Stranica 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 199

Tema: Vidi me mama - idem na interneta preko PS3!!

  1. #31
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    Kao što je rekao kolega Durin: heretici
    Nego mislim da bi neki ljudi ovdjeSmogli malo zamisliti

  2. #32
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    E frend mi ima ps3, sviđa mi se više manje, ali ne živcira to kaj je PS3 više PC neg konzola, zato sam ja još uvijek vjeran PSX-u i Nintendu, jedina prava konzola.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  3. #33
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Bah!
    Ono-što-se-trudi-glumit-PC-a-da-to-nije je doista lijepo, ali ako stvarno...
    Pazi, za X-Box su pljuvali kako je golem, kako to nije konzola itd. i onda se klanjate jednom nenadogradivom barebone PCu sa stylish kučištem, to nije ništa drugo do licemjerje i dvostruka mjerila.
    Play3 mi ide na jetra.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  4. #34
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    E frend mi ima ps3, sviđa mi se više manje, ali ne živcira to kaj je PS3 više PC neg konzola, zato sam ja još uvijek vjeran PSX-u i Nintendu, jedina prava konzola.
    Sto te tu ima zivcirat? Kupis, ubacis disk i igras kao na svakoj drugoj konzoli... Mogucnosti koje te ne zanimaju, ne koristis ih...
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  5. #35
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Zato su neki ljudi bili pametni i skužili čemu ps3 može služit, suite yoursef!


    Playstation 3 Roštilj

    Tu imate čak i instrukcije kak složit grill

    http://www.therealps3grill.com/ps3insides.htm
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  6. #36
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912
    Ljudi Crysis ne izlazi na konzole a to je dokaz da su konzole slabe PC uvijek nadogradis PC rulez!!!!!!!!Nema nad dobar dual core procesor GF 8800 GTX i 2 GB Ram.
    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  7. #37
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Sto te tu ima zivcirat? Kupis, ubacis disk i igras kao na svakoj drugoj konzoli... Mogucnosti koje te ne zanimaju, ne koristis ih...
    Ali ih svejedno za ništa platiš.

  8. #38
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao IgGy
    /cut
    Kewl, vidim, svi su u elementu... čak su vam i fotke u widescreen formatu Baš bih volio malo taj Motorstorm zaigrati, nisam odavno igrao dobru igru takve tematike. Jeste probali kakav shooter igrati? Može se na WASD + pacov? (kao što je neko već pitao)

  9. #39
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Sto te tu ima zivcirat? Kupis, ubacis disk i igras kao na svakoj drugoj konzoli... Mogucnosti koje te ne zanimaju, ne koristis ih...
    Ali ih svejedno za ništa platiš.
    Ne utjece to bitno na cijenu... Da se ne moze instalirat Linux i da se nemoze pristupit netu mislis da bi bila jeftinija konzola?
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  10. #40
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    A blu ray?

  11. #41
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    Što sa njim?
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  12. #42
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Pa je ti znas koliko dođe blu ray čitač za kompjuter? To je samo jedna od stvari koja je digla cijenu PS3.

  13. #43
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    I di je tu problem? Za 5000 kn dobijes najjeftiniji Ble Ray pogon + odlicnu konzolu, pristup internetu, Linux... Po meni vrlo isplativo.
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  14. #44
    ma ok,votevr.drzim se one stare:konzole burn in hell

  15. #45
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Pa da nemaSsvih tih stvari cijena bi mu bila bitno manja,ti si gore napisao da nebi.

  16. #46
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Ne vidim neku posebnost, wii mi se čini puno boljom konzolom, a isto tako ima web browser.

  17. #47
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Sto te tu ima zivcirat? Kupis, ubacis disk i igras kao na svakoj drugoj konzoli... Mogucnosti koje te ne zanimaju, ne koristis ih...
    Ali ih svejedno za ništa platiš.
    Ne utjece to bitno na cijenu... Da se ne moze instalirat Linux i da se nemoze pristupit netu mislis da bi bila jeftinija konzola?
    To je stvar principa; neki ga kupe, a onda ne koriste pola od tih uber Sstvari.

    Meni je svejedno, jer dati 5k za konzolu je (za mene) ludost.

  18. #48
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Pa da nemaSsvih tih stvari cijena bi mu bila bitno manja,ti si gore napisao da nebi.
    A sto da ti kazem? PS2 nema svih tih stvari i kosta 1000 kn. One koji zele sve te stvari imaju PS3 za 5000 kn i svi sretni i zadovoljni.
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  19. #49
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    kozole= nenadogradivi pc



    k thnx bye





    P.S. PS3 U PCP REDAKCIJI?!
    istina nije nadogradiv ali zato se na njima s vremenom iskoristi svaki atom snage,zato će grafika i te ostale kerefeke i za 2 godine bit u rangu s PCjem.
    HAHAHAHAHAHA ovo nisam procitao. ))))))))))))))))))))))))))))))

    PS3 vec sada ima losiju grafiku od 8800GTX SLI a u skorijoj buducnosti za 2000kn ces moci kupiti graficku koja ce ubijati graficki procesor PS3. Isto je bilo sa PS2 spektakularna grafika, a grafika je bila za par mjeseci sranje prema kompovima. I za dvije godine. Ti fakat neznas sta pricas ))
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  20. #50
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    zato će grafika i te ostale kerefeke i za 2 godine bit u rangu s PCjem.
    Šta ti stvarno misliš da su Sony I Microsoft toliko nesposobne i naivne korporacije da će uloziti stotine milijuna dolara na razvoj jedne konzole koja ima zivotni vijek 4-5 godina,i dopustiti da za dvije godine nakon njihova izlaska nemaju top of the line grafiku i time ostanu konkurentne i višestruko isplate novac ulozen u samu konzolu?

    Ja ne znam zasto vi sebi uopće dopuštate da vam ta neka odbojnost prema konzolama i ljubav za PCom mazu oči i zbog toga ne vidite ili ne zelite vidjeti pravo stanje stvari.

    Svakoj konzoli treba vremena da programeri otkriju njene mogućnosti,a budući da su konzole nove,i da imaju zavidnu snagu koja ce biti iskorištena do kraja,za razliku od PCa gdje je optimizacija *****,ja i dalje stojim iza onog što sam napisao. Uostalm xbox vam je dokaz.

    Ali javim vam se s ovom temom za 2 godine bez brige.
    ne volim ljude koji se prave pametni,i mrzim ponavljati jednu te istu stvar.pročitaj si malo.

  21. #51
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    zato će grafika i te ostale kerefeke i za 2 godine bit u rangu s PCjem.
    Šta ti stvarno misliš da su Sony I Microsoft toliko nesposobne i naivne korporacije da će uloziti stotine milijuna dolara na razvoj jedne konzole koja ima zivotni vijek 4-5 godina,i dopustiti da za dvije godine nakon njihova izlaska nemaju top of the line grafiku i time ostanu konkurentne i višestruko isplate novac ulozen u samu konzolu?

    Ja ne znam zasto vi sebi uopće dopuštate da vam ta neka odbojnost prema konzolama i ljubav za PCom mazu oči i zbog toga ne vidite ili ne zelite vidjeti pravo stanje stvari.

    Svakoj konzoli treba vremena da programeri otkriju njene mogućnosti,a budući da su konzole nove,i da imaju zavidnu snagu koja ce biti iskorištena do kraja,za razliku od PCa gdje je optimizacija *****,ja i dalje stojim iza onog što sam napisao. Uostalm xbox vam je dokaz.

    Ali javim vam se s ovom temom za 2 godine bez brige.
    ne volim ljude koji se prave pametni,i mrzim ponavljati jednu te istu stvar.pročitaj si malo.
    Sam sebe si skrsio s ovim )))

    Nego ovako. Reci cu ti samo jedno. Evo okladim se u 1000kn da za godinu dana ce komp za 8000kn ubijati PS3 toliko jako da to nece biti moguce. Inace i dan danas su kompovi dovoljno jaki da unistavaju PS3 u bilo kojem pogledu. Nemaju te korporacije nista si dopustati. One su same sa nintentom na trzistu i njima nije niti nakraj pameti napasti PC jer znaju da nemaju sanse. Bore se samo PS3, Xbox i Wii. PC tu ne spada jer je on klasa za sebe. Btw. razvoj konzole je 3 godine otprilike i to radi par tvrtka. Kod pc je razvoj konstantan i na tome rade stotine tvrtka. Pa si ti misli.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  22. #52
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Ja sam sebe skršio s čim?objasni.

    Jesi ti vidio kako izgleda prva generacija xbox igara a kako zadnja?

    Nisam ni misli0 na konkurenciju s PCem nego na konkurenciju među sobom,grafički prikaz mora ići naprijed i kod xboxa i kod ps3,wii ne računam jer brije na mlađe igrače,inovativniji gemplej,sve one spike s gamepadom šta radiš i to.

    Normalno da će komp sa pazi sadSDVE 8800 GTX u SLI moduSbit brze od PS3,s tim da će ti taj kompjuter koštati ohoho jer moraš još imat hladnjake,napajanje koji će to sve nahraniti a di je još ostatak konfe.samo grafičke dođu 9000-10 000,kakva je to usporedba molim te? Koliko ih znas da ima takvu konfu? 0.5?

    Xbox 360 bez problema pokreće Unreal 3 engineom pogonjeni Gears of War, pazi nije vani ni godinu dana.

    Si ti vidio na šta liči Killzone 2 za PS3? a to je tek prva generacija igara,a sa sigurnošću mogu reći da je prvi xbox bio ukorak s PCem duze od 2 godine jer je to činjenica.

    Opet moram reći,PC na papiru zvuči moćno i sve to,on i je moćan,on se konstantno nadogađuje i evoluira ali konzole su neusporedivo više prilagođene da vrte igre,OPTIMIZACIJASčini čuda,a programeri koji rade igre za konzole istisnu iz njih svaki djelić snage. A potencijal ovih konzola nije ni priblizno iskorišten do kraja.

    Ti pričaj šta zeliš,ali činjenice su ovakve kako sam rekao.

  23. #53
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Ne vidim neku posebnost, wii mi se čini puno boljom konzolom, a isto tako ima web browser.
    signed

  24. #54
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    [quote=*Fila*]
    = Citat = Izvorno postao "Neven <R>":hwf23i0h
    Ne vidim neku posebnost, wii mi se čini puno boljom konzolom, a isto tako ima web browser.
    signed[/quote:hwf23i0h]


    da al se sa Wii-om razmašeš i na neki način umoriš,znam da je veči gušt u igri al kaj nisu valda konzole napravljene da se opustiš uz neku dobru igru a ne sad da mašem ko neki luđak pred ekranom ili neznam kaj
    zamisli WoW da igraš sa Wii-om,di bi nam bio kraj

  25. #55
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Progutao bi 5000 kn za konzolu i 8000 kn za solidan tv ali 450 kn za igru,nema jebene sanse.
    ??

    u kojoj ti državi živiš?

    igre kod nas koštaju 20 kuna, d'oh!
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  26. #56
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Ja sam sebe skršio s čim?objasni.

    Jesi ti vidio kako izgleda prva generacija xbox igara a kako zadnja?

    Nisam ni misli0 na konkurenciju s PCem nego na konkurenciju među sobom,grafički prikaz mora ići naprijed i kod xboxa i kod ps3,wii ne računam jer brije na mlađe igrače,inovativniji gemplej,sve one spike s gamepadom šta radiš i to.

    Normalno da će komp sa pazi sadSDVE 8800 GTX u SLI moduSbit brze od PS3,s tim da će ti taj kompjuter koštati ohoho jer moraš još imat hladnjake,napajanje koji će to sve nahraniti a di je još ostatak konfe.samo grafičke dođu 9000-10 000,kakva je to usporedba molim te? Koliko ih znas da ima takvu konfu? 0.5?

    Xbox 360 bez problema pokreće Unreal 3 engineom pogonjeni Gears of War, pazi nije vani ni godinu dana.

    Si ti vidio na šta liči Killzone 2 za PS3? a to je tek prva generacija igara,a sa sigurnošću mogu reći da je prvi xbox bio ukorak s PCem duze od 2 godine jer je to činjenica.

    Opet moram reći,PC na papiru zvuči moćno i sve to,on i je moćan,on se konstantno nadogađuje i evoluira ali konzole su neusporedivo više prilagođene da vrte igre,OPTIMIZACIJASčini čuda,a programeri koji rade igre za konzole istisnu iz njih svaki djelić snage. A potencijal ovih konzola nije ni priblizno iskorišten do kraja.

    Ti pričaj šta zeliš,ali činjenice su ovakve kako sam rekao.
    Covjece bozji. Xbox nije bio ukorak sa PC vise od 1 godinu !!!!!!!!!! Pa mozes ti meni govoriti o optimizaciji koliko hoces, ali jedna stvar je tu jasna. Konzola je za igru, i ima jednu namjenu, pc je SVE u jednome. A moze se specijalizirati samo za igre. Gledaj. Xbox 360 ima vec sada slabiju grafiku od 8800GTX jedne !!!! PS3 kolko god ti njega branio on nece moci parirati novim grafickim procesorima, a da ne govorim o samom CPU. Uskoro dolazi DDR3 na komp, sve u svemu PC ce opet ubijati konzole. Gledaj ja znam jednu vrstu igra koje konzole nikada nece moci pogoniti. FPS !!!!! eto. Konzole su tu spore i neprecizne do boli. Gle reci cu ti samo jedno. Ti usporedujes kruske i jabuke !!!!

    PC je odlican za igre, jer kontroler od konzole nemoze zamjenit misa i tipkovnicu u vecini igra. PC ima puno vecu snagu od konzola. PC moze raditi i s drugim programima osim s igrama. PC ima jeftnije orginale.

    Sve u svemu netko ce sigurno rade kupiti PC ako povremeno igra i treba mu i za ostale stvari. Netko tko hoce samo igrati PES ili tako nesto kupit ce konzolu i gotovo. Ove gluposti FPS na konzolama, to je toliko usporeno da boli. A da ne govorim o preciznosti. Tak da konzole su po meni za one koji samo igraju neke sportske igre i ne zanima ih nista drugo, vec samo zabava, za to PS3 je odlican. I kraj price.

    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    = Citat = Izvorno postao dugi
    Progutao bi 5000 kn za konzolu i 8000 kn za solidan tv ali 450 kn za igru,nema jebene sanse.
    ??

    u kojoj ti državi živiš?

    igre kod nas koštaju 20 kuna, d'oh!
    1 Blu Ray disk kosta 130kn 25GB, pa si ti misli tko ce ti s gubitkom poslovati. Btw. tebe bi trebalo i malo banati jer ne postujes pravila.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  27. #57
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    Ljudi, mravodjed je u pravu...
    što se se svi zakačili za tu jefenu grafiku ???

    Ako vam je samo do grafike, "igrajte" 3DMarkove...
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  28. #58
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    Btw. tebe bi trebalo i malo banati jer ne postujes pravila.
    Nažalost, i moderatorima sjedi jedan mali p1rat na lijevom ramenu koji ih odgovara od toga
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  29. #59
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bač
    Postova
    918
    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    Ljudi, mravodjed je u pravu...
    slazem se
    AMD Athlon64 3000+\\MSI K8N Neo4 - FI\\2 x 512MB PC400\\300GB HDD\\MSI NX7600GT 256MB\\Creative Audigy LS\\LG L222WS\\Genius SW-5.1

  30. #60
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    Mravojed, idem ti probati ukratko objasniti.

    Igre se mogu optimizirati, do jedne granice. No ti ne možeš ugurati 3 litre vode u bocu od 2 litre, jelda?

    Svakih x mjeseci izađe neke nova glavna komponenta za pc, a starijima cijene polako padaju. Konzoli cijena isto pada, ali do neke krajnje granice. A za PS3 Predviđam da je to 500€. E sad, problem je u tome što ti konzolu ne možeš nadograditi, i kada igre dosegnu grafički peak, moći će prikazivati samo takvu grafiku i točka. Evo ti primjer: Oblivion.


    Iz igre je maknuto 25% sjena samo zato jer ih Xbox nije mogao upogoniti.


    Dvije godine kažeš? Na ljeto izlaze novi AMDovi procesori, ATI u 68nm tehnologji (po smiješno niskim cijenama btw), DDR3 kuca na vrata... PC ide dalje.

    A PS3? Ne, on stoji. I stajati će još 4 ili 5 godina.




    A ja za toliko vremena očekujem igru kojoj su minimum req. 3.5 gHz proc, 2 GB rama, video card with 1024mb, physics card and at least 20gb free space on hard drive.

    daklem, crysis ne izlazi za konzole, oblivion su morali skresati po pitanju sjena, pitaj boga kako će ut 2k7 izgledati... Trebaš još toga?
    Niti jedna konzola nema dovoljno RAMa. Ja imam 2GB i Oblivion mi je znao cuclati po 660 mb. A PS3 ima 512 MB ako se ne varam.

    O konkurentnosti konzola ćemo moći pričati kada 3D igre postanu savršeno realne i više se neće moći ništa izumiti. Dakle, po ovom 2. pitanju, nikada.


    Sony i Microsoft si to ne mogu dozvoltiti?
    Dozvoliti što? Uvjek ima lude ekipe i techno freakova koji će neke stvari kupovati. Za konzolu 5k kuna? No way Hose. Za igru 450kn? Hvala lijepa, ja se držim svojih orginala za 350kn. Osim toga, reptili vole PC.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

Slične teme

  1. Kupovina preko interneta
    By PLAYER in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 18-05-2010, 10:33
  2. Televizija preko interneta
    By Dozer in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 04-11-2008, 16:48
  3. Kupnja preko interneta
    By M1M3 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 24-05-2008, 17:08
  4. Igra preko interneta
    By Armachus in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 23-06-2007, 14:27
  5. Vidi me mama - idem na interneta preko PS3!!
    By IgGy in forum Gaming općenito
    Odgovora: 141
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •