Stranica 5 od 10 PrvaPrva ... 34567 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 283

Tema: Prince of Persia

  1. #121

    Re: Prince of Persia

    Zapravo ništa od toga, ne pomaže u ovom slučaju.
    Sreća pa ionako više volim igrati mišom i tipkovnicom (bogom dano za rotiranje kamere).

  2. #122
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Prince of Persia

    Ja bih u logore poslao ljude koji akcijske avanture i platformere igraju na tipkovnici.

    Igri se mora odati jedno priznanje. Doista rijetko igre izgledaju čarobno, no Prince u tome uspjeva.

  3. #123
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Prince of Persia

    Meni je PoP trilogija tako dobro sjela na tipkovnici, za popizdit, bio sam master pro

    Nego, jel bi radilo ovo čudo na onom SmartBox gamepadu? Ili baš mora biti neko čudo od gamepada?

  4. #124
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Prince of Persia

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Meni je PoP trilogija tako dobro sjela na tipkovnici, za popizdit, bio sam master pro

    Nego, jel bi radilo ovo čudo na onom SmartBox gamepadu? Ili baš mora biti neko čudo od gamepada?
    a vjerojatno mora biti onaj od xkutije 360

  5. #125
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Prince of Persia

    logitech chillstream je jednostavno onako erektivan, tako da se izrazim.

  6. #126
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Prince of Persia

    ne mora biti xbox360, ali ja npr. ne želim igrati s nekim drugim,a ovog nema nigdje u ovoj državi

  7. #127
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Prince of Persia

    = Citat = Izvorno postao Kenyi
    logitech chillstream je jednostavno onako erektivan, tako da se izrazim.
    ja sam na njemu igrao jedno vrijeme, i vrlo sam zadovoljan tim gamepadom

  8. #128
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Prince of Persia

    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    ne mora biti xbox360, ali ja npr. ne želim igrati s nekim drugim,a ovog nema nigdje u ovoj državi

    Znači radi na svim gamepadovima, samo vi picajzlirate?


  9. #129
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    212

    Re: Prince of Persia

    Ja sam skinuo novi dio princa i zapne mi uvijek na jednoteistom djelu i moram komp restartat !!!bas je smece igrica...

  10. #130
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Prince of Persia

    Ne zapne ti, moraš stisnuti Space


    EDIT:


    Ja isto gledam, koj qurac, zašto je zablokalo I onda skužim da je to dio tutoriala

  11. #131

    Re: Prince of Persia

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ja bih u logore poslao ljude koji akcijske avanture i platformere igraju na tipkovnici.
    Rats.
    Igram ja na gamepadu, DMC na primjer, ali ne i striktno platformske igre koje zahtjevaju brzo prilagođavanje pogleda i još brže reakcije, prilagodljive ovisno o položaju, lika jer mi rotacija kamere pomoću gljive nikako ne leži i uvijek će mi biti sporija u usporedbi s brzim pokretom zgloba i okretom miša.

    I da, perfektno je postigla baš onaj izgled/ugođaj da je iščupana iz neke pripovjetke (grafički stil me ugodno podsjeća na blaži Okani sa cell shader pristupom što je ogroman + ovoj bajkovitoj atmosferi).

    @Bartuc:
    Stvar je u tome da radi samo na XBox-like kontrolerima (mislim da je Wedran rekao onima koji imaju istu arhitekturu), a ja imam PS2-like kontroler i zato neće ide kod mene) koji uopćeg ni ne očitava igra (ili meni nešto ozbiljno promiče). Pogledaj pod optionsima.

  12. #132
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Prince of Persia

    Ma onda niti meni neće raditi, ovaj SB je isti kao PS2 gamepad

    Ali nije da me to dira pošto si drito opisao mene u prvoj rečenici svoga posta, samo je kod mene ovako

    "Igram ja na gamepadu, Resident Evil 4Sna primjer, ali ne volim striktno platformske igre koje zahtjevaju brzo prilagođavanje pogleda i još brže reakcije, prilagodljive ovisno o položaju, lika jer mi rotacija kamere pomoću gljive nikako ne leži i uvijek će mi biti sporija u usporedbi s brzim pokretom zgloba i okretom miša."

  13. #133
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Prince of Persia

    Jebga , ako zelite podrsku gamepada i ne zelite patnju lepo si uzmete chillstream i uzivate.Igra ga registruje , automatski se sve podešava, prekulno je.

  14. #134

    Re: Prince of Persia

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Ali nije da me to dira pošto si drito opisao mene u prvoj rečenici svoga posta, samo je kod mene ovako
    Zna svoj svoga.

    Najžalosnije je od svega to što je igra izašla i za PS3, što znači da nemaju apsolutno nikakvuSizliku zašto PS kontroleri nisu podržani već se samo fura Microsof... oh da, zaboravio ja (Mr. Obvious).

  15. #135
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Prince of Persia

    Gfw projekt, standardizacija, ovo-ono.
    Najbolja stvar koja se dogodila PC gamingu poslije modema.

    Igre trenutno na hardu pri kojima sam odabrao gamepad radije nego miš+tipkovnicu.
    LEGO Batman
    Bionic Commando Rearmed
    Pure
    Dead Space
    Fallout 3
    Shaun White Snowboarding
    Grand Theft Auto IV
    Prince of Persia
    Tomb Raider Underworld

    Igranje je jednostavno ugodnije, bez obzira na skupocjenu desktop kombinaciju.

  16. #136
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Prince of Persia

    Fallout 3

    Pa kako ti može biti veći gušt zezati se sa gamepadom umjesto da kao čovjek ciljaš sa mišem Nezamislivo mi je igrati bilo što što liči na FPS sa gamepadom. Gamepad doživljavam samo za platformske igre, utrke i igre poput Resident Evila...

  17. #137
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914

    Re: Prince of Persia

    upravo fallout 3 je lakše igrati sa gamepadom nego mishem,jer nije potrebno brzo ciljanje VATS,šta je najgore ima dvi sedmice da san kupia ovaj origigi x-box gamepad a još ga nisam raspakira
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

  18. #138
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Prince of Persia

    Di si ga kupio ?

  19. #139
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Prince of Persia

    Fallout ima jednostavnu opciju Xbox360 controller yes/no.
    Kontrole su fluidne, odazivne, ugodne, i sve je tu. Puno, puno praktičnije raspoređene nego na tipkovnici.
    Fallout je rađen s xboxom kao osnovnom platformom, a PC-em kao dodatnom zaradom.

    No otišli smo s teme.

  20. #140
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Prince of Persia

    = Citat = Izvorno postao GODSKILLER
    upravo fallout 3 je lakše igrati sa gamepadom nego mishem,jer nije potrebno brzo ciljanje VATS,šta je najgore ima dvi sedmice da san kupia ovaj origigi x-box gamepad a još ga nisam raspakira
    Pa kaj nije fora da VATS nemreš koristiti konstantno, već moraš redovito kokati bez njega, a njega koristiš tek kada se "napuni"? Nisam još igrao igru, tako da nemam pojma, ovo sam brijem pročitao na nekoj recenziji...


    PS:

    sorry na off topicu...

  21. #141
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Prince of Persia

    Sad sam uletio u igru da ju isprobam malo i onak, nije mi jasno... Jel ima ta igra uopće graphic options? :S
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  22. #142
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979

    Re: Prince of Persia

    Da, kada klikneš na ikonu igre trebao i ti se upaliti launcher i tamo imaš sve potrebne opcije.
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  23. #143
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Prince of Persia

    = Citat = Izvorno postao R@pt0r
    Sad sam uletio u igru da ju isprobam malo i onak, nije mi jasno... Jel ima ta igra uopće graphic options? :S
    Baš sam to i ja pitao, ali našao sam gdje...

    Particija\Folder od igre\Launcher\launcher.exe

    ...to pokreni i tu si naštimaj postavke. Imaš i u grani prije launcher.exe, ali taj ne nudi mijenjanje grafičkih postavki...

  24. #144
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Prince of Persia

    Poceo sam i ja igrat i zasada mi je fenomenalna.Odusevljen sam onom posbnom grafikom koja na momente izgleda kao da je 2D.Nadam se da nece postati monotona.

    Sto se tice kontrolera,pokusao sam namjestit kontrole za svoj smartbox ali mi nije uspjelo,tesko je i neda mi se s tim zajebavat.Budem si najvjerovatnije kupio logitech chillstream i ne zamarao se se podesavanjem.Ali,jos mi uvijek nije jasno kako se FPS-ovi mogu igrat sa gamepadom,to mi izgleda kao nesto nemoguce.

  25. #145
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Prince of Persia

    I mislio sam da je moguće da samo tako mogu prčkat po opcijama. Nije mi se pokrenuo launcher, ušlo je direkt u igru. Pokretao sam igru preko *Prince of Persia* i *PrinceOfPersia_Launchera* i ništa... bo

    Edit: @ Bartuc, e to, vidiš nisam skužio... Hvala!
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  26. #146
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Prince of Persia

    = Citat = Izvorno postao Constantine
    Budem si najvjerovatnije kupio logitech chillstream i ne zamarao se se podesavanjem.Ali,jos mi uvijek nije jasno kako se FPS-ovi mogu igrat sa gamepadom,to mi izgleda kao nesto nemoguce.
    Zastrašujuće je moguće. Potrebno je samo uštekati gamepad.
    Evo primjer Crysisa.

  27. #147
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Prince of Persia

    Da ali vjerjem da preciznost nemoze biti ista kao i sa misem.I malo mi je cudno zasto si dao tolike pare za mis i tipkovnicu a u vecini igara koristis gamepad.

  28. #148
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Prince of Persia

    Pa nije, ali daleko od toga da se ne može igrati. Pucačine igram s mišem i tipkovnicom još uvijek, kao i pravi RPG, strategiju, pnc avanturu. Svi ostali žanrovi se igraju s igraćom opremom, najčešće s gamepadom, ali i volanom i joystickom.

  29. #149
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Prince of Persia

    Čuo sam da se sa boxovim kontrolerom da puno bolje i preciznije igrat FPS-ovi nego na Sony-evom. Pa vjerujem da je tako i na kompu sa tim kontrolerom.
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  30. #150
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2008
    Postova
    458

    Re: Prince of Persia

    dugo mi nije bilo radi one jeb, skole..pa sam zapustio temu...igram je jos uvijek i cini se ok..sam sta su malo kontrole...khm na tipkovnici...no za sve ostalo tu je x360 kontroler.....

Slične teme

  1. Prince of Persia
    By Sonic_Moronic in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 14-07-2011, 13:18
  2. Prince of Persia
    By Čux in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 26-02-2008, 13:31
  3. Prince of Persia 3 The Two Thrones HELP!!
    By Deno in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •