Stranica 2 od 27 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 808

Tema: EVE Online

  1. #31
    da se javim s vremena na vrijeme...
    igaram eve skoro 11 mjeseci...i sto je duze igram to je igra sve bolja i bolja...
    nakon sto sam krenuo prvi put u 0,0 systeme i imali prvi put otvoreni rat sa nekoliko korporacija protiva naseg saveza...otvorila se totalno druga dimenzija igre...rat je zanimljivo i nadasve uzbudujuce iskustvo u eve svijetu...
    u igri sam jos uvijek apslutni pocetnik...ali mi se svidja sto nacin treniranja skillova koji je samo ogranicen vremenom i vasim atributima lika...naime, ponekad niti imam vremena niti zivaca zaigrati, ali ne zaostajem za drugima u igri jer se moji skilovi treniraju i kada nisam online ...
    sto da kazem onima koji tek zele zaigrati?...ako mislite igrati samo mjesec-dva dana...odustanite odmah od eve....to nije dovoljno ni da steknete dojam kakav je sistem igranja...a kamo li da steknete neka iskustva o kvaliteti ove igre....ovo je igra za ljubitelje starog dobrog elite-a i kojima su siroka prostranstva svemira melem za umorne oci
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  2. #32
    Ja isto igrma ovu igru već malo duže ( 7 mjeseci ) i jako ju volim.
    Dali u EVE Online-u pustoji jedan chat / channel za hrvate ?
    Igram EVE Online 7 mjeseci i ni jednog hrvata nisan vidio.
    Gdje su moja braća ?

  3. #33
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124
    Evo ovako ljudi.

    Ex Yu ljudi u eve trenutno ima ugrubo oko 500 tinjak.

    Hrvati vam se okupljaju na kanalu "zivac".

    JA igram eve vec godinu i pol, i mogu reci da sam jos noob kada se sve to usporedi sa starijom ekipom.

    In game char mi se zove Hey You, trenutno sam Clan Sister corpa od Destructive Influencea, corpa koji je u BoB alliance.

    Ima nekoliko srbskih corpova, nekoliko mix corpova itd. Moj corp Constructive Influence ima sam oko 20 tak hrvata. ili bolje ex yu ljudi.

    Dakle sto se tice same igre, Vidim da je dosta ljudi naslo zivac kanal, dosta novaka njih 5-6 je pocelo da igra. i drago mi je to vidjeti. EvE je igra za strpljive osobe. Nista se tu nemoze napraviti za mjesec, ili 2, ili 6. Ok za 6 steknete nekakav pojam kako igra funkcionira.

    Dakle u eve mozete biti Fighter, Bounty hunter, Pirat, Majner, Trader, znanstvenik, mozete proizvoditi stvari, mozete uglavnom sve sto mozete i u real life. Na vama je da odlucite i da krenete u tome smjeru. Bilo bi mi drago da svi dodjete na zivac kanal.

    Uvjek mozete racunati na savjet, pomoc bilo u itemima ili isku od nas starijih.

    Reci da fightovi traju 3 minute je totalna glupost. bas smo nedavno imali fight koji je u 2 runde trajao 4 sata. nas 10 na njih 40.

    da ne govorim o ratovima izmedju alliancea koje ratuju radi funa (bob) ili radi regija u 0.0 svemiru (ostatak) trebate dozivjeti fight 200 na 200 battleshipa i jos po 100 support brodova na obe strane. i onda dodajte carriere, titane, drednaughte u sve to... i imate nesto savrseno...

    mogu vas uputiti jedino na killboard od svog corpa, jer je forum corp members only. ali ubrzo cu vam staviti eve - balkan forum.

    http://coin.killin.be/

    ako neko ima ikakvih pitanja, moze me dobiti na msn: rngd_diego@hotmail.com

    eto toliko od mene za sada
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  4. #34
    evo nekoliko odgovora na postavljena pitanja :
    1. igra je u prvom licu...nesto najblize sto se da usporedit je freelancerom...hmm...grafika je vise nego odlicna, ali igra je daleko kompleksnija od obicne jurnjave po svemiru...
    2. ja kupujem uvijek kod za tri mjeseca sto vam ga dodje oko 300,00 kn...mozda malko vise
    3. u mom korpu nema bas puno ppl iz lijepe nase...ali to je relativan pojam...naime... nitko ne ostaje u korpu za stalno...uvijek se ekpa seli iz jednog u drugi...ponekad se corpovi raspadnu i tako dalje....tako da sam imao nekoliko ljudi u corpu ali su jednostavno odlutali dalje....
    netko vrijeme sam bio na 'zivcu' al' sam u zadnje vrijeme odustao mada ne znam zasto ...iako mislim da je dobro za pocetnike pojaviti se na 'zivcu' jer vam ljudi mogu dosta pomoci u savjetima....
    fajtovi od tri minute...pa ja sam bio blokiran u jednom otupostu skoro tri - cetiri dana i nonstop se fajtalo...kad vidite statistike o unistenim brodovima u pojednim sistemima sve vam bude jasno....doduse, borbe su dosta takticke...naime, nitko ne ide 'grlom u jagode'...odnosno na slijepo jer vam nije svejedno da izgubite ship i opremu za koju ste majnali ili radili misije odredjeno vrijeme...zato se setupovi podbrobno planiraju...i podrska...pa i sastav ganga ...
    gledao sam eve turnament na eve-tv gdje su se pojednini alliance fightali jedni protiv drugih (5 na 5) za nagrade (nesto slicno turniru) i stavrno je bilio impresivno vidjeti koliko ljudi imaju maste da pobijede protivnika uz minimalne gubitke....

    ovu igru je potrebno igrati barem pola godine da bi covjek mogao procjeniti jeli to ili nije za njega..

    za one koji su nestrpljivi...bolje da ne zapocinju...
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  5. #35
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    14
    Inace izasao je novi expansion koji jako pojednostavnjuje ulazak u igru novim igracima , tj daje im extra skill pointa kao da su igrali mjesec dana.

    Sad je vrjeme poceti

  6. #36
    = Citat = Izvorno postao Lobotomist
    Inace izasao je novi expansion koji jako pojednostavnjuje ulazak u igru novim igracima , tj daje im extra skill pointa kao da su igrali mjesec dana.

    Sad je vrjeme poceti
    Imaš neki link do toga?

  7. #37
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    14
    Pa na oficijelnom web pageu

  8. #38

  9. #39
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    kolka je pretplata kako to ide iiiiii imal nesto ovakvo slicno bez pretplate?

  10. #40
    Ma hebo vas ja.

    Ja tražio direktni link ali ajde.

  11. #41
    http://myeve.eve-online.com/download/videos/

    Tu mizete pogledati tlailere i viditi kakva je grafike i kakvi su brodovi itd.
    Prve tri trailera su najbolja.

    http://www.eve-online.com/screenshots/c ... 12006&n=16

    Tu imas nekoliko slika.

    http://www.eve-online.com/download/

    Tu mozes skinuti igricu.

  12. #42
    Mozes nabaviti free trailer account za 14 dana i viditi kakve je igra na :

    https://secure.eve-online.com/ft/?src=p ... ZwodOBorxg

    Ili otici na:

    http://www.crovortex.com/pretrazivanje. ... e=webshopi

    I tamo kupiti time code od 1 ili 3 mjeseca za 129 ili 319 kn, koristeci kreditnu karticu ili uplatnicu ( sto ja koristiom )

  13. #43
    Senior Member Lock'n'Load toncha's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispred kompa
    Postova
    112
    Ja mogu ponosno rec da igram igru 3 mj ali sad sam si kreirao novog lika sa puno boljim atributima od starog s tim da jos dobim 800k skill pointsa na pocetku!
    Sto se tice 3min borbe GLUPOST bitke se znaju odrzavat po par dana!
    I veliki plus u igri je to sto nakon otprilike 1 godine igranja mozete mjenjat ISK-ove za Time codove pa nista ne placate, naravno mislim nakon godinu dana jer je tesko zaradit 180M u mjesec dana i jos normalno trosit!

  14. #44
    A dobar je character creator.

  15. #45
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331
    Ja igram 1god i 3 mjeseca,uglavnm kao freelancer(Corp to tolerira).Ipak napredujem sporo jer mogu igrati samo vikendom imam posao daleko od doma.Sudjelovao sam u borbama u Declein regionu protiv BoB-a kao član Northern Freedom All. ,Sparte All. i kao saveznik D2D(izgubio tri crusera,imam i jedno kloniranje he,he...)Sada sam u sigurnijim sistemima ugl. iznad 0.5 bavim se proizvodnjom i istraživanjem cool igra
    Imam strpljenja ali ne i vremena što mi ne smeta za nastavak života u svemiru...EVE je stvarno nešto posebno!!!!

  16. #46
    Ok
    Koliko EVE Online igraca mi sada tu imamo ?

  17. #47
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331
    Na chat kanalu zivac ima najčešće preko dvadesetak igrača

  18. #48
    igram godinu dana....
    prvo...koliko hrvata na eve ima...tesko je reci...ja ne koristim 'zivac' uopce jer ionako imam previse otvorenih kanala (corp, alliance, intel kanali i drugi)....
    prosao sam vec dva rata...izgubio nekoliko brodova u ratu pa i nekoliko battle shipova radeci lvl 4 misije solo dok nisam shvatio koje se mogu a koje ne mogu raditi bez pomoci...
    trenutno sam clan astral wolf allianca i nakon 15 miliona skill pointsa mogu reci da postajem pravi eve igrac...
    igram kad mogu i koliko mogu...sve ovisi o RL-u

    nova 'zakrpa' je dosta pojednostavnila igru pa toplo preporucam ljubiteljima svemirskih simulacija da barem isprovaju 14-to dnevnu trail verziju igre...
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  19. #49
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124
    http://www.rngd.net/viewtopic.php?t=127


    nekoliko ljepih screensa iz igre
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  20. #50
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    Buraz i ja probali, 2 dana igrali i pretplatili se

    Zakon je igra, barem iz aspekta njubare kojem je sve novo ...

    Recite majstori, ima li tko od vas kakvo mjesto za njubaru u korporaciji ili neki tip gdje naći dobru njup korporaciju ?!?
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  21. #51
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169
    Skidam client, nabavit cu 14 days free trial key i ak mi se svidi placat cu mjesecno

  22. #52
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169
    I like it! Kad mi istekne free trial kupit cu bon za 3 mjeseca. Ima li koja korporacija koja bi me primila?

  23. #53
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    Puf - buraza 2 korporacije cimnule da se pridruzi, mene jedna.

    Vjerujem da ima relativno malo novih igrača koji zagrizu, pa je regrutacija zelenih neophodna da popune niže grane korporacija.

    Tako da vjerujem kako nije problem naći corp - ali vidjeti koja je dobra, je već daleko veći problem ....

    Ali s time se za sada ne zamaram. Malko freelancam i hvatam konce. Ionako zbog RL neću moči igrati više od 2 sata dnevno, pa mi corp nije neophodan za sada
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  24. #54
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124
    pa ovako. mozete kontaktirati MRKWA u igri. Oni imaju neku hrvatsku corporaciju. Isto tako dodjite na Zivac Channel ili me convo na Hey You u igri pa cu vas pozvat na channel.
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  25. #55
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    HR korporacija

    Pa zakaj ne - čujemo se, evo upravo kršim u svom rookie shipu, jerbo je cruiser postal svemirska prašina
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  26. #56
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169
    = Citat = Izvorno postao Paske
    HR korporacija

    Pa zakaj ne - čujemo se, evo upravo kršim u svom rookie shipu, jerbo je cruiser postal svemirska prašina
    sta ga nisi osigurao? ^^
    Ja sam usao u Silent Point Division, hrvatski corp

  27. #57
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    = Citat = Izvorno postao axe_wild
    = Citat = Izvorno postao Paske
    HR korporacija

    Pa zakaj ne - čujemo se, evo upravo kršim u svom rookie shipu, jerbo je cruiser postal svemirska prašina
    sta ga nisi osigurao? ^^
    Ja sam usao u Silent Point Division, hrvatski corp
    Jesam i dobio pare, ali oprema na njemu je - papa
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  28. #58
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124
    novi patch se dogodio u eve. Dosta stvari se promjenilo.

    Igra je nikada bolja. Staviti cu ovdje linka od 3 eve map makera koji rade politicke mape evea.

    Da ljudi dobiju neki pregled sta se gdje dogadja u eve.

    Joshua Foiritain:


    Coreli Corporation
    Corelum Syndicate

    Latest Version: Latest (27/02/2007) - http://dl1.eve-files.com/media/corp/CRII/Latest.jpg
    ________________________________________________
    Kalralahr:


    GoonFleet
    GoonSwarm

    Latest Version: Low Res | High Res (2007.03.15) - http://kalralahr.servfire.net/gsmap-large-20070315.jpg
    ________________________________________________
    Paladin Vent - Automated EVE Influence Map:


    Aeria Gloris Inc
    United Legion

    Latest Version: Latest - http://go-dl1.eve-files.com/media/corp/ ... luence.png
    ________________________________________________

    Trenutno se dogadja World War I u eve. bilo je i prije velikih ratova sa dosta umjesanih alijansi i corpova ali ovo je ono major. Od prilike imamo Coalition od nekih 27 000 ljudi sa svim korporacijama i alijansama i imamo Allies od nekih 9 000 ljudi sa svim umjesanim alijansama.

    Teritorijalno nakon 2 mjeseca Coalicija je uspjela totalno razbiti Lotku Volteru jednu od najvecih alijansi u igri, te preuzet im sve 3 regije. Nakon pada LV Coalicija je nagrnula u BoB Space sa sjevera i juga sireci fronte na svih 7 BoB regija. Nakon mjesec dana statusa Quo u zadnjih 2 tjedna BoB je zaustavio napade na svoje 3 regije i krenuo u ofenzivu te preuzeo Stanicu koju je prije drzala Lotka Volterra od Coalitiona.

    Rat se zahuktava i nakon 2 mjeseca vide se prve nesuglasice izmejdu coalicije te su 4 alijanse vec izisle iz coalicije te se okrenule protiv njih dok jesamo 1 alijansa presal sa strane alijanse na stranu coalicije.

    Svakodnevno se dogadjaju velike bitke u kojima BoB i alliaes premocno odnose pobjede. Zadnja situacija sudar u C3- Sistemu sa 130 BoB vs 450 Goons, Razor, Morsus Mihi, AAA, IAC, Red Alliance, Tau Ceti koji je zavrsio sa 1 mrtvim drednaughtom i 1 carrierom te 60 battleshipa i 400 tinjak manjih brodova i podova na strani koalicije te 2 battleshipa i 30 manjih brodova na strani BoB i allies.


    Eto toliko o updajteovima sa EvE. Za sve hrvate u igri, dodjite na Zivac Kanal.
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  29. #59
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124
    trial skines sa http://www.eve-online.com

    besplatan je.

    evo i jos malo screenshotsa iz vecerasnjeg fighta. I battle report isto

    F-TE & Querious: Operation Come Get Some
    Ok so, a small report of how things went down today. There were multiple things happening at once, so it was kind of hectic.

    It actually started the day before, Wednesday, when we got word from KOS sources that the Coalition was going to try assaulting C3 today. Today we had also planned to anchor some more POS in FAT. So regroup times were given, and the C3 fleet was sent back to delve in shuttles to pick up more ships. Once in Delve, the EU crew logged and the US crew went to play with razors in Querious.

    Meanwhile, a cyno char was spotted logging off in F-TE after they had extensively scouted the system. A few people on the super-sekrit TEAM ZAIBATSU were sent to log off scout and cyno chars in the systems of the constellation once the fleet had arrived to Delve, just in case.

    The next day, roll outs began to FAT, picking up people that had logged in 9CG6 the previous night. Capital train started forming up. FIX was notified and the day went off very smoothly, albeit without action. Fleet arrived in in FAT and locked down the station while FIX went to work anchoring 10 large towers. By this time (18:00 GMT) we noticed LGK getting very blobby, as AAA logged on all their capital ships. To protect the anchoring process, we assembled ours in C3 and held back the Delve train to collect as many as possible. Gehi was reported as getting blobby too, as D2 started cynoing in multiple capital ships and logging more characters on by the minute.

    Meanwhile a 100 man IAC/TCF gang set out towards FAT. During this time one of the IAC nublets leaked into local what we were saying on TS, so we knew that TS was compromised (screenshotted!). A second reinforcement fleet was coming up from delve to meet us in FAT, and our two gangs merged at a friendly pos for approx 130 pilots. LGK in Stain had over 100 (one cyno to FAT), three jumps out was another 100 man IAC, meanwhile northern spies reported 40 D2 capital ships and around 70-90 support were forming up.

    At approx 20:00 all the pos in FAT were done anchoring and onlining, the enemy fleets had not made any moves whatsoever. Later we found out they thought we were going to siege FAT and were waiting for us to jump in capitals. Really awesome intel on their part. Some random nub char convo'd one of our directors and told us the D2 fleet would be rolling out at 20:45 GMT. We checked the positioning: alts in F-TE, none in 9CG, then confirmed routes with jumpplanner. The midpoint for traveling there was Z3V, we didn't figure they would be using the most obvious route but sent a few chars still in delve to go watch. We also realized that FAT->F-TE was 10 jumps too many for a sneak attack, especially with TS compromised. So Shrike had a cyno character positioned in 49- which the Titan could jump to from 9CG and bridge the fleet across most of the route. All we had to do was get to Querious from FAT.

    At this point AAA started logging off a few of its capital pilots, and the IAC/TCF fleet had contented themselves in sitting outside of FAT at a POS. We knew they were useless for the evening and focused on nailing the D2 forces. Sure enough, D2 began undocking from Gehi - and cynoing into Z3V - to the great amusement of our prepositioned scouts. The D2 support fleet was also spotted rolling down towards the target system.

    Our trap was in its most critical moment at this point. Had the D2 fleet diverted towards FAT, they would have spotted our cyno & Titan in 49-. Had the IAC fleet jumped into FAT, they could have prevented us from ever leaving. To fool the coalition we asked the fleet to align towards the Star, which would conveniently put us in instawarp for both the CNC and the 25S gates. One leads towards the IAC gang, one leads towards Querious. The support fleet was kept on the CNC gate to maintain the illusion. The moment D2 capitals began cynoing into F-TE, our scouts and cyno chars logged there were brought online. The fleet started burning for 49- at best speed.

    Moments later, we were in 49- and Shrike began running continuous portals. As BoB forces entered the system, D2's capital fleet was still sitting at the cyno-in position, waiting for a small POS to anchor (wtf?). Once the fleet had come in, chaos ensued, for us and the northerners. Minutes after we had come in, so did the D2 support fleet, and local spiked to an easy 220 pilots.

    Client lag was horrible for many people, because of the sheer volume of drones and fighters involved. My brave Lachesis with 6x disruptors died on the 3rd warpin

    Within the span of three minutes, we were engaged in a fleet battle, trying to tackle several dozen capitals, trying to position our carriers and ms for warpin, and trying to set up a doomsday point. For anyone who was there on TS would know it was not our most disciplined effort. As the D2 capitals tried to cyno out, they were hit by the ultimate gank. Their cyno char in Z3V was ganked.

    For a solid 15 minutes, their capitals had nowhere to go. But because of lag, very little had occurred in this time. Slowly however, our fleet began to make mincemeat out of the D2 fleet. D2 conjured up a spare cyno and began pulling capitals out. Finally, D2's fleet decided to abandon their capitals and warp out to the sun - Shrike followed. As we tried to coordinate our scrambles and get rid of the last enemy fleet remnants, D2 capital count was down to 8. We had also recieved reports that the IAC gang that was sitting outside of FAT was heading in our direction to assist.

    We finally caught a break when Shrike doomsdayed the D2 fleet which had so blatantly regrouped at the Star. 7 Dreads and 1 Thanatos had been pinned down. After a few minutes one escaped as he exited siege mode and cyno'd out (dictor bubbles dont prevent jump). The rest were successfully held and murdered one by one. Replacement ships were being ejected and boarded by downed pilots on the same grid and soon we had enough downed support replenshed to spam scrambles on the dreadnaughts which were still in siege. Sure enough, they were caught the moment they came out and it was game over. Several dozen battleships, several dozen support, several carriers and 4 motherships made short work of the remaining capital fleet.

    The fleet got to work cleaning up asap, first by killing the hundreds of stray drones, all the drones and useless wrecks littering the grid. We also got to work getting intel on the D2 fleet. They had cyno'd back into Z3V, and not all their ships were in dock range (bounce). We left the capital mods and scraps to be finished up by haulers (from RKK ofc!) later, while the fleet moved door and warped to Shrike who had cyno'd over. The reason being that F-TE was out of range of Z3V for the Titan. Unfortunately we were seconds too late, and the whole D2 fleet managed to dock and log. We portalled over anyways, to camp them in a bit and prove a point. At this point we heard word that RZR and rabble was camping ED with a sizeable fleet.

    Normal people would have said "shit thats enough guys I had my fun, gotta log and get some FOOD or maybe have a LIFE". Thankfully there was none of that shit going on in our TS, as the fleet started rolling to Querious.

    Once we arrived in 9CG, the hostile fleet began coming into P-Z local, one jump out. I was scout in UYU and the hostile fleet bypassed 9CG and went into there instead. Normally this system is used to come into 9CG from an alternative gate, but they went south in the loop back towards ED- as quickly as they had come. Our fleet gave chase and intercepted a few of their stragglers each time, eventually killing them across three systems.

    Our gang of 90 could go no further as they had recieved reinforcements from Efa and were up to 130-140. We set up our bs on the fleet and prepared for the jumpin.. which never came. Thinking we'd rather end the day off with a good fight, we made plans. The fleet was sent in to 0km of the gate, with the enemies positioned on the other side at various ranges. Our fleet jumped in at the same time as Shrike and several motherships came in on top of the enemy fleet (to leverage out the numbers a bit y'know!). They paniced and scattered in all directions, we killed many of them, before chasing their fleet into 3-FK where the majority had went into. They had set up once again, expecting the jumpin. This time we didn't want them to escape to empire, and sent in two interdictors first: Moneta, Lizaa. Their task was simple; jump in, survive, warp to Efa gate at 50km and drop bubbles.

    Once their bubbles had gone down the fleet jumped in. Sure enough the enemies ran, but this time to 0TKF. We chased once more, and by this time the enemy fleet was equivalent to ours, since we had killed off so many stragglers. In 0TKF, they had avoided 60M (the most direct route) and went to YOP, and then to 9ES and then scattered like crazy. Many of them logged off at this point at various systems and locations in that jumble mess of systems. We scored a few more kills, and soon found we were camping five guys. Thats when the fleet called it quits and started rolling back. I went to A-5F4A, my old ncping grounds to check on some old m0o cans, found some IRON guys npc hunting, laughed a bit, and logged off. Rest is unknown to me, so if anyone wants to fill in - please do.

    Oh, forgot..

    Final stats were:

    28 battleships killed, 8 lost
    27 support killed, 21 lost
    28 pods killed, 2 lost
    6 dreads killed, 0 lost
    1 carrier killed, 0 lost

    If they are willing to attack our cap shipyards, they better be prepared to lose more than the cost of one mothership. Cause theres no way we're passing up the opportunity to gank every dread the Coalition has.

    I gotta say, this war is ten times better than the ASCN one. So much action when you're up against enemies who want to destroy you, rather than simply survive you. Unfortunately for EVE, one of our 2007 goals is to have more mobility and this is doing nothing but training us. I can't stop laughing at our killboard >_<

    Here! Have some screens!
    http://shadowforce.wiredhub.net/bob/F-TE/

    PS: Clearly, if we got away with complete dominance today, their spies really fucking suck.

    eto na linku imate screenshote fleet fighta koji je ukljucivao sve vrste brodova u eve.
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  30. #60
    U hebote, kao da čitam scenarij. Odlično!

Slične teme

  1. MU Online
    By v4MP1r3 in forum MMOG
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 19-12-2008, 13:47
  2. Online FPS
    By Wolfwrath in forum Online gaming & living
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 21-03-2007, 17:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •