Stranica 22 od 24 PrvaPrva ... 122021222324 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 631 do 660 od 697

Tema: Nogomet

  1. #631
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    A i vidim da je Adidas dobru loptu napravio ove godine, pa to lopte ulaze u gol ko na fifi jbt

  2. #632
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    Lukin lažnjak ko 16 Ronaldovih bicikala

  3. #633
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    Drug feget zatvorio temu rusija na pce,koji idiot...
    Dalić bi sigurno otisal ali ga vjerojatno jebe to kaj ocito nije dobio niti jednu ponudu od nekog dobrog kluba u europi nego samo ponude za izbornika reprezentacija a to mu se bas i neda opet...

  4. #634
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    I u emirate mu se vjerojatno vise nejde...a ovdje se u hr mora jebat sa idiotima i kretenima

  5. #635
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    Lukin gol treći gol natjecanja


  6. #636
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    edit: ovaj prvi je fakt predivan pogodak

  7. #637
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    Ovaj gol mi je najbolji ikad. Nikad neću zaboravit. Sa 30 metara po sredini gola



    edit: ovaj mi je najljepši


  8. #638
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    Ispravak: 20-25 metara.

  9. #639
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    Inače gledam sad Forlanove golove i ima pun kufer takvih. Đubre se sakrije iza protivničkog igrača da ga golman ne vidi dok udara loptu i još zna lupit lelujavu i nema šanse da golman brani

  10. #640
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    lijepi pušing,onda bi se trebal divit luki modriću i njihovom srebru i tri lige prvaka...boli me kurac za modrića i njegovu ligu prvaka i srebrno...oni su svoje džepove nametali...i onda mi netko ovdje priča kako ću pričat unucima o modrićevim ligama prvaka,jebe mi se za njegove lige prvaka,neću imat ni djecu niti a kamoli unuke...
    ...oni su ovo ljeto partijali sa svojim kurvama i frendovima na jahtama po moru a boli ih kurac za hrvatsku i reprezentaciju,otrčkaraju kaj moraju i to je to...ista stvar i sa ekipom sa pce...tamo se sjedi i kao "radi" na stolicama od po 16000kuna,kaj misliš kakvi su to privatni i državni biznisi i kolika se tu ogromna lova vrti....ekipi sa pce je još puno bolje nego ovim nogometašima...

  11. #641
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    a doček kao da su svjetski prvaci,a nisu....totalno bezveze...baš je neki lik komentiral kako imamo i dalje jaku obranu,nema šta,6-0 je stvarno vrhunska obrana...
    isto ko i sena,gledal sam neki dokumentarac,lik je došal u f1 iz bogate obitelji jer mu je bilo dosadno i na kraju popušil,ništa posebno,danas je slavan zbog ničega...a danas si u f1 praktički 100% siguran da ti nemože bit ništa,skuca se sa 400km/h i nikom ništa,a zarađuju više od nogometaša...a svrha f1?,nikakva...samo još više zagađivanja za planetu i zabave za elitu...

  12. #642
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Hehehe, panjino

  13. #643
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Hehehe, panjino
    jeje,svi koji su u f1 temi na pce su bili ili obilaze f1 utrke,njima je to samo još jedna u nizu zabava...jel znaš koliko ti samo novaca treba da bi negdje otišal na utrku pa i u europi,pa samo za odlazak u zagreb na jedan dan ti treba hrpa novaca a kamoli u europu...u europi koliko čujem ti naplate svaku kap vode,nema tamo ništa besplatno jer je sve već zagađeno i uništeno,nećeš se tamo napit vode iz pipe ko ovdje još...tak će ti to sve doć i u hrvatsku,već je zapravo i došlo,agrokor su ti rusi,amerikanci drže opet nešto drugo,europljani tj. njemačka i ostali nešto treće, a svi budu hvatali za jaja odnosno već su počeli...

  14. #644
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    Mi u Irskoj nemamo račun za vodu i pijemo iz pipe. Nije zagađeno ništa, domaće meso sve i mlijeko nema uvoza ništa. Najljepša zemlja na svijetu majke mi.

  15. #645
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Nogomet

    bio u budimpešti na jednom festivalu i isto davali ljudima besplatno vodu iz pipe. Čak su zbog vrucine i zalijevali ljude po cijelom ostrvu

  16. #646
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Nogomet

    Što je ostrvo? Slab mi je mađarski.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  17. #647
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Kost od ose

  18. #648
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    neki otok na jezeru u budimfešti sa hidroinstalacijom gdje pada kiša

  19. #649
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    ovaj vaš bandić je komedijaš pravi,potrgal sam se kad sam ga čul na radiju....veli on da su ga dočekali pijandure,crvene oči...legenda od gradonačelnika...da je neki sponzor od hdz-a ili sdp-a nebi ni došal a da i dođe bilo gdje glavni šerif policije bi mu obrisal i još polizal guzicu osobno...a bandić dođe valjda bez ikakve zaštite pa se iživljavaju na njemu i gađaju jajima...i izjava da ima valjda 156 kumova ali u tom kvartu nema nijednog...potrgal sam se...

    ...nedavno su u konzumu u karlovcu sakrili policu sa filterima za cigare u posebnu prostoriju,ja tražim i ništa,pitam onu istu ženu:reko gdje su filteri...i dobim isti odgovor,krade se,pitajte na blagajni...katastrofa...a pazi,ti filteri i mašine za cigare su stajali 2 metra od blagajni tako da valjda nema šanse da te nevide kako kradeš...nema šta se ne krade više...uskoro budeš ko prije dolazil u dućan na šank i trgovac bu ti sam daval kaj hoćeš....i pazi sad ti koje je to sranje,sad se blagajnice još više moraju jebat i tebi nosit filtere i ostale stari i stvara se samo još veća gužva i čekanje...i dosad sam se već načekal u redovima a sad bu još veća gužva....nije ni čudo kaj su većinom nadrkane kad moraju pazit na sto stvari...ali da kradeš jebene filtere za cigare...pa ima onih jebenih popular 500komada za 20 kuna...

  20. #650
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Nogomet

    I pazi, sve to događa dok gamad s PCE sjedi u stolcima za 16000 kuna i planira kupiti nove Nvidia grafičke i tako pune Jansenu džepove.

  21. #651
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Nogomet

    Ne zaboravi satove i aute. Jebeni Jasnen.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  22. #652
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    A bio sam siguran da je spomenuo ekipu sa pceksperta, pa sam pročitao ponovno.

  23. #653
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Možda netko iz ekipe radi u Konzumu

  24. #654
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    Brku za predsjednika i promijeniti ime države u pcekspert.

  25. #655
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Brku za predsjednika i promijeniti ime države u pcekspert.
    jebe se brki a više od pola njih bi tamo dalo guzice samo da imaju aute od jensena...a uvrijede se oni tamo jako ako nešto kažeš protiv intela ili nvidie...to je za njih velika uvreda,kao da njih napadaš osobno....
    ...neznam ništa o novim karticama od jensena,tko je kupio na pce pa se preserava i slično...i jesu uopće izašle recenzije...

  26. #656
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    I pazi, sve to događa dok gamad s PCE sjedi u stolcima za 16000 kuna i planira kupiti nove Nvidia grafičke i tako pune Jansenu džepove.
    ...i ne samo grafičke nego i sve ostalo...a pune mu džepove kad su i njihovi džepovi puni...pogledaj si vozni park zagreba i ostalih gradova,svako malo na cesti novi bmw,audi ili mercedes od 300k kn pa na više,odi na podforum pce-a pa vidi šta voze oni i njihovi frendovi,tamo niti jedan na pce nema više od 30godina...a opet s druge strane idioti koji kradu filtere po dućanima umjesto da prestanu pušit pa izaberu neko puno učinkovitije sredstvo...

  27. #657
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    na pce zabranili i nogomet,nema više niti teme za ligu naciju,nitko više ne prati a do jučer su svi bili veliki fanovi i sve su znali kaj se događa u reprezentaciji...najprije su ukinuli ligu prvaka i europske lige jer su se međusobno svađali ko cigani,više nego i političari a sad su izbacili i ligu nacija...

  28. #658
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    to je klasika za druga brku i njegove bogate elitne frendove sa pce i bug-a,živi i pusti druge da žive vrijedi samo onda kad to njima paše i odgovara ili kad oni imaju korist od toga...

  29. #659
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    koja sprdačina je bio ovaj ždrijeb za euro,em se nesme ovi sastat em se nesme oni sastat a svi smo si kao dobri i svi smo u europi...elita tamo sjedi i kese se ko debili,jebe se njima...jebali mater svoju mrtvu...

  30. #660
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    Otkotrljala se zlatna lopta Modriću

Slične teme

  1. Nogomet
    By C in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 09-06-2008, 20:45
  2. Odgovora: 84
    Posljednji post: 15-01-2007, 00:56
  3. Nogomet: danas i sutra
    By Om3G@ in forum Alt-F4
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 13-12-2006, 15:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •