Stranica 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 181 do 210 od 229

Tema: Assassin's Creed: Revelations

  1. #181
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    Iko gledao Assassin's Creed Embers? Malo tužno nakon svega gledati starog i skoro nemoćnog Ezia...
    I možda hint za AC III?
    - Always angry, all the time -

  2. #182
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    = Citat = Izvorno postao Srle
    I možda hint za AC III?
    lol, kao da je bitno kad ti ja već sad sa 95 %-tnom sigurnošću mogu reći da možeš očekivati još minimalno 3-4 nastavka, netrebaju ti nikakvi hintovi za to. Igra zarađuje milijune, dok istovremeno mogu iskorištavati i minimalno poboljšavati isti gameplay sustav i grafiku, ne postoji nijedan razlog da se takav zlatni rudnik ne rastegne u nedogled.

  3. #183
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    Nisam na to mislio, već hint za glavnog lika, vremenski period i lokaciju dešavanja...
    - Always angry, all the time -

  4. #184
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    Igram.

  5. #185
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    Jel valja?

  6. #186
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    Možda najgora igra ikad.

  7. #187
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    Nema bolje preporuke od Vedranovog pljuvanja...
    - Always angry, all the time -

  8. #188
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    po filmićima vidim da je cista reciklaža dvojke, fakat neam volje opet igrat isto sve, nabildavat one šopove i slat svoje ubojice na misije da mi skupljaju pare koje ovako ionako na kraju igre imam da neznam kud bi snjima...

  9. #189
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    Čini se da ovdje treba samo preć kampaniju što je brže moguče i bok. Nema smisla mlatit mrtvog konja ili kako kako god se to kaže...

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  10. #190
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2011
    Postova
    353

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    meni je ass creed oduvek ultra zarazan i zabavan, pa će mi i ovog puta verovatno biti zabavno da radim sve i svašta... priča ovde obećava

  11. #191
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    Trollas ili si zaboravio da ti mozes bolje dok pivo popijes
    Ovde je po meni najbitniji glavni lik i njegova transformacija od zenskarosa do hladnog ubice,jer je to po meni jedini segment u kome su do sada bili tanki. Ostalo ce biti standardno dobro.

  12. #192
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  13. #193

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    HA HA HAHA HA

    Tidus-style.

  14. #194
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    Kako glup tekst....UBI je kriv zato što je odgodio PC verziju, da nije, igra se ne bi sad ovako pojavila...Ono, karma is a bitch
    - Always angry, all the time -

  15. #195
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    Fino čekam 2.12, tad ću govorit o igri
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  16. #196
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    Arale, pravi si komičar
    - Always angry, all the time -

  17. #197
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    slažem se s tekstom...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  18. #198
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    = Citat = Izvorno postao Srle
    Arale, pravi si komičar
    Znaš mene.

    Ak tak nastave, za pola godine godinu ćemo čitat kako se zatvaraju Ubisoftove podružnice širom svijeta.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  19. #199
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    Ubisoft je trenutno jedna od najlošijih kompanija vezanih uz računalne igre. Većinu zarade (više od 50%) ostvaraju na Nintendu za koji rade one, kako ja to zovem, "trening programe". Hit serijali su im većinom postali smeća pošto ih sustavno uništavaju novim nastavcima, novih ip-eva nigdje na vidiku. Na ovogodišnjem E3-u su se najviše prsili s Far Cry-em 3 čiji su koncept u potpunosti iskopirali od Crytekove jedinice dok idući Ghost Recon nema veze s ranijim igrama na kojima je serijal ekšueli stekao slavu. O Brothers in Armsu ne želim govoriti, ljudi koji su igrali ranije nastavke imaju konkretnije negativno mišljenje.

    U nedostatku inspiracije, zaradu rade na starim PC naslovima koji su valjali i koje sada portaju na Playstation 3. Ako i naprave neki dobar koncept kao što je primjerice bio From Dust, upropaste ga prisilnim forsiranjem igre za konzole koja tamo prirodno nema što tražiti (strategija jel). Isto kao što su R.U.S.E. kroz cijelu kampanju reklamirali kao konzolašku igru, a radi se o čistokrvnoj strategiji koja je opet bila osakaćena zbog konzola te na kraju krajeva ispala čisti prosjek.

    Da stvar bude bolja, cijelo vrijeme kukaju kako ih trenutna generacija konzola "ograničava u kreativnosti" jer su kao zastarjele, dok PC smatraju najvećim neprofitabilnim zlom gaminga. Žalosno je da je kompanija koja je nekada radile godišnje desetke veoma kvalitetnih naslova pala na tako niske grane. Respektiram ih još isključivo zbog Splinter Cella, ali ovo ostalo je živa katastrofa. Aral je ekšueli u pravu.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  20. #200
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    147

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    Ja čekam 02.12. da mi pošalju igru sa Zavvi

  21. #201
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    necu nikad u zivotu dat jedne lipe ovim lopinama
    eto

  22. #202
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    Zaigrao nekih pola sata. Gameplay djeluje identican prethodnim dijelovima,killovi brutalni i efektni,grafika lijepa sa malo jacim bojama nego kod ostalih dijelova... Al ovome se treba posvetiti a za toga jos nemam vremena jos

  23. #203
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    Evo igram fino, problem je kaj čak ni Brotherhood nisam prešao ni do pola, nadam se da ne sakam puno kaj se tiče priče. Zasad je sve divno i krasno, grad je lijep, ima nekih novih fičra i tako to, ok za odigrat.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  24. #204
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    Tuzan sam A.C.R nije...dobra igra? Mozda je pregrubo tako reci al one A.C. magije i mistike,intrige i ostaloga jednostavno nema. Nisam puno odigrao,nekih 5,6 sati tako da i sam uzimam sa rezervom ovo sto pisem. Grafika je prekrasna,gameplay ostao isti,kombo killovi su fenomenalni,izbacen je konj i jahanje al je tu sad kuka(visestruko korisna) bla bla. Al kompaktnost svih ti elemenata koji su cinili A.C. je klimava. Valjda zato sto je igru radilo 7,8 razvojnih timova umjesto jednog,a o nedostatku "komunikacije" medju tim timovima dovoljno govori da je Desmond sada neki drugi lik,fizicki jel,lik tj Desmond u ovoj igri jedva lici na Desmonda iz prethodne 3 igre
    Ezio je malcice psihicki "doradjeniji" nego u drugom dijelu,ovde je ozbiljniji,u jednom momentu je na ono svoje "pocivaj u miru" koje izgovori nakon svakog ubistva dodao "bastardo" i bacio tijelo umjesto da ga sa respektom spusti na pod,sto je bilo slucaj u ranija dva dijela. Djeluje umoran. Ali su zato ostali likovi totalno nezanimljivi ukljucujuci i misije koje su blago receno bezveze.
    Nadam se i imam osjecaj da ce ova igra pravi kvalitet pokazat u drugoj polovici i da ce Ezia i njegovu pricu ispricati kako treba. Bilo bi steta da je useru

  25. #205
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Tuzan sam A.C.R nije...dobra igra? Mozda je pregrubo tako reci al one A.C. magije i mistike,intrige i ostaloga jednostavno nema. Nisam puno odigrao,nekih 5,6 sati tako da i sam uzimam sa rezervom ovo sto pisem. Grafika je prekrasna,gameplay ostao isti,kombo killovi su fenomenalni,izbacen je konj i jahanje al je tu sad kuka(visestruko korisna) bla bla. Al kompaktnost svih ti elemenata koji su cinili A.C. je klimava. Valjda zato sto je igru radilo 7,8 razvojnih timova umjesto jednog,a o nedostatku "komunikacije" medju tim timovima dovoljno govori da je Desmond sada neki drugi lik,fizicki jel,lik tj Desmond u ovoj igri jedva lici na Desmonda iz prethodne 3 igre
    Ezio je malcice psihicki "doradjeniji" nego u drugom dijelu,ovde je ozbiljniji,u jednom momentu je na ono svoje "pocivaj u miru" koje izgovori nakon svakog ubistva dodao "bastardo" i bacio tijelo umjesto da ga sa respektom spusti na pod,sto je bilo slucaj u ranija dva dijela. Djeluje umoran. Ali su zato ostali likovi totalno nezanimljivi ukljucujuci i misije koje su blago receno bezveze.
    Nadam se i imam osjecaj da ce ova igra pravi kvalitet pokazat u drugoj polovici i da ce Ezia i njegovu pricu ispricati kako treba. Bilo bi steta da je useru
    Glumit ću Weky-a, ali useru priču? Hah. Kao da AC ima bilo kakvu solidnu priču, umijesto David Icke nebuloza...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  26. #206
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    Igra počinje odlično i završava tako kad je u pitanju Ezio...Pogotovo zadnji nazovi boss battle je odličan i prvi put se odmakeo od "udaraj lika dok mu health ne padne"....Ono između je standardna AC igra, što je, treću godinu zaredom, malo smarajuće...Hookblade i den defence jesu nešto novo, ali ništa što bi doprinjelo nekoj pretjerano velikoj inovativnosti
    Altair djelovi su kriminalno kratki i blago rečeno razočaravajući, jer lik više nije bad ass, osim kad je zadnji seal u pitanju.

    Lik se zatvori, sjedne, izvadi pečat i lagano čeka smrt...like a boss


    Što se tiče Desmonda, odlični su oni njegovi fragmenti, jer, iako nebitni, predstavljau baš fino razbijanje ustaljenog koncepta.
    Ono što je najgore je što se igra zove Revelations, i UBI je obećavao da će sve misterije prijašnjih djelova biti razotkrivene, što ne samo da nije slučaj, nego u maniru AC-a, igra se takvim cliffhangerom završava...
    Ekonomski je naravno isplativije da je UBI izbacio Brotherhood i Revelations, ali da su iskombinovali te dve igre u jednu, to bi bila fantastična igra, ovako ništa specijalno treću godinu zaredom.
    I ovo je prvi AC kojeg sam igrao u potpunosti na konzoli...Nema pretjerane razlike u odnosu na PC, tako da nije ništ' bolje...
    - Always angry, all the time -

  27. #207
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Glumit ću Weky-a, ali useru priču? Hah. Kao da AC ima bilo kakvu solidnu priču, umijesto David Icke nebuloza...
    Znas da je Weky troll i da ga se ignorise sa tim upadima Dobro sad,kakva je prica,to vodi raspravi. Meni se prica uglobalu svidja. Mislio sam Eziova avantura. Al ako je tebi imao nekakvu iole polu-solidnu pricu,nesto sto bi probudilo neko interesovanje za dalje dogadjaje, makar i sa podsmijehom da ih pratis sad bi te ovo uspavalo jer stvarno dosadno. Bar pocetak je takav.
    Ali evo Srle ima uglavnom pozitvne dojmove jer ju je presao i prevladala je good side igre. Nadam se da ce se i meni isto desiti jer volim ovu fransizu.

  28. #208
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    Realno, igra nije loša. Naprotiv. Međutim, nakon onog cinematica za isti, koji je toliko atmosferičan, ova nije nekako opravdala hype...Upravo zato što je atmosfera igre slaba...A upravo je to teško održati na nivou tri godine za redom. Bar po meni.
    BTW savjet za sve: Skupljati one memoir pages...Animus fragmente poslje 35-og i ne tražiti...
    - Always angry, all the time -

  29. #209

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    Citam ja sta vi tu pisete . . . ima zanimljivih osvrta . . . Igram A.C. jos od prvog nastavka i sad mogu sa 100%-nom sigurnoscu rec da mi je igra li-la (vise la nego li ) ali da cu je fanaticno igrat sve dok Desmond ne dobije memorisku reumu od silnog virtualnog skakanja ( I love the irony) ! Zasto? U prvom nastavku sam vec nakon 3 sekvence dobio kronicni zjevitis od cijelokupnog loopiranja dogadjaja i ponavljanja istih radnji ! Dvojka . . . odusevljen igrom do to mijere da ju danas prelazim . . . nezelim lagat . . . 20 i kusur-iti put ! brotherhood a.k.a. hladan tus ! Ovaj zadnji nastavka je nesto posebno . Nisam htijeo pretijerano gledati najave (osim trailera naravno) da sam sebi dokazem jednu chinjenicu , a ta je da decki i cure iz Ubisoft-a znaju samo dobro "narajcat" gamere na sljedeci nastavak , Pogledao sam trailer i E3 demo gameplay te poshizio za igrom ali isto tako skulirao se te cekao igru pola godine da bi je na posljetku kupio prosli tijedan (zali boze novaca), odigrao u ne tako euforicnom elementu ,
    dozivio 100%-ni anti-qlimax na kraju , te zaslinio na zadnji cut-scene video te jedva cekam trojku

    Mislim da sam barem malo pogodio realnos stvari i da nisam jedini koji dijeli ovo misljene !

  30. #210
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Assassin's Creed: Revelations

    Ja san nedavno svatija da mi je jedinica najdraza. Kao najlinearniji od nastavaka imala je najjacu pricu, ne rasjeckanu radnju (side questova u brotherhoodu ima toliko puno da san ih na 60 posto igre skroz presta obavljat da ne pogubin ono malo niti od price sta mi je ostalo u glavi), i setting mi je najbolji. Combat je koliko toliko izazovan (iako nije zapravo) jer nema onih brutalnih kill streakova ka u brotherhoodu. Sican se jedne misije pred kraj kad san bija okruzen sa nekih dvadesetak likova i cak san uspija umrit par puta, sta me odusevilo.

Slične teme

  1. Assassin's Creed
    By WhiteWolf in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1819
    Posljednji post: 10-01-2013, 09:02
  2. Assassin's Creed 2
    By Rang€r in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1750
    Posljednji post: 16-03-2011, 22:14
  3. Potvrđen Assassin's Creed 3 tj Assassin's Creed: Brotherhood
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 11-05-2010, 21:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •