Stranica 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 225

Tema: Mišonja

  1. #61

    Re: Mišonja

    Je ali kad dođem kod nekog pa vidim da je nasadio kantu na stol


  2. #62
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Mišonja

    Ja obozavam ne otvarat komp 4 godine pa ga kompresorom ispuhat.

  3. #63
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Mišonja

    Samo izrazito lijepom i nadasve tihom kompu je mjesto na stolu. Ostalima je mjesto negdje drugdje, ali ne direktno na podu ili najgore na tepihu.
    Postoje stalci, stolići, komodice, daske, nosači, produžene nogice, improvizirani podizači - i sve je to super dok god komp nije direktno na podu.
    Treba ga podići barem nekoliko cenata s poda, a ponajbolje da se može ispod njega i očistiti, recimo obrisati kada se briše pod ili pak usisati.

    Dugi, jel te zovu Dugi zbog dugačkog vrata ili ti je taj stol na kojem ti je periferija izrazito nizak?
    Mislim, i da si 2 metra visok, opet mi nekako nesrazmjerno djeluje udaljenost gornjeg ruba monitora i gornja ploha stola.

    I da, što se ergonomije tiče, gornji rub slike monitora treba biti ispod razine očiju. Zbog zdravlja vrata monitor treba gledati u blagom padu, tj da je niže.
    I ja sam svugdje pročitao svašta, pa čak i da sredina monitora treba biti u ravnini očiju, ali ipak više vjerujem fizijatru i ostalim doktorima s kojima sam o tome razgovarao, pa čak i oftalmologu.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  4. #64
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Mišonja

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    A za tvoj "bungee" nisam nigdje napisao da ne valja. Samo sam napisao da je skup.
    Jer probao (koristio) sam i Roccatov i Razerov i CoolerMasterov i nisu ništa značajno bolji od "eBayskog" a koštaju 4-8 puta više.
    Jest da neki od njih imaju USB HUB (recimo Roccatov) ali uglavnom takav hub nije powered pa ni ne šljaka baš naj.
    I dalje tvrdim da je mouse bungee super stvar.
    Ajd 100 kn razlike mi nije puno, a izgleda fakat super na stolu kada se upali.

  5. #65

    Re: Mišonja

    U stvari stol je je prilično visok, dosta viši od standarda. A gle, imam stolac sa visokim naslonjačom pa su mi svejedno ramena iznad ruba ako sjednem pravilno, ali skoro uvijek sjedim kaubojski i bočno uz stol a obje noge su mi na stolu...monitor je većinu vremena zakrenut prema dolje Zidni stalak ima zglob pa se može zakretati po želji a IPS ne pati od kuta gledanja. Nemam zdravstenih prolema, vid odličan . Ali ako sjedim po PS-u i monitor je po PS-u, u centimetar. Inače volim kad je ekran više.


  6. #66
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Mišonja

    = Citat = Izvorno postao Paran0a Pregledaj post
    Ja obozavam ne otvarat komp 4 godine pa ga kompresorom ispuhat.
    ++
    #paperplatoongoonz

  7. #67
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Mišonja

    Je li stavite gas masku na lice?

  8. #68
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Mišonja

    ne, uglavnom to na balkonu vani obavljam pa je ok.

    koliko može biti ok.
    #paperplatoongoonz

  9. #69
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Mišonja

    >Good game, well played!
    #paperplatoongoonz

  10. #70
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    529

    Re: Mišonja

    >Space created

  11. #71

    Re: Mišonja

    vrištim

  12. #72
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Mišonja

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Kanta se NE drži na podu. Na podu je najviše prljavštine (prašine, muca, dlaka i sličnoga) ma koliko god često čistio.
    Pa ti kućište drži u krevetu jebote. Daj shvati da je ovo 2016. godina, i da je kanti mjesto tamo gdje se ne vidi... Nismo u jebenom vrtiću da držim kućište na stolu i da se hvalim da je moja 486-ica brža od tvoje. A kaj se prašine tiče i držanja kompa na podu, to su također gluposti ako ti je kuća/stan iole uredna.

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  13. #73
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Mišonja

    kanta je na podu ispod stola, nemam bočnu stranicu opće i čistim jednom godišnje max. Praši se manje od ovih dustmaster caseova sa 500 ventova

    Živi bili pa umrli

  14. #74
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Mišonja

    Evo, pošto sam obećao...
    http://imgur.com/a/34OTc

    Slike u privitku Slike u privitku
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  15. #75
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Mišonja

    Stolac ti izgleda ko da si podrapao tkaninu na sjedalu i onda ti je baka zašila gore dio starog stolnjaka. Stol mi se dopada, baš gledam malo šta se da nabaviti po lesninama i ikeama.

  16. #76

    Re: Mišonja

    Imao sam baš taj stol i solidan je iako su mi se prednji rubovi odlijepili i to me užasno nerviralo. Moj ti je savjet da si daš nešto napraviti po mjeri, daleko trajnije i bolje rješenje. Da ne pričam koliko je komotnije.


  17. #77
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Mišonja

    Ljepo sve zgleda. Jedino objasni zasto imas postere , a onda zasto ti jedan poster ide preko drugog?

  18. #78
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Mišonja

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Imao sam baš taj stol i solidan je iako su mi se prednji rubovi odlijepili i to me užasno nerviralo. Moj ti je savjet da si daš nešto napraviti po mjeri, daleko trajnije i bolje rješenje. Da ne pričam koliko je komotnije.
    Jesi i to dogovorio preko PC Expert tržnice?

  19. #79

    Re: Mišonja

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Jesi i to dogovorio preko PC Expert tržnice?

    Ne nego preko reboota.


  20. #80
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Mišonja

    LINK NA IMGUR JE CIJELI ALBUM, a ne samo ta slika.


    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Stolac ti izgleda ko da si podrapao tkaninu na sjedalu i onda ti je baka zašila gore dio starog stolnjaka. Stol mi se dopada, baš gledam malo šta se da nabaviti po lesninama i ikeama.
    Pa to je sjedalica na stolcu. Zelena. Punjena nekakvom pjenom i ekstra udobna. Puno starija od samog stolca.
    Stol je dio sobe (ormar, krevet, komoda i stolu su bili komplet), kupljeno na dan pada blizanaca u New Yorku.

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Imao sam baš taj stol i solidan je iako su mi se prednji rubovi odlijepili i to me užasno nerviralo.
    I meni se ovo počelo događati. Osim toga, stol je dobar, pogotovo kada se malo modificira.

    = Citat = Izvorno postao Paran0a Pregledaj post
    Ljepo sve zgleda. Jedino objasni zasto imas postere , a onda zasto ti jedan poster ide preko drugog?
    To gdje su posteri, tu je nekoć davno bio prozor. Taj sam "zid" je stoga uvučen. Postere sam stavio eto da se vidi da se tu ipak gejma, da prekrijem taj dio zida i da se naravno ističe PCPlay.
    Jedan ide preko drugoga jer prostor ne dopušta drugačije, ne stanu jedan uz drugoga niti jedan iznad drugoga, a nisam htio rezati.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  21. #81
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Mišonja

    Ponovo akcija u Linksu. Ne mogu se dovoljno napreporučivati ovog igraćeg miša https://www.links.hr/hr/article/logi...078f-219241413

  22. #82
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Mišonja

    Izlizala mi se Steelseries podloga (platnena) pa grdo izgleda. Koja bi bila best buy, da nije platnena (dao bi šansu tvrđim podlogama), da je većih dimenzija poput Steelseries Qck (mislim da je ova moja 40x40 cm što mi je super), da nije niti pre hrapava, niti full glatka, i eventualno da nije skroz seljačka sa slikovnicama po sebi...? Može imati i sliku ako treba, ako nema alternative, samo da nije pikatchu ili sl. kurac gore.

    Cijena više manje nije bitna, ali poželjno da je dobar omjer uloženo/dobiveno.

    Ako je bitno, gore je onaj Func što sam kupio, laserski...

  23. #83

    Re: Mišonja

    Kupio ovu prije par dana prek njuškala, ali ne od ovog tipa nego neki drugi za 100 kn. Nisam siguran da je oriđiđi, prije neka kineska kopija ali ne kuži se. Skroz kvalitetno i jeftino. Miš savršeno precizan i jako ugodna. Možda malo pre kratka ako imaš baš veliku tipkovnicu...
    http://www.njuskalo.hr/tipkovnica-mi...oglas-18173039

    imaš ih prek ebaya za 9-10 $ ako ti se da čekati dostava mjesec/dva. Meni se nije dalo. Vrijedi svaku lipu. I brijem da nije ova speed nego control, dosta je hrapava.


  24. #84
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Mišonja

    Kolka je nadoplata za gospodičnu?

  25. #85

    Re: Mišonja

    Nemam pojma, koliko tvoja mama inače traži?


  26. #86

    Re: Mišonja

    Šala mala, naj zamjeriti


  27. #87
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Mišonja

    To je opet platneno, brzo bu mi se izlizalo.

  28. #88

    Re: Mišonja

    Dosta debela guma i gore utisnuta neka tekstura, moguće i platno ne mogu odrediti. Nije platnena i ima opšivene rubove. Nebu trajala 100 godina ali ne vjerujem da ima nešto trajnije a da nije metalna ili plastična.


  29. #89
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Mišonja

    http://www.pcgamer.com/best-gaming-m...ffer_pcgamerfb

    Kažu Logitech G440... al ja i dalje tvrdim PLATNENA pa makar se i izlizala - udobnost je no°1.
    Moju preporuku ima Cooler Master Storm Swift-RX, ona najveća što je ujedno i za tipkovnicu i miša.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  30. #90
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Mišonja

    ukradi babi tavajol i primaži ga svinjskon masti, i malo prođi prikonjega sa gratalicon za sir
    control i speed u jednom HOMEMADE URADI SAM SVOJE

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •