PDA

Pogledaj cijelu verziju : Natječaji za filmske scenarije



Chace
18-04-2007, 08:00
već dugo pišem svakakve scenarija i sada sam vec ozbiljno u tome...imam ideja i znam pravila sva ali me zanima jel zna netko jel ima u zg kakvih natječaja di mogu poslat scenarij ili tako nesto?? citao sam nesto o projektu zagrebacke price ali to je sve sta sam nasao...

W3DR4N
18-04-2007, 08:48
http://www.arsseptima.hr/

Bio je prošle godine pred kraj, i u to vrijeme će početi i ove godine. Samo, konkurencija je dosta jaka.

Chace
18-04-2007, 12:09
http://www.arsseptima.hr/

Bio je prošle godine pred kraj, i u to vrijeme će početi i ove godine. Samo, konkurencija je dosta jaka.

ma ne brine me konkurencija niti odbijanje nego trebam negdje poceti...

hvala za stranicu...

ROCCO_GRANDE
18-04-2007, 17:15
Ja isto u slobodno vrijeme pišem filmske scenarije. Ovo mi je jedan od najboljih radova, pa bi me interesiralo što mislite o tome, je li dovoljno dobar da se po njemu snimi film. Ali molim, vas, pročitajte sve od početka do kraja.


Jebodrom na biljarskom stolu


Bukvalno me razvaljuje. Ispuštam glasne, ali potpune neartikulirane uzdahe. Fakat nisam mislio da može tako dugo, čvrsto i snažno tucati me. S prednje strane mi prilazi Toni, nudeći mi svoju još uvijek uzdignutu makinu da je primim u usta. Bez pogovora učinih to. Njegova se glava saginje i on lovi moj kurac i stavlja ga u usta. Čvrsto ga steže oko korijena. Poludjet ću od užitaka, dok Marin štema li štema. I njemu je trebalo dosta vremena da svrši. Bujica sperme u mojoj guzi

Prvi je dan mojega kasnoljetnoga godišnjeg odmora! Uh, kako to zvoni u ušima. Nakon što su se u firmi svi izredali i već debelo vratili opaljeni suncem s mora, spustili s brda i povratili iz zagorskih kleti, došlo je i mojih pet minuta. Unatoč tome što nisam ranoranilac, odlazak iz grada daleko prije svitanja protiče mi u iznenađujuće ornom raspoloženju. Ah, što sve dobroga u čovjeku čini sama pomisao na sunce, more, plažu i... Kradomice izlazim iz stana s pažljivo odabranim komadima odjevnih predmeta po principu: što manje - to bolje.

Furka mi je asketski minimalizam. Bacam to nešto u bunker. Sjedam u stara, olinjala ali dobroslužeća japanska kolica. S vremenom i njih ćemo mijenjati, no od prve primljene plaće i nešto bakšiša od pred nekoliko mjeseci nije se moglo puno birati. Gužvi na cestama nema i zato brzo dolazim do čarobnoga Splita. Još koji sat i naći ću se na Braču. Otoku koji je ove godine i svjetski turistički hit. Sam se sebi smijem s mišlju da ni ja baš nisam za baciti, ali o tome draže mi je čuti iz tuđih ustiju. Tek sam započeo živjeti život, onakav kakav mi se mili. Još soliram, pa mi ni usamljenički godišnji ne pada teško.

U luci - gužva. Neuobičajena za ovo doba godine, mada me to migoljenje ljudi i automobila koji se trpaju u velike čelične brodske spremnike i raduje. Sve je izvjesnije da ću na tom rajskom otoku upoznati novo lice koje će mi uljepšati tjedan dana godišnjeg. Imat ću prilike birati. Oko deset ulazim u potpalublje. Vreva je i užurbanost na palubama, s kojih puca ugodan pogled na splitske starine.

Grupica mlađih Nijemaca glasno komentira svoje automobilske asove, nastojeći odgonetnuti koju bi to kuću mogao kupiti jedan od braće Schummacher. Wow!, kažem glasno i nastavim u sebi, Ralfi uopće ne izgleda loše! Jebozovno bazdi na benzin, možda se i varam u toj prosudbi, no taj me je trač vraški razveselio. Morao bih ubrzo i ja skucati koju paru za kakvu splitsku nekretninu, ako je istinita priča da će Šumi biti tu. Dobar sam mehaničar, a ako je i on još sklon mladim i zgodnim, eto me kroz koji mjesec i u njegovomu timu. Očito je bilo da sam te riječi izgovarao ne u sebi, kako mišljah, jer su me zbunjeno pitali: Was zagte? Srećom da sam s vremenom pokupio nešto talenta za strane jezike, napose, njemački, jer mi je cilj ako se nešto ne popravi otići na "privremeni rad za stalno" u te krajeve, te sam im na izvornom domaćem onako slatko odvratio: ma puši kurac! Ne znam jesu li razumjeli ove riječi, ali namjera mi je bila baš da im kurcem začepim njihova mlada usta.

Ali, nije ni vrijeme ni mjesto, a ti Nijemci su tako jebeno perverzni u odnosu na naše frajere, očito se rađaju takvi. U tim mislima o služenja Ralfiju i oralno i analno i poslovno i na svake druge načine, naš je brod debelo grabio more. Uskoro sam morao prekinuti svoj, još jedan, dječački san jer je došlo vrijeme silaska. Jednako kako smo ulazili tako nas je brod i ispljuvavao na pristanište. Lagano. Pješaci tumarajući usporavaju promet, i oni idu tko zna kuda. Probijajući se mimo pješaka komentiram: mmm, koje ritice! Mnogi od njih visoko uzdižu ruke. A ja, kada već mogu birati, upravo to i činim.

U oskudnim hlačicama, izbljedjeloj majici bez rukava, tetovirana nadlaktica podiže se u zrak. Obećavajući baby pogled. Kočim, opijen razvijenošću slatkog, jebozovno građenog momčića.
- Do Braca? - dovikne mladić, a ja zajedljivo prokomentiram:
- Može i do strica i do brata i do...
Rukom lupim po prašnjavom sjedištu moga auta, dajući mu jasan signal da sjedne pokraj mene. Dečko sretnoga lica to i učini i u trenutku se nađosmo na otočkoj cesti za Brač.
- Otok je divan! - kazah za početak, tek toliko da zapodjenem razgovor o prirodnim ljepotama i krajobrazu, koristeći pri tome svoju pomalo perverznu stranu osobenosti da usporavam vožnju, tako da se mogu frajeru zagledavati u njegove mišićave noge.

Za početak, a kasnije podižem pogled i ka višim dijelovima, sve dok se ne zagledam u njegova prekrasna usta i šargopirgaste oči. Cijelo to vrijeme pričam o otočkim prirodnim ljepotama.
- Nigdje mi se ne žuri - kazuje mladić, i gotovo to papagajski ponavlja s vremena na vrijeme.
On izgledom i stasom nalikuje malčice meni, a i s godinama smo, čini mi se, tu negdje.
- Jebote, e, daj malo, pričaj mi di se ima šta vidjeti, ima li gužvi kamo se ide van - veselo arlauknem, svom ga silinom dlanom pljesnuvši po njegovim vrelim i čvrstim butinama, želeći opipati čvrstoću njegova tijela.
- Ma ima! - vrati mi mladić, pljasnuvši me dlanom svoje teške ruke i doda. - Ja san Toni!
- Jebo ja tebe, Goran! - kurvanjski se smijući, odvratim.
Toni me pogleda i prasne u smijeh, te, nakon što se svojim djevičanski bijelim zubima nasmije, predloži mi da zastanemo u obližnjem kafeu uz put i da popijemo nešto; što sam objeručke prihvatio.
- Može, može, iako više volim seks bez publike - nastavismo još neko vrijeme smijati se.

Uparkirali smo, izašli van, popili, porazgovarali o koječemu i vratili se ponovno do automobila. Toni je tom prilikom već bio vidno uzbuđen, mada nisam ni ja zaostajao u tim vidnim signalima. Dapače, počesto smo, naizmjence još u kafiću, igrali biljar i izmijenjivali požudne poglede. Što se toga tiče sve je bilo spremno za jebačinu, ali... Ništa nismo zaslađivali, pa ni otvoreno govorili o tim stvarima da je već vrijeme za kresanje, već smo se samo gledali onako pravo muški, mačo, ali pohotno i strasno. Obojicu je palila takva spika. Igra. A igra je rječnikom bila mrak. Obojica smo još u kafeu komentirali zgođušnoga konobara koji je, prolazeći mimo stolova, tako jebozovno vrtio guzom dok je raznosio kave. A tek njegovo lice, frizura, znojem orošeno čelo... Uh!

Eto, i sada kada manje-više znamo sve jedno o drugome i spremni smo za nastavak puta, još uvijek nismo na "ti" o onim seksualnim stvarima. Ulazimo u auto. Palim makinu, a Toni podiže ruku i ponovo me pljusne dlanom govoreći:
- Vozi majstore!

Pogledah ga, ali više nisam mogao odoljeti te ga, umjesto da ubacim u rikverc, sada nježno uhvatim za međunožje. On se trzne i kaže:

- Sorry, a ja se pripremio da će biti žešće - te se nasmije.
Ništa nisam govorio, mada me oblio znoj od pomisli da sam napravio krivi korak i da dečko nije gaj. Osjetih olakšanje tek u trenutku kada osjetim njegovu ruku na mojemu spolovilu. Na žalost, ne na njemu golome već na hlačicama, koje tek što nisu eksplodirale. U trenutku poleti i moja druga ruka. Zgrabih ga čvrsto za ramena i privijem k sebi. On se spusti, a ja nadvijem nad njega te mu jezičinu nabijem u širom otvorena usta.

- Ja već neko vrijeme karam jednog mog dobrog frenda, gotovo da živimo zajedno. Žnjaramo se svakodnevno - započeo je priču dok smo se opasno približavali samome mjestu.

Svo to vrijeme međusobno smo se drapali. Ruke su nam bile časak na hlačama preko kojih smo uzajamno dirali kurčeve, čas se zavlačile ispod znojavih majica sve do prsiju gdje smo se navlačili za bradavice, gotovo do bola. Potom smo se, onako u laganoj vožnji, ponovno dirali po međunožjima, butinama, koljenima. Od ulaska u mjesto Toni je postao moj dobri pas vodič te smo najprije obišli moj hotel, a potom sam ga odvezao do njegove kuće. Obzirom je on sam predložio da ga pali sama pomisao seksa u troje, jednako kao i mene, pao je dogovor da se susretnemo u sumrak u jednom od kafića u koji će svratiti s Marinom. Izmjenivši brojeve moba, raziđosmo se u miru uz uzajamno obećanje da nećemo kada stignemo u sobe drkati. Teško mi je bilo poštivati taj dogovor, obzirom se nikada ne zna koliko je iskrenosti i težnji da se ispoštuju dogovori oko samih susreta. Obično uzmeš sad i odmah i gotova stvar, pa što bude dalje bilo...

Pola sedam, sedam. Mislim na predstojeći susret s Tonijem i prijateljem mu Marinom. Vrijeme ipak sporo protiče. Nekoliko sam puta tijekom dana obišao opisano mi mjesto našega susreta, u nadi da će on biti tamo, pa se možda potrošimo i ranije. Ipak u pola osam, vrijeme je za krenuti. Odoh jednako onako oskudno, možda sada i oskudnije, odjeven no što sam bio tog prijepodneva u autu. Približavajući se mjestu susreta, još iz daleka, unatoč vrevi, spazih Tonija s prijateljem. To mora da je njegov dečko! Upravo je tako bilo. Uh, tako mi je došlo da malome uvalim jezičinu u usta prije nego stisnem ruku; no lokalni običaji nalažu...

Popilo se nekoliko pića, onako s nogu, malo izdvojeni od ostalih gostiju, tek toliko da možemo pretresati teme od zajedničkih interesa, a da naš razgovor ne čuje gotovo nitko. Što se kome sviđa, tko što voli, kako bi tko htio i tko o čemu sanja, sve smo uspjeli prebaciti preko ustiju. Tona teškoga materijala. Od njega smo, dakako još više, očvrsli. Marin ima najjebozovnije dupe koje se moglo pronaći na Braču. Mene interesira i ne samo njegova guza, već se nadam da ćemo i Toni i ja nastaviti s onom pričom koju smo započeli u autu. Panoramski šetuckajući uokolo, dečki su mi pokazali sve znamenitosti maloga turističkoga grada, napose ona mjesta kamo se zalazi uloviti nekoga ili kamo pak odlaze parovi na noćnu trošidbu.

Dakako da mi nismo odveć pažnje pridavali takvim mjestima, već smo čekali mračnu noć da pod okriljem škurine, kročimo u poseban svijet seksualnih užitaka. Razlog tome bio je i više do li prozaičan. Nismo se mogli odlučiti tko bi s kim i kako bi, mada bi meni odgovaralo bilo kako, a nisam niti odveć navaljivao da ne uvrijedim domaćine. Pala je ideja da se uvučemu u podrumske prostorije Marinove kuće i da ponajprije, onako u prijateljskoj maniri odigramo partiju biljara, pa tko izgubi skida gaće i prepušta guzu na milost i nemilost drugoj dvojici. Baš sam se pomamio na tu vrstu ruleta. Pitam otvoreno, koliko od toga biljarskog štapa tko može primiti u sebe? Odgovori su nam bili pravi pustolovni, mada se zaključak sveo na poznatu frazu - dogovorit ćemo se!

- E, stani malo? Kakav dogovor, to ne važi! Vrijedi samo jedno pravilo - da je sudbina u kuglama, a u našoj je moći da donekle utječemo na taj tijek događaja - kriknuh gotovo u bijesu.
Baš me je palila lutrija. Nedugo potom uđosmo u veliko dvorište jedne još veće kuće. Ušli smo i u podrum. Vraga, nije to prostor kakav inače takvim poznajem. Mračan, hladan i vlažan. Radi se zapravo o prekrasno uređenom stanu pod zemljom imunom i na nuklearni rat, s pomno odabiranim primjerima namještaja. Marin nas vodi iz prostorije u prostoriju, objašnjavajući kako je to njegov mali raj i da se vani ništa ne čuje, ma kakva buka bila. To je važno. U zadnjem kutku toga svijeta na cirka 400 kvadrata, u povećoj sobi u kutu nalazi se mali šank. Nekoliko barskih stolaca, a na sredini sobe - biljar!

Marin upali svjetlo koje obasja samo stol. Pohvatamo štapove i započnemo igru. Kako nismo željeli igrati do u beskonačnost, igramo na prvu. I... Izgubih! Ja, kojeg nitko još nije jebo. Doduše, to je moja mala laž, bilo je svega, ali nekako mi se u životu više dopada ona aktivnija, mužjačka uloga. Demonstrativno odbacujem štap, psujući u sebi. U to u pogledu Marinu vidim tužan pogled, obzirom je i on sam tako slabo igrao samo da bude prvi izbušen od dvojice. Izgleda da u toj igri papak nisam ispao samo ja. Skinuli smo se i kada sam pomislio da ćemo sada u neku drugu sobu, Toni mi cinično dobaci, lupkajući štapom po biljarskome stolu.

- Tu, koka, tu! - iskreno pomislih da će se stol pod našom težinom raspasti, Marin, taj slatki crni dečko, dobaci da je to rađeno baš u tu namjenu, da bude jebodrom, a da je igra samo varka koja prikriva prvobitnu svrhu.

Stao sam na stol. Gol. Kurac se digao, zapravo i prije je bio dignut, no kako će mene prvog izbušiti, nekako se ponosno uspravio... Toni prvi krene u razgledavanje, te mi kurčinu ispritišće biljarskim štapom. Gladi mi njime jaja. Dok to radi, rukom za kosu uhvati Marina i primiče mom koplju njegovu glavu. Marin se uvija, što od čupanja, što od čežnje, da prvi lizne moj kurac i baca se na posao. Toni pokazuje štapom što da radi, a on vjerno izvršava zapovijedi. Uvalio ga je cijeloga u usta. Počeo sam mrdati guzom i jebati maloga u usta.

- Dosta! - dreknu Toni, i štapom ošine Marina po dupetu.
Iz toplih mu usta ispade moj kuronja. Toni mi naredi da se okrenem, te da se spustim na laktove na stol i da šupak dam Marinu koji će ga oblizati. I bi tako. Nedugo potom, kada sam se u potpunosti opustio osjetih tup ubod u moje dupe. Stisnuh zube do kraja, pa potom širom otvorih usta, ispuštajući bolni krik. Toni je jednim trzajem nabio svoju vrelu pulsirajuću kurčinu u mene. Izvlači ga lagano, pa ga opet zabija, pa izvlači...
- Mislio si da ćeš nas jebati prijatelju. Izgleda da nije tvoj dan i da nije sreća bila naklonjena tvojemu kurcu - cijedi on kroz zube, pojačavajući ubode.

U to me silovito ošine i po dupetu tako da poskočih. Frajerčina me fantastično razvaljuje. Ubodi su sve snažniji i silovitiji. Dakako da je i Marin u blizini i da i on nastoji svojim kurcem doći do užitka. Toni histerično svršava. Ja se ne diram. Mada sam pun i napet ko puška. Osjećam spermu u sebi. Nikad nisam bio tako razjeban. Toni ispada s mene, ali rukama me još čvrsto drži za guzu. U tom trenutku osjećam još jedan vreli kurac na ulazu u moju jamu. Sada, jer biljar je tako htio, ulazi Marin!

- To bejbi - jecam dok Marin znalački prodire u moju intimu.
Bukvalno me razvaljuje. Ispuštam glasne, ali potpune neartikulirane uzdahe. Fakat nisam mislio da može tako dugo, čvrsto i snažno tucati me. S prednje strane mi prilazi Toni, nudeći mi svoju još uvijek uzdignutu makinu da je primim u usta. Bez pogovora učinih to. Njegova se glava saginje i on lovi moj kurac i stavlja ga u usta. Čvrsto ga steže oko korijena. Poludjet ću od užitaka, dok Marin štema li štema. I njemu je trebalo dosta vremena da svrši. Bujica sperme u mojoj guzi. Istodobno se prosuh i ja.

Toni se samo oblizao, gutajući moj gusti ljubavni nektar. Dugo smo ostali ležati na biljarskom stolu, nagi i nemoćni, sve dok Toni ne izgovori, obraćajući se Marinu:
- Mali, sada je red da se tebi ostvare sve želje. Da istovremeno tvoju guzu raznesu dva kurca! - u to Marin je već ležao na leđima biljarskog stola, a ja i Toni udaramo straga.
Do jutra. Tko je koga stigao. Ali sve tri guze pulsirale su u istom, predivnom jebačkom ritmu.

Bartuc
18-04-2007, 17:26
ROCCO, care :pray:

EDIT: Maknuo sam ovaj dio jer je "too much" :rotfl:

ROCCO_GRANDE
18-04-2007, 17:27
ROCCO, care :pray:

Ako trebaš glumca za taj scenarij, slobodno javi... Imaš moj PM :rotfl: Svaka čast!

Samo, ne može te zahtjevne ukoge odglumiti baš svatko. Moraš biti posebna glumačka veličina, ili barem dubina.

Chace
18-04-2007, 17:33
to mi ne izgleda kao scenarija nego kratka priča...pročitaj na netu kako izgleda scenarij ili barem približno a i prekratko je...

Bartuc
18-04-2007, 17:35
Kaj si ti to izmislio ili... :rotfl:

Koliko god je odvratno, toliko je smješno i zajebancija do jaja :rotfl:

ROCCO_GRANDE
18-04-2007, 17:38
to mi ne izgleda kao scenarija nego kratka priča...pročitaj na netu kako izgleda scenarij ili barem približno a i prekratko je...

Ja sam to više namijenio kao za neki omnibus. Sad ako bi netko napisao još dvije ili tri takve priče koje bi bile same za sebe ali ipak na neki način povezane, pa bi imali materijal za cijeli film uz malo dorade i prilagodbe.

Rado bih čuo vaše prijedloge za glavni naslov.

DrunkyDuck
18-04-2007, 17:39
Znas zasto je thread o masturbaciji lockan?

ROCCO_GRANDE
18-04-2007, 17:40
Kaj si ti to izmislio ili... :rotfl:

Koliko god je odvratno, toliko je smješno i zajebancija do jaja :rotfl:

Iskreno, pokupio sam to sa nekog sitea. Da sam se sam potrudio sigurno bi bilo puno bolje. Jako sam maštovit i kreativan.

Pilip
18-04-2007, 22:12
Mene bas zanima nesto slicno vama.
Ako nekom nije bed nek me kontaktira na MSN pa mi posalje file jer nije da mi se cita poduzi tekst preko browsera. :)

Helena
18-04-2007, 22:38
Okej... Nemam komentara.