= Citat = Izvorno postao Rex Regis.cro
Oba su mi dobra, ali KOTOR duja ima šugavu priču. U jedinici me je jako ugodno iznenadilo tko si ti na kraju. Onaj influence u duji mi nije niš posebno, jedino što mi se u duji više sviđa nego u jedinici je onaj Dark Force power s kojim digneš lika u zrak i... krc, ode vrat. Svaki put kada sam igrao KOTOR igre ili bilo koju drugu SW igru prošao sam je na Light Side pa ako bi mi netko mogao reći kako se taj force power zove i da li ga mogu imati iako sam light side? KOTOR igre mi pwnaju ali mi je žao što ne mogu biti good guy i imati neke Dark Side moći koliko ja znam.

E da, i na kraju, koji likovi mogu postati Jedi-i u KOTOR II? Ali baš da imaju lightsabere i force powers.
pa možeš biti good guy i imat dark powere kao lightning, choke i slične, ali recimo ne možeš taj force crush i još par njih koje su DS only, a možeš ih dobit tek nakon što postaneš jedna od sith klasa. jediji ti uz normalne jedije mogu postati atton, mira, bao-dur, handmaiden i the disciple. mislim da su to svi, i možeš im normalno razvijat powere i dat lightsabere...