PDA

Pogledaj cijelu verziju : STAR WARS BATTLEFRONT 2 JE TOTALNO SMEĆE



tomifish2002
08-02-2006, 17:21
koja debilna igra.......grafika od prije 5 godina......gadovi.......igra ne vrijedi niti 5kn....nemojte ovo kupovati ljudi....

--HS--
08-02-2006, 17:23
tak tak ko jedinica. al zato Empires at war rula

mrs.croft
08-02-2006, 17:45
onda je ovome mjesto u pljuvačnici

Chesterix
08-02-2006, 17:48
cijela igra suxa zbog grafike... wow, koji razlog :o
to bi znacilo da je ostatak igre zakon kaj i nije tak daleko od istine :P

btw. kad ce recenzija u PCP-u? igra je vec dosta dugo vani...

dEmEnTeD
08-02-2006, 18:12
Ako se nevaram igra je već recenzirana u novom broju pc play-a.

horzy
08-02-2006, 18:16
dvojku nisam igro,al meni je 1. dio zakon
pogotovo to što se može vozit sve živo,i to doslovno....
ak je dvojka ko i prva,onda je dobro..
ne pljujte mi po igri......

Chesterix
08-02-2006, 20:21
ak je dvojka ko i prva,onda je dobro..mucho mucho je bolja
obavezno nabavi ^^

Prince-Artas
08-02-2006, 21:55
igra kurca nevalja, služi samo da debilima izmuze pare

tomifish2002
09-02-2006, 19:15
grafika ne valja a igra to ne nadoknađuje igrivošću nego je baš dosadna. kad ti netko 2006-e podvaljuje grafiku od 2003-e onda je lopovčina. jedina dobra sw igra je kotor1 a ovo je smeće. kome je ovo dobra igra taj je lud

nadam se da će empire at war biti bolji. već dugo čekam tu igru.
i ne kažem da samo grafika čini igru nego kad je igra već dosadna i ne donosi ništa novo onda bi barem mogli biti toliko pošteni pa bar grafiku stavit dobru.

raven5
09-02-2006, 19:20
...jedina dobra sw igra je kotor1...

A REPUBLIC COMMANDO!!!!!!!!! :twisted: :killyou: :killyou:

Om3G@
09-02-2006, 19:48
Dobre SW igre:

KOTOR, KOTOR2
JK2, JK3
Republic Commando
Battlefront 2

Eh, ti koji si otvorio topic o ovome, da imas original Battlefront 2, vidio bi sto je to Multiplayer, ovako, samo bezveze pricas gluposti i tako dalje... grafika je programibilna a engine nije los, s time da grafika stvarno suxa, ali eto... Uglavnom, poslusajte svi moj savjet i igrajte tu igru preko neta, prejebeno je... DSL vise nije neiskoristena tehnologija

str33t6l0w
09-02-2006, 20:07
dobre su jedino kotor i kotor 2 i republic commando..... ostalo je sve smeće.....

Awspuh
09-02-2006, 20:10
Dobre SW igre:

KOTOR, KOTOR2
JK2, JK3
Republic Commando
Battlefront 2

Eh, ti koji si otvorio topic o ovome, da imas original Battlefront 2, vidio bi sto je to Multiplayer, ovako, samo bezveze pricas gluposti i tako dalje... grafika je programibilna a engine nije los, s time da grafika stvarno suxa, ali eto... Uglavnom, poslusajte svi moj savjet i igrajte tu igru preko neta, prejebeno je... DSL vise nije neiskoristena tehnologija


nisam igrao dvojku,ali grafika u jedinici mi je odlična a po nekoj logici u dvojci bi grafika trebala biti bar mrvicu bolja.ne kuzim,zašto je ljudima grafika tako loša? :|

tomifish2002
10-02-2006, 12:01
Dobre SW igre:

KOTOR, KOTOR2
JK2, JK3
Republic Commando
Battlefront 2

Eh, ti koji si otvorio topic o ovome, da imas original Battlefront 2, vidio bi sto je to Multiplayer, ovako, samo bezveze pricas gluposti i tako dalje... grafika je programibilna a engine nije los, s time da grafika stvarno suxa, ali eto... Uglavnom, poslusajte svi moj savjet i igrajte tu igru preko neta, prejebeno je... DSL vise nije neiskoristena tehnologija

znači šta? sad se igre rade samo za one koji imaju adsl??? a ko jebe ostale?
pa nekome je i singleplayer važan! mislim igranje multipl. je uvijek zabavno da se igra bilo koja igra. ali ovako gola igra je battlefield 2 wannabe s tim da battlafield 2 ima puno bolju grafiku, detaljnije mape. a u ovoj igrici se napucavaš po glupoj mapi sastavljeno od bijelih kockastih kućica i ništa više! gdje su detalji!? ova igra je polugotov-nedovršen proizvod

Om3G@
11-02-2006, 01:18
Gle, ne mozes shvatiti da je danas svuda osim u RH dsl standard???
U nasoj zemlji polako ali sigurno dsl postaje standard pa se prodruzi MP zajednici i vidjeti ces kako se isplati imati dsl... osim toga, uopce nije skup ni kod nas dsl

-Jojo-
11-02-2006, 15:12
Sve SW igre su zakon,imam ih skoro sve i mogu svaku pohvalit...najbolja je Republic Commando ufff koja grafika ,ali mi se zgrebao cd i nemrem igra vise :(

tomifish2002
11-02-2006, 20:34
Gle, ne mozes shvatiti da je danas svuda osim u RH dsl standard???
U nasoj zemlji polako ali sigurno dsl postaje standard pa se prodruzi MP zajednici i vidjeti ces kako se isplati imati dsl... osim toga, uopce nije skup ni kod nas dsl

kako tako pametna osoba kao ti ne shvaća da je adsl zbog TEHNIČKIH razloga nedostupan mnogim članovima ovog foruma?

goGAMERo
15-02-2006, 15:28
Istina igra je teško smeće, počevši od grafike pa do igrivosti, a ni prvi dio nije bio bog zan što! 8)

MasaKrisT
15-02-2006, 18:37
bullshit--...najjaci sw game je ipod racer:)

pimp
15-02-2006, 20:02
igra je za jakuševac al je multiplayer podnošljiv, s dobrom ekipom se može zabaviti

tomifish2002
15-02-2006, 20:37
igra je za jakuševac al je multiplayer podnošljiv, s dobrom ekipom se može zabaviti


pa to stoji. s dobrom ekipom ekipom je i tetris dobar. ali je sw totalno ćesme!

Schrafciger
15-02-2006, 20:51
Jedino kaj mi valja su svemirske borbe, al i one dosade nakon nekog vremena. Barem je glazba za pet.

kalu4ever
18-02-2006, 11:25
Grafiku nam uvaljuju kao pokvarenu ribu! :fof:
Igrica je katostrofa mislim i kataklysma
ali zapravo kataklistir :hangin:

mental_mind
23-02-2006, 22:21
Igra je copy paste BF jedinice.
Dodali su đedaje i svemirske borbe ali je grafika još uvjek na nuli.
Samo je jedan pravi bog :pray: SW empire at war

Tyrant
24-02-2006, 00:46
Sta fali igri, grafika (o moj boze).Igra je do jaja, zato je nemojte pljuvati!!

tomifish2002
24-02-2006, 21:04
Sta fali igri, grafika (o moj boze).Igra je do jaja, zato je nemojte pljuvati!!

igrivost i originalnost joj fale, a grafiku da ne spominjem

Znidy
26-02-2006, 19:19
Nema gore igre od SW. Battlefront 2-ice. Grafika je dobra i sve, ali gameplay saxa ko da ima koncept Dave 2-ice. A u singleplayeru da ne govorim, botovi su glupi i ginu ko kreteni imaš neka pojačanja koja popušiš u tren oka ako ne paziš, ali najogra misija je na onom leinom brodu. Nisi uša a već te dočeka dvadeset kretena s granatama i puškicama i eto ti prvi death. Ma dajte ljdui, bilo bi bolje Lucasartsu da napravi nešto bolje. :kill:

W3DR4N
26-02-2006, 20:03
ali gameplay saxa ko da ima koncept Dave 2-ice.

Nemoj ti meni Davea. Da današnje igre imaju čistu igrivost kakvu je imao Dave, daleko bi gaming dogurao

Tyrant
26-02-2006, 21:49
Nemojte igru blatiti, ima bolji gameplay od WOW 8) , bar sam se vise zabavio uz SWBF2 nego uz WOW koji suxa!!!!!!Ako ce mo ocenjivati igru po grafici, onda svaka vam cast.Jedino sto bi zamerio je stupidnost botova!

Phillip
27-02-2006, 20:39
Vidio kod frenda, nije nista posebno, botovi kreteni a ni online nije nesto. grafika je takva jer je konverzija s konzole.

Exar
28-02-2006, 08:36
istina.. grafika je uzas ali zato online je ok.. mislim ima boljih.. al ni ovo nije najgora igra koju sam igro

el'fenomeno
05-03-2006, 19:20
hahaha kako zalosno...
u ljudskim genima je zapisano nesto, a to je da zamrze sve sto ne razumiju i znaju da to nikad nece razumijet!
dakle, jednostavno, ovi ljudi pljuju ono sto ne razumiju...
oni tu igru gledaju samo kao igru, a ne kao pricu!
(da izvinete)j**e mi se za grafiku i igrivost, prica je vazana, a usput se jos smijem okaldit sa bilo kim da 90% onih koji pljuju po toj igri nisu nikad pogledali filmove i neznaju o cemu se uopce radi!!
samo da se zna da ja jos uvijek igram stari dobri tie fighter i x-wing uz kotor 1 i 2 i galactic battlegrounds i jos 10.-tak starwars igrica koje vama "pravim gamerima" nevaljaju zato sto ima je grafika "losa"....

p.s. nadam se da postoji bar netko medju da me razumije...
p.p.s. bez ljutnje, nisam ja nista lose mislio, samo kazem svoje misljenje

tomifish2002
05-03-2006, 21:26
hahaha kako zalosno...
u ljudskim genima je zapisano nesto, a to je da zamrze sve sto ne razumiju i znaju da to nikad nece razumijet!
dakle, jednostavno, ovi ljudi pljuju ono sto ne razumiju...
oni tu igru gledaju samo kao igru, a ne kao pricu!
(da izvinete)j**e mi se za grafiku i igrivost, prica je vazana, a usput se jos smijem okaldit sa bilo kim da 90% onih koji pljuju po toj igri nisu nikad pogledali filmove i neznaju o cemu se uopce radi!!
samo da se zna da ja jos uvijek igram stari dobri tie fighter i x-wing uz kotor 1 i 2 i galactic battlegrounds i jos 10.-tak starwars igrica koje vama "pravim gamerima" nevaljaju zato sto ima je grafika "losa"....

p.s. nadam se da postoji bar netko medju da me razumije...
p.p.s. bez ljutnje, nisam ja nista lose mislio, samo kazem svoje misljenje

ako ti se je** za grafiku i igrivost onda si budala. o kakvoj ti priči pričaš???!!! ova igra je multip napucaljka i nije nipočemu dostojna licence star warsa. i baš sam prije 10-ak dana ponovno pogledao epizode 4,5 i 6. 3 je tak tak a 1 i 2 su smeće. ali 4,5 i 6 su klasici. a ova igra je totalno smeće.

Prince-Artas
05-03-2006, 21:52
SW BATTLEFRONT JE SRANJE KAO I EMPIRE AT WAR ZATO NE KUPUJTE TE IGRE. RADIJE ČUVAJTE PARE ZA OBLIVION :)

Babitz
05-03-2006, 22:33
ili za novi usisavač, isplativije je od tih ispljuvaka definitivno
od sw igara jedino kotor valja

Prince-Artas
05-03-2006, 22:36
ili za novi usisavač, isplativije je od tih ispljuvaka definitivno
od sw igara jedino kotor valja

i republic commando

Babitz
05-03-2006, 22:49
ili za novi usisavač, isplativije je od tih ispljuvaka definitivno
od sw igara jedino kotor valja

i republic commando

uf, zaboravih, ofkors, to rula

mental_mind
08-03-2006, 19:41
el'fenomeno ja imam i kotor 1 i 2 i sve sam filmove pogledo zapravo III imam i kod kuće ali SW battlefront je smeće.
Botovi su glupi ko *urac.
Dođu na metar od flaga i onda pucaju u njega.
Mislim AI anyone??

Ni menui grafika nije toliko važna ali ipak ovo je sranje. :bravo:

el'fenomeno
23-07-2006, 03:27
el'fenomeno ja imam i kotor 1 i 2 i sve sam filmove pogledo zapravo III imam i kod kuće ali SW battlefront je smeće.
Botovi su glupi ko *urac.
Dođu na metar od flaga i onda pucaju u njega.
Mislim AI anyone??

Ni menui grafika nije toliko važna ali ipak ovo je sranje. :bravo:

ma slusaj rodjak, j**es garfiku, igra je dobra, kotor je ipak prica za sebe, jk2 je super, ali mu fali pauza.....
b.front je super, prica je extra!! nemate vi pojma! hvala i dovidjenja!

Prince-Artas
23-07-2006, 10:54
[quote="mental_mind":1kwe7g1p]el'fenomeno ja imam i kotor 1 i 2 i sve sam filmove pogledo zapravo III imam i kod kuće ali SW battlefront je smeće.
Botovi su glupi ko *urac.
Dođu na metar od flaga i onda pucaju u njega.
Mislim AI anyone??

Ni menui grafika nije toliko važna ali ipak ovo je sranje. :bravo:

ma slusaj rodjak, j**es garfiku, igra je dobra, kotor je ipak prica za sebe, jk2 je super, ali mu fali pauza.....
b.front je super, prica je extra!! nemate vi pojma! hvala i dovidjenja![/quote:1kwe7g1p]

:naughty: :naughty:

POSA
23-07-2006, 10:59
meni je battlefront 2 dobar, jedinicu nisam imao
tko ne smatra užitkom boriti se protiv 60-ak istomišljenika na hladnoći hotha neka mi se javi :-x

bounce
31-05-2007, 07:09
meni je igra dobra, hehe, ali ja sam fan pa mi se oprašta.. istina, grafika nije nešto, botovi su glupi, gameplay suxa (mogli su je napravit na engineu i igrivosti jedi academy-a, btw) ali svejedno..

ludo je to što je prvi dio igre promatran iz očiju jednog clone troopera, i on stalno prije i poslije misija komentira borbu iz svog pogleda, pa tako vidimo razmišljanja klonova u vezi palpatinovih planove, početak urote protiv jedija i klonovski pogled na to i sl ..

zgodan je detalj kad se borba odvija na onom biljkovitom planetu, u trećoj misiji.. neznam ka k je ime planeta, ali onaj gdje ayla secura pogiba, tj di je klonovi ubiju u epizodi tri.. radnja u igre je pola sata prije toga.. nakon što su razorili topove na planetu, ayla im veli da su oni najhrabriji vojnici koje je ikad vidjela.. nakon toga klon, tj vi u igri, govorite sami sebi : ''hvala bogu što smo imali kacige na glavama jer joj nitko od nas tada ne bi mogao pogledati u oči..'' .. ti isti vojnici, s kojima se hrabro borila, nedugo kasnije je ubijaju .. :|

http://www.loresdelsith.net/universo/clonw/bin/felucia03.jpg

fuckin' order 66, meni najtužniji i najupečatljiviji događaj sage

Rocchiro
31-05-2007, 09:21
ja sam isto velki SW fan,al ja tu igru nisam imal živaca do kraja odigrati jer saka big time.a mogla je biti dobra,odlicna dapace.da su ju napravili kak spada,ja sad nebi bil tu na forumu nego bi bil na nekom od servera s ekipom

DON METAK
08-09-2007, 21:39
batlfront 1 valja ali drug 2 nevalja :nonono:

100EURO
08-09-2007, 21:54
grafika je ruzna , ali je jebeno igrat u multiplayeru , dok singleplayer nije vrijedan spomena.. :nonono:

r0pe
08-09-2007, 21:56
ma u multiu igra rula...a i koga briga za grafiku barem se na kantama moze pokrenuti

Jopax
10-09-2007, 10:54
Igra je klon bf 1 dio je mogao proći ali 2 je čista kopija 1 sa nekim dodatcima, nije čak ni expanzija, više kao patch
i ostale igre su jako dobre, igrao sam skoro sve osim kotora i i ovih starih naslova
EAW je jedini pravi SW RTS naslov možda nije najbolji ali je jedini vrijedan spomena
Commando je odlična igra super grafika, Obva JK sam prešao i oba su mi preodlična, 3 namjeravam opet nabavit :D

Da_killah
10-09-2007, 11:12
nabavi i kotore pod obavezno

Sinman
20-09-2007, 18:19
battlefront je totalno debilno sranje
:-x

Arbiter of Change
20-09-2007, 19:01
To care, vidim da ti je argumentacija jača strana. :wink:

SuperiorEEE
20-09-2007, 19:34
znaci da ne isprobavam ne valja nista?

Herr Schnitzel
21-09-2007, 10:46
Igra je skroz OK ako nemate jedinicu.

blade3
03-10-2007, 14:40
meni je igra zakon, s frendom ju igram po cijele dane na LAN-u.

:pray: :pray:

callista
03-10-2007, 16:10
bezze pljujete po igri... meni je igra dobra, pogotovo multiplayer, a uzmite u obzir da sam imao i battlefront 1.

DesertEagle
03-10-2007, 22:24
igra je solidna nije bas toliko losa