Stranica 56 od 85 PrvaPrva ... 646545556575866 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.651 do 1.680 od 2549

Tema: Modern Warfare 2

  1. #1651
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    space
    Postova
    1.736

    Re: Modern Warfare 2

    Kolko ja vidim, u ovom topicu je samoSWedran igrao MP.
    Ja želim i ostale čuti... Ako ih ima.

    EDIT ovo sam našao na youtubu, kako lagga malo igra (malo puno) jHsWZp5pWCo

  2. #1652

    Re: Modern Warfare 2

    Normalno da ih nema jer su se skoro svi zakleli bogom Isusom da neće kupit igru. Oni su na gubitku. Mada neki svejedno igraju.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  3. #1653
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Modern Warfare 2

    Kao sto sam i mislio da ce biti. Igra je pun pogodak i vrlo visoke ocjene nece izostat. Al bitno da se tu cijelo vrijeme mlatila prazna slama...
    Ja neznam da li cu to kupovat. Preskupo mi je nekak, s obzirom da nisam neki ovisnik o punokrvnoj fps makljazi. Vjerojatno cu si uzet Dragon Age te Left4Dead 2. Budem si jos promislil
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  4. #1654
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Jako, jako daleko
    Postova
    1.350

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao Sova
    = Citat = Izvorno postao The Fury
    = Citat = Izvorno postao neox99buleseye
    xD sada dolazi...
    wait 4 it...
    wait 4 it...

    TOLD YA SO!!
    rekao sam vamm da ce igra biti dobra i dacete ju svi vi pljuvaci kupiti...
    i sada ce pol onih koji su pljuvali igru reci nesto u ovom stilu:
    kaj sam ja pljuvao ja sam jednostavno iznosio cinjenice
    xD
    moram jos 1

    TOLD YA SO!!
    hahahahaha.
    Stvarno misliš da su svi uzeli originale????

    Mi nismo popljuvali SP, jer on je napravljen kao i u prvom dijelu, znači valja. Uništili su MP sa svojim nekim glupostima koje nisu trebali uopće uvoditi.
    Pljuni slobodno 400kn, ali nemoj kasnije se tužiti.
    Slazen se.
    xD ja ju necu kuopiti jos do 12 mjeseca do onda cu od frenda posuditi...
    btw u algopritmu su vecinom cijene sky high, nisam ni ja lud da za videoigru dajem 400 kuna

    Viva La Bella Mafia, Viva La Quen Bee y Viva La Rap Muzika

  5. #1655
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: Modern Warfare 2

    Bože moj kako se MW2 uber hypea plus rano osuđuje.
    Hajde se prebacimo malo u prošlost i pogledajmo ne tako stari Call Of Duty World At War... I na stranu singleplayer. Koliko vas aktivno igra? Kladim se dosta malo, budući da su serveri kako tako prazni, a na svojoj ekstenzivnoj Xfire friends/friends of friends listi vrlo rijetko vidim da itko vrti igru... Bit je u tome da je igra katastrofalan promašaj. Multiplayer još radi, iako fali populacije. Cooperative, odnosno famozni nahvaljeni Nazi zombiji, skoro uopće ne rade. Browser izlista 5-6 servera od kojih je sreća ako se na jedan moguće priključiti, a ukoliko to uspije, velike su šanse da igra neće ni startati da se netko ne disconnecta, a završetak je igre sa punih četiri (4!) igrača gotovo nemoguć. Hostanje dedicated servera nije ništa bolje. Na stranu to što nema zainteresiranih da se joinaju, nitko zapravo i ne vidi server. Otvaranje portova ne pomaže, kao ni najzadnji patch. Ovomu svemu smo prosvjedočili prijatelj i ja, obojica vlasnici originalne kopije Call Of Duty World At War-a. Kao iskusni cod2/cod4 server hoster i igrač mogu primijetiti da je ovo gigantski korak unazad.

    Pokušavam biti što neutralniji, ali sve mi se čini da bi se povijest mogla ponoviti i da ću opet baciti 400 kuna u smeće, ukoliko se sada razbješnjena zajednica igrača ne pobuni.

  6. #1656

    Re: Modern Warfare 2

    Evo povoljnijeg rješenja, http://www.g2play.net/store/Call-of-...Steam-Key.htmlStu imate Steam code za 218 Kn.
    Ja još dvojim hoću li kupiti, čekam još informacija i mozgam.

  7. #1657

    Re: Modern Warfare 2

    Ovo me nasmijalo pa sam pomislio podijeliti sa vama.
    IW trpa svoje ime gdje god stigne ^^
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  8. #1658
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    441

    Re: Modern Warfare 2

    omg ti nit neznas za zombije da ih je nrtko trebo hostat i on te poyove u lobby nisi ti mogo upadat drugim ljudima u lobbye
    zombie su bili dobri i jos uvijek ih igram ko i cod w@w koji kad igras na modanim serverima bolesno iygleda i jos su ti serveri puni po cijele dane
    a sto se tice mp od \MW2 dobar je svidja mi se to sto odma nemoyes ici na hc servere nego moras doc do odredjenog serverea
    inace na pocetku su svi serveri 6 vs 6
    jedino domination i tdm imaju posebnu skupinu (znaci samo se vrti tdm i domination) s 9vs9 igraca\
    lagga nema pretjerano kako sam mislio ima ga malo ali neyamjetno imam najosnovniju konekciju na internet
    perkovi uredu oruzja JE..Na mape dost velike bodovi se dobivaju ya svasta tipa long rage shoot \
    imo sam dost neugodnih stvari s nekim igracima tipa znaju sr,at psovat spamat gluposti ali i to se predje bez problema\
    u igri ima consola
    ovo naginjane je dost tesko prihvatit jer su stavili Q bacanje dimne a E noy
    pa se dost puta zeznem i bacim flash
    SP je dobar svidja mi se terroristicka misija (neznam zasto )
    sve u svemu dajem ocijenu 8.5/10 samo zato zbog naginjanja i sto nema dedi servera

  9. #1659
    Senior Member Lord of The Fleas miska10's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    In the hood
    Postova
    456

    Re: Modern Warfare 2

    Ko je kupio igru...preko cega je kupio??.dana dostave??..cijena??..neda mi se narucivat u RZ...sedam dana...ccc...hehh..
    AMD X2 5200+//Gigabyte M55S-S3//4X DDR2 1GB (800mhz),kingmax //HDD HITACHI 320GB SATA//Gigabyte x5500pro, 5000mb DDR6//Chieftec power supply 550W//LG GSA-H42N Dual Layer, 18x, bulk, black//

  10. #1660
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao The Fury
    jHsWZp5pWCo
    Koliko patetičan moraš biti da ideš raditi takav video.
    Naravno da se radi o video montaži.
    Pri takvim lagovima se izbacuje poruka Connection Interupted, još od prvog CoD-a.
    I dok je dedicated server bio bog i majka u matchu, čim bi se ovako nešto dogodilo na P2P-u, igra bi napravila migraciju servera na sljedećeg hosta.

    Ah, svašta ljude veseli.

  11. #1661
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao miska10
    Ko je kupio igru...preko cega je kupio??.dana dostave??..cijena??..neda mi se narucivat u RZ...sedam dana...ccc...hehh..
    Ja sam naručio preko HCL-a. Mislim da se to više ne može, trebao bi mi doći danas. Cijena je 340 kn.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  12. #1662
    Senior Member Lord of The Fleas miska10's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    In the hood
    Postova
    456

    Re: Modern Warfare 2

    zasto ne???
    AMD X2 5200+//Gigabyte M55S-S3//4X DDR2 1GB (800mhz),kingmax //HDD HITACHI 320GB SATA//Gigabyte x5500pro, 5000mb DDR6//Chieftec power supply 550W//LG GSA-H42N Dual Layer, 18x, bulk, black//

  13. #1663
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    space
    Postova
    1.736

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao The Fury
    jHsWZp5pWCo
    Koliko patetičan moraš biti da ideš raditi takav video.
    Naravno da se radi o video montaži.
    Pri takvim lagovima se izbacuje poruka Connection Interupted, još od prvog CoD-a.
    I dok je dedicated server bio bog i majka u matchu, čim bi se ovako nešto dogodilo na P2P-u, igra bi napravila migraciju servera na sljedećeg hosta.
    Ja sam našao to i ne mogu utvrditi jel to montaža ili nije.

    Nego, dragi Wedrane, zašto na forum.hr ne govoriš kako je dobar MP. Siguran sam da ekipa želi znat kakav je zaista.

  14. #1664
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao miska10
    zasto ne???
    Nema više, do petoga se moglo. Za svaki slučaj nazovi, mislim da sada možeš, ali će biti manji popust.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  15. #1665
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Modern Warfare 2

    Čovječe, SP te drži na rubu stolice, u Riu se događaju prava sranja MW2 je pravi MW na kvadrat, ni više ni manje. Takvu napetu izvedbu i atmosferu nisam imao prilike vidjeti još u niti jednom fpsu. Napeto napeto napeto!
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  16. #1666
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Modern Warfare 2

    Joj što bi se sad zaletio po oriđiđi MW2 ali mi je DA:O na kompu i nema mi mjesta za ništa .Za kojih mjesec dana(kad pređem DA:O)garant kupujem MW2.
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  17. #1667

    Re: Modern Warfare 2

    Vidim da se Steam key može nači na netu za oko 145 - 160 Kn. Mali je problem što je kod dosta dobavljača još out of stock i koliko sam skužio digital download verzija se pušta u pogon 12. studenog tj. sutra jer ovih prvih par dana prednost ima retail box verzija valjda zbog manje zagušenosti downloada.
    Smatram da je gore navedena cijena prihvatljiva i vjerojatno ću kupiti igru za par dana kad se gužva malo smanji; jer ipak sam gamer .

  18. #1668
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Modern Warfare 2

    Fakat ne vidim čemu svršavanja na ovu igru .Prva misija...ponovno kopija filma ( Black Hawk Down ) .Ponovno šoraš ili totalno skriptne protivnike ili one koje se množe dok se ne pokrene neki čekpoint .I ponovno si na tračnicama sa jako malom slobodom kretanja .I ponovno zastarjela grafika sa udaljenim kulisama koje smo prevazišli još tamo neke 2004. kada je izašao prvi Far Cry.

    Da igra je dobra ali ne vidim čemu svršavanje .Prosjek i to debelo reciklirani koji ne nudi baš ništa novoga.Odigrati ću ga par puta zbog nabrijane akcije koja je rijetko kada dosadna ali nisam nešto oduševljen.

  19. #1669
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Fakat ne vidim čemu svršavanja na ovu igru .Prva misija...ponovno kopija filma ( Black Hawk Down ) .Ponovno šoraš ili totalno skriptne protivnike ili one koje se množe dok se ne pokrene neki čekpoint .I ponovno si na tračnicama sa jako malom slobodom kretanja .I ponovno zastarjela grafika sa udaljenim kulisama koje smo prevazišli još tamo neke 2004. kada je izašao prvi Far Cry.

    Da igra je dobra ali ne vidim čemu svršavanje .Prosjek i to debelo reciklirani koji ne nudi baš ništa novoga.Odigrati ću ga par puta zbog nabrijane akcije koja je rijetko kada dosadna ali nisam nešto oduševljen.
    Mislim da smo ovo vec x puta raspravili. Ovo se kupuje i igra radi multi-a, a ne SP-a
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  20. #1670
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Modern Warfare 2

    Kad mene multi ne zanima pa komentiram SP .Ali ako je to istina onda bi bilo vrijeme da izbace SP iz COD-a 257 ...Neka se ugledaju na UT serijal i rade mrežnu igru i s vremena na vrijeme SP igru .Po meni ovo više ni nema smisla.Mlaćenje prazne slame .

  21. #1671
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Kad mene multi ne zanima pa komentiram SP .Ali ako je to istina onda bi bilo vrijeme da izbace SP iz COD-a 257 ...Neka se ugledaju na UT serijal i rade mrežnu igru i s vremena na vrijeme SP igru .Po meni ovo više ni nema smisla.Mlaćenje prazne slame .
    Ne! CoD4 sam kupio zbog SP-a. Kasnije sam tek vidio kako je MP zakon. CoD2 MP nikada nisam igrao puno, SP više puta prešao. Kako bi imao manje igrača da nema MP, imao bi ih manje i da nema SP. Jedno bez drugoga ne može, to nebi bio Call of Duty.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  22. #1672
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Fakat ne vidim čemu svršavanja na ovu igru .Prva misija...ponovno kopija filma ( Black Hawk Down ) .Ponovno šoraš ili totalno skriptne protivnike ili one koje se množe dok se ne pokrene neki čekpoint .I ponovno si na tračnicama sa jako malom slobodom kretanja .I ponovno zastarjela grafika sa udaljenim kulisama koje smo prevazišli još tamo neke 2004. kada je izašao prvi Far Cry.

    Da igra je dobra ali ne vidim čemu svršavanje .Prosjek i to debelo reciklirani koji ne nudi baš ništa novoga.Odigrati ću ga par puta zbog nabrijane akcije koja je rijetko kada dosadna ali nisam nešto oduševljen.
    Mislim da smo ovo vec x puta raspravili. Ovo se kupuje i igra radi multi-a, a ne SP-a
    Krasan in je MP nema sta.
    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  23. #1673
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Jako, jako daleko
    Postova
    1.350

    Re: Modern Warfare 2

    ma divan je... danas kod frenda igrao

    Viva La Bella Mafia, Viva La Quen Bee y Viva La Rap Muzika

  24. #1674

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao Sova
    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Fakat ne vidim čemu svršavanja na ovu igru .Prva misija...ponovno kopija filma ( Black Hawk Down ) .Ponovno šoraš ili totalno skriptne protivnike ili one koje se množe dok se ne pokrene neki čekpoint .I ponovno si na tračnicama sa jako malom slobodom kretanja .I ponovno zastarjela grafika sa udaljenim kulisama koje smo prevazišli još tamo neke 2004. kada je izašao prvi Far Cry.

    Da igra je dobra ali ne vidim čemu svršavanje .Prosjek i to debelo reciklirani koji ne nudi baš ništa novoga.Odigrati ću ga par puta zbog nabrijane akcije koja je rijetko kada dosadna ali nisam nešto oduševljen.
    Mislim da smo ovo vec x puta raspravili. Ovo se kupuje i igra radi multi-a, a ne SP-a
    Krasan in je MP nema sta.
    jesi igrao?

  25. #1675
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Oružja su brutalno dobro napravljena, fakat dobro izgledaju. A tek feeling kad pucaju, weeee
    jel ima barem malo recoila?

  26. #1676
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao osvetnik_sch3l3
    jesi igrao?
    Da.
    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  27. #1677
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Sesvete
    Postova
    1.111

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao dayvee
    Vidim da se Steam key može nači na netu za oko 145 - 160 Kn. Mali je problem što je kod dosta dobavljača još out of stock i koliko sam skužio digital download verzija se pušta u pogon 12. studenog tj. sutra jer ovih prvih par dana prednost ima retail box verzija valjda zbog manje zagušenosti downloada.
    Smatram da je gore navedena cijena prihvatljiva i vjerojatno ću kupiti igru za par dana kad se gužva malo smanji; jer ipak sam gamer .

    Dakle skineš sa Steama sa aktiviranim keyem igre?

    Steam keyevi, jel se oni po nečem razlikuju od običnih originalnih keyeva igre ili ne?

    znam da je pitanje prejadno al nikad nisam koristio steam

  28. #1678
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Modern Warfare 2

    ja samga danas instalirao,imao sam prije acc ali sam zaboravio pass,napravio sam reset ali mail naravno nije dosao,a djubre se stavilo na auto startup listu.

  29. #1679

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao Sova
    = Citat = Izvorno postao osvetnik_sch3l3
    jesi igrao?
    Da.
    aj molim te daj svoj dojam i ocjenu, zanima me nasto to lici

  30. #1680
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Modern Warfare 2

    = Citat = Izvorno postao El Klinjo
    = Citat = Izvorno postao dayvee
    Vidim da se Steam key može nači na netu za oko 145 - 160 Kn. Mali je problem što je kod dosta dobavljača još out of stock i koliko sam skužio digital download verzija se pušta u pogon 12. studenog tj. sutra jer ovih prvih par dana prednost ima retail box verzija valjda zbog manje zagušenosti downloada.
    Smatram da je gore navedena cijena prihvatljiva i vjerojatno ću kupiti igru za par dana kad se gužva malo smanji; jer ipak sam gamer .

    Dakle skineš sa Steama sa aktiviranim keyem igre?

    Steam keyevi, jel se oni po nečem razlikuju od običnih originalnih keyeva igre ili ne?

    znam da je pitanje prejadno al nikad nisam koristio steam
    Kolko ja znam, da.
    Kad skines igru nemaoras nista instalirati nego samo pokrenes i igras.
    Key vjerojatno možeš naci unutar igre ili na jenom mjestu preko nekih trikova, al sam zaboravio kako se to tocno radi.

Slične teme

  1. Modern Warfare 4
    By Srle in forum Call of Duty
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 01-11-2012, 10:03
  2. Modern Warfare 3
    By Tsaя in forum Call of Duty
    Odgovora: 322
    Posljednji post: 19-02-2012, 13:18
  3. Modern Warfare X
    By C in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 166
    Posljednji post: 14-12-2009, 19:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •