PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ptuj,Ptuj i Pljuj!!



KingTomy
05-12-2005, 14:29
Zašto je sam Fisher postao negativac u Splinteru 4?Zašto je opljačkao banku?Barem po PcP first looku.kakva će sad to biti igra. Putovnica "Jean-Pierre Nešto" PTUJ!!!I PLJUJ!!!

IgGy
05-12-2005, 16:19
svidja mi se sto se fransiza siri. treba fishera prikazat malo ko badass mofo, ali jednako se tako bojim da ne zaseru totalno...

=PcP=F@N
05-12-2005, 20:07
ma ja bi odigro i trojku rado..mozda do 4. dijela i uspijem pokrenit(ako se razumijemo ;) )

Shark
05-12-2005, 21:16
Pa to ti je dobro ...u svakom ima malo zla... :wink:

Robertus
05-12-2005, 21:34
ma ja bi odigro i trojku rado..mozda do 4. dijela i uspijem pokrenit(ako se razumijemo ;) )

DOBRA :rotfl:

W1k1n6
05-12-2005, 23:49
Zašto je sam Fisher postao negativac u Splinteru 4?Zašto je opljačkao banku?Barem po PcP first looku.kakva će sad to biti igra. Putovnica "Jean-Pierre Nešto" PTUJ!!!I PLJUJ!!!
Obolio je od PTSP-a, ali nisu mu dali invalidsku penziju, već nekom činovniku koji je udarao štambilje na bonove za hranu u specijalnoj jedinici, pa je puk'o :twisted:

Rocchiro
06-12-2005, 07:34
malo promijene nikom ne škodi... 8)

Sickmanno1
06-12-2005, 18:20
ma ja bi odigro i trojku rado..mozda do 4. dijela i uspijem pokrenit(ako se razumijemo ;) )

lol majstore StarForce je probijen vec davnih dana malo pogledaj po netu....

Rocchiro
06-12-2005, 18:33
inače-ime topika...Ptuj ti je grad u Sloveniji :rotfl:

Ementaler
06-12-2005, 20:45
Vjerojatno nije ni na jednoj karti..

pa cijela Slovenija je na karti svijeta označena samo sa punom točkom. :wink:

enivej .. ja jedava čekam novi splinter i mislim da je jako dobra stvar što je Fisher badass od sada... mada mislim da će se pred kraj igre otkrit da je čoek` bio na tajnoj misiji za NSA cijelo vrijeme :boohoo:

IgGy
06-12-2005, 22:38
to misli i ekipa na sluzbenim forumima, no tko zna... mozda nas ugodno iznenade...

Eagle-1
08-12-2005, 23:51
to misli i ekipa na sluzbenim forumima, no tko zna... mozda nas ugodno iznenade...

Ili neugodno.

Osiru$
09-12-2005, 01:19
Neće biti dobro ako Fishera jednostavno 'konvertiraju' u badass frajera. Barem priča u stilu Švarcenegerovog Komandosa da nam se pojasni kako i zašto je od anđelčića postao zlobnik ravan onima što donose TV pretplatu.

IgGy
09-12-2005, 01:22
dobro, uglavnom, ja saznao nesto upecatljivo, al to cete vidjet tek u kakvoj najavi za koju kopamo :)

Osiru$
09-12-2005, 01:24
E hebiga... sad moram ostat budan dok to ne nađem :killyou:

Krenuti ću od gugla :D

sTALKer
09-12-2005, 10:39
imo splinter cell serijal se još može polijepo iscijediti - ovo mi je sasvim očekivano, a odnekud imam osjećaj da će doći i neki nastavak u stilu filmova slične vrste gdje ćemo se upoznati sa samom iz onog vremena kad mu ni brada nije počela rasti

Rocchiro
09-12-2005, 14:05
imo splinter cell serijal se još može polijepo iscijediti - ovo mi je sasvim očekivano, a odnekud imam osjećaj da će doći i neki nastavak u stilu filmova slične vrste gdje ćemo se upoznati sa samom iz onog vremena kad mu ni brada nije počela rasti

moguce...

biohazard 4
09-12-2005, 23:26
Kao sto ste mogli primjetiti barem oni koji su odigrali vise igara u svakoj vodimo lik koji je poyitivan , junak , spasava svijet i te gluposti. Treba malo da se nademo s one strane zakona ne da samo budemo pozetivci. :|

peko
10-12-2005, 18:43
Kao sto ste mogli primjetiti barem oni koji su odigrali vise igara u svakoj vodimo lik koji je poyitivan , junak , spasava svijet i te gluposti. Treba malo da se nademo s one strane zakona ne da samo budemo pozetivci. :|

Ti baš nisi igrao GTA? :rotfl:

Sickmanno1
10-12-2005, 19:31
Kao sto ste mogli primjetiti barem oni koji su odigrali vise igara u svakoj vodimo lik koji je poyitivan , junak , spasava svijet i te gluposti. Treba malo da se nademo s one strane zakona ne da samo budemo pozetivci. :|

Ti ocito nisi igro KOTOR

v4MP1r3
18-12-2005, 02:23
<puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj> <puj>

kaj je? pisalo je pljuj!!!!

a i da, mrzim one Tycoon nastavke, mislim ZAKAJ JEDNOSTAVNO NE STANU???????????????? NEEEEEEE!!! MICITE IHHHH!!!!!!!!!!!!!!

bilo je dobro prije, zoo, pa ono s gradovima, a sad ih ima u k****!!!

vec ih prakticki sanjam!!!

mravojed
18-12-2005, 12:35
pa dobro je vi pratite novosti??????
Novi splinter cell je point and click avantura s tu i tamo ponekim akcijskim dijelom :yuck:

reiki_
14-01-2006, 23:45
ma samo nek bude igrivo ( sto je ocito tesko u posljednje vrijeme ; recycle je jedina motorna akcija koju su proizvodjaci spremni napraviti ,ali ipak - tko ih moze kriviti kad vidis kakva sve sranja prolaze ko hitovi u danasnje vrijeme ; oni samo sjede i fino kupe lovu)

KingTomy
15-01-2006, 10:57
pa dobro je vi pratite novosti??????
Novi splinter cell je point and click avantura s tu i tamo ponekim akcijskim dijelom :yuck:


WTF? daj link 8)

DeusEx
06-02-2006, 21:05
Ja sam cito u gameplayu da sam u 4. djelu nece postat negativac nego ce se samo pravit kao da je da bi se mogao ubacit u neku teroristicku organizaciju i opet spasit dan :D Punu pricu procitajte sami na netu ili cekajte igru.

mburazer
08-08-2006, 20:18
Ja mislim da će usrat igru s tim da je Sam negativac i pozitivac, :( ,nedaj Bože :)

Sve što kažete protiv mene,bit će iskorišteno protiv vas u sudnici.

Ako se budete protivili uhićenju,bit ćete u ludnici. :fof: :fof: :fof:

Sam
08-08-2006, 21:27
Ja sam cito u gameplayu da sam u 4. djelu nece postat negativac nego ce se samo pravit kao da je da bi se mogao ubacit u neku teroristicku organizaciju i opet spasit dan :D Punu pricu procitajte sami na netu ili cekajte igru.


To je istina i ja sam to čuo zato se i zove Double Agent

Babitz
08-08-2006, 23:14
idemo se kladit da ce ipak ispast dobar, kao sto je to ispao buraz od JC-a na Deus Ex-u

Systematic Reverse
09-08-2006, 02:44
idemo se kladit da ce ipak ispast dobar, kao sto je to ispao buraz od JC-a na Deus Ex-u

Agree.

revenion
15-08-2006, 18:00
sam nece bit ni dobar ni los,najme procitao sam sve sto ste napisali i vidim da niko od vas nije gledo trailer ok osim iggy-a valjda(to mu je posao valjda),ali igra ce se odvijati 2008 godine ili 07 neznam sad i vi cete morati postati double agent ali nije tu fora mozete birat kaj cete vise radit moci cete zanemarit teroriste i obavljat ono od echelona i zavrsit kao good guy ili zanemarit echelon i kolko znam ubit lamberta i postat najveci terorist u povijesti a i kao sto sam vidio trebali bi biti vise setova odjece i dvije vrste stealth vise za echelon a vojnicki vise za teroriste,vecinu toga sam procito a i nest pogledo,pa kolko vidim ja bum dobio okladu :rotfl: :rotfl: :rotfl: JER STE OBADVOJE IZGUBILIS8) 8) 8)

flander
15-08-2006, 18:21
[quote="Revenion"]echelona i zavrsit kao good guy ili zanemarit echelon i kolko znam ubit lamberta i postat najveci terorist u povijesti [quote]






Bome hebenica trailer,ubit Lamberta :cry: :) I to završit na oba načina,bar bu se isplatilo odigrat dvaput :D