PDA

Pogledaj cijelu verziju : SCORPIONS,THE CULT i ILL NINO u Koprivnici :)



Rocchiro
10-04-2007, 17:33
DRAVA rockfest
Petak, 22.06.2007. KOPRIVNICA
Gradski stadion Koprivnica

ZZ TOP
THE CULT
ILL NINO

Ovog ljeta u Koprivnici će se po prvi puta održati veliki festival „Drava Rock Fest“. Traje jedan dan, a dovodi nam velika svjetska rock imena.

Na gradskom stadionu „Koprivnica“, pod pokroviteljstvom grada Koprivnice, u petak 22.6. zasvirat će ZZ Top, The Cult i Ill Nino.

Legendarne teksaške bradonje ZZ Top i njihov neponovljivi hard blues boogie ponovo će razveselit svoje mnogobrojne hrvatske fanove nakon rasprodanog zagrebačkog koncerta 2002.

The Cult, jedan od najznačajnijih rock bandova devedesetih, vratili su se u velikom stilu prošle godine i sjajnom svirkom „otpuhali“ puno mlađu konkurenciju. Nezaboravni Ian Astbury i ekipa po prvi puta dolaze u Hrvatsku.

Uz velikane rocka ZZ TOP i THE CULT stižu nam i Ill Nino, bend iz New Jerseya koji kombinira heavy metal s latino zvukom. Osim njih zasvirat će i mnogi domaći bandovi, za sada su potvrđeni: Majke i Vatra.

Cijena ulaznice:
Trava:
4. mjesec:220 kn
5. mjesec:250 kn
6. mjesec:280 kn
Tribine:
4. mjesec:270 kn
5. mjesec:300 kn
6. mjesec:350 kn

Ulaznice su u pretprodaji od utorka 10. travnja 2007.g. na prodajnim mjestima Eventima u Hrvatskoj i inozemstvu.

http://www.tunica-ms.com/images/zz_top.jpg

Valnjes 666
10-04-2007, 17:38
Oho,mislim da me evo na ZZ-u! :D

str33t6l0w
10-04-2007, 21:36
premjestam u multimediju...

Neven <R>
10-04-2007, 21:45
Oho, može može.

MasaKrisT
10-04-2007, 23:01
na ovo bi iso...

Frky
11-04-2007, 00:27
Ill nino možda , ali nema šanse da idem !

Booby
11-04-2007, 09:53
ill nino-ja bi reko da je to latino verzija korna

W1k1n6
11-04-2007, 11:45
Svaka im čast što su uspjeli dovući takvu ekipu. Nadam se samo da će razglas biti malo bolji od onog u VG na Maidenima, jer bi ovo vrijedilo više čuti nego vidjeti. O ZZ Topu i Cultu se nema što govoriti, a Il Nino baš imam trenutno na MP3 playeru (uz Grope). Treba ih malo češće vrtit na radiju da ih ljudi skuže. Fakat vrhunski festival ljudi, ovo se ne bi smjelo propustiti!

Frky
11-04-2007, 11:46
ill nino-ja bi reko da je to latino verzija korna

Pa i nije baš !

Ali da , malo bacaju na korn !

Booby
11-04-2007, 11:47
Svaka im čast što su uspjeli dovući takvu ekipu!!

True!!

Rocchiro
25-05-2007, 12:56
ZZ top otkazan...ali zato dolaze Scorpionsi!!!Po meni jos bolja stvar!

winds of change ftw

Om3G@
25-05-2007, 13:12
Nest se spominjao Placebo. Hoce oni nastupati?

The Boz
25-05-2007, 13:24
Placebo uz Ill Nino i Scorpions!? To bi bilo zanimljivo gledat...

Neven <R>
25-05-2007, 13:36
ZZ top otkazan...ali zato dolaze Scorpionsi!!!Po meni jos bolja stvar!

winds of change ftw
Bleh, fuj glam rock.

Om3G@
25-05-2007, 13:52
ZZ top otkazan...ali zato dolaze Scorpionsi!!!Po meni jos bolja stvar!

winds of change ftw
Bleh, fuj glam rock.

I ja kazem.
Glupo je sto nisu zamijenili ZZ Top grupom iz njihovog zanra. Nego ovak, kupio si npr. prvi dan ulaznice samo da ih cujes i onda ti jos dofuraju grupu koja ne svira istu glazbu.

Rocchiro
25-05-2007, 13:54
SRock-festival na travi
U ovoljetnu glazbenu festivalsku groznicu uključila se i Koprivnica. Na obali rijeke Drave, na radost svih ljubitelja žestokih rifova, u lipnju nastupaju Scorpionsi, The Cult i Ill Nino, podržani jakim domaćim snagama.

Nakon filmskih festivala, i glazbene manifestacije su uzele maha. Tako će se ovog ljeta u Koprivnici, točnije 22. lipnja, po prvi puta održati jedan veliki festival. Riječ je o Drava Rock Festu, koji u ovaj grad dovodi svjetska glazbena imena.

Nakon što je ZZ TOP otkazao zbog bolesti basista Dustyja Hilla, kojemu je nedavno otkriven tumor, na festivalu će svi ljubitelji žestokih rifova kao dostojnu zamjenu imati priliku uživo čuti tvorce hita Wind of Changes i autore stihova Let your balalaika sing, What my guitar wants to say - nezaboravne Scorpionse.

Njih će od svjetski renomiranih bendova podržati hard-rock bend The Cult te latino-metal šestorka iz New Jerseyja Ill Nino.

Od domaćih rock-snaga, uz Dravu će zasvirati Majke, Vatra i Hard Time.

Do kraja svibnja karte možete nabaviti za 250 kn, dok će u lipnju cijena biti 280 kn. Organizatori su se nagodili i s HŽ-om, pa će karta na relaciji Zagreb - Koprivnica taj dan koštati svega 50 kuna.

Koncert počinje u 18 sati, a svi umorni moći će uz obalu Drave i kampirati.

ne vidim tu placebo,mada bi ih bilo lijepo cuti live

Neven <R>
25-05-2007, 14:36
I ja kazem.
Glupo je sto nisu zamijenili ZZ Top grupom iz njihovog zanra. Nego ovak, kupio si npr. prvi dan ulaznice samo da ih cujes i onda ti jos dofuraju grupu koja ne svira istu glazbu.
Ma opet se isplati ići zbog atmosfere, jer ipak su otvoreni koncerti nešto posebno.

Om3G@
25-05-2007, 14:40
[quote="Om3G@":1j1kh8z5]

I ja kazem.
Glupo je sto nisu zamijenili ZZ Top grupom iz njihovog zanra. Nego ovak, kupio si npr. prvi dan ulaznice samo da ih cujes i onda ti jos dofuraju grupu koja ne svira istu glazbu.
Ma opet se isplati ići zbog atmosfere, jer ipak su otvoreni koncerti nešto posebno.[/quote:1j1kh8z5]

Istina, ali ima svakakvih ljudi.

McPingvin_v2.0
25-05-2007, 15:29
Škorpijeee :pray:

Hellraiser
08-06-2007, 15:28
ja cu ici na taj koncert sa starim,jedva cekam(o) cuti The Cult a pogotovo Scorpionse uzivo! cuo sam da su napravli novi album al neznam dal je dosao u Hrvatsku (pricam o Scorpionsima). Wind Of Change i Rock You Like A Hurricane su mi njihove najbolje dvije pjesme.

Doggy
08-06-2007, 15:47
da znam koju pjesmu od skorpions-a osim wind of change, mozda bi i isel (naravno, da nije karta tak skupa...)

a placebo je prica za sebe (s jos nekima)...

http://www.index.hr/xmag/clanak/showbiz ... 43816.aspx (http://www.index.hr/xmag/clanak/showbiz/68/placebo-kaiser-chiefs-i-queens-of-the-stone-age-dolaze-u-zagreb/343816.aspx)

Simon the Dreamer
08-06-2007, 16:48
Ja neću ići jer mi je privnica predaleko i jer su velike pare, iako mi se sviđaju scorpionsi dosta.
No zato na radar fest idem sigurno, imam frenda koji je veliki fan Kaiser Čifsa, a ni Placebo mu nije mrzak tak da je Radar Fest pod muss.

Hellraiser
08-06-2007, 17:13
meni su Kaiser Chiefsi OK al od Placeboa sam cuo jednu pjesmu i nije mi nes dobra...