Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 64

Tema: Dijonice

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Serbus Zagreb
    Postova
    434

    Dijonice

    E jel ko zna kolko će cca biti T - HT - ove dionice

    tj kolko će biti 1 komad

    baš bi si htio ugrabiti par komada

    ili kada će se to znati *
    = Citat = Izvorno postao Prince of Persia freak
    Gle, oni su junaci zato jer su poginuli za nešto što su smatrali da vrijedi poginuti. Oni su junaci zato jer su svoj život zamijenili za život prirode.

  2. #2
    treaš biti punoljetan

  3. #3
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Gdje se mogu kupiti te dionice?

  4. #4
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Serbus Zagreb
    Postova
    434
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    treaš biti punoljetan
    znam , da ispričavam se

    poslat ću mamu ili tatu


    složili su se

    a imam svoju karticu (glasi na mamino ime)

    radio preko ljeta pa imam para

    a i valjda mi stara / stari ispuni to sranje taj obrazac za kupnju dionica a ja odem u bank i predam kao da je bed ako nemre onda stari / stara

    Bartuce kolega

    našao sam nekej

    http://www.tportal.hr/gospodarstvo/posl ... /fset.html

    cijena dionice

    130 kn-a - 190 kna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    = Citat = Izvorno postao Prince of Persia freak
    Gle, oni su junaci zato jer su poginuli za nešto što su smatrali da vrijedi poginuti. Oni su junaci zato jer su svoj život zamijenili za život prirode.

  5. #5
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Super Nixa, hvala na info-u! Deda ide po dionice pa za njega pitam!

  6. #6
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Serbus Zagreb
    Postova
    434
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Super Nixa, hvala na info-u! Deda ide po dionice pa za njega pitam!
    hehe

    nadamo se da će se nešto zaraditi

    sada stara rekla ok

    kupit ću 10 komada i dobi još jedan kao fol gratis

    ništa kolega bartuc hvala i tebi

    još tu ima kaj treba isfurat

    http://www.tht-dionica.com.hr/
    = Citat = Izvorno postao Prince of Persia freak
    Gle, oni su junaci zato jer su poginuli za nešto što su smatrali da vrijedi poginuti. Oni su junaci zato jer su svoj život zamijenili za život prirode.

  7. #7
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Zakaj meni zahvaljuješ? Pa nisam ti nikaj korisnoga rekel u ovoj temi

    Nego, realno, koliko misliš da buš profitirao sa tih 10 dionica? Daš 2000 kuna za njih, i koliko očekuješ da bu se to isplatilo?

  8. #8
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Pa bude odbio po mojoj odlicnoj matematici 2100kn .Zajebavam se.Meni je baba dobro profitirala prije na dionicama Errcisona Nikole Tesle uzela ih za nekih 200 i manje i kasnije su bile po 700kn a nadam se da ce biti nesto i od ovih dionica
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  9. #9
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Serbus Zagreb
    Postova
    434
    ewo za malodobne

    Roditelj/skrbnik koji Obvezujuću ponudu podnosi za ponuditelja koji je malodoban, odnosno kojem je postavljen skrbnik, treba donijeti na uvid izvornike sljedećih dokumenata:
    Izvod iz matične knjige rođenih / Rješenje suda o skrbništvu
    dokument kojim se dokazuje hrvatsko državljanstvo ponuditelja (ako se podnosi ponuda uz pravo prvenstva i posebne pogodnosti)
    dokument na kojem je vidljiv MBG ponuditelja
    identifikacijski dokument roditelja/skrbnika
    karticu tekućeg računa roditelja/skrbnika.

    Bartuc kolega hvala još jednom

    ovako happy sam

    a kolko ću profitirat , nadam se a kolko profita ? puno !!!!! a i vlada je rekla da će davati bonuse onima koji ih zadrže tj ne prodaju ih u nekome roku a taj rok iznosi nemam blage!

    moj stari ima dionice Tehnike gdje i radi 30 godina

    ima 80 dionica a prije 2 godine smo se veselili kada je narasla za 1300 na 1800 a ewo danas su 10 000 kuna

    pa eto mog duha za dionice !
    = Citat = Izvorno postao Prince of Persia freak
    Gle, oni su junaci zato jer su poginuli za nešto što su smatrali da vrijedi poginuti. Oni su junaci zato jer su svoj život zamijenili za život prirode.

  10. #10
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Možda si i ja odem kupiti par za soma eura! To je zapravo kao štednja ali s malim postotkom rizika pošto sumnjam da firma poput HT-a može propasti! U takvoj firmi možeš samo profitirati, nadam se! Osim ako ne dođe neka izravna konkurencija HT-u pa da ga pojede do temelja... ne pričam o H1 i tele2

    Ali još bum prije razmislio i konzultirao se sa starcima!

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Hm kolko znam THT je drzavna firma a drzavna firma nemoze nikada propasti.Ma da su neznam koji ratovi drzavne firme ne mogu propasti
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  12. #12
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    To je zapravo kao štednja ali s malim postotkom rizika

    Vidi se da ne radiš u financijama.
    Dakle, dionice: najaktivniji i najrizičniji vid ulaganja. I to daleko. Od T-HTa pogotovo u ovo vrijeme, kada dolaze strani provideri fiksne i mobilne telefonije i interneta, a tvrtka gubi monopol nad infrastrukturom. Dakle, ako ste hrabri, svakako, ali pošto su dionice, nitko nemože sa sigurnošću procijeniti neku dobit.
    A što se tiče cijene, čuo sam od JP Morgana procijenu od 240 i 310 kn, i nekako mi je čini točnije nego neko naklapanje u medijima uz sav taj hype, reklame, itd. A vjerojatno bu bila i viša, do 320 i 400injak kn čak.
    Ali... sjetite se INA-e, i njenih. Pustili dionice po cca1690 kn, nakon godinu dana su se napuhale do cca3350, što u svijetu mnogi vjeruju da je bilo ilegalno napuhavanje dionice, i eto, prošao rok držanja dionice, i kad ono, PRAS, ode dionica u troznamenkastu vrijednost. Obogatili se oni koji jesu, gubitak broji mnogo više, a onih par besplatnih dionica nije značilo ama baš ništa, a cijena, kao i sama dionica kao takva, je tek sad u stvari zrela za tržište, u ovim cijenama od 2600 kn.
    Stoga, bez da se KVALITETNO informirate okolo o tome, nemojte ići u dionice vlastoručno.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  13. #13
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Serbus Zagreb
    Postova
    434
    hehe u bliže vrijeme t -com povećava brzine i to mnogo

    čitaj teme

    babababa
    = Citat = Izvorno postao Prince of Persia freak
    Gle, oni su junaci zato jer su poginuli za nešto što su smatrali da vrijedi poginuti. Oni su junaci zato jer su svoj život zamijenili za život prirode.

  14. #14
    Mislim da bi bilo pametno ako vec ulazete u neku tvrtku da ulozite i u neku konkurentsku da ne zavrsite u minus ako neka tvrtka zajebe

  15. #15
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Najbolje je pitati svog brokera za savjet(ako već netko želi investirati), jer ulaganje je vrlo rizična stvar. Sve je ok dok tržište raste, ali kad počne padati... eh. A sad T-HT je'l se isplati ili ne, ne znam u svakom slučaju oni koji su uložili u INA-u na početku imali su prinose oko 50%.

  16. #16
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    zato kupis dijonice jedne, i druge
    i ladis jaja

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  17. #17
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    ---cut---
    Pa iskreno mislim da je mali rizik jer HT nema izravnu konkurenciju! Ako ima samo jendu pravu konkurenciju, molio bih te da je navedeš! Uz to, HT je državna firma, a državne firme teško padaju u Hrvatskoj!

    Ali iskreno, u pravu si, ne bavim se financijama i nemam gotovo ništa iskustva u tom području tak da je svaka informacija vrlo korisna!

  18. #18
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    T-HT više nije državna firma, a do kraja ove godine(ili proljeća sljedeće) gubi monopol nad državnom infrastrukturom, iliti kablovinjem koji NIJE platila tvrtka nego država preko poreza. Izravnu konkurenciju ima u vidu Optime, i još nekih konkurenata u povojima poput Amisa, iako su na hr tržištu duže vrijeme.
    Nije sad da ti ja branim, ili savjetujem da ne kupueš, nego da se prvo vrlo kvalitetno opskrbiš informacijama jer ipak pričamo o lovi.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  19. #19
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Odlično, puno hvala kaj si se javio u ovu temu! Baš sam i sa starim malo popričao o tome i kaže da za tih soma eura nemrem kupiti dovoljan broj dionica da bi mi se to isplatilo u odnosu na rizik! Rekao je da rađe odem na neku stambenu štednju pošto se na taj način i ostvaruju neke povoljnosti za nas mlade kod prve kupnje stana... To bum se također morao raspitati u nekoj banci kak funkcionira!

  20. #20
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    T-HT više nije državna firma, a do kraja ove godine(ili proljeća sljedeće) gubi monopol nad državnom infrastrukturom, iliti kablovinjem koji NIJE platila tvrtka nego država preko poreza. Izravnu konkurenciju ima u vidu Optime, i još nekih konkurenata u povojima poput Amisa, iako su na hr tržištu duže vrijeme.
    Nije sad da ti ja branim, ili savjetujem da ne kupueš, nego da se prvo vrlo kvalitetno opskrbiš informacijama jer ipak pričamo o lovi.

    optima i amis su firme bez telekomunikacijske infrakstruture tj. sve sto nude su T-COM-ove veleprodajne usluge koji onda oni preko sebe ucine maloprodajnom i dobar dio vracaju pravom vlasniku t-comu.Nasi stari bi rekli prekupci ili sverceri .

    T-com nikada,ali nikada nece izgubiti svoje kablove jer inace bi to bila nacionalizacija i povratak u neka prosla vremena.Znaci ne gubi infrakstruturu vec eventualno moze izgubiti vlsnistvo nad cijevima illiti kanalizaciju kroz koju ti kaplovi prolaze iliti DTK.

    Osobno sam na vagi kupiti za 38 tkn dionice i prodati ih odmah nakon izlaska na burzu ili propustiti mogucu priliku.Konacnu odluku cu donjeti kada vidim konacnu cijenu dionice u ponudi.Nikada nebih cekao godinu dana zbog tih nekoliko besplatnih dionica.Takvu opciju uopce ni ne razmatram.

    edit: ne slusajte mene nemam nisam neka faca za zgrnuti pare...


  21. #21
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Serbus Zagreb
    Postova
    434
    Ma ja ću uzet 10 dionica dobim još jednu pa što bude bude

    nemre T-HT past ispod 300 kn-a

    Najvaljuje se da će cijena biti 130 - 190 kn-a ako vlada odobri neki k neki popust ili šta ja znam evo citata sa tportala :

    Nakon isteka rokova i zaključenja knjige svih pristiglih ponuda, Vlada će donijeti odluku o prodajnoj cijeni, koja će se kretati unutar raspona kojega će Vlada objaviti 13. rujna. Analitičari procjenjuju da bi raspon cijene mogao biti u granicama od 200 do 250 kuna, što znači da bi pojedinac mogao upisati između 152 i 190 dionica.

    @ Slažem se dugi

    gledam po forumima i puno ljud kaže da će prodat odma čim kupe dionice jer će im jako skočiti cijena !
    = Citat = Izvorno postao Prince of Persia freak
    Gle, oni su junaci zato jer su poginuli za nešto što su smatrali da vrijedi poginuti. Oni su junaci zato jer su svoj život zamijenili za život prirode.

  22. #22
    | | \| i X 4 | posto mi se neda obilaziti forume javi kako ljudi disu mozda pomogne oko donosenja doluka..


  23. #23
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Serbus Zagreb
    Postova
    434
    = Citat = Izvorno postao dugi
    | | \| i X 4 | posto mi se neda obilaziti forume javi kako ljudi disu mozda pomogne oko donosenja doluka..
    ewo za swe

    http://www.imamnovac.com/Forum/

    ovaj forum odma 1 podforum ulaganje u dionice

    idi pa vidi

    ewo 75 stranica o T-HT dionicama

    http://www.forum.hr/showthread.php?s=c3 ... f&t=162902
    = Citat = Izvorno postao Prince of Persia freak
    Gle, oni su junaci zato jer su poginuli za nešto što su smatrali da vrijedi poginuti. Oni su junaci zato jer su svoj život zamijenili za život prirode.

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Možda si i ja odem kupiti par za soma eura! To je zapravo kao štednja ali s malim postotkom rizika pošto sumnjam da firma poput HT-a može propasti! U takvoj firmi možeš samo profitirati, nadam se! Osim ako ne dođe neka izravna konkurencija HT-u pa da ga pojede do temelja... ne pričam o H1 i tele2

    Ali još bum prije razmislio i konzultirao se sa starcima!

    mogu se dogodit ekstremne stvari, tipa izgori im neka glavna zgrada ili razvijemo sposobnost telepatije

    ugl mene je to oduvijek zanimalo, kao i valute...jos malo da ustedim pa cu kupit neke, sa soma kuna ih nebi bas puno mogao kupit...
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  25. #25
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Serbus Zagreb
    Postova
    434
    Cropir ja bi bio sretan da ih kupim za 1 k , to ti je cca 5 dionica

    nije puno ali može se zaraditi

    ni ja neću puno kupiti ,10

    ono za prvi put mi je čist ok

    a stari mi je predložio da proda 3 swoje dionice pa da dobi 30 000 kna pa da kupi za to T-HT - a možda to i naprawi nikad se ne zna !
    = Citat = Izvorno postao Prince of Persia freak
    Gle, oni su junaci zato jer su poginuli za nešto što su smatrali da vrijedi poginuti. Oni su junaci zato jer su svoj život zamijenili za život prirode.

  26. #26
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    a gle nevolim tako odjednom puno potrosit, to sam od igara pokupio
    tak da svojih 970 kn odjednom dam nekamo cudno bi se osjecao
    e sad, ici cu u petak u dalmaciju kod familije i kad ponude pare necu vise onak "ma daj, nemogu uzet"

    jooj jedva cekam
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  27. #27
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095
    stari razmislja da kupi...iako cemo se jos malo vise informirati..

  28. #28
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Odlično, puno hvala kaj si se javio u ovu temu! Baš sam i sa starim malo popričao o tome i kaže da za tih soma eura nemrem kupiti dovoljan broj dionica da bi mi se to isplatilo u odnosu na rizik! Rekao je da rađe odem na neku stambenu štednju pošto se na taj način i ostvaruju neke povoljnosti za nas mlade kod prve kupnje stana... To bum se također morao raspitati u nekoj banci kak funkcionira!
    Uloži u investicijske fondove, imaju veći rizik od štednje ali puno veće prinose. Moj stari je uložio i ima zaradu oko 30% u zadnjih godinua dana.

  29. #29
    Senior Member It lives by night Munjeni jarac's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    virovitica
    Postova
    626
    razmisljao sam da si kupim par dijonica,i kupit cu
    valjd ce bit zarade...
    Xfire:m5kt2
    Lost Sheep aka LS'

  30. #30
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Odlično, puno hvala kaj si se javio u ovu temu! Baš sam i sa starim malo popričao o tome i kaže da za tih soma eura nemrem kupiti dovoljan broj dionica da bi mi se to isplatilo u odnosu na rizik! Rekao je da rađe odem na neku stambenu štednju pošto se na taj način i ostvaruju neke povoljnosti za nas mlade kod prve kupnje stana... To bum se također morao raspitati u nekoj banci kak funkcionira!
    Uloži u investicijske fondove, imaju veći rizik od štednje ali puno veće prinose. Moj stari je uložio i ima zaradu oko 30% u zadnjih godinua dana.
    baš sam to htio spomenut, investicijski fondovi su dosta sigurniji jer prodaju i kupnju dionica i ostalih vrijednosnih papira vrše školovani i iskusni strčnjaci
    na vama je samo da uložite određenu sumu
    i da prosječna zarada u inv. fondovima se kreće baš oko 30%

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •