Prikazujem rezultate 1 do 26 od 26

Tema: ROCKY VI

  1. #1

    ROCKY VI

    Krenuo sa u gledanje ovog filma sa 0% ocekivanja pogotovo nakon loseg zadnjeg nastavka.Moram priznati da me film ugodno iznenadio.Po kvaliteti je usporediv sa prvim i drugim dijelom.Kroz cijeli se film proteze depresivan i tuzan osjecaj koji jako lezi ovom liku.Naravno nije film nikakvo remek djelo ali nije ni promasaj.Po meni je upravo ovaj nastavak morao biti snimljen kako bi popravio ukupan dojam i zaokruzio pricu.I upravo kao sto Rocyev sin na kraju meca govori ocu poprilici:svi ukljucujuci i ja smo se smijali tvom naumu da udjes u ovaj mec ali pogledaj vise se nitko ne smije tako i Stallone porucuje ovim filmom da slava koju je postigao osamdesetih ipak nije bila slucajna.Svi su se smijali prije pocetka snimanja Rocky VI ali mislim da sada vise nitko ne smije.Cekamo novi Rambo.


  2. #2
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    je, dosta dobar je film, meni je bolji i od dvojke, ali ne i od jedinice i trojke.
    ovo je jako dobar uvod u sedmicu, gdje se fajta protiv superm...nevermind, bulaznim
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  3. #3
    bome je na IMDB-u dobil 7.7

  4. #4
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    Kaj je već izašo ???

  5. #5
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    ne kod nas. kod nas a mislim dolazi tek u trećem mjesecu, a ja nisam mogao čekat
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  6. #6
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Oswald State Correctional Facility
    Postova
    582
    = Citat = Izvorno postao Da_killah
    ne kod nas. kod nas a mislim dolazi tek u trećem mjesecu, a ja nisam mogao čekat
    nacekatt cemo se do onda...



  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer THE NO's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tu i tamo i na još par mjesta između
    Postova
    1.428
    Pogledao sam svih 5 djelova i bez obzira na kvalitetu filma i na ono šta kritike kažu,Rocky serijal mi je najbolji serijal koji sam pogleda.Šesticu sigurno gledam.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Kad me netko pita jel su gameri opsjednuti sexom, ja uvijek kažem, ma kakvi, to je prljava laž.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Možda prestanem gejmat ako ću dobivati dovoljnu količinu sexa da nemam snage za gejmanje...

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    meni nikad nije bilo jasno zašto su svi uvijekj pljuvali stallonea. kao da je loš glumac i sl. ma gluposti. a one zlatne maline (ili kako već, nagrade za najgore glumce i sl) daju propaliteti koji nikad neće imati nit para nit oscara kao sly i drugi. no sly je opet dokaza da zna što radi. jer rocky jest sly, to je film o njegovom životu
    go sly go
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  9. #9
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Nisam ni ja znao da je izašao...

    Meni su najbolji 1 i 4 dio
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer THE NO's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tu i tamo i na još par mjesta između
    Postova
    1.428
    [quote="POSA"]meni nikad nije bilo jasno zašto su svi uvijekj pljuvali stallonea. kao da je loš glumac i sl. ma gluposti. a one zlatne maline (ili kako već, nagrade za najgore glumce i sl) daju propaliteti koji nikad neće imati nit para nit oscara kao sly i drugi. no sly je opet dokaza da zna što radi. jer rocky jest sly, to je film o njegovom životu
    go sly go[/quote
    signed
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Kad me netko pita jel su gameri opsjednuti sexom, ja uvijek kažem, ma kakvi, to je prljava laž.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Možda prestanem gejmat ako ću dobivati dovoljnu količinu sexa da nemam snage za gejmanje...

  11. #11
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    = Citat = Izvorno postao POSA
    meni nikad nije bilo jasno zašto su svi uvijekj pljuvali stallonea. kao da je loš glumac i sl. ma gluposti. a one zlatne maline (ili kako već, nagrade za najgore glumce i sl) daju propaliteti koji nikad neće imati nit para nit oscara kao sly i drugi. no sly je opet dokaza da zna što radi. jer rocky jest sly, to je film o njegovom životu
    go sly go
    stallone i nije bas neka glumacka velicina... pogledaj samo Ramba - u filmu se govori mozda 5 rijeci... vecina njegovih filmova su takvi... svaka cast rocky serijalu, ima odlicnu pricu i dobro je sniman... inace, stallone ima pomalo glupavu facu, pa ni ne moze glumit nekog intelektualca, ali zato ima tijelo i sposobnosti za borbene pizdarije i u svom poslu je the best, sto je je.... svaka mu cast...

  12. #12
    Ako govorimo o Stallonu kao karakternom glumcu onda i nije glumacka velicina ali ako govorimo o Stalloneu kao o glumcu opcenito onda je glumacka velicina jer je znao izabrati projekte koji leze njegovom karakteru i od toga napraviti neke od vecih hitova ikada.To da zna glumiti pokazao je u recimo jednom Cop Land-u gdje je zasjenio jednog Harvey Keitela , Robert De Nira i Ray Liotta.Prvi Rambo mi je njegov najbolji film jer ta uloga rodjena bas za njega.Uostalom treba cijeniti covjeka koji je poceo od totalne nule apostigao stvarno puno u zivotu.


  13. #13
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    @dugi
    .Prvi Rambo mi je njegov najbolji film jer ta uloga rodjena bas za njega.Uostalom treba cijeniti covjeka koji je poceo od totalne nule apostigao stvarno puno u zivotu.

    da, on ulogu koju dobije super odigra... da, covjek je prije bio niko i nista, obicni utjerivac dugova, a postao je velika filmska zvijezda... opasan je...

  14. #14
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    A nadam se da je dobar film i namjeravam ga pogledat. Inaće mi je najbolji Rocky II, mada nije loš ni I, al' peti mu stvarno nije trebao.

  15. #15
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    = Citat = Izvorno postao phoenix98
    A nadam se da je dobar film i namjeravam ga pogledat. Inaće mi je najbolji Rocky II, mada nije loš ni I, al' peti mu stvarno nije trebao.
    dobar je 5. dio, sta mu fali??? inace meni je naj dio trojka, kad onaj lik trenira rockya...

  16. #16
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    = Citat = Izvorno postao ON1MUSH4
    = Citat = Izvorno postao POSA
    meni nikad nije bilo jasno zašto su svi uvijekj pljuvali stallonea. kao da je loš glumac i sl. ma gluposti. a one zlatne maline (ili kako već, nagrade za najgore glumce i sl) daju propaliteti koji nikad neće imati nit para nit oscara kao sly i drugi. no sly je opet dokaza da zna što radi. jer rocky jest sly, to je film o njegovom životu
    go sly go
    stallone i nije bas neka glumacka velicina... pogledaj samo Ramba - u filmu se govori mozda 5 rijeci... vecina njegovih filmova su takvi... svaka cast rocky serijalu, ima odlicnu pricu i dobro je sniman... inace, stallone ima pomalo glupavu facu, pa ni ne moze glumit nekog intelektualca, ali zato ima tijelo i sposobnosti za borbene pizdarije i u svom poslu je the best, sto je je.... svaka mu cast...
    A jesi gledao ti FIST možda?
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  17. #17
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    @Outmind - A jesi gledao ti FIST možda?

    nisam siguran, nesjecam se, mozda i jesam. koji je hrv. prijevod??? i ukratko, o cem se radi u filmu???

  18. #18
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    To ti je onaj film gdje stalone organizira one kamijondžije u sindikat. Tu je bio solidan...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  19. #19
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    To ti je onaj film gdje stalone organizira one kamijondžije u sindikat. Tu je bio solidan...
    nemogu ti rec jel sam ga gledo il ne, stvarno se nesjecam... ma nvm... dobar mi je specijalist s njim i banderasom...

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    ili oscar, film

    ma ja sam uvijek volio sly-a
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  21. #21
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    OSIJEK-NEPOKORENI GRAD
    Postova
    536
    gledo sam svih 5 djelova, a za 6 nisam znao da je snimljen
    DANAS JE TESKO BITI GLUP JER JE KONKURENCIJA VELIKA

  22. #22
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Štala
    Postova
    459
    šta nije 4 sa onim Tomyem gun??
    prestani postat svoje slike, ružan si, shvati to!! "edited by admin"

  23. #23
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    The Mixed Tape
    Postova
    761
    = Citat = Izvorno postao POSA
    meni nikad nije bilo jasno zašto su svi uvijekj pljuvali stallonea. kao da je loš glumac i sl. ma gluposti. a one zlatne maline (ili kako već, nagrade za najgore glumce i sl) daju propaliteti koji nikad neće imati nit para nit oscara kao sly i drugi. no sly je opet dokaza da zna što radi. jer rocky jest sly, to je film o njegovom životu
    go sly go

  24. #24
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Inace , on ima "glupavu facu" zato sto je ozljedjen mu zivac na licu od rodjenja.
    tarmi rićmi

  25. #25
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    = Citat = Izvorno postao Đevad
    šta nije 4 sa onim Tomyem gun??
    ne, to je 5. u 4. se bori protiv Rusa.

  26. #26
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    Ma 5. je onda nabolji!
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •