Stranica 24 od 40 PrvaPrva ... 14222324252634 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 691 do 720 od 1181

Tema: Euro 2008

  1. #691
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674

    Re: Euro 2008

    = Citat = Izvorno postao Jack v2.0

    jedva čekam da ih njemačka razbi,znam da su već svi umorni-očekujem najmanje tri lagana komada

    Izjava Bilića: Modrić je bio zakurac
    ma koji je tebi kurac??
    marš izdajico

  2. #692
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Euro 2008

    [quote=Jack v2.0]
    = Citat = Izvorno postao "mrs.croft":31e92fni
    nakon što sam prespavo prvu tekmu očekivao sam da bar druga bude dobra, bogami je bila vrhunska. kvalitetu te tekme će u prvom krugu jedino moć dostić npr. Francuska-Italija. svaka čast Ho' lanđanima, razbili pičke šugave talijanske, trebali su im još kojeg strpat.

    btw. naši jesu igrali malo šugavo, al jebiga, Bilićeva greška, što je mjesto Jacka uveo Budana, ma neće se to ponovit protiv Švaba, jelda Jacky, pizda ti materina šugava
    tebi isto

    jedva čekam da ih njemačka razbi,znam da su već svi umorni-očekujem najmanje tri lagana komada

    Izjava Bilića: Modrić je bio zakurac [/quote:31e92fni]

    e bokte divim ti se, čak me podsječaš na jacka thompsona, možeš lupat gluposti više od njeg...

  3. #693
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postova
    524

    Re: Euro 2008

    Italija je dobila lekciju iz nogometa. Tako ti to ide kad te sreća napusti, bolji nogometaši pobijede. Nikad ti cigići nisu igrali niti će ikad igrat pravi nogomet.

    Usput, što se živcirate zbog malog đeka. Dijete očito nezna dvije čiste o nogometu i tu je da provocira. Kitom po čelu i ajmo dalje.
    "Cry havoc, and let slip the dogs of war..."

  4. #694
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    215

    Re: Euro 2008

    odjebi nemoj mi pljuvat po talijanima,jebote te tvoji nizozemci šugavi oni su kurac od nogometaša,posrećilo im se da sve šta puknu zabiju

    Bit ću sretan ako hrvatska pobijedi nijemce ali vjerojatnije je da će ih nijemci razbit pa ću isto biti sretan,uvijek navijam za nijemce

    Bez brazilca dudua hrvatska je ništa,p aneka "hrvati" pokažu koliko vrijede

  5. #695
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Euro 2008

    oce mu više tko zabraniti prilaz ovom dijelu foruma? ili moram raditi multiaccountove da glasam još?


    bravo tulipani , metnuli su ovim digićima 3 komada za laku noć

  6. #696
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469

    Re: Euro 2008

    = Citat = Izvorno postao Jack v2.0
    odjebi nemoj mi pljuvat po talijanima,jebote te tvoji nizozemci šugavi oni su prozor od nogometaša,posrećilo im se da sve šta puknu zabiju

    Bit ću sretan ako hrvatska pobijedi nijemce ali vjerojatnije je da će ih nijemci razbit pa ću isto biti sretan,uvijek navijam za nijemce

    Bez brazilca dudua hrvatska je ništa,p aneka "hrvati" pokažu koliko vrijede
    posrećilo kažeš...prvi gol nijeSiz ofsajda, velika većina iskusnijih ljudi je obrazložila zašto nije i u pravu su. talijani nisu ni blizu toliko kreativni ko nizozemci, tako da nešto približno drugom golu ne bi mogli napravit ni iz 100 pokušaja na treningu. uglavnom vidio si i sam kakav je bio stil igre tvojih talijana, duge lopte u napad te se nadaj da napadač neće bit u ofsajdu. fala kurc.u pa im je napokon netko pokazo kak se igra važna utakmica.
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  7. #697
    Senior Member Lord of The Fleas Vukas15's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb-Nova Gradiška
    Postova
    475

    Re: Euro 2008

    ja sam jedva čeko da neko digiće sredi, toliko su mi išli na živce, previše su bili umišljeni od svjetskog, al sam ipak želio kad je bilo 20 da zabe jedan gol sam zato da bude zanimljivije i napetije, al ene da pobjede
    bravo nizozemci.....
    a ajd ovom friku zabranite pristup......
    vukas

  8. #698
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Re: Euro 2008

    = Citat = Izvorno postao Jack v2.0
    posrećilo im se da sve šta puknu zabiju
    kad neko pobijedi 3:0 onda mu se definitvno nije posrećilo, nego je to zaslužio. i nisu pogodili sve šta su mogli, da jesu, rezultat bi bio kudikamo veći

  9. #699
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Euro 2008

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao Rang€r

    Wiking...mani se nogometa...nemas pojma ^^
    Glavno da si ti ekspert, ali imaš pravo, čisti sam amater. Ja sam aktivno igrao nogomet više nego što si ti živio samo rekreativno. Evo statistika moje zadnje nogometne sezone u Ligi poznatih koju sam igrao za HNK: http://www.vidi.hr/lp/statistika.php?ak ... imu&tid=11S
    Imam doma dvadesteak pehara i nekoliko medalja s raznih turnira i natjecanja, no nisam nikada tvrdio da sam neki stručnjak. Jedino za razliku od mnogih među vama, nastojim nogomet pratiti malo manje navijački i ne nasjedam na bajke Štimca, čovjeka koji nikada nije priznao da je Hajduk izgubio neku utakmicu jer je bio slabiji, već uvijek ispaljuje traktate o pomoći suca protivničkoj momčadi.
    Da sam u pravu svjedoči činjenica da Bilić nije osuo drvlje i kamenje na suca, već je popizdio na svojih 6 igrača i zato mu skidam kapu što nije nasjeo seoskim pričama hrvatskih sportskih novinara i isluženih incidentnih igrača kao ostatak nacije.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  10. #700
    Senior Member Respawned sorcerer mronki's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    tu i tamo
    Postova
    1.463

    Re: Euro 2008

    Wiking:Ranger, 10:0

  11. #701
    Senior Member Nuke me please Chace's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    249

    Re: Euro 2008

    dobro, wiking...ko dijete si...ne znam s čime se u onoj statistici imaš pohvaliti (osim da si u nekoj amateroamaterskoj ligi zabio 2 gola ko zna kakva) i zašto se uopće osjećaš tako ugroženo i želiš dokazati nekome da nisi tudum nogometni...tolko te zabolilo što ti je onaj renđer, koji vjerojatno godišnje pogleda 4 i pol utakmice, rekao da nemaš pojma?
    volim shareno...

  12. #702
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Euro 2008

    moji komentari o euru 2008:
    1. jadna rusija, koja sramota
    2. go, švedska, go!


    BITCH, IT IS 5:40!

  13. #703
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Euro 2008

    rusija se i nije toliko osramotila koliko akteri druge utakmice, srećom ibra-car je spasio tekmu i moj listić, ona tekma je uz božu i štiimca bila potpuno negledljiva...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  14. #704
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Euro 2008

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    *****
    CCC, uz to sto nemas pojma o nogometu, neznas ni quotat kak spada

    Ja sam to napisao a ne Rang€r XD

    Inace bila je sala, al posto je nisi skuzio i poceo si pisati nesto tipa...ma ja igram nogomet jos od vremena partizana...jadajadajada (lame)...Morat cu da ti replayam ^^

    To sto ti igras nogomet aktivno vise od 23 godine...ne svrstava te medu eksperte nogometa...

    A da budemo iskreni....ono sto si napisao...moze biti samo tvoje stajaliste kao eksperta koji igra aktivno vise od 23 godine...a ne istina...kao sto tvrdis. No prisjetimo se sta si napisao...

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Istina:
    1. Igrali smo ko govna.
    2. Sudac nam je dosudio penal koji da nije dosudio, nitko živ se ne bi bunio.
    3. Sudac je morao kompenzirati penal, no to je radio jako bedasto. Ipak moramo biti zahvalni da nije dosudio penal za njih zbog igranja rukom.
    4. Čitavo drugo poluvreme nismo mogli prijeći centar, tu dragi moji sudac ništa nije kriv.
    5. Jako sam zadovoljan, jer smo na zadnjim eurima i sp-ima igrali izvrsno ali nismo dobili ni jednu utakmicu.

    1. Netocno...prvo poluvrijeme smo bili bolja momcad i zasuzeno smo dosli do vodstva. Drugo je ipak druga prica...ali zakljucak da smo igrali ko govna je u najmanju ruku netocan..
    2. Opet netocno...Zasto? Pa ti si znalac...znas i sam da suparnicki igrac nesmije uletjeti u tvoju putanju bez ikakve sanse da dode do lopte...cisti 11erac...Olic se cak nije morao ni baciti...pokosio ga ko zeca...
    3. Opet netocno...zasto bi to morao raditi? Pa penal je ispravan...A vec ako je to i morao raditi dovoljno je bilo sto nije poslao cetvorku prijevremeno pod tus...ali ne..on je to radio kroz cijelu utakmicu. Igranje rukum? lol...jos da je to sudio ubio bi nekoga...dovoljno me taj covjek nasekirao na Arsenal - Liverpool...kad nije vidio ociti prekrsaj na Hlebu u sesnajstercu...
    4. Slazem se...donekle....opet ako si gledao tekmu (imam sve vec dojam da nisi ili si bio ometan tokom cijele tekme) sudac je u vise navrata sudio glupe prekrsaje, koji "normalan" sudac ne bi sudio i na taj nacin nam krao lopte. Tu je opet doslo i do psihickog djelovanja na same igrace...doslovno su pali u tom segmentu...skuzili su i sami da ih ovaj hebe ko beba zvecku...tesko je igrati protiv 12 igraca....jos pogotovo dok je jedan gradonacelnik u ShebimoHrvatsku Gradu...

    (ovo sto sam napisao je osobno stajaliste)

    Inace nogomet pratim vise od bilo koje stvari na svijetu...i zanima me vise od bilo koje stvari na svijetu....hebiga imam 2 lijeve noge i nakon 10 minuta igranja jedva disem (2 kutije pljuga dnevno rade svoje xD)...zato i postoje navijaci i igraci...a tvrdit da igrac bolje zna o nogometu od navijaca je bezveze.

  15. #705
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Medvjedlin
    Postova
    869

    Re: Euro 2008

    Ah,vec se veselim na cetrvrtak kada cemo fino popusiti.
    >____>
    ...
    <____<
    *Searching for some ppl with brainpower here*

    Turn on your brain [NOW]

  16. #706
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197

    Re: Euro 2008

    s kojom grupom se kriza grupa od hrvatske ?
    tarmi rićmi

  17. #707
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Euro 2008

    = Citat = Izvorno postao MoNDi
    Ah,vec se veselim na cetrvrtak kada cemo fino popusiti.
    Zene i nogomet ^^



    @King tiger

    A

  18. #708
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    215

    Re: Euro 2008

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao Rang€r

    Wiking...mani se nogometa...nemas pojma ^^
    Glavno da si ti ekspert, ali imaš pravo, čisti sam amater. Ja sam aktivno igrao nogomet više nego što si ti živio samo rekreativno. Evo statistika moje zadnje nogometne sezone u Ligi poznatih koju sam igrao za HNK: http://www.vidi.hr/lp/statistika.php?ak ... imu&tid=11S
    Imam doma dvadesteak pehara i nekoliko medalja s raznih turnira i natjecanja, no nisam nikada tvrdio da sam neki stručnjak. Jedino za razliku od mnogih među vama, nastojim nogomet pratiti malo manje navijački i ne nasjedam na bajke Štimca, čovjeka koji nikada nije priznao da je Hajduk izgubio neku utakmicu jer je bio slabiji, već uvijek ispaljuje traktate o pomoći suca protivničkoj momčadi.
    Da sam u pravu svjedoči činjenica da Bilić nije osuo drvlje i kamenje na suca, već je popizdio na svojih 6 igrača i zato mu skidam kapu što nije nasjeo seoskim pričama hrvatskih sportskih novinara i isluženih incidentnih igrača kao ostatak nacije.
    tako je wiking,oni znaju kurac od nogometa

    Italija izgubi jednu utakmicu i to za njih znači odmah da su ovi loši...nizozemska je bila kurac kad su talijani osvajali trofeje

    I kao prvo ako niste čitali sn,bilić je priznao da je pogriješio šta nije pozvao mandžukića ali sad više nije bitno

    Ako izgube od nijemaca a vjerojatno hoće,ništa od drugog kruga pod uvjetom da poljaci dobiju švicarce
    Nijemci su toliko kvalitetniji od nas da će nas pobijedit u svim segmentima igre

  19. #709
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Euro 2008

    @ Jack v2.0samo se ti nemoj javljat u vezi nogometa molim te...

  20. #710
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    305

    Re: Euro 2008

    = Citat = Izvorno postao Jack v2.0

    tako je wiking,oni znaju prozor od nogometa

    Italija izgubi jednu utakmicu i to za njih znači odmah da su ovi loši...nizozemska je bila prozor kad su talijani osvajali trofeje

    I kao prvo ako niste čitali sn,bilić je priznao da je pogriješio šta nije pozvao mandžukića ali sad više nije bitno

    Ako izgube od nijemaca a vjerojatno hoće,ništa od drugog kruga pod uvjetom da poljaci dobiju švicarce
    Nijemci su toliko kvalitetniji od nas da će nas pobijedit u svim segmentima igre
    ???

  21. #711
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Euro 2008

    Inace Nijemci ovo osvajaju 100% .

  22. #712
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469

    Re: Euro 2008

    tako je wiking,oni znaju prozor od nogometa
    to Jacky, ajmo se sad malo ulizivat, da ne ispadne da si najveći retaj na forumu

    Italija izgubi jednu utakmicu i to za njih znači odmah da su ovi loši...nizozemska je bila prozor kad su talijani osvajali trofeje
    zasluženo su izgubili, a uvjeren sam da će ih i Francuzi srezat (ipak niko nema takvu lame bunkerčinu ko Rumunji) (ajd dobro i Grci)

    I kao prvo ako niste čitali sn,bilić je priznao da je pogriješio šta nije pozvao mandžukića ali sad više nije bitno
    sine, SVATKO bi pogriješio kad bi u repku pozvao Mandžukića.

    Ako izgube od nijemaca a vjerojatno hoće,ništa od drugog kruga pod uvjetom da poljaci dobiju švicarce
    Nijemci su toliko kvalitetniji od nas da će nas pobijedit u svim segmentima igre
    opa, ti si već jednom nogom u četvrtfinalu? ohladi malo, prvi krug je tek počeo.
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  23. #713
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Euro 2008

    = Citat = Izvorno postao Jack v2.0
    Italija izgubi jednu utakmicu i to za njih znači odmah da su ovi loši...nizozemska je bila prozor kad su talijani osvajali trofeje
    Postoji razlika u: "Izgubili smo 1:0 jer je sudac poklonio penal protivniku i crveni nama.", i "Izgubili smo jer je protivnički tim imao nevjerojatno uigrane akcije, disali su kao jedno i ostavili su srce, dušu i slezenu na travnjaku."

    Naime, u slučaju Nizozemska - Italija je drugi primjer nevjerojatno točan.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  24. #714
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Euro 2008

    = Citat = Izvorno postao Jack v2.0

    Ako izgube od nijemaca a vjerojatno hoće,ništa od drugog kruga pod uvjetom da poljaci dobiju švicarce
    Nijemci su toliko kvalitetniji od nas da će nas pobijedit u svim segmentima igre

    kakve veze imaju poljaci sa švicarcima,a boga mi i sa nama i njemcima???

    jel ti znaš sa skim smo mi uopče u skupini ?

  25. #715
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Euro 2008

    Eh ljudi, manite se kritiziranja, cak i svemogucemu jacku se potkrade pogreska.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  26. #716
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Euro 2008

    Još kad bi mu se potrkalo nešto točno
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  27. #717
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    215

    Re: Euro 2008

    daj mrs. croft nemaš pojma,vidi se koliko znaš o nogometu izjavama: igraju bukerčinu

    Talijani su sto puta bolji od nizozemaca ali im se dogodio peh,par je bitnih igrača otkazalo,ozljedilo se...

  28. #718
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postova
    524

    Re: Euro 2008

    = Citat = Izvorno postao King tiger
    s kojom grupom se kriza grupa od hrvatske ?
    Sa grupom A. Portugal, Češka, Rusija i Švicarska...

    Fascinira me ova "moj je veći" svađa oko nogometa.

    Ako start na Oliću nije bio za 11 metara, onda je start 4 (tj sva 3 starta) na Oliću bio za najmanje drugi žuti, opravdano i izravni crveni. Da jedanaesterac nije bio dosuđen, 4 bi bila isključena zbog tih startova na Oliću. Ovako, Luka je zabio sa bijele točke al je 4 dobila priliku odigrat koju tekmu više prije zasjednu na dno skupine u 3. kolu.
    "Cry havoc, and let slip the dogs of war..."

  29. #719
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Euro 2008

    = Citat = Izvorno postao Jack v2.0
    Talijani su sto puta bolji od nizozemacaSali im se dogodio peh,par je bitnih igrača otkazalo,ozljedilo se...
    Po cemu?

  30. #720
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    215

    Re: Euro 2008

    Nije mi jasno zašto ovaj glupi bilić forsira sustav 4-4-2,to više ne funkcionira kad nema dudua,jednostavno od bokova više nema koristi jer petrić i olić nemogu uhvatit te lopte ili ih zadržat a i svi ostali su već to prokužili; puno bi bolje bilo da se bilić prebaci na kombinacije kroz sredinu terena tj. da stavi sustav 4-2-3-1

Slične teme

  1. Euro 2020...
    By Sgt. Bull in forum Alt-F4
    Odgovora: 58
    Posljednji post: 11-07-2010, 17:31
  2. Euro 2012.
    By Death By Sexy in forum Alt-F4
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 09-02-2010, 22:08
  3. Euro 2012: Odluka
    By mrs.croft in forum Alt-F4
    Odgovora: 67
    Posljednji post: 21-04-2007, 23:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •