Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 213

Tema: Test Drive:Unlimited

  1. #1
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Arkham City
    Postova
    974

    Test Drive:Unlimited

    Meni se po trailerima cini da ce to biti jedna od najboljih utrka na ovoj platformi.Kad izlazi?Sto vi kazete o ovoj igri!!
    A drug person can learn to cope with things like seeing their dead grandmother crawling up their leg with a knife in her teeth. But no one should be asked to handle this trip. Raoul Duke DD

  2. #2
    Guest
    kažem da imamo podfoeum za igru

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099

    Re: Test Drive:Unlimited

    = Citat = Izvorno postao OvErDo$eD
    Meni se po trailerima cini da ce to biti jedna od najboljih utrka na ovoj platformi.Kad izlazi?Sto vi kazete o ovoj igri!!
    meni se čini odlična! auti i motori zajedno u jednoj igri - opako!! naišao sam na informaciju da izlazi u 2. mjesecu 2007

  4. #4
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Arkham City
    Postova
    974

    Re: Test Drive:Unlimited

    = Citat = Izvorno postao ivan
    = Citat = Izvorno postao OvErDo$eD
    Meni se po trailerima cini da ce to biti jedna od najboljih utrka na ovoj platformi.Kad izlazi?Sto vi kazete o ovoj igri!!
    meni se čini odlična! auti i motori zajedno u jednoj igri - opako!! naišao sam na informaciju da izlazi u 2. mjesecu 2007
    Ko ce cekat!!
    A drug person can learn to cope with things like seeing their dead grandmother crawling up their leg with a knife in her teeth. But no one should be asked to handle this trip. Raoul Duke DD

  5. #5
    Neki su igrali demo na Xbox-u360, i kažu da je ništa drugo doli klasičan prosjek uz odličnu grafiku! No vidjeti cemo sto ce full verzija "reći"...

  6. #6
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Arkham City
    Postova
    974
    Ja se nadam da ce biti dobra
    A drug person can learn to cope with things like seeing their dead grandmother crawling up their leg with a knife in her teeth. But no one should be asked to handle this trip. Raoul Duke DD

  7. #7
    igro bi je sam zbog pogleda iz kabine..
    i motore imas

  8. #8
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    205
    lol, ljudi igra je izashla vec poodavno tachnije 01.03.2007.
    Vec je uveliko igram i mogu reci da je dosta zahtevna i da mi treba josh ram-a jer mi ovih mojih 768mb nije dosta Inache grafichka je 7600GT i hoce bash podosta da zalaguje kad se pri velikim brzinama krecete kroz grad a oko vas ima malo vishe automobila.
    Ono shto mi se svidja kod igre je to da je grafika extra, igra koristi HAVOC, a najvishe mi se svidja prostranstvo po kojem se moze voziti. Ima raznih trka od 2 do 200km. Recimo primer za trku od 200km, ako uzmete neka sporija kola koja mogu ici maximalno 200 kmh onda bi vam trebalo da vozite 1 sat da bi odvezi datu trku. Ludilo

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    prema dosadašnjim mišljenjima igrača i gameplay filmića čini mi se odlična! najkasnije ću u subotu zaigrat pa javim osobne dojmove...

    neznam dal igra podržava 2 kontrolera od jednom? volan za aute, a gamepad za motore... to bi bilo odlično

  10. #10
    Pa zar je ovo već izišlo za PC? Tražim već 2 tjedna da kupim, ali nigdje nema. Uglavnom Xbox 360 verzija je kažu dobila jako dobre kritike!

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    nakon malo vremena provedenog uz ovu igru, mogu reći da je definitivno vrijedna igranja! totalno drukčiji od drugih

    samo je gladna sirove snage.....

  12. #12
    = Citat = Izvorno postao ivan
    nakon malo vremena provedenog uz ovu igru, mogu reći da je definitivno vrijedna igranja! totalno drukčiji od drugih

    samo je gladna sirove snage.....
    Zanima me sljedeće!

    Kako bi radila na ovim konfama

    P4 630, 3 ghz
    1 GB RAM-a
    x1300 pro sa 256 vram-a

    i

    amd 3200+
    512 ram-a
    9600 pro

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    mislim da je 9600pro ipak preslaba za ovu igru... na prvoj bi trebao radit na medium. proc je dobar, dovoljno rama. jedino grafa malo koči... ali ne brini se za detalje, igra na low detaljima izgleda fenomenalno

  14. #14
    = Citat = Izvorno postao ivan
    mislim da je 9600pro ipak preslaba za ovu igru... na prvoj bi trebao radit na medium. proc je dobar, dovoljno rama. jedino grafa malo koči... ali ne brini se za detalje, igra na low detaljima izgleda fenomenalno
    A bili bio dobar pa mi postao par screenova iz igre, čisto da vidim kako to na PC-u izgleda. Ne zanimaju me fotošopirana smeća po netu!

    Baš me zanima kako igra izgleda na low detaljima!

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    komp preko kojeg idem na net nije moj, pa ti stavim sutra. ako nije problem?

  16. #16
    = Citat = Izvorno postao ivan
    komp preko kojeg idem na net nije moj, pa ti stavim sutra. ako nije problem?
    ma kakav problem, sutra nabaci, i još što me zanima, na kojoj ti konfi pokrećeš igru i kakve performanse dobivaš

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    athlon t-b 1700+ @1,85ghz
    6600GT
    2*256mb kingmax
    asus a7n8x

    na low ide ok, čak neki put zna zaštekat...

    i javlja se jedan čudan problem. uvjek kada prvi put pokrenem igru nakon paljenja/restarta, teksture se raspadaju i užasno štuca. nakon izlaska i pokretanja je super

  18. #18
    Oće biti tih screenova?

  19. #19
    Guest
    ewo video od mene...TVR TUNING

    cNzdrl-N1sk

  20. #20
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    ewo video od mene...TVR TUNING

    cNzdrl-N1sk
    Grafika mi izgleda sasvim pristojno, koji su to detalji?

  21. #21
    Guest
    1024x768....high...ali bez hdr-a i aa....oko 35fps-a...klokana 7300gt

  22. #22
    Igra je odlicna.Ovo je daleko bolje od NFS cak i bolje izgleda a radi mi odlicno i to na 1280x1024 visoki detalji +AA 2x ,jedino je HDR iskljucen jer sa njime igra dosta uspori.Otok izgleda prekrasno,zaradjivanje love ma sve je prva liga.
    Ipak imam i jedan problem .Mogu je igrati jedino preko tipkovnice,ne prepoznaje mi ni gamepad ni volan.Morat cu proguglati da otkrijrm o cemu se radi.


  23. #23
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    e ovako.. par pitanja prije nego pocnem neke stvari u vezi test drive-a....

    jer se igra ISKLJUČIVO na netu? ili se moze nekim nacinom igrat i offline i jer onda ima drugih auta osim mene na cesti???

    dali bi radila na ovoj kanti:

    p4 3.6ghz
    512 rama (moze bit i 768 ako treba )
    9600xt asus 128mb

    ?

    jesi skonto to za volan.. bilo bi mi glupo igrat na tipkovnici tu igru

    ima netko sliku kako sve izgleda na low??

    unaprijed zahvaljujem na odgovorima
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  24. #24
    Senior Member Ninja hurdle Marcellius09's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Kastel Novi
    Postova
    985
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    1024x768....high...ali bez hdr-a i aa....oko 35fps-a...klokana 7300gt
    ivane s cime si to snima a da ti ne blokaje ni malo ja kad snimam npr sa frapsom i sve stavim na low blokaje mi ono wtf
    a sta se tice ovog videa igra mi izgleda jako jako dobro pa ju nabavljam sljedeci misec
    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Ey smanji malo taj potpis.
    Shebe format svake stranice na kojoj postas.
    Barem 17 inch ekipi

  25. #25
    str33t6l0w ma kakav net,ja ti takve igre ni ne volim.Igra ima sustav najslicniji NFSU s time da je ova igra barem ovo malo sto sam probao daleko kvalitetnija.Sobzirom na kvalitetu grafike bojim se da bas i nije blagonaklona prema starijem hrdveru.Ovo sa gamepadom i volanom nisam jos skuzio ali bojim se da ima veze sa onime o cemu se na ovom cjenjenom forumu ne smije.

    edit:rjesio kontrole,radi sada prek gamepada i prek volana ali mi je prek gamepada ugodnije igrati.Koristim gljive na kontroleru i takvo upravljanje savrseno precizno bolje nego na volanu.Eto igra mi sada jos i bolja.


  26. #26
    Guest
    :street-radit če ti na 1024x768 na low......bez hdr i aa....i tih stvari.,...možda malo trzanja zbog rama...768 ili još bolje 1024 če ti riješit problem...

    Mar...-Sa frapsom......da ne šteka... ...zaboravil si da mi je komp bolno klokan

  27. #27
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    oujea ljudi!! tnx... sad moram nabavit ovu igru ...

    nema veze sto cu igrat na 1024x768.. hdr mi grafa ni ne podrzava... aa i af skoro nikad ne ukljucujem jer je grafa opet preslaba za to ... imam plocicu od 256 rama (i trenutno 512 rama u kompu) ali kad stavim ovih dodatnih 256 onda nemogu restartat komp (nece se bootat- nece doc ni do bios-a ) al nema veze.. stavim dakle te rame u komp i ko bog .. samo da dobijem igru .. biće sexa
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  28. #28
    Pa yeba ga led, nigdje još nisam vidio igru za kupiti!?!

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    = Citat = Izvorno postao dugi
    edit:rjesio kontrole,radi sada prek gamepada i prek volana ali mi je prek gamepada ugodnije igrati.Koristim gljive na kontroleru i takvo upravljanje savrseno precizno bolje nego na volanu.Eto igra mi sada jos i bolja.
    U čemu ti je točno bio problem?

  30. #30
    = Citat = Izvorno postao ROCCO_GRANDE
    = Citat = Izvorno postao dugi
    edit:rjesio kontrole,radi sada prek gamepada i prek volana ali mi je prek gamepada ugodnije igrati.Koristim gljive na kontroleru i takvo upravljanje savrseno precizno bolje nego na volanu.Eto igra mi sada jos i bolja.
    U čemu ti je točno bio problem?

    U glupavom sucelju za podesavanje postavki .Napravljeno je tak jednostavno da mi je trebalo malo da ga skuzim.Igranje sa gamepadom je nakon toga postalo zakon ,puno bolje nego na tipkovnicu.


Slične teme

  1. Test Drive: Unlimited
    By Nightyx in forum Gaming općenito
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 24-12-2007, 13:14
  2. Test Drive Unlimited
    By crni_ivan in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 02-04-2007, 20:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •