Stranica 12 od 24 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 331 do 360 od 697

Tema: Nogomet

  1. #331

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Jedino ga pamtim po onom promašenom ziceru protiv Španjolaca
    Jel to onaj promašaj glavom kad mu je Modrić maestralno ubacio pred samog golmana? Ne znam zašto ga svi izbornici toliko favoriziraju, meni bi on grijao klupu

  2. #332
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Yep, to je taj. Je da smo u toj tekmi jednom prešli centar, ali iz te akcije smo morali zabiti.

  3. #333
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    Ne znam, meni je bilo dovoljno pogledat davno jednu akciju Barce da velim da je bolji vezni od Luke. Al nisam pun k pogledao i jednu tekmu.

  4. #334

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Ne znam, meni je bilo dovoljno pogledat davno jednu akciju Barce da velim da je bolji vezni od Luke. Al nisam pun k pogledao i jednu tekmu.
    Ne možeš po jednoj akciji tvrditi da je on bolji igrač. Ja smatram da je Modrić 2 klase iznad Rakitića

  5. #335
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    I to minimalno dvije klase.

  6. #336
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    I to minimalno dvije klase.
    neznam po čemu,neznam jel modrić ima ijednu asistenciju u repezentaciji i neznam kad je dao gol ili nešto slično,bilo u realu bilo u reprezentaciji,defanzivno je možda,sigurno bolji od rakitića,to najviše i igra,solidan defanzivni srednji igrač...

  7. #337
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Kužiš se u nogomet ko i u grafičke kartice. Modrić je najbitniji igrač Reala, trenutno najbolje momčadi na svijetu. Nuff said.

  8. #338
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Kužiš se u nogomet ko i u grafičke kartice. Modrić je najbitniji igrač Reala, trenutno najbolje momčadi na svijetu. Nuff said.
    Je ako cemo se lagat...ta liga prvaka je postala presmijesna kad vidis tko sve ulazi,real konstantno dobiva najslabije protivnike i u skupini i kasnije,sve ovisi kak ti se zdrijeb poklopi a realu se bome non stop poklapa u bitnim utakmicama,nemoras ni imat kvalitetu,europa liga je jaca od te lige prvaka
    Alert,real madrid fanboj...

  9. #339
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Snifaš pastu s AMD procesora ili koji vrag?

  10. #340
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Nogomet

    I to faličnog.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  11. #341
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao planta4z Pregledaj post
    Ne možeš po jednoj akciji tvrditi da je on bolji igrač. Ja smatram da je Modrić 2 klase iznad Rakitića
    Ma istina, al me fasciniralo kak se kretao bez lopte.

  12. #342
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    Samo sa intelovog snifan

  13. #343

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao tenk Pregledaj post
    neznam po čemu,neznam jel modrić ima ijednu asistenciju u repezentaciji i neznam kad je dao gol ili nešto slično,bilo u realu bilo u reprezentaciji,defanzivno je možda,sigurno bolji od rakitića,to najviše i igra,solidan defanzivni srednji igrač...
    Čini se meni da on ima više asistencija nego si ti njegovih nogometnih utakmica pogledao on i nije tip igrača koji zabija golove nego gradi akciju i igra obrambeno u sredini..

  14. #344
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao planta4z Pregledaj post
    Čini se meni da on ima više asistencija nego si ti njegovih nogometnih utakmica pogledao on i nije tip igrača koji zabija golove nego gradi akciju i igra obrambeno u sredini..
    pa sad si reko isto ko ja samo na drugačiji način,kako rekoh solidan defanzivni igrač,a te njegove akcije,to bi se isto dalo raspravljat,više od pola dodavanja(koja idu u statistiku,mada po meni ona je totalna glupost u nogometu,ali ima fegeta koji to jako prate) su mu najbližem suigraču...pa nije ni onaj mile badelj midfilder ništa lošiji,ali trener stavlja igrače koji igraju u razvikanim klubovima,a tamo igraju sa kudikamo boljim suigračima...

  15. #345
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    a i taj nogomet bi trebalo mjenjat jer ga danas igra svaka šuša,trebalo bi smanjit broj igrača sa 11,i mijenjat pravila,izbacit zaleđe naprimjer...

  16. #346
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Rofl

  17. #347
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    Ja isto volim futsal.

  18. #348

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Rofl
    da, mislim da je svojim "stručnim" komentarima sve rekao. Meni se čini da baš ne prati nogomet...

  19. #349
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    Pusite kurac

  20. #350
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao planta4z Pregledaj post
    da, mislim da je svojim "stručnim" komentarima sve rekao. Meni se čini da baš ne prati nogomet...
    Ne prati on život općenito, a kamoli što drugo.

  21. #351
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    Neznam samo sta maribor,dinamo i takvi slicni klubovi igraju lp,neka igraju najbogatiji i gotovo,real vec godinama dobiva najlakse protivnime,prakticki igra sa rezervama protiv takvih protivnika,sa pol snage ih dobivaju...i to ti je onda neko najbolje natjecanje...i pola tih utakmica je neregularno jer se suci prave grbavi ili su potplaceni,tj. obicno uvijek pokradu jedan tim

  22. #352
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Od slijedeće sezone će biti manje ovih žnj klubova u LP, a krajnji cilj je osnivanje natjecanja ko NBA. Klubovi sa najvećim prestižem će automatski biti unutra bez obzira na trenutnu kvalitetu.

  23. #353

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Od slijedeće sezone će biti manje ovih žnj klubova u LP, a krajnji cilj je osnivanje natjecanja ko NBA. Klubovi sa najvećim prestižem će automatski biti unutra bez obzira na trenutnu kvalitetu.
    Ja nemam ništa protiv da i slabije momcadi sudjeluju, ako se regularno kvalificiraju. Nikad ne znaš kakvih sve iznenađenja može biti kad se podcjeni protivnika

  24. #354
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Da, ali nitko živ neće reći da bi radije gledao Dinamo, Rijeku ili Lokomotivu u LP umjesto Liverpoola, Uniteda, Milana, Intera...

  25. #355
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    Onda fudbaleri,finska jaka reprezentacija...jedva cekam da ih ukrajina napuni,jebe se njima za ove mrsave dnevnice koje ovdje dobivaju kad u klubovima dobivaju tjedno milijone...onda netko kaze(svi pederi sa pce) kako su hns mafija itd....da zdravko mamic ima utjecaja nebi tako igrali,ocito su igraci skuzili da su dnevnice puno premale i da se ne vrijedi trudit,ali ovo protiv finske koja nema nikakvog motiva,katastrofa

  26. #356
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    šteta nisam gledal,možda sa ukrajinom...opet klade daju 2.80 na ukrajinu,mali poklončić,bome su vjerujem i nadam se neki fino zaradili na finskoj,x2 je bio poklon...
    čačić dobio otkaz,trebao je dobit odmah nakon portugala a ne tek sada...vjerujem da ekipa naših trenera spremno čeka poziv mamića

  27. #357
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    onaj drug feget već kalkulira koga ćemo dobit u kvalama kao da je ukrajina malta i da su već odigrali nerešeno ili pobijedili,hvali se kako je on bio sportaš a nema pojma o sportu i nogometu...onog jednog šta vjerojatno zna tko je novi izbornik su banali,on je imao svakakvih informacija,neznam šta je napravio...ivanković i prosinečki očito 100% otpadaju,ostaju jurčić,zoki,dalić,kek...još bi kek bio i najbolji ako bi htio...neznam tko još postoji...

  28. #358
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    ipak dalić bude,onaj varaždinec,zagorac ili šta je već,ajde da i to vidimo,zagorci su veliki fudbaleri i obožavatelji nogometa i delanaca,vina itd.

  29. #359
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    Haha,ćiro legenda dao komentar na izbornika...ovo je najzanimljivije u nogometu kad se menja izbornik,samo kaj ce bit nakon pusinga u ukrajini

  30. #360
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Što novo može bilo tko donijeti u 3 dana? Pa da su stavili na klupu Mourinha, Guardiolu i Kloppa zajedno ne bi bilo koristi. Ak Čačiću nisu dali otkaz nakon Islanda i Turske onda koja je poanta sada?

Slične teme

  1. Nogomet
    By C in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 09-06-2008, 20:45
  2. Odgovora: 84
    Posljednji post: 15-01-2007, 00:56
  3. Nogomet: danas i sutra
    By Om3G@ in forum Alt-F4
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 13-12-2006, 15:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •