Stranica 1 od 25 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 729

Tema: Lucidni snovi

  1. #1
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Lucidni snovi

    Postoji tema "snovi", u kojoj se spominju lucidni snovi. Također i za temu "noćne more" ili tako nešto.

    Pa sam odlučio napraviti zasebnu temu, jer ima na ovom forumu nekih experta, koliko vidim

    Da objasnim malo za novake: Lucidni san je svjestan san. Velik broj ljudi ima samo obične snove, u kojima ne zna da sanja, i tako se ustvari "boji" napraviti nešto ludo. Ovako možete sve što vaš bolesni um može zamisliti )

    Nakon dosta velike pauze, sjetio sam se ovih snova, pa ću ponovo pokušavati.

    Sa http://www.ld4all.comSforuma sam vidio quest za taj mjesec, "finding your own symbol". Moram nekoga zatražiti da mi pokaže moj osobni simbol, koji me valjda opisuje na neki način...

    Pa, eto, ja ću se potrudit, a ajmo sad raspravljat o lucidnim snovima
    I pokušavati preobratiti skeptike, kojih ovdje ima. Ljudi koji lupaju "šta će im to, kad imaju život da se zabave". Heh, jea rajt...

    I jedan savjet za početnike: Za početak, igrajte na entuzijazam, ubrijte se u to pa ćete uspjeti već prva 1-3 dana, kao mnogi.
    A kasnije već možete koristiti neke metode....

    Btw. svojih lucidnih snova se vrrrlo bolje sjećam od običnih, koje brzo zaboravim. Sanjao sam jedan iz trećeg lica, koje ludilo ^^
    Bilo je tu i sexa, naravno
    Ah, da ja tu više ne lupam bezveze...
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    Ja sam prije imal dosta snova kada sam se micao sjekirama i slicno iz igra ))

    Ali evo inace imam ponekad snove kad me netko zove i ja se javljam i dode mi netko u sobu i ja i dalje cujem da me netko zove, ali osoba koja je kraj mene ne cuje. Ponekad se npr. zamislim da putujem i ono ide vlak na mene i ja se ono izmaknem i probudim.

    O sexu nebih govorio )
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  3. #3
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Ja još moram malo istrenirat ono kad nešto zamisliš i to se pojavi... Kad želim da se koreografija promjeni u snu, baš i ne ide
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    lol... i ja isto... znam da sanjam... i zelim da se promjene likovi... ili okolina il bilo sto... il se sam zelim probudit... nemoguce

  5. #5
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Zašto bi se htio probuditi u lucidnom snu?

    To je tako nevjerojatno dobro... Na početku mi je išlo, ali sad teško, darn!
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    zato ke su neki snovi, u kojima sam svjestan da sanjam, ustvari nocne more...

  7. #7
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Pa ako si svjestan da sanjaš, promijeni ih, utjecaj!

    Ali opet, postoje i snovi u kojima si svjestan, ali ne možeš kontrolirati. Kao da gledaš svoj san na tv-u.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  8. #8
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    To mi se par puta dogodilo da shvaćam kako sanjam, čovjek dobije nevjerojatan osjećaj svemogućnosti, nažalost uvijek bi se brzo nakon toga probudio. Ali svejedno osjećaj je realan.

  9. #9
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Hebiga, treba vježbat. S vremenom se i lucidnost povećava. Ali, možeš spriječiti probuđivanje. Kao ja, kad sam vikao "Želim ostati lucidan! Želim ostati lucidan! Želm ostati lucidan....x10"
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  10. #10
    Da, jedanput sam u snu bio uvjeren (i dokazao) da znam voziti auto, a u to vrijeme sam imao samo 8 godina.

    Sexualni snovi su vjerojatno klasika te ih ni neću spominjati ovdje, ali jedan sam (lucidini) kojeg se sjećam je de ja neka đukela upala kroz prozor i ugrizla me za vrat, a ja se odmah nakon toga probudio sa onim osjećajem utrnuća u vratu na mjestu ugriza. Ovaj sam san sanjao prije nekih 6 godina (1+/-), i to možda i ne bi bilo tako zanimljivo (weird?) da prije 1 dana neki pas stvarno nije skoćio na mene i pokušao me ugristi... na isto područje naravno.

    ............ Ackward.

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    Ja inace neznam kako ali sam jednom ili dvaput mjesecno sanjam nesto sto ce se dogoditi i to se zbilja uvijek dogodi, samo ti je ograniceno vremenom recimo drugi dan tjedan dana ili slicno.

    Inace mogu kontrolirati svoje snove zamisljajuci druge osobe.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    Ja inace neznam kako ali sam jednom ili dvaput mjesecno sanjam nesto sto ce se dogoditi i to se zbilja uvijek dogodi, samo ti je ograniceno vremenom recimo drugi dan tjedan dana ili slicno.
    takoder... ... onak... u skoli sam... i ondak... WTF... ovo sam vec vidjel...

  13. #13
    Senior Member Lord of The Fleas cr33p's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Nexe city
    Postova
    302
    oh napokon tema o lucidnim snovima.inace jel kome uspjelo i koje su vam metode RC-a???neki dan sam imao OOBE i jako je boljelo....

  14. #14
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095
    Uf...iam ih vec oko 3 mjeseca...svaki 4 ili 5 dan...
    prekrasno..
    mmmm....Ogromne planine ...khm...khm..
    Svega tu ima...
    jos usavrsavam tehniku...
    moras znati da sanjas...

  15. #15
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    A ja sam to potpuno usavrsio. Sada vec jedno vrijeme nisam koristio inace je prejebeno. Jucer sam tak svoju zensku sanjao hehehe

    Ali inace prestao sam koristiti jer sam imao stalna mjesecarenja.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  16. #16
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao cr33p
    oh napokon tema o lucidnim snovima.inace jel kome uspjelo i koje su vam metode RC-a???neki dan sam imao OOBE i jako je boljelo....
    Prije sam koristio MID, a sad pokušavam WILD. Danas sam čuo za neku novu metodu, u kojoj mičeš polako prstima kad osjećaš da ćeš zaspat...Komentari su dobri, mnogima je uspjelo..Probat ću.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  17. #17
    mokri snovi su bolji

  18. #18
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Najbolja je kombinacija.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  19. #19
    Senior Member Lord of The Fleas cr33p's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Nexe city
    Postova
    302
    lol .ja sam si bio instaliro na komp nest sto ti bipka cjelu noc u razmaku kolko ti stavis i pomogo mi je.

    btw:dali itko ovdje zapisuje snove???

  20. #20
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    ja se sjecam da sam u skoro svakom lucidnom snu trazio nekog za .........
    al nisam ih imo vec dosta dugo

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  21. #21
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    nikakava vrsta sna se ne moze mjeriti sa onim šta sam ja sanjo prekjučer. ni mokri ni lucidni ni oni u kojima letiš iznad vlastitog grada itd...

    sanjao sam da idem spavati,i probudio sam se rano popodne, 75 GODINA KASNIJE,jednako mlad,a svi prijatelji i rodbina,osim staraca su već bili umrli.

    osjećaj samoće,i čuđenja je bio nešto neopisivo.od sobe u kojoj sam spavao je ostalo malo sadašnjih stvari,tv je bio drukčiji,vaze,slike,zidovi,stol,a tek kad sam izašao van na ulicu...zamislite šta je propustiti 75 godina i onda sve odjednom ugledati..automobili zgrade,cijeli grad...sve je izmjenjeno..ne znam kako dočarati ovaj osjećaj..

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    ja vec duze vrijeme "predvidim" dogadaje pomocu snova
    sanjam nesto i to se sljedeci dan dogodi, odnosno vidim to sto sam sanjao.

    matrix deja-vu

  23. #23
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    = Citat = Izvorno postao RIPtheREAPER
    ja vec duze vrijeme "predvidim" dogadaje pomocu snova
    sanjam nesto i to se sljedeci dan dogodi, odnosno vidim to sto sam sanjao.

    matrix deja-vu
    to je poremecaj u percepciji...
    tarmi rićmi

  24. #24
    = Citat = Izvorno postao cr33p
    lol .ja sam si bio instaliro na komp nest sto ti bipka cjelu noc u razmaku kolko ti stavis i pomogo mi je.

    btw:dali itko ovdje zapisuje snove???
    wtf ftw

    = Citat = Izvorno postao cr33p
    oh napokon tema o lucidnim snovima.inace jel kome uspjelo i koje su vam metode RC-a???neki dan sam imao OOBE i jako je boljelo....
    koji kuratz je obe. fak, ne zelim znat

  25. #25
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    Ja ne. Ja recimo sanjam da ce netko reci odredene stvari. Tako sam 3 mjeseca prije nego sam otisao u Englesku u snu usnuo da ce hostesa razgovarati sa pilotom oko temperature i da ce reci 28 celzijusa, a u londonu da ce temp biti 34 celzijusa. A poslije kada cemo odlaziti da ce me hostesa pogledati i zamoliti da se pomaknem, a nato ce me odvesti do prolaza.

    Tocno identicno se dogodilo.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  26. #26
    jedan moj san koji sam napiso 20 septembra 2006 na jednom forumu

    jucer sam gledao neki film di lljudi rezu glave i skupljaju ih.

    sanjao sam da sam se stvorio na nekom bolesnom planetu i da da nemam gornju polovicu tijela! ničega se nisam sjećao kako sam tamo dospio - kao nocna mora. neki me je bajo u nekom brodu koji leti isao odvesti do "aerodroma" gdje cu otici za zemlju. prije polaska sam ga pitao hocu li ja na zemlji dobiti neciju gornju polovicu tijela. on je rekao da cu dobiti Mozartovu gornju polovicu tijela (ja sam se slozio jer sam mislio - sve je bolje nego ovo) i krenuli smo na put vrlo žuurno. dugo smo putovali tim čudnim planetom dok napokon nismo dosli do "aerodroma" za zemlju. izasli smo iz vozila a ja sam ga pitao zasto jos nismo krenuli za zemlju (uplaseno). on je smijući se rekao da treba jako dugo čekati da bi smo mogli krenuti (nesto kao da je dugacak waiting list). kasnije sam ga pitao koliko to dugo treba cekati: sat-dva? a on mi je smijuci se rekao da se tu treba cekati par tjedana, mjeseci ili godina. vrlo vrlo sjebana situacija jer bih poludio u snu jer u snu nemozes zaspati - tako nekako - bilo bi mi zaista predugooo biti cijelo vrijeme budan i na neki nacin sam znao da to sve nije moguce sto mi se dogadja ali jos nisam pomislio da to mozda sanjam. i tako sam malo setao okolo i nijedan covjek nije bio normalan (nikoga nisam vidio jasno, ali mi se ucinili da su to ljudi koji cekaju za put na zemlju). svi su bili na neki nacin bolesni i nisu nista skoro govorili i niko se nije obazirao na mene (izgledali su poput vrlo flegmatičnih ljudi koji se skoro ni ne miču)u tom snu sam počeo pohađati skolu koja je bila blizu aerodroma. tamo su ti govorili rečenicu na engleskom koju moraš točno od slova do slova napisati inače bi ti neka čudna stvorenja odrezali glavu. vrlo sam se bojao. tada sam ponekad na ulici vidio ljude i kako im režu glave sa pilom - no ti se ljudi nisu uopće opirali. no tada sam ja jednoga trenutka dobio neku rečenicu i nisam moga govoriti. strah je rastao. od trenutka kad sam čuo kako netko govori "otpilite mu glavu"-dalje se više ništa ne sjećam ili mislim da sam se baš tada probudio. probudio sam se znooooojan i sav mokar da nemoš vjerovat. nije bilo odlaska na zemlju jer si to uopće nisam mogao zamisliti u snu (da cu doci na zemlju) nego je sve to bila velika nocna mora na tom aerodromu...

  27. #27
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao _MoRTeM_
    jedan moj san koji sam napiso 20 septembra 2006 na jednom forumu

    jucer sam gledao neki film di lljudi rezu glave i skupljaju ih.

    sanjao sam....
    A kak si govoril ako nisi imal gornju polovicu ?

    I ti je doljnja radila ?? Khmm znas na kaj mislim ))
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  28. #28
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    = Citat = Izvorno postao _MoRTeM_
    jedan moj san koji sam napiso 20 septembra 2006 na jednom forumu

    jucer sam gledao neki film di lljudi rezu glave i skupljaju ih.

    sanjao sam....
    A kak si govoril ako nisi imal gornju polovicu ?

    I ti je doljnja radila ?? Khmm znas na kaj mislim ))
    da valjda kroz rektum

  29. #29
    = Citat = Izvorno postao olio
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    = Citat = Izvorno postao _MoRTeM_
    jedan moj san koji sam napiso 20 septembra 2006 na jednom forumu

    jucer sam gledao neki film di lljudi rezu glave i skupljaju ih.

    sanjao sam....
    A kak si govoril ako nisi imal gornju polovicu ?

    I ti je doljnja radila ?? Khmm znas na kaj mislim ))
    da valjda kroz rektum
    bwhahah,leđendo

  30. #30
    Senior Member Lord of The Fleas cr33p's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Nexe city
    Postova
    302
    = Citat = Izvorno postao _MoRTeM_
    = Citat = Izvorno postao cr33p
    lol .ja sam si bio instaliro na komp nest sto ti bipka cjelu noc u razmaku kolko ti stavis i pomogo mi je.

    btw:dali itko ovdje zapisuje snove???
    wtf ftw

    = Citat = Izvorno postao cr33p
    oh napokon tema o lucidnim snovima.inace jel kome uspjelo i koje su vam metode RC-a???neki dan sam imao OOBE i jako je boljelo....
    koji kuratz je obe. fak, ne zelim znat
    OOBE ti znaci out of body expirience i nekada zna jako boljeti....pogotovo na slucaju kojeg sam ja imao http://en.wikipedia.org/wiki/Out-of-body_experience

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •