PDA

Pogledaj cijelu verziju : Fable - TLC - CD2 ne radi - što da radim?



Bartuc
17-04-2007, 17:45
Ima li kakvo rješenje za taj problem? Ne radi mi filmič na CD2 te zbog njega ne želi instalirati igru :cry:

Pippen47
17-04-2007, 17:50
Ima li kakvo rješenje za taj problem?SNe radi mi filmič na CD2 te zbog njega ne želi instalirati igru :cry:
za fable? da, ima! prvo treba ti blank cd (prazni) ili disketa ili mp3 il nes...
kad instaliras igru pogledaj koji file ti je pokvaren (error) i na blank cd napravi novi file , bilo koji (moze i od notepada) i nazovi ga kao taj error. tada ponovno instaliraj igru i kad dode do errora samo ubaci blank disc i stisni continue. kad prode taj file opet ce vratiti error da nema sljedeceg filea. tada vrati pravi cd i nastavi s instalacijom...
:wink:

Bartuc
17-04-2007, 17:52
I kaj onda nemam taj filmek u igri? Bu me igra izbacila ili bu išla dalje ali bez filma?

Pippen47
17-04-2007, 17:57
I kaj onda nemam taj filmek u igri? Bu me igra izbacila ili bu išla dalje ali bez filma?
ici ce dalje...

Bartuc
17-04-2007, 17:59
Idem sada u teretanu ali kada doma dođem bum definitivno probao pa javim ako je uspjelo! Puno hvala na hintu :pray:

PS: Zašto sam ja morao otvoriti temu, a ne ti? :D

Pippen47
17-04-2007, 18:00
Idem sada u teretanu ali kada doma dođem bum definitivno probao pa javim ako je uspjelo! Puno hvala na hintu :pray:

PS: Zašto sam ja morao otvoriti temu, a ne ti? :D
da pitam sebe "Kako to napraviti?" pa malo poslje odgovorim na vlastito pitanje? :rotfl:
ajd idem i ja sad instalirati...

Outmind
17-04-2007, 18:59
Hmmmm, ja imam dvd verziju...

Bartuc
17-04-2007, 21:26
@Pippen, imam pitanje...

Dali taj file koji napravim mora imati i extenziju kao original ili kaj? - ovo mi zvuči logično, ali mi se neda CD-e trošiti ako fulam :D

Znaći ako mi je sheban file "malo_ga_mećem_malo_ne.mpg" onda moram napraviti u notepadu "malo_ga_mećem_malo_ne.txt" ali taj .txtSpreimenovati u .mpg? Sam u pravu?