Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 91 do 116 od 116

Tema: Star Trek Legacy

  1. #91
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598
    Kaj enter nije za klince u osnovnoj?

  2. #92
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124
    pa upravo to i ja mislim.

    Ocjenu 90+ zasluzuje klasik uz koji ces provest dane i noci i mjesece.

    npr. Descent Freespeace, Fallout 2, Freespace 2, Kotor I i II, Football Manageri , Freelancer, Unreal Tournament, Warcraft II i III, Starcraft, C&C, Tomb Raider, Homeworld, Battlefield 1942, Operation Flashpoint, Commandosi... to su 90 + igre. Nemoze meni jedan legacy koji predjes za 5 sati (PET sati) gameplaya bit u tom rangu iako sam ljubitelj serija.
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  3. #93
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    = Citat = Izvorno postao avuleta2
    Kaj enter nije za klince u osnovnoj?
    NOT! i ja ga kupujem, zakon je. BTW: Legacy je tamo dobio oko 55%

  4. #94
    = Citat = Izvorno postao THUNDER_DINIX
    = Citat = Izvorno postao avuleta2
    Kaj enter nije za klince u osnovnoj?
    NOT! i ja ga kupujem, zakon je. BTW: Legacy je tamo dobio oko 55%
    Sad će on reći: I rest my case.

  5. #95
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    igra popljuvana i na gamer. hr-u, kome da sad vjerujem kad sam igru nemogu pokrenuti

  6. #96
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    igra popljuvana i na gamer. hr-u, kome da sad vjerujem kad sam igru nemogu pokrenuti
    ako ju nemozes/nenamjeravas pokrenut, ona te moze jednostavno bolit q. ; nekuzim smisao posta

  7. #97
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    [quote=Bishop_45_(2)]
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":y1i18pkr
    igra popljuvana i na gamer. hr-u, kome da sad vjerujem kad sam igru nemogu pokrenuti
    ako ju nemozes/nenamjeravas pokrenut, ona te moze jednostavno bolit q. ; nekuzim smisao posta [/quote:y1i18pkr]

    kad tad ću je moć pokrenut a i zanima me kako joj je pcplay dao visoku ocjenu a svi drugi vrlo nisku

  8. #98
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    [quote=Prince-Artas][quote="Bishop_45_(2)":2t50kfto]
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":2t50kfto
    igra popljuvana i na gamer. hr-u, kome da sad vjerujem kad sam igru nemogu pokrenuti
    ako ju nemozes/nenamjeravas pokrenut, ona te moze jednostavno bolit q. ; nekuzim smisao posta [/quote:2t50kfto]

    kad tad ću je moć pokrenut a i zanima me kako joj je pcplay dao visoku ocjenu a svi drugi vrlo nisku[/quote:2t50kfto]

    pa PCP je vjerovatno uracunao da je to jedina takva igra na trzistu !!!

  9. #99
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598
    Igra je mogla biti jako dobra...ima jako dobar engine koji nije od kraja iskorišen...za sve one kojima je legacy promašaj neka sačekaju Immersion framework.Inače uskoro će izać i mod DS9FX za BRIDGE COMMANDER koji prvi puta predstavlja crvotočinu kojim ćemo se moć vozit...

  10. #100
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    = Citat = Izvorno postao avuleta2
    Igra je mogla biti jako dobra...ima jako dobar engine koji nije od kraja iskorišen...za sve one kojima je legacy promašaj neka sačekaju Immersion framework.Inače uskoro će izać i mod DS9FX za BRIDGE COMMANDER koji prvi puta predstavlja crvotočinu kojim ćemo se moć vozit...
    huh, trebali bi jednom izdati pravu ST igru; ovako izdaju jednu, pa onda mod po mod dok igra ne postane zanimljivija !!!

  11. #101
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    evo igram... bezveze je... a prema viđenom prije mi se činila kao pravi uber hit.. jbg razocaro sam se..
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  12. #102
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    = Citat = Izvorno postao str33t6l0w
    evo igram... bezveze je... a prema viđenom prije mi se činila kao pravi uber hit.. jbg razocaro sam se..
    mozes li ju usporediti s Bridge commander ???

  13. #103
    Senior Member It lives by night Y0$$1p's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    kutina
    Postova
    706
    [quote=Bishop_45_(2)][quote="Prince-Artas":2p9swgm4][quote="Bishop_45_(2)":2p9swgm4]
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":2p9swgm4
    igra popljuvana i na gamer. hr-u, kome da sad vjerujem kad sam igru nemogu pokrenuti
    ako ju nemozes/nenamjeravas pokrenut, ona te moze jednostavno bolit q. ; nekuzim smisao posta [/quote:2p9swgm4]

    kad tad ću je moć pokrenut a i zanima me kako joj je pcplay dao visoku ocjenu a svi drugi vrlo nisku[/quote:2p9swgm4]

    pa PCP je vjerovatno uracunao da je to jedina takva igra na trzistu !!![/quote:2p9swgm4]



    jedina takva igra, pa i nije imas ST dominion wars isto tako samo naravno losija grafika i ostalo ali isti tip igre

  14. #104
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    [quote=Y0$$1p][quote="Bishop_45_(2)":2bbyuqnd][quote="Prince-Artas":2bbyuqnd][quote="Bishop_45_(2)":2bbyuqnd]
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":2bbyuqnd
    igra popljuvana i na gamer. hr-u, kome da sad vjerujem kad sam igru nemogu pokrenuti
    ako ju nemozes/nenamjeravas pokrenut, ona te moze jednostavno bolit q. ; nekuzim smisao posta [/quote:2bbyuqnd]

    kad tad ću je moć pokrenut a i zanima me kako joj je pcplay dao visoku ocjenu a svi drugi vrlo nisku[/quote:2bbyuqnd]

    pa PCP je vjerovatno uracunao da je to jedina takva igra na trzistu !!![/quote:2bbyuqnd]



    jedina takva igra, pa i nije imas ST dominion wars isto tako samo naravno losija grafika i ostalo ali isti tip igre[/quote:2bbyuqnd]

    e sad cijepidlacis, taj dominion wars i nije imao toliki hype (pretpostavljam jer uopce nisam cuo za njega)

    znaci nista...

  15. #105
    Senior Member It lives by night Y0$$1p's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    kutina
    Postova
    706
    [quote=Bishop_45_(2)][quote="Y0$$1p":8ai7eld9][quote="Bishop_45_(2)":8ai7eld9][quote="Prince-Artas":8ai7eld9][quote="Bishop_45_(2)":8ai7eld9]
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":8ai7eld9
    igra popljuvana i na gamer. hr-u, kome da sad vjerujem kad sam igru nemogu pokrenuti
    ako ju nemozes/nenamjeravas pokrenut, ona te moze jednostavno bolit q. ; nekuzim smisao posta [/quote:8ai7eld9]

    kad tad ću je moć pokrenut a i zanima me kako joj je pcplay dao visoku ocjenu a svi drugi vrlo nisku[/quote:8ai7eld9]

    pa PCP je vjerovatno uracunao da je to jedina takva igra na trzistu !!![/quote:8ai7eld9]






    jedina takva igra, pa i nije imas ST dominion wars isto tako samo naravno losija grafika i ostalo ali isti tip igre[/quote:8ai7eld9]

    e sad cijepidlacis, taj dominion wars i nije imao toliki hype (pretpostavljam jer uopce nisam cuo za njega)

    znaci nista... [/quote:8ai7eld9]




    mozda nisi cuo za njega jer je dosta stara igra ali isti tip igre i jaaako losija igrao sam obadvije i dominion wars i legacy

    dominion wars sam igrao na windows 98 i konfi
    366mhz 8mb grafa (pitaj boga koja) 64 mb rama
    pa si sad zamisli kako je losa bila

  16. #106
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    = Citat = Izvorno postao Y0$$1p
    mozda nisi cuo za njega jer je dosta stara igra ali isti tip igre i jaaako losija igrao sam obadvije i dominion wars i legacy

    dominion wars sam igrao na windows 98 i konfi
    366mhz 8mb grafa (pitaj boga koja) 64 mb rama
    pa si sad zamisli kako je losa bila
    1) to sto je igra stara i ne zahitjeva jaku konfu ne znaci nista, pogled na Starcraft !!!
    2) ako je igra toliko stara onda vishe nije na trzistu---> Legacy je jedini NOVISspace fight

    but nwm, nema mi vishe smisla raspravljati o toj igri kada se ocito nikome ne svidja i lol uopce ju nisam stigao probati !!!

  17. #107
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    22
    Kako se ciljaju subsistemi u Legacy-u? Hint veli LS, Legacy Files slovo T, a meni ni jedno ni drugo ne radi.Help!

  18. #108
    Junior Member Plants Vs Zombies riddick's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    27
    igra je katastrofa.. nazalost.. takvu sprdnju jos nevidih.. to je ono poberi pare na ime i nestani..lol najbolji detalj planet velik ko enterprise.. hahaha to jos nevidi.. kad pogledam jedan x3 reunion.. phhhhhhhh dan i noc.sramota za star wars...
    intelcore2duo e6400 (ext clock 313)2.5 ghz
    abit ab9 pro
    2gb kingmax ddr2 800
    pov gf 7600gt clock(gpu615 mem715)
    adigy 2 zs
    seagate 250 gb, 80gb
    creative labs 5.1 5700 digital
    benq fp91gx 19"lcd

  19. #109
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    mislis za Star Trek... BTW, bila je odlicna podloga, ali jako losa realizacija

  20. #110
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    22
    Kako da prođem prvu TNG misiju? Znate, onu sa Stargazerom i asteroidima. Fakat se dugo mučim s tim. Probao sam prohode, šifre (čak i onu kojom se mijenja .cfg file da bi se otključale sve misije). Ništa. Već mi je jako iritantno. Help.

  21. #111
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124
    postavi turrete da brane planete ako se dobro sjecam.

    i kako sam vec davno rekao igra je katastrofa.

    bridge commander je ispred nje po igrivosti barem duplo a u mulitplayu barem 5 puta.
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  22. #112
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    ima tko link za onaj mod koji dodaje save i load opciju unutar misija

  23. #113
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    ty

  24. #114
    Senior Member It lives by night Iron Storm's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sacred Sky
    Postova
    589
    Mogu bumpat?
    Nabavio sam ST:Legacy, te mogu reći da mi se igra svidjela ali je neću pretjerano hvaliti jer nisam druge ST igre odigrao osim Elite Force 2 koji je totalno drukčiji žanr (FPS), a i on mi se svidio. Zamjerka ide planetima, omjer veličine planeta i broda je katastrofalan (probao sam se zaletiti u planet ), nemogućnost save/load tijekom misija (patch naveden koji post iznad to ispravlja), nemogućnost podešavanja kontrola, i to je to, prema do sada viđenom. Ostalo je manje-više solidno odrađeno.

  25. #115
    Senior Member It lives by night Iron Storm's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sacred Sky
    Postova
    589
    Prihvaćam savjet, samo da prvo završim s Legacyjem i da nađem gdje ima Bridge Commander. Starost igre mi ne predstavlja nikakav problem (StarCraft ). Malo je šteta što Legacy nije RPG jer smatram da bi mu to malo diglo ocjenu, a detaljnije procjene ću reći nakon igranja Bridge Commandera.

  26. #116
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    slažem se Bridge Commander je definitivno puno bolji kao simulacija... mogo bi si opet instalirat tu igru fali mi S.T. igra


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

Slične teme

  1. Star Trek
    By The Boz in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 64
    Posljednji post: 06-06-2009, 01:04
  2. Star Wars vs. Star Trek
    By THUNDER_DINIX in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 89
    Posljednji post: 15-09-2007, 13:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •