koja je prijenosna konzola po vama bolja i zasto?
po meni je PSP puno bolji od NDS-a jer je grafika predobra i neusporediva je sa "bijednom" grafikom sa NDS-a. evo primjer: koja igra na NDS-u se moze pohvaliti toliko "savrsenom" grafikom kao recimo PSP sa God Of War-om? po meni nijedna. to je sto se grafike tice... sto se tice sveukupno izdanih igara (po kvaliteti) tu mi se cini da su kad sve zbrojimo i oduzmemo nekako podjednaki. sto se tice izgleda i velicine ekrana, tu mi PSP opet daleko vodi. kod usporedbe vanjske memorije - NDS ju uopce nema ili ju ima jako malo ne znam sad tocno, a u PSP mos trpat memorije koliko god hoces. (iako sam vidio da su i na novom NDS-u omogucili stavljanje vanjske memorije u obliku memory carda, malo se furaju na Sony)
jucer bas citam, kao u "Ratu prijenosnih konzola" pobijedio NDS. tu mi nije jasno po cemu?!? aj jos nekako mogu razumjeti da je najprodavanija prijenosna konzola (odmah poslije GBA), ali mi nije jasno sto pise da je kvalitetniji od PSP-a (ne znam samo po cemu to). mozda ljudi jednostavno vise vole Nintendo nego Sony, ne znam....
ja imam PSP i jako me ljuti sto ga spustaju ispod razine NDS-a.

- kakvo je vase misljenje u svemu tome?

evo i 1 od filmica sa youtuba

Code:
EiLb9xG3-lY