Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 120

Tema: Cijena gaminga

  1. #61
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    Cudno, ja s njime nisam imao problema, samo mi je malo falila DOS podrska koju je '98 pruzala.
    OS zaista moraš zaribat gadno kada ti se nađe na 4. mjestu PCWorldove liste Worst Tech Products of All Time.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  2. #62
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    Cudno, ja s njime nisam imao problema, samo mi je malo falila DOS podrska koju je '98 pruzala.
    OS zaista moraš zaribat gadno kada ti se nađe na 4. mjestu PCWorldove liste Worst Tech Products of All Time.
    Zašto obraćati pažnju na to šta drugi pričaju? I ja sam imao Windows ME, istina relativno kratko, ali nisam imao apsolutno nikakvih problema s njim. Bio mi je bolji od prethodne 98-ice, u svakom slučaju.

  3. #63
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Ja sam imo Me negdje tri sata na kompu. A ta tri sata sam ga pokušavao ugasit a da se ne sruši.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  4. #64
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Ja sam ga imao preko godinu dana, oh the pain...

    Po prosjeku 15 restartovanja po danu. Jako dobar OS, nema što...
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  5. #65
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    inače i 64 bitni xp je proglašen promašajem, ja sam čuo za ME da mu je velika mana sigurnost

  6. #66
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Me-u da je mana sigurnost? Nešto što OS ne posjeduje nemože biti proglašeno manom.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  7. #67
    ja sam napisao pirata a ono ovdje piše gaya...

  8. #68
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624
    = Citat = Izvorno postao Tomyy
    ja sam napisao gaya a ono ovdje piše gaya...
    wtf?

  9. #69
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Džurdževac
    Postova
    733
    = Citat = Izvorno postao Tomyy
    daj ne serite,pa ja bi radije dao 100 kuna za orginal nego 20 kuna za gaya,orginal je orginal i nemam zajebancija s crackovima,alcoholom,deamon toolsom i ostalim sranjima...
    teške li zajebancije...

  10. #70
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    koji homofob

    neće gaya za 20kn
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  11. #71
    Junior Member Plants Vs Zombies commandante che's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Između krajnosti
    Postova
    13
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    = Citat = Izvorno postao commandante che
    Mislim da je užasno bezobzirno prema linuxsašima taj microsoftov monpol nad proizvodnjom softwarea...
    Shvacas li da Microsoft ne proizvodi sav softver? Tvoj rat bi trebao biti usmjeren na developere koji rade samo windows kompatibilne verzije svojih programa. Nije da ih Microsoft na to prisiljava...
    Ne prisiljava microsoft developere (
    = Citat = Izvorno postao commandante che
    Ssad se lova obrće u ekonomiji i marketingu...jadni developeri mogu proizvesti koliko god dobar software hoće ako ga raja ne kupuje oni su na prosjačkom štapu. A da ga raja kupuje trebaš izdavače, a Skad te jednom izdavač uzme pod svoje plešeš kako on svira S...tužno ali istinito...
    ) nego publishere, opće je poznato da microsoft manipulira proizvodnjom softwarea i da koristi naizgled bezazlene trikove kojima krši pavila marketinga... Npr. sjećate li se kad je izašao Windows Media Player??? Ja se tog događaja sjećam po skandalu koji je microsoft koštao 613 MILIJUNA AMERIČKIH DOLARA. Naime, kao što je to svima poznato, WMP je dolazio zajedno s windowsom te je tako prekršio prava ostalih publishera jer nisu imali nikakve šanse da prodaju svoj software tj. više nisu bili konkurentni.
    A da ne spominjem širenje lažnih glasina i dezinformacija koje kruže internetom... Naravno te glasine mogu popušiti samo informatički nepismenih ljudi (kojih na svijetu ima mnogo), a za nas nešto iskusnije mogu pružiti priliku da se dobro nasmijemo. Našao sam jednu koja me najviše zaboljela i od koje sam se ugušio od smijeha.

    Pa kaže:

    1. Linux is a spying tool!

    "Linux uses a Netscape like browser called Mozilla. Mozilla as the name implies is a Japanese Red Army browser available for free. Free is good, but not when you have a central server somewhere in the far east collecting all of your credit card and email information. Even IP numbers are stored in that server. This is a very dangerous program. Criminals can track your home address by using your IP address since every place has its own IP address. I consider myself lucky since that we are moving to a new place soon and not have to worry about my house address stored in that server. I have cancelled all my credit cards and new ones should be on their way now as I write this.

    2. Linux has many hidden agendas!

    The monitor went blank two months ago so I sent the PC back to the shop since it was under warranty. They refused to replace the monitor because they said it was the programs we were using that torched it. I had a big fight with them because I did not believe them and ended up buying a new monitor. Now I know that the hacker Linyos Torovoltos, the creator of Linux, has a special deal with the monitor industry. They pay him fees so that he inserts dangerous code, parts of a hacker program, in Linux to destroy the monitors. I am happy that I saved this monitor in time before that code was activated. God knows what other deals these people have with other industries, so stay away from Linux.

    3. Linux teaches profanity and sexism!

    I was completely shocked to see a program called BitchX running when I caught my son by surprise. That was the main reason for grounding him. Linux teaches your son profanity and hatred towards the other sex. There are many other programs that use sexist names I've heard.

    4. Linux is a pirate's heaven!

    Linux has many programs that hackers use to steal music from people stereos by using the mp3 protocol, even when the internet connection is off! This is criminal activity, and your son can go to jail if he is caught doing it. Also be careful about some programs called rippers. These programs are used to rip music off a CD and store it in the hard drive. The music CD that you paid 15 or 20 dollars for is basically a blank CD after its ripped. Never lend a CD to anyone who is using Linux!

    5. Linux is a virus!

    Both Linux and Lilo are viruses. Lilo is a small virus that is used to load the main, and more destructive, virus Linux. When I caught my son using Linux I immediately rebooted and switched to windows. I scanned for viruses using Norton Anti Virus, and sure enough! Lilo was caught almost immediately and in vain, I've tried to remove it from the hard disk. I was shown the message "LI-" when I rebooted after removing Lilo. It seems that the virus Lilo detected it was going to be removed so it ruined the hard disk. The shop technician also told me that Linux extended the surface of the hard disk by using something called second extended files known to the hacker community by ext2. Even worst yet, there are new extended files that will completely ruin your hard disk called third extended files (ext3). These files do destory your hard disk surface by extending it to three folds! In short, I had to buy a new hard disk as the author suggested."
    Q: How many Microsoft support staff does it take to change a light bulb?
    A: Four. One to ask "What is the registration number of the light bulb?", one to ask "Have you tried rebooting it?", another to ask "Have you tried reinstalling it?" and the last one to say "It must be your hardware because the light bulb in our office works fine..."

  12. #72
    pa jel bi vi htjeli pirata za 20 kn??

  13. #73
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Tomyy, ne spamaj, nisi zabavan.
    commandante che, i meni je isto http://www.php.com/Sjedna od najdražih stranica na netu. Tako su duhoviti
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  14. #74
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Hahaha, dobar post che, ali nije ni daleko od istine. Cini mi se da je Bill Gates usporedio open source (a time i Linux) sa komunizmom, a Steve Ballmer (psihopat-monkeyboy) sa rakom.

    Kretenski i prozirno.
    there is no god to punish us

  15. #75
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Černobil 52
    Postova
    51
    Ja se slažem sa autorom ove teme, JEBEŠ orginalke ako za 10 puta manje možeš dobiti piratsku igru! Pa ovo je siromašna država, narod gladuje i sad da ja kupim orginalku, pa reći ću sam nešto na to KURAC da dobro ste pročitali KURAC!!! Pa kvragu sve te kompanije kada nece snizit cijene onda neka se JEBU! Neka prestanu SRAT i nek snize cijene!

    Zbog ovog ce me sigurno bannati ali nema veze još jedan poginuo za pravdu!

    Ako me banaju kasnije cu se zvat momak i nesto tako da me možete prepoznati!
    Živi brzo umri mlad boli te k**** gdje i kad,
    puši travu kupaj se u pivi
    imaj na umu jednom se živi!

  16. #76
    Junior Member Plants Vs Zombies commandante che's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Između krajnosti
    Postova
    13
    Da se razumjemo ***** zanči muško spolovilo! nije mi htijlo napisati pravu riječ...
    Q: How many Microsoft support staff does it take to change a light bulb?
    A: Four. One to ask "What is the registration number of the light bulb?", one to ask "Have you tried rebooting it?", another to ask "Have you tried reinstalling it?" and the last one to say "It must be your hardware because the light bulb in our office works fine..."

  17. #77
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao momak
    Zbog ovog ce me sigurno bannati ali nema veze još jedan poginuo za pravdu!
    Pravda je prilično subjektivna stvar. Možda je pravda tebi da cijene budu niže, ali nije onome ko za hljeb zarađuje od toga (mislim na developere, ne na izdavače).

  18. #78
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    = Citat = Izvorno postao commandante che
    Da se razumjemo ***** zanči muško spolovilo! nije mi htijlo napisati pravu riječ...
    Ok, samo, zaboravio si se loginati kao "momak".
    there is no god to punish us

  19. #79
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    ma autor teme ima pravo . original igre su zakon, ali preskupe. btw. svi oni koji kažu "neće se tebi tržište prilagoditi", j akžem a zašto ne? zašto se ne prilagodi našoj zemlji? pa mi sve plačamo niže nego npr engleska. da sad se podignu cijene, uz naše plaće, propali bismo. kao dokaz: strani turisti uvijek kažu nešto tipa"ovdje je sve tako jeftino", a cijene ono...
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  20. #80
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao commandante che
    "Linux uses a Netscape like browser called Mozilla
    S

    dobro da nije napiso da koristi Thunderbird
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  21. #81
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    749
    = Citat = Izvorno postao medusa
    ma autor teme ima pravo . original igre su zakon, ali preskupe. btw. svi oni koji kažu "neće se tebi tržište prilagoditi", j akžem a zašto ne? zašto se ne prilagodi našoj zemlji? pa mi sve plačamo niže nego npr engleska. da sad se podignu cijene, uz naše plaće, propali bismo. kao dokaz: strani turisti uvijek kažu nešto tipa"ovdje je sve tako jeftino", a cijene ono...
    Nisi gledao vijesti na ljeto. Turisti su se žalili na cijene u Hrvatskoj. Mislim dobro turistička je sezona pa su digli cijene za 200%. Imaš pravo.

  22. #82
    ok priznajem da su cijene igara "malo" velike,ali razmislite koliko trošite love u gradu???
    Radim u discu kao konobar pa vidim likove da puknu za noć 300 kn na cugu-ali tvrde da je igra preskupa!!!!
    Braco nemoj toliko lokati-i kupi original igru!
    S

  23. #83
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    = Citat = Izvorno postao CYBER-WOLF
    ok priznajem da su cijene igara "malo" velike,ali razmislite koliko trošite love u gradu???
    Radim u discu kao konobar pa vidim likove da puknu za noć 300 kn na cugu-ali tvrde da je igra preskupa!!!!
    Braco nemoj toliko lokati-i kupi original igru!
    S
    ja nep ijem, ne pušim, ne drogiram se, ne plaćam kurve, pa mi je skupo.
    kad nađem posao biti će druga stvar.
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  24. #84
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    upravo tako...kad budem imao svoju placu i svoje para onda cu vec stat i razmislit, a ovak...

  25. #85

    .

    Zasto tolko pljujete po windowsima, imaju svojih mana, al ak su vam tak losi, nemojte ih opce koristit...
    ovi koji pljuju po cijenama, stavi se ti u kožu programera koji zaraduje za zivot radeci igre...
    cijelu godinu radi, npr., igra kosta 400kn, od tog izdavac uzme oko 50%,
    CIJELOM TIMU PROGRAMERA OSTANE 200 KN, KOJE TREBAJU PODIJELIT IZMEĐU SEBE, A NA MNOGIM IGRAMA RADI POZAMASAN BROJ PROGRAMERA.
    Eminem
    "Mosh"

    Rebel with a rebel yell, raise hell we gonna let em know
    Stomp, push, shove, mush, Fuck Bush, until they bring our troops home (c'mon)

  26. #86
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Džurdževac
    Postova
    733

    Re: .

    = Citat = Izvorno postao SLIVER
    Snpr., igra kosta 400kn, od tog izdavac uzme oko 50%,
    CIJELOM TIMU PROGRAMERA OSTANE 200 KN, KOJE TREBAJU PODIJELIT IZMEĐU SEBE, A NA MNOGIM IGRAMA RADI POZAMASAN BROJ PROGRAMERA.
    da al ako se igra proda u, recimo, milijun primjeraka, developeri dobivaju 200 milijuna kn...

  27. #87
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    BS 75
    Postova
    956
    ma nije igra skupa nego smo mi jos uvjek zaostali u igrama ...npr. vecina ljudi u HR govore igrice i pritom misle da taj pojam obuhvaca igre tipa tetris i supermario a ne pojam koji obuhvaca rad programera i pun kurac ljudi 2-3 godine , duze i od snimanja nekih filmova za koji su neki naravno spremni u ducanu izdvojitit 100 kuna ili vise , naravno u stranim razvijenijim zemljama igre su drugacije shvacene i gotovo svi imaju originale

  28. #88
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    ne, nego imaju veće plaće i veći standard življenja
    a gledajte, 400 kn igra, nek je kupi 200 000 ljudi, to ti je 8000 0000 kn. lijepa brojka, ne? čak i nek ode na izdavača i marketing đinđe minđe 40 % ostane ti svejedno povelika svota, ne možeš mi reći da tim ne profitira golemo. nek padne cijena, svejedno im ostane dobit dovoljno i za plaće i za profit, a to što se gaming počeo vrtit samo oko novca, te ej sada gotovo nemoguće sniziti cijenu, e pa to je pakao kapitalizma i tema za drugu priču
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  29. #89
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Jesi ti pukao? Programeri imaju fiksnu plaću, a sav novac ide izdavaču.

  30. #90
    Senior Member Lock'n'Load darth burek's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Ha evo jedem burek u špajzi!
    Postova
    122
    Ma naravno svi bi džabe!

    Jedino je reješenje...PIRATSTVO,AMSTEL...hahahahaha zezeam se!To ubija cijeli smisao...pa ovako svi bi trebali kupovati onoliko koliko mogu i hoću ako imaju.Nemože se sada reći da bi ti da je jeftinije 100 kn-a...to je to!Nema druge uđi u dućan i pare na sunce!!!
    S.T.A.L.K.E.R.N.A.U.T.

Slične teme

  1. Cijena navedenih komponenti?
    By Arbiter of Change in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 26-07-2008, 20:36
  2. Cijena
    By Deno in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 02-11-2006, 16:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •