PDA

Pogledaj cijelu verziju : JEdno pitanje u vezi Windows Updatea.



Berax0r
11-04-2007, 11:04
Znači sada mi je windows skinuo update.Kada želim isključiti računalo on mi kaže kao stisnite ovdje za isključivanje računala i instaliranje update.
Ja to ne bih želio već bih htio da vidim koji su to updatei i da sam izaberem koje da instalirat koje da ne.
Kako da to napravim??

The Boz
11-04-2007, 11:09
Klikni na žuti štit dole desno, i izlistat će ti koje updateove će instalirat.

Berax0r
11-04-2007, 13:59
nema tog štita :roll:

Bartuc
11-04-2007, 16:28
Nemoj koristiti auto update! Prvo si update-aj komp preko neta (google > "windows update"), nakon toga isključi i automatic updates i security centar! Jednom kada update-aš windowse oni ti samo smetaju...

Isključiš ih pod Run > services.msc

Ako ponovo trebaš update windowsa onda ponovno uključiš security centar!

Berax0r
12-04-2007, 11:00
isključio sam ali sada mi je pokraj sata onaj crveni stit sa x-om.Kako da to maknem?

spidEY
12-04-2007, 11:03
isključio sam ali sada mi je pokraj sata onaj crveni stit sa x-om.Kako da to maknem?

crveni stit sa x-om ti je zato što si isključio Security Centar

Frky
12-04-2007, 12:05
isključio sam ali sada mi je pokraj sata onaj crveni stit sa x-om.Kako da to maknem?

Stavi na taj security center pod firewall i antivirus na not monitored ili "ručnu" detektiraj firewall i antivirus u securiti centru (ako imaš firewall ili antivirus) !

Bartuc
12-04-2007, 16:50
Crveni štit ti je tu zato što nisi isključio Security Centar! Isključio si možda Anti Virus i Auto Update-s ali ne i Seciriti Centar!

Odi ovako...

Start > Run > services.msc > nađi Security Cenatar među servisima > dvaput ga klikni te prebaci pod "StartUp Type" sa "Automatic" na "Disabled"!

EDIT:

Ili lakše... Skini XP-Antispy i prati upute koje sam dao u ovom Tutorialu: http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=62584

PS: Ako slučajno slijediš cijeli vodič onda na drugoj strani imaš kompletnu listu ne potrebnih serivsa koji "koće" komp!

Prince-Artas
12-04-2007, 19:04
jebeš windows update, skini autopatcher

Bartuc
12-04-2007, 19:09
jebeš windows update, skini autopatcher

Ne kužim na koju foru ali mi je zadnji put, kada sam koristio Auto Patcher, napravio 2 Administratora na kompu! Želiš jendoga obrisati kaže ti da samo drugi Admin to može, onda se prebaciš i kaže ti da nemreš samog sebe brisati :rotfl: Popizdio sam! Od tada koristim Windows Update jerbo mi nije problem potrošiti tih 40Mb prometa na zakrpe, to je čas posla!

Prince-Artas
12-04-2007, 19:11
nije ti to autopatcher napravio, virus ili spyware su krivci ili ti sam

Bartuc
12-04-2007, 19:13
nije ti to autopatcher napravio, virus ili spyware su krivci ili ti sam

Nije sigurno jer tada još nisam imao složen web! Formatirao sam cca 200-tinjak puta u životu i ovo mi se prvi put desilo! Znaći ovo je išlo na friško instalirane Windowse koji su imali samo 1 Admina prije AutoPatcher-a! Stvarno ne znam kaj je pošlo po zlu :?

Prince-Artas
12-04-2007, 19:30
još nikad nisam imao problema s autopatcherom