PDA

Pogledaj cijelu verziju : bezicni internet



Melkior
12-04-2007, 15:18
Jucer sam si uzeo bezicni internet u T-comu, neka njihova opcija zove se ICON
Je da je malo poskupa ali nisam imo druge (200kn mjesecno a samo 512MB)
Doso sam u stan sve spojio kako pise u onoj maloj knjizici sto se dobije i upiso pin i konektiro se, upocetku veza je bila solidna, no nakon 2-3 minute veza je pukla tj. tamo u task manageru kod network adapters je bilo prikazano 0%, a onaj glupi program od t-coma je jos uvjek prikazivo da je veza odlicna i da sam spojen na internet.

Svasta sam isprobavo ali nista nije pomoglo, imam USB 2.0, zivim u stambenom naselju blizu centra grada trebao bi titi super signal, izbacio sam ga bio cak i na balkon, vucaro ga kroz cijeli j****i stan ali nista se nije promjenilo.
Pomazite ljudi sto prije treba mi taj internet poludit cu bez njega :killyou:

Konfiguracija mi je:
Asus P4SE/U2-UAY- maticna ploca
Intel celeron 1.8Ghz procesor
1Gb RAMA-zaboravio sam kako se zovu uglavnom su na vasim testovima imali dobre ocjene i bili bestbuy
ATI RADEON 9200
MSI-napajamje od 300W
I ostala sranja kao sto su HD,CD-RW i DVD-RW.....mislim da ostalo nije ni bitno nemam vise vremena baba hvala unaprijed. :D
Naj ste bolji ;)

P.S- nadam se da ce sutra biti nekih rezultata


EDIT: i dodajte neke savjete oko sigurnosti i neke programe

Melkior
18-04-2007, 19:51
Rijesio sam s glupim T-comom, likovi imaju papir na kojem je detaljo ispisano kako sve spojiti i napraviti vezu i onda to nedjele kad uzmes internet neg prvo moras sve sjebat pa ponovo tamo otici i onda ti tek dadnu-mislim ono lol

cmeljo22
18-04-2007, 20:44
ajd kad si vec otvorio temu da ja nemoram novu :)

kupio sam onaj vipov homebox (isto sranje kao i ovo t-comovo sam kaj ovdi placam 150 kn 1 g)
pa me zanima posto zivim u zabiti jel moguce ikako povecat mal tu brzinu jer mi je manja i od modemske (gprs) jer nekad mi zna samo skocit na EDGE mrezu pa mi nije jasno: kako to jel to oni nest pojacaju ili sta? jer mi ping skce ko nenormalan nemogu ni wow igrat kak treba :(

Prince-Artas
19-04-2007, 19:53
ne, i ja sam mislio to uzet a kad mi je tip reko da je sporije od modema odustao sam

Dux
19-04-2007, 21:41
nemojte to uzimati, uzeo je moj frend...to je cista glupost, ako hocete na net onda DSL

Đeri
20-04-2007, 10:04
nedostupnost? :roll:

cmeljo22
20-04-2007, 10:28
ma nece bit dostupan dsl jos nekih 3-4 mjeseca a s ovim shitom imam 1 gb sto mi zivot znaci... a jbiga spavam popodne igram ponoci kad je mal ping :)

Melkior
26-04-2007, 12:09
Ma dobra je to stvar kad nemas telefona ni u jednom stanu, kao ja naprimjer i mozes to nositi gdje god oces, na t-comu je veza stabila stalno je na 1.8M/bit, a navipu je malo drugacije nekad je veze pre dobra 3.6 M/bita a nekad je 56 kbit hehe. Zbog stabilne veze sam i uzeo T-comovu ponudu iako je skuplja i nudi manje MB.