao da je cijela igra...samo šta nema SP.

Black Hawk Down
20-04-2007, 13:25
mah najjstrasnija igra je avp kada igrate sa marincem .Mrkli mrak i odjednom cujete pi pi pi pip pojavljuju se tackice .Okruzen si alienima nema svjetla gotov si.prestrasno kad ti pocnu iskakat.

Ja sam se jednom tolko usro,da sam poslije igro cijeli dan i završio ju.neznam...već ništa poslije toga me nije strašilo...jebena igra.

Silent Hunter nije hardcore igra jer se tu može igrati taktikama sa kojima vam je lako.Odite na 10 metare izvadite periskop i ako vam je na najlakše ispalite torpedo na brod ako je udaljne od vas manje od 5 km-a i još ako je na odnosu na vas lijepo postavljen,torpedo pogađa i možda ga potopi...sve je o veličin i broda!

U krivu si,uključi sva sranja za realizam. I ta taktika,pod prvo da znaš brodovi imaju bačve koje onda bacaju,a na 10 metara ti si :hangin: Silent hunter je hard core.Sada ja mogu reći da operation flashpoint nije hardcore jer svejedno možeš ubiti 20 tipova po misiji.

darth burek
20-04-2007, 13:31
[quote=Kenyi]mah najjstrasnija igra je avp kada igrate sa marincem .Mrkli mrak i odjednom cujete pi pi pi pip pojavljuju se tackice .Okruzen si alienima nema svjetla gotov si.prestrasno kad ti pocnu iskakat.

Ja sam se jednom tolko usro,da sam poslije igro cijeli dan i završio ju.neznam...već ništa poslije toga me nije strašilo...jebena igra.

Silent Hunter nije hardcore igra jer se tu može igrati taktikama sa kojima vam je lako.Odite na 10 metare izvadite periskop i ako vam je na najlakše ispalite torpedo na brod ako je udaljne od vas manje od 5 km-a i još ako je na odnosu na vas lijepo postavljen,torpedo pogađa i možda ga potopi...sve je o veličin i broda!

U krivu si,uključi sva sranja za realizam. I ta taktika,pod prvo da znaš brodovi imaju bačve koje onda bacaju,a na 10 metara ti si :hangin: Silent hunter je hard core.Sada ja mogu reći da operation flashpoint nije hardcore jer svejedno možeš ubiti 20 tipova po misiji.[/quote:2yqwg2rr]

Pa da...bače nekad znaju zajebat stvar i na 200 metara.

Flashpoint...možeš i 1000,ali je stvar u tome da trebaš biti dobar...znati upravljati timom,porukama preko radija,vozilima,oružjem...jebeno je hardcore.Može te BMP profijukat kroz manju šumu dok trčiš cik-cak među drveća.Flashpoint je definitivno hardcore...to nemožeš prmoijenit. :fof:

dugi
20-04-2007, 13:40
Silent Hunter je definitivno tvrdokuhana igra.Relna je do bola.Doslovno.Nisam znao ni iz luke isploviti :) .

ROCCO_GRANDE
20-04-2007, 15:22
Inače, te bačve se zovu dubinske bombe i karakteristične su za razarače.

Black Hawk Down
20-04-2007, 19:57
Inače, te bačve se zovu dubinske bombe i karakteristične su za razarače.


Kao da me briga!!!