Stranica 39 od 52 PrvaPrva ... 29373839404149 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.141 do 1.170 od 1557

Tema: The Elder Scrolls IV: Oblivion

  1. #1141
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Jao ja sam imo većinu tih Artifacts, pola njih sam dobio od Deadra Shirenova... Sjećam se da Goldbrand rula i Chillrend
    A Skeleton Key

    Al ako se ne varam ja sam bio našo neku beskorisnu Elf kacigu koja je bila u ruševinama... Kad sam pogledo stats, pisalo je da sam našo artefakt... Pitam se ja sad tu WTF???

  2. #1142

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Ima sentimentalnu vrijednost?

  3. #1143
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Skida mi se OOO v1.33 Tek je na 11%


    Bolje je tom OOOu da mi boosta volju za igrom, picek je velik preko 400MB, a već sam skinuo OOO v1.3 koji je također preko 400MB Pošto nemrem naći Patch v1.32 koji se mora staviti prije v1.33, onda moram skinuti kompletni OOO sa implementiranim v1.33 patchom

  4. #1144
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Nemogu vjerovat al od kad je igra izasla nisam je posteno igrao...jucer na netu nekak naletio na nju i rekao nista, idemo spanat, bit ce da je Fallout3 imao utjecaja ovdje. Nabacio i shivering isles i krenuo igrat...prekrasna igra!
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  5. #1145
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Da, fenomenalna je kada je prvi puta zaigraš, ali ima strašno niski Replay Value i jednostavno mi se zgadi nakon prvih sat vremena kada je pokušam iznova zaigrati Dok Morrowind ne pati od te mane, on je uvijek zanimljiv za odigrati...

  6. #1146
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    Calradia
    Postova
    272

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Istina, a modovi koji dodaju nove zemlje i questove nikako da izađu.
    Ne izlaze ni totalne konverzije... ne mogu dočekat Nehrim, a on je već skoro pa 2 god u razvoju


    otprije poznat kao All MiGHty RaBBit

  7. #1147
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    = Citat = Izvorno postao All MiGHty RaBBit
    Istina, a modovi koji dodaju nove zemlje i questove nikako da izađu.
    Ne izlaze ni totalne konverzije... ne mogu dočekat Nehrim, a on je već skoro pa 2 god u razvoju
    Ja ne mogu dočekat Oblivion 2

    Ma bacam sprd, ne mogu dočekat The Elder Scrolls V: Nešta ???

  8. #1148

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    oblivion mi je narastao u ocima, jer preko njegova propasta se uzdigao novi fallout
    http://s6.ba.bitefight.org/c.php?uid=36639

    Pcplay i demoni k'o vijak i matica!
    (samo mislim na moderatore)

  9. #1149
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    = Citat = Izvorno postao LorlonWarrior
    = Citat = Izvorno postao All MiGHty RaBBit
    Istina, a modovi koji dodaju nove zemlje i questove nikako da izađu.
    Ne izlaze ni totalne konverzije... ne mogu dočekat Nehrim, a on je već skoro pa 2 god u razvoju
    Ja ne mogu dočekat Oblivion 2

    Ma bacam sprd, ne mogu dočekat The Elder Scrolls V: Nešta ???
    TES 5:Skyrim...
    Kupljena su prava na ime Skyrim
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  10. #1150

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    ocekivao sam od tes 5 dubinu likova iz morrowinda i zivost iz obliviona
    to sam dobio u novom falloutu
    http://s6.ba.bitefight.org/c.php?uid=36639

    Pcplay i demoni k'o vijak i matica!
    (samo mislim na moderatore)

  11. #1151
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    = Citat = Izvorno postao wavefunction
    ocekivao sam od tes 5 dubinu likova iz morrowindaSi zivost iz oblivionaSto sam dobio u novom falloutu

    Hahaha, a jooooooj, hahaS

    Joj boli, hahaha, nemogu više, hahahaS


    Nego ozbiljno, spomenuo si dvije glavne stvari koje ruše kvalitetu Morrowinda i Obliviona

  12. #1152

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    lololo, sta je lose u tome da mozes s likovima o svacemu pricat, kao u morrrowindu i kao u oblivionu da ljudi nesto rade, kao kradja kruha i primanje sake u glavu nakon toga?
    http://s6.ba.bitefight.org/c.php?uid=36639

    Pcplay i demoni k'o vijak i matica!
    (samo mislim na moderatore)

  13. #1153
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Ma nemoj me krivo shvatiti, ali i u Morrowindu i u Oblivionu, NPC-evi nemaju dubine i života. Sve su to ljušture sa Copy/Paste dijalozima, samo im se Background mijenja. Ali sav daljnji razgovor je uvijek isti. Tako da ako si razgovarao sa jednime, kao da si razgovarao sa njih 200.

    Dok Oblivion kao ima taj napredan Radiant AI, ali ako malo bolje pogledaš te NPC-e, skužiš da se kreču okolo potpuno bez svrhe i bez mozga. Svaki njihov encounter je strogo skriptiran mi se čini. Čim uđe u radius od 2 metra od drugog NPC-a, odmah kreće glupi razgovor koji se pre često ponavlja zato što ima pre malo tih razgovora osmišljenih.


    Obje igre su fenomenalne, Morrowind je za klasu bolji, ali i dalje obje igre pate baš zbog ta 2 nedostakta koje si naveo. I ta 2 nedostatka su po meni najveći minusi. Mogu preći i preko leveling sistema u Oblivionu i preko lošeg AI-a protivnika u oba nastavka pa čak i preko katastrofalne fizike. To su mi manje bitne stvari u RPG-u. Ali nikako ne mogu preći preko najvažnije stvari, stvari koja je srž RPG-a, a to je prvenstveno dijalog koji mora biti na razini pošto je 70% RPG-a dijalog, 25% istraživanje i samo 5% borba.

  14. #1154

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    ja ti nevolim dijaloge, vise volim djela, zato sam u fallout 3 tatin sin i lopov a sad cu postat ludjak za puskama(...)
    a nije oblivion tema vrijedna da me mucis argumentima ajmo mi prijeci na fallout 3 temu
    http://s6.ba.bitefight.org/c.php?uid=36639

    Pcplay i demoni k'o vijak i matica!
    (samo mislim na moderatore)

  15. #1155
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Ma ne mučim te ja

    Samo kažem što je najslabija točka TES svijeta ako gledaš kroz oči čovjeka kojemu je RPG na prvome mjestu.

  16. #1156

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    ok, aj odo ja programirat nesto ili nedaj boze uciti
    http://s6.ba.bitefight.org/c.php?uid=36639

    Pcplay i demoni k'o vijak i matica!
    (samo mislim na moderatore)

  17. #1157
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Džurdževac
    Postova
    733

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    70% RPG-a dijalog, 25% istraživanje i samo 5% borba.
    Malo si pretjerao, to se zove point&click avantura
    Prije bi za RPG bilo 40% borba, 40% istraživanje i 20 % dijalog, naravno po važnosti

  18. #1158
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Ma meni se sve čini da vi ne znate što je pravi RPG


    Zezam, možda i jesam malo pretjerao, ali ovo kaj si ti rekao mi se ne sviđa pošto ti RPG mora nuditi mogućnost riješavanja questova na više načina putem dijaloga. Tako da bi rađe onda nešto ovako 50% dijalog, 30% istraživanje, 20% borba


    Evo sada sam odigrao Bloodlines i u njemu je odokativno ovakva situacija -> Dijalog 70%, borba 20%, istraživanje 10%. Vrlo blizu savršenstva Da je svijet malo otvoreniji i da imaš više istraživanja tajnih i mističnih lokacija, onda bi bio drito fenomenalan

  19. #1159

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    TES nije nikada bio takav jer je borba integralni dio same igre (ono, je da imaš skillse tipa Speechcraft i Barter, ali koliku stvarno svrhu to ima van rijetkih situacija), a skoro dobri 90% vještina su borbene (dobro ajde, prijašnji nastavci nešto više non-combat, ali nema veze).

    Ono šta ti opisuješ su zlatni dani RPG-a na PC...

  20. #1160
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Džurdževac
    Postova
    733

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    @Bartuc
    Dobro, to sad ovisi o igri, settingu i štatijaznam. Negdje ćeš naći bolji dijalog, negdje će dijalog štekati, ali će to popraviti odličan sustav borbe, heavy statistike i masa itema. Baš igram Wizardry 8, tu bi omjer bio 50% istraživanje, 40% posto borba, 10% dijalozi. Ali to funkcionira. I nije ništa manje RPG od Bloodlinesa, Baldura ili Morrowinda.

  21. #1161
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ono šta ti opisuješ su zlatni dani RPG-a na PC...

    E to te ja pitam Kako mi je žao što tako rijetko izlaze kvalitetni RPG-i. Po meni je to ultimativni žanr, neide bolje od RPG-a. A kaj imamo? Imamo svega par pravih RPG-a. Sva sreća da je Witcher izašao pošto je između Witchera i prvog starijeg pravog RPG-a ogromna i črna rupetina. Samo me šopaju sa maloumnim FPS-ima i NFS-ima


    @Quiet Riot. Da, istina, ne postoj savršeni omjer. Ali evo recimo Witcher je strašno blizu. Ima stvarno fenomenalno razrađen dijalog, ogroman prostor kojega možeš istraživati te pregršt borbe. Ali niti on nije savršen. Ima pre malo unique itema, a do onih koje imaš u igri, pre lako se dođe. Mislim, na truplo usred močvare stave jedan od unique mačeva, a prvi najbolji poslje njega kupiš u selendri!? Tako da niti svemogući Witcher nije bez mane.

  22. #1162

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Da stvarno je premalo RPG naslova ovih dana (pardon, KVALITETNIH naslova). Witcher je jedan od onih rijetkih RPG-ova koji me me baš potaknuo na igru, a ne da sam ga gotovo preko volje igrao (kao npr, Fallout 3). Nadajmo se, nadajmo (Dragon Age).

    Iskreno, ja nemam problema sa Witcherom u tom pogledu jer sama igra očigledno nije dizajnirana sa takvom konceptom (ono, vidi da može nositi samo onoliko oružja koja možeš zakačiti za sebe), ali vjerojatno je više vezano uz činjenicu da nisam "dungeon crawler" po prirodi i phat loot mi je zadnja stvar u RPG naslovu.

    Ali idemo mi malo u OT.

  23. #1163
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Ma nemoj me krivo shvatiti, ali i u Morrowindu i u Oblivionu, NPC-evi nemaju dubine i života. Sve su to ljušture sa Copy/Paste dijalozima, samo im se Background mijenja. Ali sav daljnji razgovor je uvijek isti. Tako da ako si razgovarao sa jednime, kao da si razgovarao sa njih 200.

    Dok Oblivion kao ima taj napredan Radiant AI, ali ako malo bolje pogledaš te NPC-e, skužiš da se kreču okolo potpuno bez svrhe i bez mozga. Svaki njihov encounter je strogo skriptiran mi se čini. Čim uđe u radius od 2 metra od drugog NPC-a, odmah kreće glupi razgovor koji se pre često ponavlja zato što ima pre malo tih razgovora osmišljenih.


    Obje igre su fenomenalne, Morrowind je za klasu bolji, ali i dalje obje igre pate baš zbog ta 2 nedostakta koje si naveo. I ta 2 nedostatka su po meni najveći minusi. Mogu preći i preko leveling sistema u Oblivionu i preko lošeg AI-a protivnika u oba nastavka pa čak i preko katastrofalne fizike. To su mi manje bitne stvari u RPG-u. Ali nikako ne mogu preći preko najvažnije stvari, stvari koja je srž RPG-a, a to je prvenstveno dijalog koji mora biti na razini pošto je 70% RPG-a dijalog, 25% istraživanje i samo 5% borba.
    meni je prejebeno kad raidam neku spilju i pocne ono epska borba, spelovi lete, ljudi umiru, strelice se zabijaju u sve i mene ubiju i stave oružja u korice i nonšalantno pocnu pričat o tome kako su mud crabovi ružni.

    pa moram reloadat. a baš bi nastavio slušat taj razgovor.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  24. #1164
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    = Citat = Izvorno postao wavefunction
    ocekivao sam od tes 5 dubinu likova iz morrowindaSi zivost iz oblivionaSto sam dobio u novom falloutu

    Hahaha, a jooooooj, hahaS

    Joj boli, hahaha, nemogu više, hahahaS

    Nego ozbiljno, spomenuo si dvije glavne stvari koje ruše kvalitetu Morrowinda i Obliviona [\quote]
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    (prokleti quote neće raditi)

    Dubina likova...

    Ono, određeni likovi imaju par dobrih komentara, ali svi će ti odgovoriti apsolutno isto kad klikneš na neku temu.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  25. #1165

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    modovi sve rjesavaju
    http://s6.ba.bitefight.org/c.php?uid=36639

    Pcplay i demoni k'o vijak i matica!
    (samo mislim na moderatore)

  26. #1166
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Igru se ocjenjuje kakva je u originalu.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  27. #1167
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    14

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Ma Oblivion owna, ništa bolje još nisan igrao, a igrao sam puno toga.

  28. #1168
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    puno? oh, kužim, "igrao" si puno (čitaj: nedovoljno...ni blizu dovoljno...zasad sam igrao oblivion i hard truck serijal) igara...

  29. #1169
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    14

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Što nevalja na oblivionu?
    Najbolji u svom žanru uz morrowind naravno.

  30. #1170
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls IV: Oblivion

    Lol.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

Slične teme

  1. Gothic 3 VS. Elder Scrolls IV: Oblivion
    By Bara in forum Gaming općenito
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 01-06-2009, 19:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •