Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 128

Tema: Današnji klinci se ne znaju igrat!

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    Hmm... mi smo se igrali HV-a protiv četnika, ne sjećam se da smo igrali ovo sa švabama, partizanima i ustašama samo je bilo teško bili odlučiti tko će biti HV jer su svi htjeli to biti pa smo se klali oko toga

    Mi smo isto pucali karbit i "na ključ" ali kratko vrijeme jer su već petarde bile u modi.

    Onda je i počelo pušenje i cuganje, pa su nam te kućice i skloništa "iz rata" dobro došli za mirnu oazu

  2. #32

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    Meni i mojim drugovima je najlepsi vid 'decacke' zabave bio odlazak u bioskop i gledanje akcionih filmova,+znali smo se igrati James-a Bonda.Ko god da je bio James,odjednom je postajao neverovatno popularan medju curama .

  3. #33
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    = Citat = Izvorno postao PR3DAT0R
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Ne znam kako je kod vas, no kad god otvorim prozor i vidim kak se klinci vani igraju stvarno se zapitam kuda to sve ide. To njihovo igranje se svodi uglavnom na histerično vrištanje, svađanje i vrijeđanje.
    Jesi li ikada pomislio da su nekome tko je promatrao sa strane igre koje si ti igrao kao klinac izgledale isto tako?
    Inače da, slažem se da su klinci danas nenormalno bahati, ali opet, stariji uvijek tako govore o mlađima...
    Moje mišljenje.

    Ali ipak, FALI IM RATA. I zlostavljanja od strane roditelja. Ah, kvalitetno djetinjstvo.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  4. #34
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Jedino što mene muči je da današnje generacije, pogotovo u osnovnoj rade velika sranj* što više nije ograničeno na razbijanje i tučnjavu već i na teže prekršaje - i maltene ih "maze". Osobno sam vidio dečka u osnovnoj koji je krao marende, razbio 4 prozora, kucao profesorima na vrata, stavljao igle učiteljima na stolicu i bacio stolicu kroz prozor i nije mu bilo ništa.

    Ja sam u osnovnoj sa ekipom odbijao ići van na odmor kad mi se nije dalo nego bi išli na drugi/treći kat i igrali se lovice za što smo redovno išli kod defektologa i kupili šamare.

    Što se igre tiče, neznam previše...da sve se svelo na neku histeriju jer imaju previše toga, ali nemogu reći da smo mi bili puno bolji u tom pogledu, ali barem je bilo ono "boys will be boys", od toga da sam frendu zacjepao šišarku u glavu pa do zejba**** ljudi po kućama...
    Nije to ništa, ovog lika iz bratove (osnovne) škole su bannali jer je svim profesorima psovao boga, majke, razbijao sve živo i slično.
    Da ne spominjem da je ukrao više motora od onog lika iz GTA.

    Ozbiljno, sada ide u dom ili nešto.On je 8. razred.
    A s njim je ever so popular sedmaš kojeg zbog težine nisu primili u prvi razred (>15 kg), lik sada ima nešto tipa 1,4 metara i ima bandu s kojom maltretira ljude, pljačka, krade i što sve ne.

    Isto tako, brat mi je sedmaš a likovi iz prvog razreda im psuju i sve živo.
    Bokte, kad sam ja bio prvi osnovne, gledalli smo osmaše i sedmaše sa strahopoštovanjem

  5. #35
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    Vjerujem da smo svi radili sranja, no mislim da smo mi to radili većinom iz zabave, dok današnji klinci to rade samo da napakoste nekom... neznam, bar sam ja stekao takav dojam.

  6. #36
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    = Citat = Izvorno postao Mirko L
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Jedino što mene muči je da današnje generacije, pogotovo u osnovnoj rade velika sranj* što više nije ograničeno na razbijanje i tučnjavu već i na teže prekršaje - i maltene ih "maze". Osobno sam vidio dečka u osnovnoj koji je krao marende, razbio 4 prozora, kucao profesorima na vrata, stavljao igle učiteljima na stolicu i bacio stolicu kroz prozor i nije mu bilo ništa.

    Ja sam u osnovnoj sa ekipom odbijao ići van na odmor kad mi se nije dalo nego bi išli na drugi/treći kat i igrali se lovice za što smo redovno išli kod defektologa i kupili šamare.

    Što se igre tiče, neznam previše...da sve se svelo na neku histeriju jer imaju previše toga, ali nemogu reći da smo mi bili puno bolji u tom pogledu, ali barem je bilo ono "boys will be boys", od toga da sam frendu zacjepao šišarku u glavu pa do zejba**** ljudi po kućama...
    Nije to ništa, ovog lika iz bratove (osnovne) škole su bannali jer je svim profesorima psovao boga, majke, razbijao sve živo i slično.
    Da ne spominjem da je ukrao više motora od onog lika iz GTA.

    Ozbiljno, sada ide u dom ili nešto.On je 8. razred.
    A s njim je ever so popular sedmaš kojeg zbog težine nisu primili u prvi razred (>15 kg), lik sada ima nešto tipa 1,4 metara i ima bandu s kojom maltretira ljude, pljačka, krade i što sve ne.

    Isto tako, brat mi je sedmaš a likovi iz prvog razreda im psuju i sve živo.
    Bokte, kad sam ja bio prvi osnovne, gledalli smo osmaše i sedmaše sa strahopoštovanjem
    Bogami, mi smo slučajno osmašima izbrisali imenik kad smo bili u petom osnovne, pred kraj polugodišta... Cijeli razred je dobio ukor, i svima su morali doći roditelji. Tko bi rekao da soda bikarbona i mineralna voda promućkane u kinder jaju stvaraju kiselinu koja briše tintu...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  7. #37
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2009
    Postova
    516

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    = Citat = Izvorno postao flander
    šala boli glava
    To se rimuje.
    Huzzah!

  8. #38
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    Sjećam se kako je lik iz razreda u osnovnoj jednom profi iz matematike opsovo mater jer ga je srušila. No to je onda bio šok - žena u šoku, mi svi u šoku, cijelo sranje nastalo oko toga... A to je bilo pred samo 10 godina...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  9. #39
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    pa nije ni danas drukcije,to bi i mene i cijeli moj razred zasigurno sokiralu,tako da ne vidim na sto ciljas.

  10. #40
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    Ma mi bi u školi potegli jedan na drugog šake, nije bed dogodi se i onda poslje za 10 minuta skupa na cugu

    Danas je to na nekom novom levelu. I crtani suxaju tbh.

  11. #41
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    Znači riješenje je da djecu šaljemo u vojsku?lol

    @Grim-slažem se s tobom makar kad su u pitanju moje sestre još uvijek razmišljam o kupnji palice ako još jednog lika vidim blizu svoje kuće dok nisu barem 17 god stare XD.E da su samo štikle i minice.Majke mi ako budem imo kćer to ide u privatnu žensku XD ili pod ključ i privatni profesori heh

  12. #42
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    Ah, igranje lopova i pandura prek cijelog kvarta FTW! I one plastične puške pa smo onda dvorište jedne zgrade iskoristili kao betlfild. Pun pod onih žutih metkića Danas ni traga tome.

    Inače, u kvartu ima jedan mali bahati koji se aspolutno svima bahati, al je već puno puta pobrao od starijih.



    = Citat = Izvorno postao Death By Sexy
    Lošost od 92. nadalje. LOŠOST!
    Nije istina.

  13. #43

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    Neznam kod mene djeca uope više nisu vani nego na kompu,transformerima bob graditelju i ostalim pizdarija na teveu...Pa di ti mulci troše mladost?Kao mulac mi smo se igrali rata,gadjali sa brda aute(šiškama),radili dišpete okolo pa bi nas susjedi lovili,krali voća,radili kućice u pripizdni,pravili luk i strijele od suncobrana,tukli se,skakali u potoke...Ma sve same pizdarije...O jebemti današnju mladost.

  14. #44
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    = Citat = Izvorno postao hacker
    = Citat = Izvorno postao Death By Sexy
    Lošost od 92. nadalje. LOŠOST!
    Nije istina.
    Pretpostavljam da si ti jedan od...spomenutih... loših. POSTOJE IZNIMKE.

    Disclaimer: Ne postoje.

    Dodisclaimer: Kak sam nabrijan danas.

  15. #45
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    NE MALTRETIRAJ MOJE OCI SA SITNIM SLOVIMA DAMIT

  16. #46
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    SIGURNO SU MLADE OČI - OD 92. PA NADALJE

  17. #47
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    Ne od 91

  18. #48
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    FFFFUUUUUUUUUUUUUU-


    :*

  19. #49
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    Na dan kad je zvezda postala prvak Europe

  20. #50
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg/River
    Postova
    4.550

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    Danas kad prolazim pokraj ljuljačka sve je prazno, a sjećam se kad sam bila malena morala sam čekat red i po pol sata, da se druga djeca odigraju -.-" Nema više kućica na drvetu, ni nećeš vidjet djecu kako se penju po stablima...

    Mi smo se igrali skrivača, rata, (pošto sam živjela na selu, ja i seka jedine cure i hrpa dečiju --> ako se želiš nekako igrat, moraš se igrat rata xD) radili praćke, kućice, radili piz*arije i other stuff ... a na komp sam se tek počela igrat 5-6 osnovne, tako da sam proživila kolko tolko normalno djetinjstvo

    A današnja djeca su sva pod staklenim zvonom, nemoj ovo nemoj to, ozlijedit ćeš se ...... a da ne pričam o opijanju i sexu u osnovnoj školi
    Kao da svi žele biti odrasli... fools

    edit: jbt, dok sam napisala post, utukli ste koju stranu xD
    [center:17dinbss]™[/center:17dinbss]
    [center:17dinbss]..........................................................................................[/center:17dinbss]

  21. #51
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    Komp sam dobio sa 15 godina hehe..sjecam se kad sam bio mali stalno po placu...ponekad i krali malo po konzumu i radili pizdarije al sve malo..a na subotu na placu bi nas stalno polio lik sa šmrkom dok je cistio lol

  22. #52
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    Potpis na sve receno! Iako nemoze se ta bahatost odredit recimo kao sto ste rekli od 91. godista ili bilo kojeg drugog. U svakoj generaciji ima onim balvana a ima i dobrih ljudi jedino sto se njihov broj smanjuje! Ja sam uvijek birao svoej drustvo tako da sam imao lijepo djetinjstvo. Naravno kao klinac zurio sma odrasti ali kad bi se obahatio samar bi mi bio priljepljen!

  23. #53

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    Biti će zanimljivo čitati što će današnja djeca pisati kad odrastu.

  24. #54
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    Tj ako budu uopce pratili na satu kada se bude pisalo

  25. #55
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    Mamu im jebem ignorantnu, gdje ovaj svijet ide?

  26. #56

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    = Citat = Izvorno postao sickpetey
    Tj ako budu uopce pratili na satu kada se bude pisalo
    Znao sam da je dati djeci neka posebna prava bila ogromna falinka.
    inb4 Sonica, dječjeg pravobranitelja.

  27. #57
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    Ja sam prvi PC dobio sa 6 pa me to nije omelo da se igram vani...

    Što se tiče "staklenog zvona", yeah slazem se... ne sjecam se zapravo da sam i govorio kao mali da idem negdje ili ako ću ići... a i većinu vremena sam provodio bez staraca jer su radili tako da ono, nisam siguran ako su previše marili, a ako jesu onda su smatrali da je okolina relativno sigurna.

  28. #58
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    Hijao kakva ste vi sranja radili, sve vas u dom poslat, doduše mi nismo bili pretjerano bolji al opet, sjećam se da smo upropastili pola gradilišta jednoga kad smo ga poplavili njihovom česmom, sve da bi dobili efektno more oko hrpe pijeska na kojoj smo se igrali(to je meni i jednom frendu bila glavna zanimacija, doslovno smo dane provodili u pijesku), ostalo su bila istraživanja podruma homemade bakljama, gonjanje mačića po navedenim podrumima, pentranje po ruševinama, logori i slične stvari.
    A ovi današnji i nisu nešto bolji, bar u ovom kvartu, jedino što rade je šutanje lopte u zid, također se sjećam kada me u prolazu kao "banda" dječurlije od 7-10 godina onako upitala ej ti, za koga navijaš zrnjiski ili velež(mislim da je taj dan utakmica bila), i to kako je jedan od njih to rekao malo je falilo da ga zviznem nogom, govna mala bahata.
    Što se tiče rodbine, jedino se imam brinuti o mlađem rođaku, ali na dobrom je putu, skače okolo, voli se mlatiti(iako me do sad nije pobijedio(osim možda kad skupi još 3-4 saveznika)), voli nasilje(za ovo sam kriv, ne davati djeci da igraju AvP) i vjerovatno gleda previše crtanih filmova, ali ništa strašno
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  29. #59
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    Da, prije je to bilo drukčije, kako se meni čini. Pošto živim na selu, bilo je mjesta za igru.
    Nas 10-15 iz susjedstva bi uvijek bilo zajedno. Ono, čim ustaneš u 9-10 sati ideš automatski kod prijatelja, čekaš dok se svi ne okupite, pa visite negdje po cijeli dan. Nogomet, skrivači, igranje rata, sve je to bilo zakon. Ono, nikad dosadno, i dakako, tu i tamo tučnjava.
    I da, čekanje da se napravi neka pizdarija.

    Sjećam se kad smo lovili gundelje. Krvi ti, ako to nije nešto najzabavnije, onda ne znam šta jest. Ono, uloviš cijelu teglu i zaspeš nekome za vrat.
    Danas su djeca drukčija. Puno je to bahatije. Kako netko već reče, prije starijima nisi smio prkositi. Danas naiđeš pored klinca od 10 godina, on ti opsuje mater ili nešto. Ono, jbt.

  30. #60
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Današnji klinci se ne znaju igrat!

    = Citat = Izvorno postao angel eye
    A današnja djeca su sva pod staklenim zvonom, nemoj ovo nemoj to, ozlijedit ćeš se ...... a da ne pričam o opijanju i sexu u osnovnoj školi

    Lol, contradiction much?

    Ah, ja sam se samo s bratom nešto igrao, ali rođak mi je pričao kako je to prije bilo na selu.
    Igrali se rata, superheroja...svi ostali imali figure, on ih radio od papira i prodavao likovima

    Onda vojnika, ma svega živoga.

Slične teme

  1. Zašto klinci u Japanu vole ići u školu?
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 31-03-2010, 10:50
  2. Imam i ja pitanje... Svi znaju, samo ja ne... =(
    By x0xmajax0x in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 24-01-2008, 11:08
  3. Odgovora: 34
    Posljednji post: 05-11-2006, 19:57
  4. sapphire x1600 pro agp?za one koji znaju kako izgleda:)
    By Dzuro in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 02-09-2006, 09:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •