Stranica 117 od 226 PrvaPrva ... 1767107115116117118119127167217 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 3.481 do 3.510 od 6763

Tema: League of Legends

  1. #3481

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Rekao bih da je 250-400 sati igre čisto dovoljno da se pokažeš koliko pwnaš, pogotovo ako si konstantno u teamovima sa najboljim igračima, i iskusni stomperi se podučavaju.
    Mislim, sigurno je dovoljno da prestaneš suckat kao kreten, a ovi to nisu napravili.
    I dalje ne shvaćam kakvo to veze ima sa player baseom LoLa?

  2. #3482
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    New Zealand
    Postova
    430

    Re: League of Legends

    Ni ja ne shvaćam po čemu je player base loš?

  3. #3483

    Re: League of Legends

    Spomenio sam već da sam osobno primjetio da igrači u doti imaju puno više skilla, dok sam u LoLu tek u visokim ranked mathchevima susretao zbilja dobre igrače.

    Ne vidim kakve veze s time ima da su neki top dota igrači prešli na LoL i tamo bili loši.

    Dota i LoL su igre u kojima je važna timska igra za pobjedu, a npr. Call of Duty je igra na koju se mogu bilo kada spojiti i odigrati par matcheva i nevažno je hoću li pobijediti ili ne.
    U LoLu kada igram sa random timom igram sa/protiv pretežno nepristojnim i nevještim igračima, a u doti to rijetko susrećem (iako su u doti igrači jednako, ako ne i više nepristojni, barem u prosjeku imaju puno više skilla).

    Ako vi nemate takav problem, onda super, ali ja to vidim u svakoj drugoj LoL igri koju igram i zato sam i prestao igrat LoL. Iako mi je LoL realno bolja igra od Dote. Možda jednostavno nemam sreće.

  4. #3484
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    New Zealand
    Postova
    430

    Re: League of Legends

    Zaboravio si jednu bitnu stvar. Neznam kako je u doti to točno napravljeno ali u lolu je matchmaking u normal modu totalno radnom. Jedino što se uzima u obzir jest level. Da si prvi na laderu u rankedu ako odeš normal odigrat neće te nužno spojit s high elo ranked timovima.
    A što se tiće ovih usporedba oko hon/dota i lol igrača sve su to gluposti. Svugdje češ naletiti na idiote i kul ljude.

  5. #3485
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: League of Legends

    u doti nema matchmakinga

  6. #3486
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao generican
    Spomenio sam već da sam osobno primjetio da igrači u doti imaju puno više skilla, dok sam u LoLu tek u visokim ranked mathchevima susretao zbilja dobre igrače.

    Ne vidim kakve veze s time ima da su neki top dota igrači prešli na LoL i tamo bili loši.
    Dakle kažeš igrači Dote > igrači LoLa, i onda kad ti se dokaže da igrači Dote nakon 400 sati LoLa suckaju žestoko protiv očito inferiornih igrača, ti ne vidiš vezu? O...K.
    = Citat = Izvorno postao KiwiCRO
    Zaboravio si jednu bitnu stvar. Neznam kako je u doti to točno napravljeno ali u lolu je matchmaking u normal modu totalno radnom. Jedino što se uzima u obzir jest level. Da si prvi na laderu u rankedu ako odeš normal odigrat neće te nužno spojit s high elo ranked timovima.
    A što se tiće ovih usporedba oko hon/dota i lol igrača sve su to gluposti. Svugdje češ naletiti na idiote i kul ljude.
    Nije random, koristi se isti Elo kao i u rankedu, sa istim mehanikama, samo je skriveno. Grupe igrača dobivaju bonus na svoj Team Elo tako da dobiju ili bolje igrače za protivnike ili pak grupu na istom nivou.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  7. #3487
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: League of Legends

    Ok treba mi taj vaš famozni EU premade jer ja ću stvarno ispizditi sa ovakvim retardima od igrača -.-
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  8. #3488
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: League of Legends

    Premade is the way we roll!
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  9. #3489
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2009
    Postova
    516
    Huzzah!

  10. #3490

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    = Citat = Izvorno postao generican
    Spomenio sam već da sam osobno primjetio da igrači u doti imaju puno više skilla, dok sam u LoLu tek u visokim ranked mathchevima susretao zbilja dobre igrače.

    Ne vidim kakve veze s time ima da su neki top dota igrači prešli na LoL i tamo bili loši.
    Dakle kažeš igrači Dote > igrači LoLa, i onda kad ti se dokaže da igrači Dote nakon 400 sati LoLa suckaju žestoko protiv očito inferiornih igrača, ti ne vidiš vezu? O...K.
    I, kakve veze ta 3 primjera igrača dote koje si dao imaju sa cjelokupnim player baseom?

    Da, ja tvrdim da su igrači Dote bolji od igrača LoLa u vlastitim igrama, ne tvrdim da su igrači dote bolji od igrača lola u svakoj igri. ALI to su dvije različite igre.

    i onda kad ti se dokaže da igrači Dote nakon 400 sati LoLa suckaju žestoko protiv očito inferiornih igrača
    To su dvije različite igre. Dvije. Različite. Igre.

    Netko može igrati cod i u njemu biti najbolji na svijetu, i onda probat CS i u CSu biti među najlošijima. Zamisli da najbolji igrači starcrafta 2 trebaju automatski biti najbolji igrači u CoH-u.

    Nema veze što je isti žanr, to su dvije različite igre.

  11. #3491
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: League of Legends

    Ali ako su dvije potpuno različite igre, kako onda možeš uopće procjeniti da je jedna skupina puna njubova a druga proova?
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  12. #3492
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: League of Legends

    Mene je upravo kod dote živcirao taj stav igrača da ako nisi rođen sa pro vještinama u igri ne trebaš se ni truditi, to i dota je bila dosadna.
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  13. #3493
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    milkfat NIJE pro dota/hon igrač, athene nije NIKAD igro dotu/hon, chu vec polako ide prema vrhu

  14. #3494

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Ali ako su dvije potpuno različite igre, kako onda možeš uopće procjeniti da je jedna skupina puna njubova a druga proova?
    Naporan si. Iskarikirao si moje riječi i općenito si melodramatičan. Ne tvrdim da su potpunoSrazličite igre, nitit sam rekao da je jedna skupina puno super proova, a druga njubova.

    Ajd idemo ovako, pa možda shvatiš.

    Svaka igra ima određen broj igrača koji igraju tu igru. Ti igrači mogu bili loši, osrednji ili dobri (ugrubo, jel).

    Dok sam igrao Dotu, primjetio sam da ima više igrača na "dobrom" kraju spektra. Dakle, primjetio sam da više igrača igra TU SPECIFIČNU IGRU poprilično dobro.

    Dok sam igrao LoL, primjetio sam da ima više igrača na "lošem" kraju spektra. Dakle, primjetio sam da više igrača igra TU SPECIFIČNU IGRU poprilično loše.

    Iz tog sam zaključio da je playerbase LoL-a loš. Naravno, kao što sam već napomenio nekoliko puta, moguće je da je to samo moja loša sreća s matchmaking sustavom, ali su i moji prijatelji isto to spomenuli, tako da nisam previše uvjeren u to. Ali moguće je.

    Također bih volio napomenuti da u pitanju nije moja selektivna percepcija, jer sam spomenio da je po meni LoL objektivno bolja igra, zato mi je žao što pati od takvih problema. I nisam Dotin fanboy (dota ima hrpu drugih problema).

    = Citat = Izvorno postao hansi
    milkfat NIJE pro dota/hon igrač, athene nije NIKAD igro dotu/hon, chu vec polako ide prema vrhu
    Nisam primjetio da priča o Athenu. Ako mislimo na istog Athena (pvp igrača wow-a), onda Boz moraš shvatit da je Athene glumac i nikad nije bio odličan pvp wow igrač. To je sve samo parodija.

  15. #3495
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    athenewins je trol bog

  16. #3496
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao generican
    Svaka igra ima određen broj igrača koji igraju tu igru. Ti igrači mogu bili loši, osrednji ili dobri (ugrubo, jel).

    Dok sam igrao Dotu, primjetio sam da ima više igrača na "dobrom" kraju spektra. Dakle, primjetio sam da više igrača igra TU SPECIFIČNU IGRU poprilično dobro.

    Dok sam igrao LoL, primjetio sam da ima više igrača na "lošem" kraju spektra. Dakle, primjetio sam da više igrača igra TU SPECIFIČNU IGRU poprilično loše.

    Iz tog sam zaključio da je playerbase LoL-a loš. Naravno, kao što sam već napomenio nekoliko puta, moguće je da je to samo moja loša sreća s matchmaking sustavom, ali su i moji prijatelji isto to spomenuli, tako da nisam previše uvjeren u to. Ali moguće je.
    Ima nekoliko važnih faktora koje moraš odvagati prije zaključka. Za početak, DotA je puno starija od LoLa, tako da su se oni najočitiji znakovi noobosti mogli profiltrirati već dvadeset puta. Zatim, ne znam koliko si i na kojem nivou igrao LoL, ali zbog Matchmaking sustava nebuš naletio na dobre igrače osim ako sam nisi dobar (statistički govoreći). I na kraju, nemam pojma koliko si dugo igrao jedno a koliko drugo. Nisu svi igraći Dote isti. Ima nekoliko različitih communitya, počevši od Garene nadalje, i nisu svi na istom nivou.
    Ono što sam ja primjetio sa mojim minimalnim iskustvom sa Dotom i sitno malo većim iskustvom sa HoNom je da su igrači ugrubo jednaki, ali zbog kažnjavalačkog karaktera Dote i HoNa su u tim igrama puno nadrkaniji i glasniji.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  17. #3497
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: League of Legends

    igrači jednaki? ne lol.

  18. #3498

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao generican

    Svaka igra ima određen broj igrača koji igraju tu igru. Ti igrači mogu bili loši, osrednji ili dobri (ugrubo, jel).

    Dok sam igrao Dotu, primjetio sam da ima više igrača na "dobrom" kraju spektra. Dakle, primjetio sam da više igrača igra TU SPECIFIČNU IGRU poprilično dobro.

    Dok sam igrao LoL, primjetio sam da ima više igrača na "lošem" kraju spektra. Dakle, primjetio sam da više igrača igra TU SPECIFIČNU IGRU poprilično loše.

    Iz tog sam zaključio da je playerbase LoL-a loš. Naravno, kao što sam već napomenio nekoliko puta, moguće je da je to samo moja loša sreća s matchmaking sustavom, ali su i moji prijatelji isto to spomenuli, tako da nisam previše uvjeren u to. Ali moguće je.
    A je li kojim slučajem moguće da matchmaking sustav radi sasvim dobro i da nije playerbase taj koji je loš u LoL-u već da si ti taj koji je loš u LoL-u pa te stoga matchmaking sustav stavlja u mečeve sa drugim lošim igračima?

  19. #3499
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: League of Legends

    Gospodine Kobasa von Rečenica, izvolite par zareza: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,.


    Što se tiče matchmakinga - izgleda da radi bolje zadnjih par mjeseci.

  20. #3500
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: League of Legends

    Mene samo zanima koliki je on rating bio pa da bar moze reci da je iskusio high elo igru. Mogu i ja reci da je playerbase los kada dodem sa dote na LoL i igram protiv lvl 1 likova koji su prvi put zaigrali moba zanr.

    @hansi
    chu ide prema "vrhu" zato sto je:
    a) dobio preko 10 000 rp-a od riota
    b) clan solomida
    c) top igraci sa solomida ga carryjaju i daju mu savjete(Reginald,Chaux,locodoco)

    Cisto sumnjam da bi se community dote/hona ponasao jednako prema nekom pro LoL igracu.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  21. #3501
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: League of Legends

    Koliko je vas na pragu uninstala? Gledajuci koliko vrimena i živaca uzima ova igra jel napokon došlo vrime za kapitulaciju, mislim se..

  22. #3502
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: League of Legends

    Pa zašto igraš ako ne uživaš? Ja osobno sam izgubio volju, ali eto odigram tu itamo i ne živciram se. Zabava je bit.

  23. #3503
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: League of Legends

    Gušt mi je isprobavat nove heroje. Ali kad god krenem igrat neke ranked partije zbog masovne kolicine kretena koji tamo obitavaju dođe mi da da da.. razumiš me

  24. #3504
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: League of Legends

    E, zato ja ne igram ranked... Nema mi smisla.

    Rađe pričekam pa odigram s burazom i njegovim pajdijima ili s nekim svojim ili s dukeom. Uopće mi nije bitna pobjeda.. Zabavno je.

  25. #3505
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: League of Legends

    Tako je, ja isto uopće ne igram ranked, odigrao sam samo 3 dosad, ali kad sam vidio da tamo isto obitavaju ljudi koji igraju kao da su prvi put upalili LoL, odustao sam od rankeda. Isto većinu vremena igram s ljudima koji su na forumu, ili šaljem friend requestove ljudima s kojima prvi put igram, a vidi se da nešto znaju pa se uvijek da složit neki premade s barem 3 igrača.


    http://eu.leagueoflegends.com/news/new- ... -vengeance

    Ne sviđa mi se baš, mislim da ću ipak svojih 6 k IPa uložit u Aniviu na blef.

  26. #3506
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: League of Legends

    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  27. #3507

    Re: League of Legends

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Ima nekoliko važnih faktora koje moraš odvagati prije zaključka. Za početak, DotA je puno starija od LoLa, tako da su se oni najočitiji znakovi noobosti mogli profiltrirati već dvadeset puta.
    Ok, pošteno. Ti si sada samo obrazložio zašto je to tako. Vidi, ne napadam ja igru, niti kažem da su igrači LoLa mentalno nesposobni igrati tu igru i svi su loši. Samo kažem da sam primjetio da su u prosjeku loši i da sam zato prestao igrati. Ne trebate me napadati odmah zbog tog, već sam rekao da je moguće da jednostavno nisam imao sreće sa matchmaking sustavom.

    Zatim, ne znam koliko si i na kojem nivou igrao LoL, ali zbog Matchmaking sustava nebuš naletio na dobre igrače osim ako sam nisi dobar (statistički govoreći).
    Prije nego što sam prestao igrati imao sam oko 200 pobjeda i nešto manje gubitaka i iz 10ak matcheva sam izašao. Rating na solo 5v5 mi je bio oko 1600-1700 valjda.

    I na kraju, nemam pojma koliko si dugo igrao jedno a koliko drugo.
    Dotu oko 3-4 godine, a LoL se ne sjećam, ali negdje oko 8. mjeseca. Sveukupno nekih 5 mjeseci sam ga igrao.

    Nisu svi igraći Dote isti. Ima nekoliko različitih communitya, počevši od Garene nadalje, i nisu svi na istom nivou.
    Normalno da nisu, ali opet smatram da su igrači dote u prosjeku bolji. Naravno, to je samo moje osobno zapažanje i nisam napravio nikakvu znastvenu studiju da to mišljenje potvrdim.

    Ono što sam ja primjetio sa mojim minimalnim iskustvom sa Dotom i sitno malo većim iskustvom sa HoNom je da su igrači ugrubo jednaki, ali zbog kažnjavalačkog karaktera Dote i HoNa su u tim igrama puno nadrkaniji i glasniji.
    O karakteru ljudi neću pričati, zato što smatram da su danas gameri olakšali (ova novija generacija). Ja sam gamer starog kova i prije kad si pogriješio, očekivalo se da te ljudi izgrde i da više ne napraviš istu pogrešku, a ne da te netko drži za ruku i kaže da će biti bolje itd. itd. Iako je ovo što sam sada rekao samo digresija matorog prdonje koja vjerojatno nije točna.

  28. #3508
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    1.073

    Re: League of Legends

    Moj bratic je zaglavio u 900elou i nikako izac. Jer ga spaja s ljudima koji su "dobri" kao on znaci 900 elo.
    Ja sam solo quee 5v5 1600atm (jedva)
    I sam sam primjetio da sto vise gubis spaja te s vecim kretenima sto vise pobjedjujes imas bolji team.
    Vjerujte mi poslje 1500 je gušt za igrat nema vrijedanja ni s 1 strane timova. Ljudi se zajebavaju , sarkazam , humor. Ma totalni gušt,.

  29. #3509
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Valhalla
    Postova
    2.934

    Re: League of Legends

    Kico presents
    My life for Aiur!

  30. #3510
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: League of Legends

    Nemojte više to stavljati.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

Slične teme

  1. League of Legends: ESL Balkans League
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 30-08-2013, 09:14
  2. League of Legends Balkan League kvalifikacije
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-08-2012, 22:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •