Slično; 5:15-6:20 sličan režim, pa posao s sličnom prehranom (samo bez badema i suhog voća a gablec je u 10:30), pa nakon posla odradim sve po doma (rad po dvorištu/vrtu/kući, kuhanje, potpala i loženje centralnog itd), i isto kasno ručamo (često to zovemo večerom) nakon čega slijedi još posla (pranje suđa, pranje robe, peglanje, čišćenje kuće, raznorazna pospremanja)... to su onak redoviti poslovi a kada se doda na to i stvari poput poljoprivrede, zimnice, drva, pomaganja susjedima i rodbini... da ne navodim i stvari poput shopinga nakon posla više puta mjesečno jer treba namirnica i svačega... a vikendom pak krupni poslovi... još kad dođe i snijeg ima da ustajem u pola 5 kako bih lopatao. Bilo je puno bolje dok je čaća bio zdrav i dok sam imao mater, tada sam mogao imati vremena za gym al bio budala pa nisam pazio ni na izgled ni na odijevanje ...
I da završim s vodom. Na poslu pukne cca litra i pol + zeleni čaj ili eventualno kava ako mi se prispava, a doma čaj od vrbovice i voda, litra do dvije. Vrbovica zbog prostate.
Edit: Znate li da subotnje čišćenje peći od centralnog oduzima sat i pol do dva ako to želite odraditi temeljito?