Stranica 29 od 313 PrvaPrva ... 1927282930313979129 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 841 do 870 od 9383

Tema: METAL

  1. #841
    ISUSE BOŽE KAKO VI NEKI NEMATE POJMA, kao da su tu samo balavci kojima je NIRVANA 2heavy i full-c00l (DA "FULL-C00L"!!!!!),death metal ima 4x bolje solaze od bilo kojeg drugog metal žanra, a sto se tice vocala nemate pojma kako je to tesko pogoditi takve tonove, to ne moze svatko svirati i pjevati



  2. #842
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Da dosta ljudi tvrdi da je Linkač NuMetal al ja mislim da nije!

    Npr. usporedi ih sa Rammsteinom ili nekim drugim NuMetalom, jedino LinkinPark nema nikakvog ritma što se tiće sinkronizacije svirke (gitare/bubanj/bas/vokal nemaju veze jedni s drugima)! Baš zbog toga je LP po meni HardCore a ne Metal! + metal ne smije ali ne smije ali ono fakat ne smije u sebi imati prokleti RAP pa da je neznam kakva loša verzija NuMetala!!!

    EDIT ZA OVOG IZNAD MENE:

    Dobro došel na Forum!

    Nemreš tvrdit da je DeathMetal bolji od ostalih, moja baka može iza leđa svirat takvu mjuzu! Primiš dva hvata i vrtiš u krug, bubanj ima pedalicu s više nastavaka iliti bubnjari nemaju pojma svirati samo vrte tu pedalicu i zgleda ko da znaju kaj rade, vokal - nemre bit bolji od čistog metala zato kaj se ovi sam deru dok u recimo Heavy ili Power moraju pjevati na određenoj ljestvici u kojoj se cjela stvar vrti!

    Vjeruj mi moraš svirat da bi kužio takve stvari i dam se kladit da svatko ko je ozbiljnije primio gitaru u ruke djeli moje mišljenje!

  3. #843
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Da dosta ljudi tvrdi da je Linkač NuMetal al ja mislim da nije!

    Npr. usporedi ih sa Rammsteinom ili nekim drugim NuMetalom, jedino LinkinPark nema nikakvog ritma što se tiće sinkronizacije svirke (gitare/bubanj/bas/vokal nemaju veze jedni s drugima)! Baš zbog toga je LP po meni HardCore a ne Metal! + metal ne smije ali ne smije ali ono fakat ne smije u sebi imati prokleti RAP pa da je neznam kakva loša verzija NuMetala!!!
    A linkin park kao NEMA rap????!"!!!!



  4. #844
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Pa zato kažem da je Linkin Park HC, baš zbog RAP-a i ne ritmičnosti!

  5. #845
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    18
    bolje ti je da ušutiš, sa svakim postom se samo više ukopavaš i pokazuješ da nemaš pojma o metalu

    ajde pls otpjevaj mi sacrifice unto sebek ili daj baki da odsvira malo Cryptopsya pa postaj na youtube

    i nauči što je HC, HC nema rap-a, to je u suštini punk
    i Rammstein nije numetal

  6. #846
    pa daj covjece.....!!!!!!.........koliko ti imas godina?????? nu-metal ima vise rapa u svojim pjesmam nego neki raper iz amerike i to je karakteristika nu-metala da ima rap i da je obicna komercijala



  7. #847
    i da; Rammstein nije nu-metal to je kvaliteta u usporedbi sa linkin parkom koji je jeftina kineska roba



  8. #848
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Ajd mi molim te reci kaj je Rammstein nego Nu Metal!?

    Vjeruj mi kužim se u METAL bolje neg kaj bute se vi ikad kužili! Ne kužim se u Punk, ne kužim se u RAP, ne kužim se u HC ali cjeli život slušam i sviram metal tak da ak se u nekaj kužim to je metal!

    Imam 20 godina u trećem mjesecu! - neko me pito

  9. #849
    ma bravo, godinu si stariji od mene a pokazujes znanje o metalu jednog ucenika 5./6. razreda, daj mi molim te nabroji koje grupe sve slusas



  10. #850
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    18
    ma kužiš se ti........
    Rammstein se može svrstat pod svašta (pod industrial npr.), ali nu metal ne

    i da se imalo kužiš u glazbu bi znao koliko je teško odsvirati, otpjevati, a da tek ne govorim odbubnjati neku dobru Death metal pjesmu
    evo sam ti rekao odsviraj nešto od Necrophagista pa stavi na youtube ako je tako lako

  11. #851
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Ajd ljudi ne želim se svađat ovdje. Ja sam dao svoje mišljenje o Death Metalu i pozdrav!

    Još jenput obojci, dobro došli na PCPlay Forum!

  12. #852
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    18
    wcOee7ETb8U

    kako je lik loš, moja baka bolje bubnja e

  13. #853
    nitko se ne zeli svadjati ali evo ja ti velim skroz iskreno da malo razmislis o tome koje su karakteristike svakog metal zanra,a da postam jedan link za vas koji tvrdite da death metal bubnjari nemaju pojma pa ako netko uspije odbubnjat nesto slicno ko ovaj lik iz Necrophagista neka snimi i uploada na youtube a tu stavi link da vidimo,dakle evo link: http://youtube.com/watch?v=kiQ0kIbLVyo



  14. #854
    evo nasao sam jos jednu snimku bubnjara od Hate Eternala (proglasen jednim od najboljih bubnjara DM-a a time i opcenito u svijetu glazbe) pa da malo vidite te prijelaze i taj ritam: http://youtube.com/watch?v=hwxjX7-_LJ8& ... ed&search=



  15. #855
    Children of Bodom

  16. #856
    e da, to je vec melodic death metal



  17. #857
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Znam zakaj se ne slažemo oko mjuze

    Ja više volim "Old School" metal i ne sviđaju mi se ti hibridi metala poput Nu, Black, Death, Doom...

    Jedina iznimka mi je Dimmu Borgir, guba vokal! i Children of Bodom zbog odličnih solaža! Kaj je je Children dobro svira i tu mu skidam kapu!

    Odo ja krmit. Laku noć svima!

  18. #858
    ja ne volim bas old school metal, to mi je onako soft postalo ali ako bas volis Old School metal mogu ti preporuciti Old School DM: Deicide, oni su jedna od rijetkih iznimki da imaju malo sotonizma sto ne mora znaciti DA SU SVI DEATH METALCI SOTONISTI, imas npr. viking metal bandove koji seru po krscanima ALI ne stuju vraga i ne zrtvuju macke u pentagram 'n stuff nego pjevaju o njihovim bogovima tj. nordijskoj mitologiji



  19. #859
    Senior Member Respawned sorcerer St. Jude's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    22 Acacia Avenue
    Postova
    1.133
    a u kurac kako mrzim te novake...swi mo već skužii da svi black metalci nisu zli...ako t ise sviđa black/death metal ok,svi sretni i veseli,ali nemoj pljucvat po ostalim žanorivma ( osim po numetalu,jer to ne smatram metalom), a šta ee tiče rammsteinam,on bi mogo biti sve,ponajviše industrial,ali ne numetal

    = Citat = Izvorno postao Jerry
    popiio 12 pivi i 4l vina i jedan napoleon šapanjac,ubio sam se ko stoka
    BAN IS ONLY THE BEGINNING

  20. #860
    Rammstein je industrial metal,i meni su dobri

  21. #861
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    Rammstein je industrial metal,i meni su dobri
    meni su isto dobri, imaju odlicnu glazbu, ali me vokal na njemackom nervira BTW, sta vi pricate da je LP Heavy metal, to je RAP METAL

  22. #862
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    2.361
    Jebote, šta sam ja sve jučer propustio... šteta
    I baš si i ja misilm, Rammstein je Industrial a ne Nu, i uopće ne kužim svrstavanje u Nu, dok je LP totalni Nu, i Maze se samo zajebavao kad je ono napiso...
    A na temu Deatha neću...

  23. #863
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    2.361
    = Citat = Izvorno postao St. Jude
    Znam da je old njuz, al tek sam sad vidio.
    Slipknot je 10 mjesta iznad HammerFalla? Džizus Krajst...
    I iskreno mislim da je ManOwaR zaslužio bar 10 mjesta bolje...

  24. #864
    slipknot je meni uzasan band, taj Corey Taylor uopce ne zna pjevati uživo a ni band nezna svirati, to je sve prerađeno i dorađeno u studiju a jos ih vise ne volim jer je to f***** Nu-metal. death metal i thrash metal po meni imaju najbolje uživo koncerte mozda bi jos tu mogao staviti heavy metal ali nisam nesto previse cuo toga LIVE pa zato......



  25. #865
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    657
    SOAD
    AMD Athlon II X4 620 // GTX 260 SuperOverClocked // 2gb DDR3 // gigabyte ma785GMT-UD2H//LG 23" FULL HD

  26. #866
    Guest
    Koji post.. Brkiću, car si! Pusa!
    Inače, njega znam u RL legenda je.

  27. #867
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    18
    = Citat = Izvorno postao St. Jude
    koja noob lista, ne znaju ni napisat Cannibal Corpse kako spada
    a da ne komentiram numetal i bendove koji uopće nisu metal a na toj su listi

  28. #868
    Guest
    Previše se to događa.. I ne znam po cemu se ocjeni ta lista? Koji je razlog zašto su Sabbathi naj?

  29. #869
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    18
    lol Burzum je 93. , čak je i slipknot više na ljestvici

  30. #870
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    = Citat = Izvorno postao Maze
    Previše se to događa.. I ne znam po cemu se ocjeni ta lista? Koji je razlog zašto su Sabbathi naj?
    Isto tako ja mogu pitati zakaj je Jimmy najbolji gitarist ikad.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •