Stranica 786 od 793 PrvaPrva ... 286686736776784785786787788 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 23.551 do 23.580 od 23769

Tema: Što ste danas spoznali. Part Deux

  1. #23551

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Da ali nama zna biti masu sparno zbog blizine vode. Plus, drugčije je onima koji žive odmah kraj mora. Al da, većinom tako ljudi tvrde pa ću vam vjerovati.
    Inače, ljeto > zima > proljeće > jesen

    Da sam kontinentalac, ljeto bi mi bilo zadnje.

  2. #23552
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Ma proljeće samo. Proljeće rula boga. Jedino ljeto još, jer djevojke u ljetnim haljinama volim...

  3. #23553

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Proljeće, jesen, zima-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ljeto.


  4. #23554

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Je vama kontinentalcima.
    Kao što rekog, ljeto je u nas puno, puno drugčije.

    Ima milijardu stranaca, night life je živ, ljudi sjede svugdje okolo po parkovima i zidićima, može se pit i družit di se oće i naravno na more i beach bar neki.

  5. #23555

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Pa ne provodim ljetu u Zagrebu, na žalost provodim ga na moru. I uvijek nakon tri dana jedva čekam doma. Hebo onog tko je ljetovanje izmislio.


  6. #23556

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Lol život je gadan kad si star

  7. #23557

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Pa je ali isto mi je bilo i kad sam bio mlad. Nigdje mi vrijeme nije prolazilo dosadnije nego na faking moru. Zagreb je Bog Isus i boravak doma. Proputovao sam dosta po EU i svuda je lijepo ali nema do doma. Tam u onom faking Omišu i Dućama sam izgubio najbolje godine života preko 25 faking godina ljetnih dosađivanja ali sve da udovoljim svojoj boljoj polovici. Život je sranje.


  8. #23558

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Edit

    Brijem da bi mi po zimi bilo OK na moru, pogotovo na otoku ali nisam nikada imao prilike probati.


  9. #23559

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Ali ne znam, to onda ovisi o ekipi. Ako ti je dosadno s ekipom na moru, onda ti je dosadno s njima i na piću. To je jednako druženje, samo te ovo još rashlađuje i lijep je osjećaj. Meni isto nekad zna bit dosadno na moru, ako idem s krivom ekipom.

  10. #23560
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Nikad mi nije dosadno na moru, jer je tamo pola familije, pa se imam sa kime družit i izlazit.

  11. #23561
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Edit

    Brijem da bi mi po zimi bilo OK na moru, pogotovo na otoku ali nisam nikada imao prilike probati.
    Pretpostavljam da si na ljetovanju sâm sa ženom i klincima. Moraš si povest frendove i guštat ćeš sigurno, jer nema to veze sa tvojim godinama, pa uvjek možeš nać nešto zanimljivo u društvu i zaboravit internet, a pogotovo u tih par tjedana dok si negdje na moru gdje nisi svaki dan.

  12. #23562
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Pošto mi je plaža 7-8 minuta od stana ponekad odem sam na more, otplivam kilometar, malo ronim, pročitam par stranica neke knjige, pa odem doma. Kad je ekipa nabacimo picigin. Kako god bilo, na moru mi nikad nije dosadno. Ali zato zimske aktivnosti ne volim
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  13. #23563

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Kak da guštam ak me žena potera na plažu u osam ujutro da zauzmem mjesto i onda ostanemo tam do sedam navečer, uz kratki predah za ručak. I tam smo nekih tri tjedna, što ispadne nekih 230 radnih sati na plaži na cc+40. Mislim ponesem si ja tam tablet, frižder sa pivom, klopom, novine...ali slabo je to. Robija.


  14. #23564

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Koji kurac stari. Od osam ujutro do sedam navečer, to stvarno nije normalno.
    Vrijeme je da skineš papuče.

  15. #23565
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    LOL Dugi di je kompromis??

  16. #23566
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Kak da guštam ak me žena potera na plažu u osam ujutro da zauzmem mjesto i onda ostanemo tam do sedam navečer, uz kratki predah za ručak. I tam smo nekih tri tjedna, što ispadne nekih 230 radnih sati na plaži na cc+40. Mislim ponesem si ja tam tablet, frižder sa pivom, klopom, novine...ali slabo je to. Robija.
    Reci da si bolestan i da nemreš ić na more. Odi doktoru neka ti napiše bolovanje kod žene i fino ostaneš doma.

  17. #23567
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Klince pošalješ na izlet, a žena nek se jebe sama na moru.

  18. #23568
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao Slender Man Pregledaj post
    Koji kurac stari. Od osam ujutro do sedam navečer, to stvarno nije normalno.
    Vrijeme je da skineš papuče.
    Jebote. Da živi u jebenom šupku svijeta zvanom Split ne bi se toliko jebao oko mora koliko kad ide godišnje tri tjedna. Al bar je civilizirani gospodin ostatak godine.

  19. #23569

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao Slender Man Pregledaj post
    Koji kurac stari. Od osam ujutro do sedam navečer, to stvarno nije normalno.
    Vrijeme je da skineš papuče.
    pa 90% ostalih isto tako, Česi praktički svi tako rade. Znam jer pratim situaciju, samo to i radim. I za tvoju informaciju, svi oženjeni su papučari.


  20. #23570

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Klince pošalješ na izlet, a žena nek se jebe sama na moru.
    I onda? Kaj bi radio na faking moru? Ležo sam u apartmanu cijeli dan što mi je isto kao mi ležati na plaži gdje barem pogledaš poneki par sisa. Kaj bi ti, našao ekipu pa se opijao sa njima po cijele dane ko zadnji alkos ili karto belu...sve je tam goli kurac. Bolje raditi hebo me pas. Sad mi je jasno zakaj domaći ljudi ni ne izlaze na more kad pređu dvadesetu. Nebi ni ja

    Drugo da imam pare pa da krstrim sa jedrilicom, obilazim restorane i sl. ali brijem da bi mi to dosadilo nakon deset dana. Kad zbrojim sve sate provedene na plaži u 20+ godina, domaćio dalmatinci mala beba za mene. Srećom pa do sada nitko nije dobio melanom.


  21. #23571
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Udovolji ženi zatim koliko god možeš u tih 20 dana jer sigurno ti čuva tri zida kuće dok si doma.

  22. #23572

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Ma mislim da sam se uspio riješiti mora. Zadnjih 3-4 godine odemo u neku EU metropolu pa razgledavamo umjesto brčkanja i pečenja na suncu cijeli dan . Fuj.


  23. #23573
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Inače napijem se jako rijetko. Kada sam na moru i završim solo na plaži, pa gušt mi je sjesti u kafić u hladu, zuriti i osluškivati more, gledati ljude uokolo bezveze, piti nekakav skuplji koktel ili jednostavno kavu i znam da ne moram ništa drugo u tom trenutku. Milina za uši, oči i tijelo. Zen pravi.

  24. #23574

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    I meni je to gušt prva dva tri dana...onda postane robija i a događaj tjedna je ako se pojavi neki vjetrić i malo digne valove. LOL. Ono ispratiš jednu turu čeha pa dođu novi bijeli na plažu, ak je neka dobra sisata malo škicaš, čekaš vjetar i da konačno prođe dan... Kad idem doma koda su me pustili iz zatvora


  25. #23575
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Kad kontinentalci dođu na more
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  26. #23576

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    pa 90% ostalih isto tako, Česi praktički svi tako rade.
    Ovo stvarno nisam znao. Ovo mi je nova informacija. Ja budem oko 2-3 sata pa popijem piće u kafiću i to je to. Izgorio bih da toliko dugo stojim (u oba smisla, vjerojatno).

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Jebote. Da živi u jebenom šupku svijeta zvanom Split ne bi se toliko jebao oko mora koliko kad ide godišnje tri tjedna. Al bar je civilizirani gospodin ostatak godine.
    Aludiraš na to da sam kreten jer sam iz Splita, je li? Ja ću prvi priznati da je Split nastanjen mongoloidima koji su zapeli u evoluciji, ali ima i puno pametnih ljudi u Splitu. Samo s takvima se i družim pa me zaboli za nazadne retarde.

  27. #23577
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Puljak je bio fora i pametan tip dok mu žena nije precvikala muda hihi
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  28. #23578
    Senior Member Respawned sorcerer 3.14colovac's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Postova
    1.237

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    U zadnje vrijeme imam potrebu da slušam groovy mjuzu from the '70s. Slobodno mi nabacite YouTube link na neki zanimljiv singl, bend ili izvođača koji je sličnog đira kao ovo dolje.


  29. #23579
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Dow 20k

    diste

  30. #23580

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    niko, jes ti to the get down pogledao?
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

Slične teme

  1. Što ste danas spoznali
    By The Jackal in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 1053
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •