Stranica 784 od 905 PrvaPrva ... 284684734774782783784785786794834884 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 23.491 do 23.520 od 27122

Tema: Smiješne slike!!!!

  1. #23491
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Smiješne slike!!!!

    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  2. #23492
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: Smiješne slike!!!!

    jel se moze njih prijavit za to?

  3. #23493
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Smiješne slike!!!!

    Imunitet.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  4. #23494
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Smiješne slike!!!!

    Onda treba i prijavit većinu trgovina sa računalima jer ne znam nikoga da ima legalne windowse.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  5. #23495
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Smiješne slike!!!!

    Zapravo ih se bez obzira na to ne može prijavit jer prema našim zakonima ako se ne varam, dopušteno je koristiti piratski softver dok god ga ne prodaješ drugim ljudima.

    @Sonik- Ja imam. Ali zato jer sam dobio od faksa.

  6. #23496
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Smiješne slike!!!!

    Također.
    Barem neka korist od tog faxa.

  7. #23497
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Smiješne slike!!!!

    Komično je što ih istovremeno oni na faksu vjerojatno nemaju.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  8. #23498
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Smiješne slike!!!!

    Kod mene i ovako 90% koriste Linux.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  9. #23499
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Smiješne slike!!!!

    Što je sasvim razumljivo.

  10. #23500
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Smiješne slike!!!!

    Kod mene svi koriste Windows.
    I ne znaju spojit projektor na komp.
    FER.

  11. #23501
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Smiješne slike!!!!

    Ne mogu vjerovat da na jednom FER-u na računarstvu preferiraju Windows iznad svega.

    Baš nam je neki dan asistent koji je magistrirao na FERu pričao da su imali compiler theory kao predmet gdje su morali napraviti vlastiti programski jezik. Čisto sumnjam da bi se netko zajebavao da napravi tako nešto pod windowsom.

  12. #23502
    Senior Member Giant leap for forum Wolfwrath's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    The Abyss
    Postova
    3.531

    Re: Smiješne slike!!!!

    Zapravo, Microsoft ima puno pravo tražiti naknadu za korištenje piratskih verzija officea/windowsa.
    Drugim riječima, ako te provale, morat ćeš unazad plaćati koliko god si koristio piratiziranu verziju. No ovo se u biti primjenjuje samo na povećim organizacijama.
    Consciousness: that annoying time between naps.

  13. #23503
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Smiješne slike!!!!



    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  14. #23504
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Smiješne slike!!!!

    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Onda treba i prijavit većinu trgovina sa računalima jer ne znam nikoga da ima legalne windowse.
    Ovo je čista glupost pošto po trgovinama idu inspekcije i vrše se redovite provjere u vezi toga. Ne možeš otvorit bilo kakvu radnju ako nemaš legalan software na računalima koje koristiš.

    = Citat = Izvorno postao PR3DAT0R
    Komično je što ih istovremeno oni na faksu vjerojatno nemaju.
    Također ne znam od kud ovakav zaključak? Jel to ono "aha ja imam piratske pa mora da svi imaju lol"?

  15. #23505
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Smiješne slike!!!!

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Ne mogu vjerovat da na jednom FER-u na računarstvu preferiraju Windows iznad svega.
    Ma ne znam kak je na računarstvu.
    Samo par njihovih predmeta sam imao.

    Što se samog računarstva tiče, tu ima pravog programiranja, i oni vjerojatno imaju taj linux-što-već.
    No, ostatak računarstva su neke obrade signala, slika, telekomunikacije i slično, pa ne vidim razlog zašto bi se oni s tim mučili.

  16. #23506
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Smiješne slike!!!!

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Onda treba i prijavit većinu trgovina sa računalima jer ne znam nikoga da ima legalne windowse.
    Ovo je čista glupost pošto po trgovinama idu inspekcije i vrše se redovite provjere u vezi toga. Ne možeš otvorit bilo kakvu radnju ako nemaš legalan software na računalima koje koristiš.

    = Citat = Izvorno postao PR3DAT0R
    Komično je što ih istovremeno oni na faksu vjerojatno nemaju.
    Također ne znam od kud ovakav zaključak? Jel to ono "aha ja imam piratske pa mora da svi imaju lol"?
    > Hrvatska
    > računala
    > inspekcije
    > lol

    Neki imaju piratske, neki nemaju; osobno sam se nagledao više jednog nego drugog. Kroz cijelo moje školovanje nijedna obrazovna ustanova nije imala oriđiđi Winse, faks uključujući, evo baš nekidan vidjeh profi iskočilo ono genuine upozorenje. Na mjestima gdje sam radio, također sve gusarski, recimo u slastičarni, imali smo inspekcije za sve od blagajne i veličine terase pa do crnog ispod nokta, al tko bi bacio pogled na računalo jesi šašav lol.

    Uostalom počeli smo raspravu sa slikom na kojoj predsjednik na nekoj službenoj konferenciji il čemuveć stoji za kompom s gusarskim Winsima, o čemu uopće pričamo.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  17. #23507
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Smiješne slike!!!!

    Da predo, jer si TI isao od trgovine do trgovine i gledao da li imaju original windowse, a kao primjer dajes slasticarnu u nekoj vukojebini di se inspekcija da bi dosla mora kevlar nosit.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  18. #23508
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Smiješne slike!!!!

    Samo kažem da sam ja na punkurac mjesta vidio piratske. Pretpostavimo li potom da nije baš to moja sreća da samo na pritatske nalijećem, nije problem zaključiti da pozamašan broj mjesta ima piracke.

    No evo, s druge strane, znam recimo da mi stara na poslu u muzeju ima oriđiđi, i to im je feget kod kojeg kupuju fino prodao Ultimate verziju, a koriste ga za Word i mail.
    Općenito zapravo, imam filing da kod nas dosta ljudi koji imaju originalne su oni koji nemaju pojma o pojmu a imaju novaca pa puste da im se sve proda.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  19. #23509
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Smiješne slike!!!!

    Stara mi na poslu ima origigi, stari isto, buraz, burazova cura, frend od starog u kaficu itd itd. Zapravo, sve koje poznam i rade, imaju org winse na poslu. Kod frenda u birtiji dolazi inspekcija svakih mjesec dana, i uredno pogledaju komp.

    Ne znam, valjda kod vas u dalmaciji su po prirodi prelijeni pregledat 3 stvari kad dodju.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  20. #23510
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Smiješne slike!!!!

    niš čudno, jedno vrijeme je cijeli MUP imo piratske winse pa ti vidi xD

    Živi bili pa umrli

  21. #23511
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Smiješne slike!!!!

    Kupovat Windows radi maila i Worda...Lol. I još ako je Office originalan, pa koliko je to koštalo?

  22. #23512
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Smiješne slike!!!!

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Ne mogu vjerovat da na jednom FER-u na računarstvu preferiraju Windows iznad svega.

    Baš nam je neki dan asistent koji je magistrirao na FERu pričao da su imali compiler theory kao predmet gdje su morali napraviti vlastiti programski jezik. Čisto sumnjam da bi se netko zajebavao da napravi tako nešto pod windowsom.
    Preferiraju ga iz čistog razloga jer ga najviše ljudi pozna i kolko tolko je upoznato s njime. S obzirom kakva sve ekipa ide na FER, razumljivo je.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  23. #23513
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Smiješne slike!!!!

    Chameleon, opomena pred ban. Prestani biti hipster.

  24. #23514
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Smiješne slike!!!!

    Nema to veze sa hipsterštinom nego činjenicom da netko plati više od milju kuna na softver da bi mogao slat mailove i uređivati tekst što potpuno jednako dobro možeš raditi na nekom linux distrou besplatno. Jest da LibreOffice/OpenOffice Writer nije ni do koljena Wordu, ali to se osjeti tek kad počneš u njemu pisati knjigu ili nešto, a ne random dokument od 2 stranice.

    A što se programiranja tiče, Windows je dobar jedino ako koristiš C#, .NET i te MS-ove tehnologije, za ostalo je linux obično bolji.

  25. #23515
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Smiješne slike!!!!

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Kupovat Windows radi maila i Worda...Lol. I još ako je Office originalan, pa koliko je to koštalo?
    Sigurno manje nego da se stavi Linux + Libre Office kombinacija u kojoj se prosječan korisnik ne snalazi.

  26. #23516
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Smiješne slike!!!!

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Nema to veze sa hipsterštinom nego činjenicom da netko plati više od milju kuna na softver da bi mogao slat mailove i uređivati tekst što potpuno jednako dobro možeš raditi na nekom linux distrou besplatno. Jest da LibreOffice/OpenOffice Writer nije ni do koljena Wordu, ali to se osjeti tek kad počneš u njemu pisati knjigu ili nešto, a ne random dokument od 2 stranice.

    A što se programiranja tiče, Windows je dobar jedino ako koristiš C#, .NET i te MS-ove tehnologije, za ostalo je linux obično bolji.
    Ja ne mogu raditi jer se osjećam hartavo. Linux je nešto tipa OS za beskućnike.

  27. #23517
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Smiješne slike!!!!

    = Citat = Izvorno postao Hexfire
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Kupovat Windows radi maila i Worda...Lol. I još ako je Office originalan, pa koliko je to koštalo?
    Sigurno manje nego da se stavi Linux + Libre Office kombinacija u kojoj se prosječan korisnik ne snalazi.
    Kad se instalira Ubuntu, ikone od Writera i Calca (word i excel) su već na launcheru na lijevo. Kad ih otvoriš, dočeka te gotovo isto sučelje kao u starijim MS Office aplikacijama.

    Osim toga vidio sam već u par trgovina i u teretani da koriste Ubuntu jer su skužili da im se ne isplati uzimat Windows.

  28. #23518
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Vodnjan
    Postova
    645

    Re: Smiješne slike!!!!

    = Citat = Izvorno postao Windwalker
    Što se samog računarstva tiče, tu ima pravog programiranja, i oni vjerojatno imaju taj linux-što-već.
    Nope.

    Na RZ-u sam i do sad (6. semestar) je jedan profesor imao Linux na svom laptopu (i to ovaj semestar, skriptni jezici). A MČ, bog na RZ-u i šire na svom laptopu ima Windows Vistu

  29. #23519
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Smiješne slike!!!!

    Hehe.

    (MČ car Čupić?)


    Nego, na Linuxu se ne može igrat. Na Windowsima može.
    'Nuff said!

  30. #23520

    Re: Smiješne slike!!!!

    evo vam još jednog ferovca , a ima nas i još.

    ja sam na diplomskom pred krajem, ono što ću reć je da na R smjeru,

    uglavnom na diplomskom sam vidio sve da koriste win7, a kao što je netko rekao prije je

    da jedan/dva profesora koji se bave skriptnim jezicima koriste linux, jer gle čuda, skriptne jezike je najlakše

    programirat u bashu, dakle unix / linux sranjima. što se tiče winsa naravno tu imaš CYGWIN (cigan jel),

    koji je isti šit za to, sve se to da podesit. a sve ostale tehnologije su manje više na winsima najrazvijenije i

    najprilagođenije za upotrebu, stoga ne vidim nikakav razlog zašto su winsi smeće, pogotovo ako se ide igrat.

    point je samo da svi ti hipster nabijaju mac i linux kao neke super duper OSove, ali sve je samo stvar navike i

    želje. i da, po tome microsoft bi s pravom svima trebao nametnut svoje origigi winse. što se tiče uopće i samih windowsa i svega, cijeli faks ima originalne, a i svi studenti dobiju kao što su rekli maloprije.

    a što se tiče one slike "windows is not genuine", ja sam imao genuine 7micu prije (i sad imam), i taj bug mi je znao skakat sam od sebe, bez nekog razloga. provjerim "rok trajanja" keya, 2014. godina.
    point je u tome da su winsi bili zbuggani, al negdje sam našo fix za to, pa sad radi sve ok, tako da ne mora bit odmah do njih, a tu dižete strku i sprdnju kao da je smak svijeta.

    što se tiče E smjera, za njih ne znam, al njima i nije tako jako potrebno, pogotovo

    što se tiče ovog "profesori ne znaju spojit lcd projektor". možda na E ne znaju, ali na R znaju svi.

    ujebote, napisa se.. xD
    I will pwn you all, just give me some time.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •