Vidi rezultate ankete: Što mislite o Starcraftu

Glasači
144. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Ok

    31 21,53%
  • Super

    80 55,56%
  • Glupo

    14 9,72%
  • Nikad nisam igro

    19 13,19%
Stranica 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 158

Tema: Starcraft

  1. #61
    Problem je što je Protossima dosta teže rano harrasati nego Zergovima.

  2. #62
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Imaj na umu da je Zealot 5 puta jači od marinca. Tri Zealota su ti dosta za prvi napad, samo mu pokolji obranu i radilice, i onda ih pusti dok u bazi radiš drugi i treći Gateway i štancaš još lotova.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  3. #63
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Imaj na umu da je Zealot 5 puta jači od marinca. Tri Zealota su ti dosta za prvi napad, samo mu pokolji obranu i radilice, i onda ih pusti dok u bazi radiš drugi i treći Gateway i štancaš još lotova.
    Ma istina, ali nije to impresivno kao gomila zerglinga u napadu.

  4. #64
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    zergovi su najači
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  5. #65
    Senior Member Nuke me please coki's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    248
    ne ljudi
    star trek fan / total war fan

  6. #66
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Zerg uber alles. Kad ti tucet lingova počne klat escevejce nakon što su proždrli tvojih prvih par marinaca, shvatit češ.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  7. #67
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    8 probe pylon
    10 probe gateway
    12 probe gateway , odi na choke/rampu i cekaj da naapdne kad zavrsi napad digni jos jedan gateway, namasaj zila i odi na kompa.

    Ako bas zelis brzo dobiti odi mu ispred baze i napravi 5-6 cannona i cekaj dok vise ne bude imao minerala.

  8. #68
    = Citat = Izvorno postao Axl Rose
    Igra je najbolja strategija ikada. točka. još jedna točka. dvo točka.
    Ja ju igram od kada je izasla do sada na bnetu,onaj ko ovo nije probo nezna sta propusta
    Ubio sam covjeka lijevom rukom od desne se i sam plasim

  9. #69
    = Citat = Izvorno postao Senetry
    Ma dobro sve 5 stari

    Al ono kad mi kazes da pricam gluposti... nemozes samo tako poc direktno... ja sam svoje tvrdnje potkrijepio cinjenicama, a cinjenica je da je WOW sada glavni izvor zarade Blizzardu i da zbog toga zapostavljaju druge communitye recimo Brood War community koji su zedni jos patcheva itd.
    sefe sta ti pricas kad je balans u craftu doveden do maximuma imas loader sa antihakom i igraj,za sta pecevi?da dobijemo jedinice malih majmuna?samo neka ostave bnet na miru da mozemo igrati,a sto se tice scene mi old skul igraci ni neigramo sa tim klincima koji nisu ni znali sta je sc kad smo mi igrali
    Ubio sam covjeka lijevom rukom od desne se i sam plasim

  10. #70
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    meni su zergovi isto najjaci
    a imal kakva strategija i za njih??
    osim, ono, solidno
    napravis 2 ili 3 radilice skupljas pare i napravis spawning pool za zerglinge i onda rush.

  11. #71
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    zergovi su prejebeni kuleri
    tarmi rićmi

  12. #72
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    POZOR! Ove strategije su stare barem dvije godine, odkad sam zadnji put tako StarCraft.
    Really seriously fast ling rush:
    Štancaj radilice dok ih nemaš 8, jednu na Spawning Pool, napravi još jednu radilicu i onda 6 lingova, odma napadni sa lingovima. Ciljaj neprijatelju ekonomiju dok doma radiš novi hatchy. Ukoliko si neprijatelja vidio da je toss i da ide na mass zealote ili terrana na firebate, štancaj hydre. U protivnom, ako se techa i nema namjeru napast nego se samo brani, štancaj lingove.
    Zerg flood
    Štancaj radilice do 10, spawning pool, hatchery, još 4 radilice dok se gradi hatchy i sp. Naštancaj gro lingova(15ak), napadni, gradi novi hatchy, šalji lingove kako se izgrade.
    To su glavne taktike ako napadaš prije 8 minuta, dakle prije nego neprijatelji dobiju težu mašineriju tipa siege tank.
    Ali nema meni do harassmenta. Napravit 8 lingova i istražit Burrowing. Zakopat lingove ispred njegove baze. Kad on prođe, iskopat ih i bam na radilice. Priklat radilice, zakopat se kraj minerala, čekat.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  13. #73
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    = Citat = Izvorno postao sfc_PsychQ
    = Citat = Izvorno postao Senetry
    Ma dobro sve 5 stari

    Al ono kad mi kazes da pricam gluposti... nemozes samo tako poc direktno... ja sam svoje tvrdnje potkrijepio cinjenicama, a cinjenica je da je WOW sada glavni izvor zarade Blizzardu i da zbog toga zapostavljaju druge communitye recimo Brood War community koji su zedni jos patcheva itd.
    sefe sta ti pricas kad je balans u craftu doveden do maximuma imas loader sa antihakom i igraj,za sta pecevi?da dobijemo jedinice malih majmuna?samo neka ostave bnet na miru da mozemo igrati,a sto se tice scene mi old skul igraci ni neigramo sa tim klincima koji nisu ni znali sta je sc kad smo mi igrali
    Ajd neser... koji loader s antihackom?? Bwlauncher?? ajde ne budu smjesan?? Ja nisam oldskool, nisi niti ti...

    Patchevi? Da se poboljsaju neki bugovi/glitchevi koji su jos prisutni, koliko im je samo za hatchery bug trebalo vremena... moja baba na štakama bi to prije isprogramirala nego oni, a uostalom pvz je imba XD

  14. #74
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    @The Boz zar ne mislis da bi Terran trebao dotada imati comstat pa da moze skenirati, uostalom terro bi isao medic&marines skupa s firebatima, tako da te strategije bas ne drze vodu.

    Zerg protiv Terana ide samo kasnije ultralisci+linge + defliri ... middlegame lurk zergling, u ranim fazama vecinom buksa sunkenima dole na expu.

  15. #75
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    = Citat = Izvorno postao Senetry
    @The Boz zar ne mislis da bi Terran trebao dotada imati comstat pa da moze skenirati, uostalom terro bi isao medic&marines skupa s firebatima, tako da te strategije bas ne drze vodu.

    Zerg protiv Terana ide samo kasnije ultralisci+linge + defliri ... middlegame lurk zergling, u ranim fazama vecinom buksa sunkenima dole na expu.
    As I said before. Vidiš Firebatove = zaboravi lingove. Ali ti, kao Zerg, češ biti u prilici njemu ispred baze zakopat 6 lingova prije nego on, kao terran, odluči tebe napast. E sad, kad vidiš da on tebe ide napadat, unburrowaj lingove i napadni mu neobranjenu bazu. What part do you not understand? Ako napadaš ljude samo kad dobiješ ultre, loše češ proč u životu.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  16. #76
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Nisam rekao da ces odma napasti s ultrama wtf?? pa znas koliki je tech do ultra...

    uglavnom dok ti dobis burrow svaki dobar terran ce te vec napasti tako da... i 6 lingi?? hej, desetak scv-a > linge uz dobar micro

  17. #77
    = Citat = Izvorno postao Senetry
    = Citat = Izvorno postao sfc_PsychQ
    = Citat = Izvorno postao Senetry
    Ma dobro sve 5 stari

    Al ono kad mi kazes da pricam gluposti... nemozes samo tako poc direktno... ja sam svoje tvrdnje potkrijepio cinjenicama, a cinjenica je da je WOW sada glavni izvor zarade Blizzardu i da zbog toga zapostavljaju druge communitye recimo Brood War community koji su zedni jos patcheva itd.
    sefe sta ti pricas kad je balans u craftu doveden do maximuma imas loader sa antihakom i igraj,za sta pecevi?da dobijemo jedinice malih majmuna?samo neka ostave bnet na miru da mozemo igrati,a sto se tice scene mi old skul igraci ni neigramo sa tim klincima koji nisu ni znali sta je sc kad smo mi igrali
    Ajd neser... koji loader s antihackom?? Bwlauncher?? ajde ne budu smjesan?? Ja nisam oldskool, nisi niti ti...

    Patchevi? Da se poboljsaju neki bugovi/glitchevi koji su jos prisutni, koliko im je samo za hatchery bug trebalo vremena... moja baba na štakama bi to prije isprogramirala nego oni, a uostalom pvz je imba XD
    sefe igranje od 98 online na bnetu nije oldskul hahahaha smjesan,taki bugovi su uvijek prisutni kad jedno isprave drugo se pojavi ali to nije toliko bitno jer igramo normalno i sa tim kao i bez toga, e da btw pingvin radi solidno ako te bas antihak boli
    Ubio sam covjeka lijevom rukom od desne se i sam plasim

  18. #78
    = Citat = Izvorno postao Senetry
    @The Boz zar ne mislis da bi Terran trebao dotada imati comstat pa da moze skenirati, uostalom terro bi isao medic&marines skupa s firebatima, tako da te strategije bas ne drze vodu.

    Zerg protiv Terana ide samo kasnije ultralisci+linge + defliri ... middlegame lurk zergling, u ranim fazama vecinom buksa sunkenima dole na expu.
    zer mora kombinirati lure-ling hidre sa ponekad mutama za manever kako bi uopce igrao sa terom jel ovo nista ne drzi vodu, m&m pred zergovu bazu tenkovi na siege i nikaki sunkeni ne pomazu tu al kad ti uletis u njih sa lingama i hidrama a u isto vrijeme lure ukopas pa mu skordevima pokikas veslove ili mutama onda je to posao
    Ubio sam covjeka lijevom rukom od desne se i sam plasim

  19. #79
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Lik, tvoj nepriatelj mora imati PenguinPlug da bi ispravno radio, sve ove druge forice ne sprecavaju hackere!!

    Ti ne igras od 98, i nemoj se furati na oldskool kad to nije potrebno, neces u nicijim ocima ispasti "fora" , jer je ovo samo igra. Mozda ce cak nekome biti i zao sta i ja, i ti igramo toliko dugo tako staru igru.


    Nema unirverzalne strategije...to sta mi pricamo mozemo jos danima pricati i necemo imati tvz formulu...

  20. #80
    Ti ne igras od 98. Mozda ce cak nekome biti i zao sta i ja, i ti igramo toliko dugo tako staru igru.
    Scena zna. Da igra nevalja nebi ju igrali, jos dan danas mnoge nove nazovi me igre nisu ni do koljena sc-u i jos dugo nece bit
    Ubio sam covjeka lijevom rukom od desne se i sam plasim

  21. #81
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    sta kazete da MOZDA nekad zaigramo SC na Hamaciju??

  22. #82
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Cek malo, di ti vidis da sam rekao da sc nevalja? Pa dan danas ga igram...igra je predobra, najbolja u svojoj vrsti. Samo sam rekao da je blizzard malo zapustio igru...

  23. #83
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Blizzardu SC mjesečno donese kojih 100 dolara...
    WoW kojih sto milijona.
    By Jeeves! I think I got it!
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  24. #84
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Blizzard je zbog WoW-a zapustio sve igre. Npr. Kad će nova sezona u diablu 2???
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  25. #85
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Blizzard je zbog WoW-a zapustio sve igre. Npr. Kad će nova sezona u diablu 2???
    lol, kad propadne WOW

    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  26. #86
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Blizzard je zbog WoW-a zapustio sve igre. Npr. Kad će nova sezona u diablu 2???
    lol, kad propadne WOW

    ako se diablo i starcraft još igraju bojim se i prognozirat koliko će se wow igrati

  27. #87
    Senior Member Respawned sorcerer St. Jude's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    22 Acacia Avenue
    Postova
    1.133
    [quote=Prince-Artas]
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    = Citat = Izvorno postao "Sonic_Moronic":23rkybal
    Blizzard je zbog WoW-a zapustio sve igre. Npr. Kad će nova sezona u diablu 2???
    lol, kad propadne WOW

    ako se diablo i starcraft još igraju bojim se i prognozirat koliko će se wow igrati[/quote:23rkybal]

    a uz to dodaj 4 eksanzije (čitaj 1. ekspanzija do lvl 70.,2. ekspanzija do lvl 80,3. ekspanzija do lvl 90.,4. ekspanzija do lvl 100)

    ja mislim da se to ima šta igra još minimalno 5 godina,jer mislim da ce igrači se počet gubit,osim ako blizzardovci još nešti ne napravo

    = Citat = Izvorno postao Jerry
    popiio 12 pivi i 4l vina i jedan napoleon šapanjac,ubio sam se ko stoka
    BAN IS ONLY THE BEGINNING

  28. #88
    Ma trebaju samo opaliti jedan grafički update i eto Amera sa svojim pilama nazad.

  29. #89
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ma trebaju samo opaliti jedan grafički update i eto Amera sa svojim pilama nazad.
    Graficki update za tako ogromnu igru nije macji kasalj.
    there is no god to punish us

  30. #90
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    2.361
    Pa WoW neće bit zatvoren još bar 5 godina, bar tako kažu.

Slične teme

  1. Starcraft 2
    By SkunK in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 3014
    Posljednji post: 16-11-2015, 16:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •