PDA

Pogledaj cijelu verziju : Euro 2012: Odluka



mrs.croft
18-04-2007, 10:46
Eto,nismo uspjeli.

Poljska i Ukrajina su domaćini.

Vaša mišljenja? Tko je od vas uopće mislio da ovo dvoje mogu uspjeti? Po meni,oni su imali najmanje šanse. Kad već nisu naši,onda bi radije da je Italija domaćin,bilo bi nam puno bliže i dostupnije.

Šteta,no treba se kandidirat i dalje,valjda ćemo jednom uspjeti.

*Fila*
18-04-2007, 10:47
Eto,nismo uspjeli.

Poljska i Ukrajina su domaćini.

Vaša mišljenja? Tko je od vas uopće mislio da ovo dvoje mogu uspjeti? Po meni,oni su imali najmanje šanse. Kad već nisu naši,onda bi radije da je Italija domaćin,bilo bi nam puno bliže i dostupnije.

Šteta,no treba se kandidirat i dalje,valjda ćemo jednom uspjeti.
ja metno 10 kn na naše ali ništ
šaka u oko uopće se niasma nadao

Sterpo
18-04-2007, 10:49
ah šteta baš sam mislio ići na utakmice u hrvatskoj :(

Neven <R>
18-04-2007, 10:51
Super par milijardi € više u našem džepu.

FaTaL_mRkvA
18-04-2007, 10:52
mogo bi otić na tekmu kad se sjetim(pod uvjetom da imam ulaznice), a ne da moram ić bogu iza bogu gledat tekme

NiX4tHeG@M3R
18-04-2007, 10:52
JEbi ga , znao sam da italija neće ziher dobiti (zbog nerada koji su bili nedavno) a hrvatska - - - :rotfl: :rotfl: :rotfl: mađdarska neznam kakve stadione ima ali u hrvatskoj je samo poljud lijep

NITROS
18-04-2007, 11:01
Tooooooooooo

Ja sretan !

McPingvin_v2.0
18-04-2007, 11:10
mamić nas je zajebao.


"UEFA! UEFA!"


koji idiot ga ide sa sobom uopće povest na nešto takvo važno?

Sterpo
18-04-2007, 11:12
Super par milijardi € više u našem džepu.

to bi sve pokrili navijači koji bi došli 2012.

Neven <R>
18-04-2007, 11:34
Je i oni bi pokrili nerentabilne stadione sljedećih 50 godina.

Đeri
18-04-2007, 11:54
/razočaran

Letva
18-04-2007, 12:08
Malo je trziste gdje su hrv i mađ.


Ne vjerujem u sljedecu kandidaturu da cete vi osvojit.Previse onda zemalja na istoku.

Đeri
18-04-2007, 12:21
Oce BiH osvojit? :roll:

Nightyx
18-04-2007, 12:56
jbg
:( /razočaran

goGAMERo
18-04-2007, 13:31
A šta su mislisi. Dobiti organizaciju europskog prvenstva, obećavati brda i doline, a u državi doslovno 2 poštena stadiona!?

Da_killah
18-04-2007, 14:12
meni je relativno drago što nismo dobili zbog više razloga koji su opće poznati.jebiga, išao bih na tekme, ali istina je da bi mi imali k.urac od tih stadiona od 30, 40k mjesta, što će nama to? i oni novi stadioni su ružni, meni se jedino sviđa od osijeka, ne volim takve oble okrugle glupe stadione

i mi nismo dobili europsko zato jer NEMAMO kriminala u nogometu(kako kaže marković)

Lord Jambrek
18-04-2007, 14:27
Divno, EP u Černobilu. Doći će nova pravila, bit će zabranjen udarac trećom nogom, rukom na glavi, nogom iz šupka...

MindReader
18-04-2007, 14:34
moj prof iz pov je, kad je čuo,.. bio tužan :roll:

THUNDER_DINIX
18-04-2007, 14:45
jbg
:( /razočaran

me 2. steta, šmrc

W1k1n6
18-04-2007, 15:39
Iskreno rečeno, ispalo je najpoštenije, mada ne i dobro po nas. Talijani su se bahatili na poznati način, a naši i Mađari su napravili totalni cirkus dolaskom oba premijera, te posebno zasrali našim tipičnim preseravanjem o tome koliko smo lijepa, pametna, bogata i ultra jaka nogometna sila. Ljudi su rekli - ok kada ste tako jaki, bogati i pametni, onda vam ne treba EP, radije ćemo ga dati ovima koji su skromno digli dva prsta - i... možda u potaji kakvu kuvertu :) Na kraju, jučer je generalno zajebo Mamić, koji je počeo vikati UEFA, UEFA, čemu se pridružila cijela naša delegacija, dok su Mađari šutili i čudili se koji smo mi kreteni od šupkouvlakača da to nije normalno. Žali bože truda i novaca oko silnih prezentacija, kad smo se na kraju prikazali u tipičnom svjetlu najvećih mediteransko-balkanskih preseratora.

Chace
18-04-2007, 16:02
Iskreno rečeno, ispalo je najpoštenije, mada ne i dobro po nas. Talijani su se bahatili na poznati način, a naši i Mađari su napravili totalni cirkus dolaskom oba premijera, te posebno zasrali našim tipičnim preseravanjem o tome koliko smo lijepa, pametna, bogata i ultra jaka nogometna sila. Ljudi su rekli - ok kada ste tako jaki, bogati i pametni, onda vam ne treba EP, radije ćemo ga dati ovima koji su skromno digli dva prsta - i... možda u potaji kakvu kuvertu :) Na kraju, jučer je generalno zajebo Mamić, koji je počeo vikati UEFA, UEFA, čemu se pridružila cijela naša delegacija, dok su Mađari šutili i čudili se koji smo mi kreteni od šupkouvlakača da to nije normalno. Žali bože truda i novaca oko silnih prezentacija, kad smo se na kraju prikazali u tipičnom svjetlu najvećih mediteransko-balkanskih preseratora.

mamic je vikao UEFA, UEFA??? loool ima kakav video??

Rocchiro
18-04-2007, 16:03
Super par milijardi € više u našem džepu.

Dreamer Deceiver
18-04-2007, 16:05
iskreno, zaboli me, ali znam da bi to pomoglo turizmu.

Lord Jambrek
18-04-2007, 16:16
Čak mi je i drago da je tak prošlo. Čovječe pa HR bi izgledala ko da je rat upravo počeo, pa navijači bi digli naše gradove u zrak, to ne bi bilo normalno.

Tri66a
18-04-2007, 16:55
Nakon što Hrvatska nije prošla skupinu Zlatko Kranjčar je dobio nogu jer "je puno obećavao i uvjeravao nas sve u sigurni prolazak u osminu finala" što se nije desilo. I smijenio ga je (između ostalih) debilni Marković.
Citat sa 24 sata

PRVI čovjek hrvatskog nogometa Vlatko Marković planira i dalje to ostati.
"Tko to traži moju smjenu? Imenujte ih! Pa na što to liči? Ako ih ima, uopće me nije briga."

MARKOVIĆU ODLAZI

icecoldkilla
18-04-2007, 17:26
/razočaran

signed
BTW, ja cito na teletekstu da od mogucih 12 glasova Ukrajina i Poljska dobile su 8 glasova, Italija 4, a mi i Mađari nijedan glas

Nightyx
18-04-2007, 17:26
A šta su mislisi. Dobiti organizaciju europskog prvenstva, obećavati brda i doline, a u državi doslovno 2 poštena stadiona!?

2 poštena?? :rotfl: ma lol pa ni maksimir, ni poljud nisu ono što bi trebao nuditi stadion svjetskog prvenstva :rotfl:

Prince-Artas
18-04-2007, 18:09
MARKOVIĆU ODLAZI

oke šta je čovjek više trebao napravit, imali smo najkvalitetniju kandidaturu
jedino mu zamjeram šta je vodio onog klauna mamića

mravojed20
18-04-2007, 18:12
Premalo nas je,premali smo.. ovo što je neven rekao isto stoji.

Ali meni je drago što Italija NIJE dobila jer su smradovi.para za utakmicu ionako nemam.

THUNDER_DINIX
18-04-2007, 18:13
A šta su mislisi. Dobiti organizaciju europskog prvenstva, obećavati brda i doline, a u državi doslovno 2 poštena stadiona!?

2 poštena?? :rotfl: ma lol pa ni maksimir, ni poljud nisu ono što bi trebao nuditi stadion svjetskog prvenstva :rotfl:

ni priblizno nisu, trebalo bi jako puno novaca uloziti u njih da postignu taj rang

Black Hawk Down
18-04-2007, 18:14
Super par milijardi € više u našem džepu.

Pod prvo to opće toliko ne košta,ne košta više od 600 miljiuna €,drugo to bi svima koristilo,pogledajte portugal,još su siromašniji od nas,a imali su euro i iznimno im je pomoglo u gospodarstvu.

Black Hawk Down
18-04-2007, 18:15
Divno, EP u Černobilu. Doći će nova pravila, bit će zabranjen udarac trećom nogom, rukom na glavi, nogom iz šupka...

Black Hawk Down
18-04-2007, 18:21
[quote="Lord Jambrek":1foss10v]Divno, EP u Černobilu. Doći će nova pravila, bit će zabranjen udarac trećom nogom, rukom na glavi, nogom iz šupka...

Živio,ja sam to htio reći,ali OK.[/quote:1foss10v]Kladim se u desno jaje,da će to biti najgori euro svih vremena(uključujući i ono prvo).Doći će ono 5 ljudi,jer će u ukrajini biti građanski rat.(bože dragi pogledajte što se tam događa)
Inače ja da sam bio na njihovom mjestu glasao bi za Italiju.


Mark my words-SRAMOTA

THUNDER_DINIX
18-04-2007, 18:24
koristi EDIT, nemoj toliko postova pisat zaredom. BTW, stadioni ce biti puni, vidjet ces

Black Hawk Down
18-04-2007, 18:27
koristi EDIT, nemoj toliko postova pisat
zaredom. BTW, stadioni ce biti puni, vidjet ces



Znam,i jesam klikno sam uredi da dodam,a pojavi se citiraj.Valjda mi se miš,nešto.

King tiger
18-04-2007, 18:28
Poljska i jebena Ukrajina ?a to sto su u Ukrajini 24/7 stalni neredi nema veze ?

THUNDER_DINIX
18-04-2007, 18:29
mozda se jos i Francuzi zakace s njima pa izbije WW3

Neven <R>
18-04-2007, 18:48
Pod prvo to opće toliko ne košta,ne košta više od 600 miljiuna €,drugo to bi svima koristilo,pogledajte portugal,još su siromašniji od nas,a imali su euro i iznimno im je pomoglo u gospodarstvu.
Sori ali kada si rekao da je Portugal siromašniji od nas izgubio si bilo kakvu kompetenciju za daljnju raspravu. 600 milijuna € bi koštala samo obnova stadiona, a vjeruj mi ima i puno boljih načina za uložiti 600 milijuna € nego u stadione (za početak npr. dovršiti sveučilišnu bolnicu).

Prince-Artas
18-04-2007, 18:48
Poljska i jebena Ukrajina ?a to sto su u Ukrajini 24/7 stalni neredi nema veze ?

tržište od 85 milijuna ljudi naspram 15 milijuna je odlučujući faktor, a i sam ukrajinac je bio u IO

McPingvin_v2.0
18-04-2007, 19:43
a vjeruj mi ima i puno boljih načina za uložiti 600 milijuna € nego u stadione (za početak npr. dovršiti sveučilišnu bolnicu).
čelična armatura je počela hrđati. sveučilišna bolnica je zrela za rušenje.




eda, mamić seljačina. reda radi.

mrs.croft
18-04-2007, 19:44
strpali su pokoju kuvertu UEFI u džep,i dobili prvenstvo. bolje da je italija dobila,al opet,ne bi bilo fer,to bi im bila 3. organizacija Eura.

Tri66a
18-04-2007, 19:59
MARKOVIĆU ODLAZI

oke šta je čovjek više trebao napravit, imali smo najkvalitetniju kandidaturu
jedino mu zamjeram šta je vodio onog klauna mamića
Bitan je dvostruki standard koji se primjenjuje na određene ljude (čitaj: Cico potjeran, Marković ostaje)

Sterpo
18-04-2007, 20:32
a kažu da nam je neki španjolac obećao svoj glas :?

Black Hawk Down
18-04-2007, 21:07
[quote="King tiger":1wk74q2t]Poljska i jebena Ukrajina ?a to sto su u Ukrajini 24/7 stalni neredi nema veze ?

tržište od 85 milijuna ljudi naspram 15 milijuna je odlučujući faktor, a i sam ukrajinac je bio u IO[/quote:1wk74q2t]

100 nasuprot 10 zapravo.
A za oko bogatstva Portugala i Hrvatske,povjerovao sam sportskim komentatorima kada su rekli da je Hrvatska razvijenija.(glupo im je vjerovati,ali)A ukrajinac nije mogao glasati,ali sigurno je utjecao na druge.I ovaj Sterpo rekli su da sigurno imamo 4 glasa,a dobili smo ih 00000.(jutarnji list ili večernji)

McPingvin_v2.0
18-04-2007, 21:30
portugal nerazvijeniji od hrv?

koji je vama?

Ps1ho
18-04-2007, 22:12
Stadion u Rijeci se svejedno gradi, meni gg.
Oko organizacije, to bi bio goli kurac, je napunili bi stadione tijekom Eura, a sta onda, zjapili bi prazni, bolje da lovu uloze u nes pametnije

Pilip
18-04-2007, 22:18
U jednu ruku gledajuci, dobro je da nismo dobili.
Uglavnom, normalan covjek (posao, obitelj itd...) zna o cemu pricam. Naime, neznak od kud bi drzava izmuzla tolke novce. A jos smo u dugovima. Jedino rjesenje je da cijene svega porastu. Kaj je totalno sjebano jer sumnjam da bi drzava profitirala toliko od samog domacinstva.
Drugi razlog zbog kojeg nismo ni glas dobili je taj da nemamo niti jedan pristojni hotel. Ono, u Vz smo imali veliki (recimo...) hotel koji je nedavno na pola postao banka. Ono, jedini hotel je sad postao duplo manji jer se banka uselila u njega.
Trece, Hrvarska i Madarska ukupno imaju 20 milijuna stanovnika, dok Poljska i Ukrajina imaju oko 109 milijuna kaj je 5 put vise nego mi. U boljoj su financijskoj i ekonomskoj situaciji, i imaju vise stadiona prikladnih za kvalitetno natjecanje.
Onako, ako nesto mrzim to su optimisti-nerealisti. Kao svi nasi poznatiji ljudi. Oni tvrde kak budemo sigurno dobili domacinstvo. Kak ce Dinamo proc u Ligu prvaka. Kak ce Hrvatska proci grupno natjecanje u SP.

Ps1ho
19-04-2007, 09:24
al bitno da Marković dijeli srednjake sakom i kapom
http://img151.imageshack.us/img151/2420/047800728dh7.jpg
:)

Sterpo
19-04-2007, 10:46
mislim da ukrajina nije baš u ekonomski boljoj situaciji, a niti u političkoj

NiX4tHeG@M3R
19-04-2007, 11:02
da mito i korupcija (ne samo u politici nego i u svijetu nogometa)


Jel ste gledali jučer otvoreno , nisam imao kaj raditi dok sam čekao galaktiku pa gledao bagu

i bilo o ovome , a kako sam se smijao izjavama

"Hrvatski nogomet je kvalitetan"

"ja nisam kriv"


a mamaić inače poznat gad rekao je owo :

"Jedino domovinski rat i hrvatski nogomet okuplja swe hrvate i dijasporu njih 9 milijuna"

flander
19-04-2007, 11:16
ko ih jebe... :wink:

icecoldkilla
19-04-2007, 11:25
al bitno da Marković dijeli srednjake sakom i kapom
// SLIKA //
:)

:rotfl: :rotfl:
BTW, ukrajina i poljska dobili su euro kao zato sto njih ima vise, i zato sto imaju ona dva bogatasa( neznam kak se zovu, al imaju dosta para da sami izgrade stadione)
i markovic je reko u ponedjeljak da mi imamo sigurnih 7 glasova to znaci Italija 5 a ovi dvoje da su ispali iz konkurencije

Nightyx
19-04-2007, 11:26
hmm a čuj 90 milijuna ih, a nas zajedno sa mađarskom ak je i 10-15 :rotfl: i na to se gleda

MindReader
19-04-2007, 14:02
al bitno da Marković dijeli srednjake sakom i kapom
// SLIKA //
:)

:rotfl: :rotfl:
BTW, ukrajina i poljska dobili su euro kao zato sto njih ima vise, i zato sto imaju ona dva bogatasa( neznam kak se zovu, al imaju dosta para da sami izgrade stadione)
i markovic je reko u ponedjeljak da mi imamo sigurnih 7 glasova to znaci Italija 5 a ovi dvoje da su ispali iz konkurencije
nemoj quoteat slike (ja sam ti editiro post) :wink:

icecoldkilla
19-04-2007, 17:54
hmm a čuj 90 milijuna ih, a nas zajedno sa mađarskom ak je i 10-15 :rotfl: i na to se gleda

istina, rekli su jos da ce im jos i UEFA mal pomoc

icecoldkilla
19-04-2007, 17:55
nemoj quoteat slike (ja sam ti editiro post) :wink:

ok

mrs.croft
19-04-2007, 18:11
poljska je ok al ukrajina je u kurcu i ostat će u kurcu do eura,i onda će se dogodit ista situacija ko sa SP-om 1986. kad su ga preselili u drugu državu.

btw. ključni čovjek jučerašnjeg dana je bio Grigorij Surkis...nije imao pravo na glasanje jučer ali ima sitnih 10 milijardi $ pa je lako privukao ostale članove na svoju stranu.

Prince-Artas
19-04-2007, 19:46
MARKOVIĆU ODLAZI

oke šta je čovjek više trebao napravit, imali smo najkvalitetniju kandidaturu
jedino mu zamjeram šta je vodio onog klauna mamića
Bitan je dvostruki standard koji se primjenjuje na određene ljude (čitaj: Cico potjeran, Marković ostaje)

cico je zajebo stvar, marković je napravio sve što može

Black Hawk Down
19-04-2007, 20:12
U jednu ruku gledajuci, dobro je da nismo dobili.
Uglavnom, normalan covjek (posao, obitelj itd...) zna o cemu pricam. Naime, neznak od kud bi drzava izmuzla tolke novce. A jos smo u dugovima. Jedino rjesenje je da cijene svega porastu. Kaj je totalno sjebano jer sumnjam da bi drzava profitirala toliko od samog domacinstva.
Drugi razlog zbog kojeg nismo ni glas dobili je taj da nemamo niti jedan pristojni hotel. Ono, u Vz smo imali veliki (recimo...) hotel koji je nedavno na pola postao banka. Ono, jedini hotel je sad postao duplo manji jer se banka uselila u njega.
Trece, Hrvarska i Madarska ukupno imaju 20 milijuna stanovnika, dok Poljska i Ukrajina imaju oko 109 milijuna kaj je 5 put vise nego mi. U boljoj su financijskoj i ekonomskoj situaciji, i imaju vise stadiona prikladnih za kvalitetno natjecanje.
Onako, ako nesto mrzim to su optimisti-nerealisti. Kao svi nasi poznatiji ljudi. Oni tvrde kak budemo sigurno dobili domacinstvo. Kak ce Dinamo proc u Ligu prvaka. Kak ce Hrvatska proci grupno natjecanje u SP.

14 milja,ali sam siguran da će se to u sljedećih 5 godina smanjiti.

Tri66a
19-04-2007, 21:45
[quote=Tri66a]
MARKOVIĆU ODLAZI

oke šta je čovjek više trebao napravit, imali smo najkvalitetniju kandidaturu
jedino mu zamjeram šta je vodio onog klauna mamića
Bitan je dvostruki standard koji se primjenjuje na određene ljude (čitaj: Cico potjeran, Marković ostaje)

cico je zajebo stvar, marković je napravio sve što može[/quote:2s1493b4]
A što to Cico nije dobro napravio??

(dopustite nam još ovaj maleni offtopic)

Prince-Artas
20-04-2007, 18:31
A što to Cico nije dobro napravio??

(dopustite nam još ovaj maleni offtopic)

nije vodio da silvu, a ako si gledao tekmu protiv australije znaš o čem govorim

1van
21-04-2007, 16:29
Cico i Niko :kill:

McPingvin_v2.0
21-04-2007, 17:35
jao kako bi ti šljagu odvalio... ah, sudba kleta.

Black Hawk Down
21-04-2007, 18:41
Cico i Niko :kill: :twisted: :killyou: :ekipa: :hangin: :rambo: :thumbs1:

Tako treba!!!(MOŽE I GORE)

McPingvin_v2.0
21-04-2007, 23:24
ok, slušam po čemu su niko i cico u kurcu?

Ps1ho
21-04-2007, 23:25
Pa daj pogledaj ih bogte:))))))))))))))

McPingvin_v2.0
21-04-2007, 23:41
molim lijepo, od kad se niko odmaknuo od svog ćaleta i ovog balkana stasao je u vrlo dobrog igrača koji, na žalost, igra pre malu minutažu u svom klubu.

cico je bio zajebao što na svJECko nije vodio silvu i što je forso sina kada on nije bio spreman za fors. a niko je i u dinamu bio dobar igrač, no nije išao mamiću niz dlaku.

eda, mamić je cici isto psovo mater. gg.

McPingvin_v2.0
21-04-2007, 23:50
http://www.imagesforme.com/images/1959untitled.JPG