Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 119

Tema: Resident evil 4

  1. #31
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    Grafika je bolja na PS2 i najbolja na GC ... PC ima najlošiju grafiku. Osjvetljena su bitno lošija, kao i sjene... jedino je rezolucija veća...

    i onak igra je dobila 9/10.. ti bi višu ocjenu?

    EDIT: ahaaa dobila je 7/10 ... nvm... malo je preniska ocjena slažem se.. igra je predobra čak i ako uračunamo da se radi o lošoj konverziji..

  2. #32
    Member Plants Vs Zombies Reaper's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Guild Wars
    Postova
    62
    Ja sam presao RE4 na PC-u Stvarno je zestoka igra,samo sto me nervira sto stalno otimaju Ashley.Mislim...taman ju spasim onda ju odjednom otme neki drugi freak.


  3. #33
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    cek malo jeli to onaj RE4 sa onim plavim sa GC jer ako je onda zaaaaaakon
    igra mi je odlicna iako bas ne volim RE serijal ali mi je ovaj nastavak dobar ali ne dovoljno da zbog nejga kupim konzolu zato jupiiiiiiiiiiiiiiiii
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  4. #34
    Pročitao sam u PCP reci, da postoji neki miš loader!?

  5. #35
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Pročitao sam u PCP reci, da postoji neki miš loader!?
    da postoji,napravili su ga fanovi i pojavio se zajedno sa izlaskom same igre.U pocetku mi se svidio ali kako sam prolazio kroz igru ipak sam se odlucio za gamepad pa sam pomocu njega i zavrsio igru.Upravljanje je u pocetku nespretno ali nakon sto se priviknes ispada dosta bolje nego preko misa a pogotovo tipkovnice jer u nezgodnim situacijama moras prtljati po tipkovnici a to ubija igrivost.


  6. #36
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Ljuuuudiiiii, pomozite noobu

    Ovo je prvi Residen Evil koji igram, ali da ga hebeš ja ne znam izać iz te igre osim ctrl+alt+del kombinaciom

    Kak se igra gasi? Kad stisnem ESC, dođe mi u options izbornik gdje ima excape opcija ali to je samo za gašenje options menia

    Ajd pliz pomagajte...

  7. #37
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    Imam je za PC. Odlična igra, ali je izgubila ''ono nešto'' što su prošli nastavci imali.
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Ljuuuudiiiii, pomozite noobu

    Ovo je prvi Residen Evil koji igram, ali da ga hebeš ja ne znam izać iz te igre osim ctrl+alt+del kombinaciom

    Kak se igra gasi? Kad stisnem ESC, dođe mi u options izbornik gdje ima excape opcija ali to je samo za gašenje options menia

    Ajd pliz pomagajte...
    Odeš na Menu, Retry or Reload, onda odeš na restart game i nakon toga odeš na quit game ^^
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  8. #38
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao Rex Regis.cro
    Odeš na Menu, Retry or Reload, onda odeš na restart game i nakon toga odeš na quit game ^^
    Al su ga zakomplicirali Puno hvala na infou!

    Nego da li ima smisla igrati prva 3 nastavka ove igre ili ne? Prvi vjerujem da izgleda kao pixel na pixel... se radnja nastavlja u sva četri nastavka ili...?

    Ajd me informirajte malo! Četvorka mi se full sviđa! Ima jako dobru atmosferu, a vjerujem da je i radnja jako dobra! Jedino me ubija u pojam igranje samo sa tastaturom! Imam doma gamepad, jel bolje sa njime? Ili možda sa onim dodatkom za miša?

    Hvala

  9. #39
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    ODMA NABAVI PRVA TRI DJELA! EMULATORI ZA PSX NA PC-u SU SADA LEGALNI!!! SI ČUO? OOOOODDDDDDMMMMMMMMMAAAAAAAA!!!!!!111
    *cough*
    Anyway, igrati Rezi igre sa tipkovnicom je bogohulje ^^
    Ovako, imaš Rezi 1 i Rezi 2 za Gamecube. Iste so kao i za PSOne ali s puno boljom grafikom. Ako nemaš GameCube (ja nemam) onda ako budeš skidao ih s interneta pazi da skineš Resident Evil 2 DualShock edition jer ima podršku za gljivice na gamepadu i vibraciju. Rezi 3 ima to več ugrađeno tako da se ne brineš. Ne znam dali možeš igrati PC verziju sa gamepadom, ja mislim da možeš samo PSOne verziju. Nadam se da sam u krivu
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  10. #40
    Igru sam igrao i mogu reći da je odlična

  11. #41
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Skinuo sam si modifikaciju za miša i daleko je igrivija igra nego bez toga Predpostavljam da je bolje sa mišem nego gamepadom!? Imam gp ali mi ga se ne da konfigurirati i zahebavati njime

    Mada je i sa mišem teško naciljati neprijatelja u žaru borbe

  12. #42
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    Meni je puno lakše naciljati neprijatelya gamepadom u RE 4, zato i igram s njime.
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  13. #43
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    to je vise konzolaska igra, pa je i bolje igrati sa GP

  14. #44
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    igra je predobra odigrao sam extras sa Adom i mogu reci da je odlicna

  15. #45
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    = Citat = Izvorno postao Rex Regis.cro
    Odeš na Menu, Retry or Reload, onda odeš na restart game i nakon toga odeš na quit game ^^
    Al su ga zakomplicirali Puno hvala na infou!

    Nego da li ima smisla igrati prva 3 nastavka ove igre ili ne? Prvi vjerujem da izgleda kao pixel na pixel... se radnja nastavlja u sva četri nastavka ili...?

    Ajd me informirajte malo! Četvorka mi se full sviđa! Ima jako dobru atmosferu, a vjerujem da je i radnja jako dobra! Jedino me ubija u pojam igranje samo sa tastaturom! Imam doma gamepad, jel bolje sa njime? Ili možda sa onim dodatkom za miša?

    Hvala
    prva tri nastavka su savrsenstvo.Kupis si ps1 za nekih 150-200 kuna i udri,malo je danas takvih horor avantura.


  16. #46
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    zato su mi nekako teski odigrao sam sve nastavk ejre sam prije imao plej 1 ali me dojmio ovaj 3 zato sto je dinamicniji nekako.

  17. #47
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    Evo me nazad dečki. Igrao prva tri naskavka kod sestre u Zagrebu na PS 1 i moram vam reci da je Resident Evil 4 za mene sada totalno smeče.
    Nema onih ful zabavnih zagonetki, TPS kamera mi jednostavno ne paše. Sve u svemu nema atmosferu proslih Rezi igrica.
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  18. #48
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    evo prelazim igru malo pomalo i stvarno je odlična, dobra atmosfera i zanimljiva oružja hehe, sad sam pri karju igre još malo imam pa sam gotov, jedino me malo nervira kaj moš imat onak brdo para, anemoš municiju kupovat, to mi malo blesavo, ali ajt igra je dobra pa je sve ok, onaj lik šta prodaje te stvarćice je fora hehe


    "Gotta rare things on sale starnger"

  19. #49
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao flander
    evo prelazim igru malo pomalo i stvarno je odlična, dobra atmosfera i zanimljiva oružja hehe, sad sam pri karju igre još malo imam pa sam gotov, jedino me malo nervira kaj moš imat onak brdo para, anemoš municiju kupovat, to mi malo blesavo, ali ajt igra je dobra pa je sve ok, onaj lik šta prodaje te stvarćice je fora hehe


    "Gotta rare things on sale starnger"
    Ja sam prešao igru, i sada sam pred kraj ADA-inog chapter-a

    Uglavno, skupljaj pare! TREBAJU TI! Najkorisnija oružja u igri su ti Red9, Striker, Broken Butterfly i SemiAuto Rifle! Kad nađeš/kupiš ta oružja, obavezno ih moraš upgradeati, a za to ti treba masa para! Na kraju kada pojedino oružje upgradeaš do kraja, dobiješ exkluzivan upgrade! Npr. Broken Butterfly ti ima sa tim upgradeom FirePower 50 Ali zato upgrade dođe 150'000 ptatsa!

    Vjeruj mi, stvarno sam pronalazio dobar dio skrivenog blaga i na kraju sam si mogao priuštiti samo exkluzivu za Red9 i za Broken Butterfly, ostala oružja su mi bila do kraja upgradeana ali bez exkluzive! Nakon svega toga, ostalo mi je 350 ptatsa Tak da, pare su obavezne ako želiš imati jaka oružja na kraju igre!

  20. #50
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    = Citat = Izvorno postao flander
    evo prelazim igru malo pomalo i stvarno je odlična, dobra atmosfera i zanimljiva oružja hehe, sad sam pri karju igre još malo imam pa sam gotov, jedino me malo nervira kaj moš imat onak brdo para, anemoš municiju kupovat, to mi malo blesavo, ali ajt igra je dobra pa je sve ok, onaj lik šta prodaje te stvarćice je fora hehe


    "Gotta rare things on sale starnger"
    Ja sam prešao igru, i sada sam pred kraj ADA-inog chapter-a

    Uglavno, skupljaj pare! TREBAJU TI! Najkorisnija oružja u igri su ti Red9, Striker, Broken Butterfly i SemiAuto Rifle! Kad nađeš/kupiš ta oružja, obavezno ih moraš upgradeati, a za to ti treba masa para! Na kraju kada pojedino oružje upgradeaš do kraja, dobiješ exkluzivan upgrade! Npr. Broken Butterfly ti ima sa tim upgradeom FirePower 50 Ali zato upgrade dođe 150'000 ptatsa!

    Vjeruj mi, stvarno sam pronalazio dobar dio skrivenog blaga i na kraju sam si mogao priuštiti samo exkluzivu za Red9 i za Broken Butterfly, ostala oružja su mi bila do kraja upgradeana ali bez exkluzive! Nakon svega toga, ostalo mi je 350 ptatsa Tak da, pare su obavezne ako želiš imati jaka oružja na kraju igre!

    kaj če mi jako oružje kad imam rocket luncher hehe, "Stranger straner, thats is a real weapon " hehel00d lik

  21. #51
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao flander
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    = Citat = Izvorno postao flander
    evo prelazim igru malo pomalo i stvarno je odlična, dobra atmosfera i zanimljiva oružja hehe, sad sam pri karju igre još malo imam pa sam gotov, jedino me malo nervira kaj moš imat onak brdo para, anemoš municiju kupovat, to mi malo blesavo, ali ajt igra je dobra pa je sve ok, onaj lik šta prodaje te stvarćice je fora hehe


    "Gotta rare things on sale starnger"
    Ja sam prešao igru, i sada sam pred kraj ADA-inog chapter-a

    Uglavno, skupljaj pare! TREBAJU TI! Najkorisnija oružja u igri su ti Red9, Striker, Broken Butterfly i SemiAuto Rifle! Kad nađeš/kupiš ta oružja, obavezno ih moraš upgradeati, a za to ti treba masa para! Na kraju kada pojedino oružje upgradeaš do kraja, dobiješ exkluzivan upgrade! Npr. Broken Butterfly ti ima sa tim upgradeom FirePower 50 Ali zato upgrade dođe 150'000 ptatsa!

    Vjeruj mi, stvarno sam pronalazio dobar dio skrivenog blaga i na kraju sam si mogao priuštiti samo exkluzivu za Red9 i za Broken Butterfly, ostala oružja su mi bila do kraja upgradeana ali bez exkluzive! Nakon svega toga, ostalo mi je 350 ptatsa Tak da, pare su obavezne ako želiš imati jaka oružja na kraju igre!

    kaj če mi jako oružje kad imam rocket luncher hehe, "Stranger straner, thats is a real weapon " hehel00d lik
    Vjeruj mi, rocket luncher je sranje Dobar damage diler, ali je potpuno beskoristan kasnije! Buš se i sam uvjerio u to

  22. #52
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348
    onaj mouse loader for teh win

  23. #53
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao ja
    onaj mouse loader for teh win
    Ja sam se guštao na gamepadu, probudile su se emocije u meni nakon toga! Fali mi PSX

  24. #54
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    = Citat = Izvorno postao ja
    onaj mouse loader for teh win
    Ja sam se guštao na gamepadu, probudile su se emocije u meni nakon toga! Fali mi PSX
    Emulator+ PS gamepad converter FTW.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  25. #55
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348
    kupio sam si gamepad , puno igrati bolje nego s mišem..

  26. #56
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Štima, ali nemam niti jednu igru doma... sve sam podjelio

    Kad pređem Overlorda i STALKERA, bacam se ponovno na RE4 s tim da bum našao svaki komad zlata i nabrijao oružje do neba

  27. #57
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    = Citat = Izvorno postao ja
    onaj mouse loader for teh win
    Ja sam se guštao na gamepadu, probudile su se emocije u meni nakon toga! Fali mi PSX

    I meni..

  28. #58
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    14
    Resident Evil 4 - odlična akcijska igra, loš Resident Evil. (tko je skužio - dobro / tko nije - još bolje)

    Kontrole ownaju... mislim pritom na GC verziju; baš me zanima kako je tek ona verzija za Wii. Odlična grafika, kul OST i zvukovi, hed šotovi... no usran scenarij sve to kvari. Remake jedinice i dalje je najbolji RE IMHO.
    Kul mi je sig - bio i ostao!

  29. #59
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    = Citat = Izvorno postao Jelash
    Resident Evil 4 - odlična akcijska igra, loš Resident Evil. (tko je skužio - dobro / tko nije - još bolje)
    Istina.
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  30. #60
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Znaci lakse ce mi biti igrat četvorku s gamepadom?

Slične teme

  1. resident evil 5
    By Fireblade in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 04-10-2009, 18:41
  2. Konfiguracija za 10.260 kn :evil:
    By Macolla in forum Konfiguracije
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 05-07-2009, 01:28
  3. Resident evil: extinction
    By Slayer in forum Multimedia
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 03-07-2008, 13:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •