Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Proc.

  1. #1

    Proc.

    Koji je najisplativiji skok sa starog D930 procesora na nešto novije? Skupljam (konačno) novce da i to promjenim pa me zanima, znači ne nešto preskupo ali ipak isplativo (do nekih 1200-1400 ćuna, ne više).

    P.S. Mislio sam da je ono neka tema za sva pitanja o procesorima a ne od Bartuca.

  2. #2
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Proc.

    Koje napajanje, matičnu i RAM trenutno imaš, te koju grafu koristiš, odnosno koju planiraš koristiti u bližoj budućnosti?


  3. #3

    Re: Proc.

    MBO:Asus P5ld2 Se
    RAM:2x1Gb Transcend 667 mhz
    GPU:Leadtek Nvidia PX9800Gt
    Sve ovo imam i planiram koristiti u budućnosti. Što se tiče napajanja, neko od 400w je ali se ne mogu sjetiti imena nikako (ugl fercera )

  4. #4
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Proc.

    možda neki e6300 za 500njak kuna? kolko vidim prema službenoj cpu support listi kvadovi nejdu gore...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  5. #5

    Re: Proc.

    Pretpostavljam da za 2k kuna ne mogu promjeniti oboje?

  6. #6

  7. #7
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Proc.

    ako može dati 2000 kn onda mu je bolja da proda i memoriju tako da ima cca. 2500 kn (ne znam koliko memorije sada ima ali tu negdje) i kupi cijelu platformu novu (am3) - znači cpu, mbo i memorija...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  8. #8

    Re: Proc.

    Možete lockati topic. Trebat će vremena i da skupim novce i sve, a i dobru ću razmisliti, klimava su vremena i sve to...

  9. #9

    Re: Proc.

    Izvinjavam sa na double postu ali naime trebam i hitno pomoć i nisam siguran više gdje da postam. Jutros sam normalno igrao Metro kada se računar ugasio i nešto je zasmrdilo (mislim da je PSU). Sada kada krenem upaliti neće da se upali, ona lampica na matičnoj radi ali ništa osim toga. Neće da se upali, probao sam i mjenjati kablove i sve i neće. Je li moguće da je riknula napojna? Postoji li način da se uvjerim da nije još nešto sa sobom povukla u grob?

  10. #10
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Proc.

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Izvinjavam sa na double postu ali naime trebam i hitno pomoć i nisam siguran više gdje da postam. Jutros sam normalno igrao Metro kada se računar ugasio i nešto je zasmrdilo (mislim da je PSU). Sada kada krenem upaliti neće da se upali, ona lampica na matičnoj radi ali ništa osim toga. Neće da se upali, probao sam i mjenjati kablove i sve i neće. Je li moguće da je riknula napojna? Postoji li način da se uvjerim da nije još nešto sa sobom povukla u grob?
    postoji, uzmi ispravno napajanje i probaj sa njim... ako radi, super, ako ne onda drugi put kupi kvalitetnije napajanje..

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  11. #11

    Re: Proc.

    Lockaj topic slobodno. Naredni moj post će u ovom podforumu biti kada dođe neki normalan mod. Ili barem neki koji se ne ponaša k'o fabia.

  12. #12
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Proc.

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Lockaj topic slobodno. Naredni moj post će u ovom podforumu biti kada dođe neki normalan mod. Ili barem neki koji se ne ponaša k'o fabia.
    molim?! samo ti kažem da probaš sa ispravnim napajanjem, pa ako radi onda znaš na čemu si... a ovaj drugi dio posta je više opaska pošto zadnje vrijeme ljudi preporučuju svakakva napajanja...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  13. #13
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Proc.

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Izvinjavam sa na double postu ali naime trebam i hitno pomoć i nisam siguran više gdje da postam. Jutros sam normalno igrao Metro kada se računar ugasio i nešto je zasmrdilo (mislim da je PSU). Sada kada krenem upaliti neće da se upali, ona lampica na matičnoj radi ali ništa osim toga. Neće da se upali, probao sam i mjenjati kablove i sve i neće. Je li moguće da je riknula napojna? Postoji li način da se uvjerim da nije još nešto sa sobom povukla u grob?
    Ako ti lampica namaticnoj svjetli onda može biti da je napajanje čitavo..

    Izvadi grafu i tako ga probaj upaliti, ako se ostatak kompa pokrene normalno onda je grafa mrtva.
    Isto napravi i sa RAMima i HDDom.

Slične teme

  1. Proc
    By BigBongman in forum Komponente
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 25-12-2010, 23:17
  2. Proc + matična
    By bezimeni in forum Komponente
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 24-06-2009, 10:59
  3. Proc
    By Juventus Fan in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 07-07-2008, 12:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •