PDA

Pogledaj cijelu verziju : Internet stranica



dj-SCEMBY
18-04-2007, 19:28
Napravit cu svoju internet stranicu, dali mi mozete reci kada je napravim kako to staviti na internet, preporucite mi neki program za pravljenje stranica.

str33t6l0w
18-04-2007, 19:48
drimviver

Bartuc
18-04-2007, 19:56
Ja za upload stranice na server koristim CoreFTP! Besplatan i sasvim OK FTP klijent!

Za izradu stranica koristim Dreamweaver 8! Po meni najbolji alat za izradu stranica, ima nekih mana ali koji program nema... :D

Leoo
18-04-2007, 21:11
da Dreamweaver je super.... Nego fakat ljudi bili usput tko mi mogao reće gdje možeš uploadati stranicu, da imas .com ili neku besplatnu domenu, bez adova, kakvih pedesetak mb??? Ako što takvo postoji...

Bartuc
18-04-2007, 21:28
da Dreamweaver je super.... Nego fakat ljudi bili usput tko mi mogao reće gdje možeš uploadati stranicu, da imas .com ili neku besplatnu domenu, bez adova, kakvih pedesetak mb??? Ako što takvo postoji...

Zar ne dobiješ sada uz ADSL (ako se ne varam) 50Mb besplatnog prostora na webu?

Ja sam inaće na .hr domeni za cca 200 kuna godišnje što uopće nije puno, pogotovo kada uzmeš u obzir da mi donese godišnje parsto tisuća kuna :D

† zlo †
18-04-2007, 22:52
Ja sam inaće na .hr domeni za cca 200 kuna godišnje što uopće nije puno, pogotovo kada uzmeš u obzir da mi donese godišnje parsto tisuća kuna :D

Koji je biznis ako nije tajna :D

Bartuc
19-04-2007, 09:13
Ja sam inaće na .hr domeni za cca 200 kuna godišnje što uopće nije puno, pogotovo kada uzmeš u obzir da mi donese godišnje parsto tisuća kuna :D

Koji je biznis ako nije tajna :D

Nije tajna, to ti je obiteljska firma, bavimo se klimatizaciom i internet stranica nam je jedini oglasni element tako da ona dofura puno potrošaća i love!

† zlo †
19-04-2007, 09:38
Heh pa extra. Kod nas u Serbiji da se tako reklamirash ne bi imao posla uopshte :rotfl: Ogromna vecina nashih ljudi je nepismena za internet nazalost :(