PDA

Pogledaj cijelu verziju : MP3 player



Melkior
17-04-2007, 14:37
Kupio sam nedevano mp3 player od 1GB od Apacera, imam problem, kad ga prikljucim nakon nekog vremena mi se izbaci eror "The parametar is incorect" i onda mi vise nista neprikazuje na mp3 kao da ima 0MB.
Jel zna mozda ko zbog cega se to desava???????

Dyslexia
17-04-2007, 15:50
to se meni desavalo par puta na mp3u kad sam ga htio kod cure na njezin komp prikljucit nista ja izvadio mp3 iz usba i ukljucio u drugi usb i proradio.

Ako na kucistu imas one prednje usb utore nemoj tu prikljucit nego odozada direkt na usbove koji su na maticnoj.

Sgt. Bull
17-04-2007, 15:56
ja imam mp4 i ne moze mi ni kada ukljucim naprijed ni nazad na usb,zna li netko kako ovo rijesiti?
ne meni nece da ga registruje kao jos jedan drive,ono kada registruje removable drive nece da mi se pojavi,jer inace je bilo da kada upalim(a da je povezan sa kompm) onda mi se pojavi slika na mp4 da je povezan sa racunraom i da mogu snimati sve medije,slike,tekst,etc... a sada kada ga ukljucim nista ni na kompu ni na mp4

Dyslexia
17-04-2007, 15:57
ja imam mp4 i ne moze mi ni kada ukljucim naprijed ni nazad na usb,zna li netko kako ovo rijesiti?

jel tebi ista greska bude ili...

† zlo †
17-04-2007, 16:21
ja imam mp4 i ne moze mi ni kada ukljucim naprijed ni nazad na usb,zna li netko kako ovo rijesiti?
ne meni nece da ga registruje kao jos jedan drive,ono kada registruje removable drive nece da mi se pojavi,jer inace je bilo da kada upalim(a da je povezan sa kompm) onda mi se pojavi slika na mp4 da je povezan sa racunraom i da mogu snimati sve medije,slike,tekst,etc... a sada kada ga ukljucim nista ni na kompu ni na mp4

A da to nije neki od ovih extra popularnih fancy kineskih mp4 player-a kojih ima na trzishtu trenutno ko pleve ?

Sgt. Bull
17-04-2007, 16:22
[quote="Sgt. Bull":22y2zesq]ja imam mp4 i ne moze mi ni kada ukljucim naprijed ni nazad na usb,zna li netko kako ovo rijesiti?
ne meni nece da ga registruje kao jos jedan drive,ono kada registruje removable drive nece da mi se pojavi,jer inace je bilo da kada upalim(a da je povezan sa kompm) onda mi se pojavi slika na mp4 da je povezan sa racunraom i da mogu snimati sve medije,slike,tekst,etc... a sada kada ga ukljucim nista ni na kompu ni na mp4

A da to nije neki od ovih extra popularnih fancy kineskih mp4 player-a kojih ima na trzishtu trenutno ko pleve ?[/quote:22y2zesq]
nope,skupo placeno(cca 600 kunica) i americko je sr*** mater mu njegovu...radilo je jedno vrijeme kako treba i onda ovo se desilo...bacene pare..

DrunkyDuck
17-04-2007, 18:02
(Vrijedi za oba slucaja)
Na takvim playerima se firmware zna strzati zbog raznih razloga (iskljucivanje iz USB-a za vrijeme pisanja, nagle promjene temperature, manji strujni udar).

Jeste s playerom mozda dobili CD sa W98 driverima i dodatnim softwareom? Trebao bi biti programcic za obnavljanje firmwarea, pokrenite i slijedite uputstva. Preporucam citanje uputstava vise puta, koji put zna biti komplicirano (stisni play pa stop pa upload u programu, itd.).


A da to nije neki od ovih extra popularnih fancy kineskih mp4 player-a kojih ima na trzishtu trenutno ko pleve ?
Svi su kineski/tajvanski manje vise. Druga stvar sto su sastavljeni u USA. Rastavi i citaj "Made in ..." sa komponenti.

Melkior
18-04-2007, 19:45
lol to izgleda ima pun kurac problema s tim mp3 ja mislio da samo ja imam problem :p