Stranica 18 od 24 PrvaPrva ... 81617181920 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 511 do 540 od 697

Tema: Nogomet

  1. #511
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Hahahaha, ti bi igrao bez Modrića, najboljeg CM na svijetu. A jbt šta sve se tu ne pročita. Kakvi mrtvi Pjaca i Bradarić... oni će skupa imati 0 minuta na ovom SP-u-

  2. #512
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Hahahaha, ti bi igrao bez Modrića, najboljeg CM na svijetu. A jbt šta sve se tu ne pročita. Kakvi mrtvi Pjaca i Bradarić... oni će skupa imati 0 minuta na ovom SP-u-
    a zašto nebi igrao bez modrića? kad je on ikad donjel pobjedu ili nešto dobro za hrvatsku,pogledaj si prošla prvenstva,uvijek pušing,vrhunac su nam kvalifikacije...to kaj on u realu ima bolje igrače pa ispada kao bolji igrač...da im nema uefamafie i sudaca nebi osvajali lige prvaka...
    idiot dalić stavi rakitića,badelja i modrića,čemu? sva tri su isti igrači i onda se samo sudaraju i neznaju šta i kako bi trebali igrat...dakle ili modrić ili rakitić ili badelj,samo jedan od njih bi trebal igrat a kasnije u drugom poluvremenu neka mijenja ako treba...sve stručnjaci od trenera a niti jedan još uvijek nema pojma ili se pravi retardiran...
    naguzit će njih nigerija pa ćeš ti onda drugačije srat...

  3. #513
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    Nadam se da su u prvoj postavi igrači koji igraju u svojim klubovima tj. ne sjede na klupi pol tekme.

  4. #514
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao tenk Pregledaj post
    a zašto nebi igrao bez modrića? kad je on ikad donjel pobjedu ili nešto dobro za hrvatsku,pogledaj si prošla prvenstva,uvijek pušing,vrhunac su nam kvalifikacije...to kaj on u realu ima bolje igrače pa ispada kao bolji igrač...da im nema uefamafie i sudaca nebi osvajali lige prvaka...
    idiot dalić stavi rakitića,badelja i modrića,čemu? sva tri su isti igrači i onda se samo sudaraju i neznaju šta i kako bi trebali igrat...dakle ili modrić ili rakitić ili badelj,samo jedan od njih bi trebal igrat a kasnije u drugom poluvremenu neka mijenja ako treba...sve stručnjaci od trenera a niti jedan još uvijek nema pojma ili se pravi retardiran...
    naguzit će njih nigerija pa ćeš ti onda drugačije srat...
    Kao prvo, za Hrvatsku je plasman na prvenstvo velika stvar, ma što tko rekao. To što nam se jednom posrećilo sa dobrom generacijom ne čini nas svjetskom nogometnom silom. Trebamo igrati ili 4-3-3 pa da Badelj - Luka i Raketa igraju kao Real, najbolja momčad svih vremena, ili staviti Rakitića na klupu, a Kramarića na CAM. Kao drugo samo totalni tupan može izjaviti da Modrić nije by far najbolji igrač ove momčadi. Top tier je bez ikakve dileme.

  5. #515
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    Ono 1998. su bile stare iskusnjare i nije bilo slučajno.
    edit: aha, poklopila se dobra generacija, ok.

  6. #516
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    Njih je bolio kurac oće osvojit medalju ili ispast u skupini. To su bili jebači

  7. #517
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    Samo bitno im je bilo na terenu pokazat ko je jači.

  8. #518
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Kao prvo, za Hrvatsku je plasman na prvenstvo velika stvar, ma što tko rekao. To što nam se jednom posrećilo sa dobrom generacijom ne čini nas svjetskom nogometnom silom. Trebamo igrati ili 4-3-3 pa da Badelj - Luka i Raketa igraju kao Real, najbolja momčad svih vremena, ili staviti Rakitića na klupu, a Kramarića na CAM. Kao drugo samo totalni tupan može izjaviti da Modrić nije by far najbolji igrač ove momčadi. Top tier je bez ikakve dileme.

    glup si sa tim veličanjem reala,nadam se da će taj mafijaški klub propast...
    čekaj malo,malo prije tvrdiš kako svi naši igrači igraju u vrhunskim klubovima pa prema tome kako je plasman na prvenstvo velika stvar? i napisal si da će nigeriju pregazit ko plitak potok,ajde baš da to vidimo,vidi se da si veliki stručnjak...

  9. #519
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao tenk Pregledaj post
    glup si sa tim veličanjem reala,nadam se da će taj mafijaški klub propast...
    čekaj malo,malo prije tvrdiš kako svi naši igrači igraju u vrhunskim klubovima pa prema tome kako je plasman na prvenstvo velika stvar? i napisal si da će nigeriju pregazit ko plitak potok,ajde baš da to vidimo,vidi se da si veliki stručnjak...
    Koji svi? Iz baš vrhunskih klubova imamo 3-4 igrača. Naravno da je plasman velika stvar za tako malu zemlju gdje se u nogomet ne ulaže ni izbliza ko u nekim drugim zemljama. A koga vraga nas treba biti strah jedne Nigerije? Pa ne pričamo tu o Argentini. Dam se kladiti da nikad nisi čuo ni za jednog nigerijskog igrača.

  10. #520
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Koji svi? Iz baš vrhunskih klubova imamo 3-4 igrača. Naravno da je plasman velika stvar za tako malu zemlju gdje se u nogomet ne ulaže ni izbliza ko u nekim drugim zemljama. A koga vraga nas treba biti strah jedne Nigerije? Pa ne pričamo tu o Argentini. Dam se kladiti da nikad nisi čuo ni za jednog nigerijskog igrača.
    imaš na fifa stranici predviđanja i možeš slagat svoju momčad,jesi igral?

  11. #521
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Ne, nemam 12 godina.

  12. #522
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Ne, nemam 12 godina.
    kaj je to samo do 12,nemam pojma,ja odigral,stavil sam hrvatska-nigerija 1-1 i da dalje idu argentina i nigerija

  13. #523
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Argentina ispada u skupini

  14. #524
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Argentina ispada u skupini
    pa moguće je i to,sad im se jedan bitniji ozljedil koliko znam,imaju samo mesija a on nemre sve sam,obrana i sredina im je nikakva koliko vidim a napad najjači
    odigraj ti match predictor,ili kladionicu

  15. #525
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    dobro je,na iskustvo dobivena tekma,bitna 3 boda i prvo mjesto
    dobra je nigerija,dobit će ona možda argentinu i island,brzi su...

  16. #526
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    Pitam nekog novog lika sa posla od kuda je? Veli iz Nigerije. Reko dva nula a? Onda se počeo izvlačit da su dobili Argentinu na prijateljskoj

    edit: još gledam lika da ga pitam, ma reko ziher je iz Nigerije. Nemreš vjerovat

  17. #527
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Šta je tenče, di si sad? Sam reko da ih dobijamo s pola gasa.

  18. #528
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Šta je tenče, di si sad? Sam reko da ih dobijamo s pola gasa.
    pa tu sam,imaš kakvih problema?
    sa pola gasa,ako je ono bilo sa pola gasa onda stvarno ti niti nisi gledal utakmicu...pa i sam modrić je izjavio da pobjeda nije bila lagana...
    ....po meni igra nije bila dobra,premalo dodavanja,kombinatorike,igre itd....ali tri boda su tu i to je najbitnije a nigerija nije slaba...nigeri su brzi ali nemaju iskustva...

  19. #529
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Hehehehe neznalico, prije 2 tjedna si pričao da Modrić nema šanse protiv Nigera. Nisu stvorili ni jednu priliku. S pola gasa gaženje ko što sam i najavio. Slijedeće je ovo argentinsko smeće.

  20. #530
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Hehehehe neznalico, prije 2 tjedna si pričao da Modrić nema šanse protiv Nigera. Nisu stvorili ni jednu priliku. S pola gasa gaženje ko što sam i najavio. Slijedeće je ovo argentinsko smeće.
    A nije bilo gazenje ali ok,stvorili su neke prilike,nitko ne prica o tome kako je modric izgubil tamo jednu loptu koja je mogla bit gol za nigere,da se je trudil i trcal po svuda to je

  21. #531
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    UUUUUUUU, izgubio je jednu loptu koja je mogla biti gol. Ajmo ga razapet na križ.

  22. #532
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Nogomet

    Izašao je sa meni najdražom formacijom koju sam najčešće koristio u Fifama. Također, i sam bih izabrao onakvu postavu. Žao mi je što nije pao barem jedan čisti gol. Da barem Kova nije bio škrt kod one brutalne šanse... Ali dobro, nadam se da možemo samo bolje
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  23. #533
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac Pregledaj post
    Izašao je sa meni najdražom formacijom koju sam najčešće koristio u Fifama. Također, i sam bih izabrao onakvu postavu. Žao mi je što nije pao barem jedan čisti gol. Da barem Kova nije bio škrt kod one brutalne šanse... Ali dobro, nadam se da možemo samo bolje
    da kaj valja ono bi sam zabil....
    eto ti na brazila na kojeg kao svi svršavaju,onaj nejmar malo ga pipneš i odmah pada...to samo oni šeici kojima raste novac na drveću mogu dat 222milijuna za igrača....
    c.ronaldo je za sada najbolji od svih "zvijezda",sam je vukao portugal čija je momčad odigrala dosta loše koliko sam vidjel ali imaju potencijala i dobre igrače...i bilo je na prvenstvu do sad prekrasnih golova iz igre i slobodnih udaraca,npr. od ronalda gol iz slobodnjaka i danas od kolarova,pa ovaj od kutinja isto dobar gol...
    njemačka isto popušila...

  24. #534
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    baš mi se sviđa ovo prvenstvo,suci sude stvarno vrhunski,ono kaj sam gledal nije bilo nikakvih velikih grešaka,čak niti manjih i ovaj var je pun pogodak,ako kaj ne štima ili nije dobro vidjel ovi mu iz centra kažu ili si sam pogleda i na kraju odluči u miru...da je bio var nebi onaj fred kremenko dobil penal u brazilu...jučer onaj niger kaj je sudil srbija-kostarika isto vrhunski odradil...
    ...a nejmara su jučer vrhunski prcali....neznam koliko je žutih na sebi navukal...frajer se ošišal i obojal kao da mu se žutoglavi sup posral na glavu...

  25. #535
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    Gledam baš korea i švedska. Počeo bi dijelit žute i crvene kartone za nepotrebno valjanje po podu. Svaku minutu prekid. Koje pičke. Katastrofa negledljivo.

  26. #536
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    Zato se i rodio tika taka nogomet zbog takvih pički, što je dobro naravno, ali ne mogu svi igrat tika taku.

  27. #537
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    gledam cca 15min zadnjih por-mar i nadrogirani američki huligan ne svira očigledni penal za maroko,ruka pepea...ako je tko stručniji pa da komentira,ono je po meni čisti penal a američki idiot se pravio grbav,očito ih je fifa podmazala da sude za portugal...
    ... i klasika,padavičari i glumci pepe i c. ronaldo...

  28. #538
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Ovdje stručniji. Nije bio penal.

  29. #539
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Ovdje stručniji. Nije bio penal.
    Po čemu nije? koliko sam vidjel lopta nije bila napucana nego se odbila od pepea u njegovu ruku,čisti penal

  30. #540
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Nogomet

    Ma Pepe je bivši Realovac, pa ga Hex naravno brani. Hex, znaš već što ti je činiti.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

Slične teme

  1. Nogomet
    By C in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 09-06-2008, 20:45
  2. Odgovora: 84
    Posljednji post: 15-01-2007, 00:56
  3. Nogomet: danas i sutra
    By Om3G@ in forum Alt-F4
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 13-12-2006, 15:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •